forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 08:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ amose,kako za ovu peticiju "one of us" nije dignuta tolika buka?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 17/07/2013 : 10:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Zanimljivo pitanje.
Jesi potpisao?
Ja jesam.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 11:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Ne,ne potpisujen ništa.
a i ne vidin da ce ova imat neki ucinak

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 17/07/2013 : 16:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/kraljica-elizabeta-ii-odobrila-istospolne-brakove-u-engleskoj-i-walesu/689511.aspx

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/07/2013 : 18:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Bilo kakvo daljnje spominjanje Jure Francetica ili bilo kojeg od ustaških krvnika i zlocinaca (a narocito u pozitivnom kontekstu) rezultirati ce udaljavanjem sa foruma i zakljucavanjem teme.

Lajkam..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 21:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
uskoro bi tribali objavit najcešca prezimena u HR.
zanima me jesan li uša u top 20

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/07/2013 : 21:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Moje je jedino iz mista da je u TOP 1000

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 21:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
rijetke biljke a?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/07/2013 : 21:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

rijetke biljke a?

Tako tako. Ovde i u Slavoniji nas ima najviše te nešto malo u Lici.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

44,5 % gradana ne živi ni u kakvoj zajednici.
znaci gotovo pola gradana živi u "životnoj zajednici " sa samim sobom



nisi naveo kojih gradjana, ? ? ? ?, a jos uvjek je ona vecina gradjana koji mrzis u vecini pa gledetoga u shodnom smislu nemaju potrebe opravdavati osobama koje nisu u vecini svoj stav

etega
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 21:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

44,5 % gradana ne živi ni u kakvoj zajednici.
znaci gotovo pola gradana živi u "životnoj zajednici " sa samim sobom



nisi naveo kojih gradjana, ? ? ? ?, a jos uvjek je ona vecina gradjana koji mrzis u vecini pa gledetoga u shodnom smislu nemaju potrebe opravdavati osobama koje nisu u vecini svoj stav

etega



kojih gradana? šta misliš kojih? Pakistana?
i ne mrzin ja nikog.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Neovisno o modernosti, ali u propast su nas odvele stjenice koje su se zakotile na Markovom trgu.
Sve ostalo je sporedna prica.



koji je ovo lik s foruma? i sto on to tocno pise?, da l je moguce?, da li forumasi imaju mogucnosti shvatit njegovu nijansu nerazmisljanja?, ak si pokusa ukljucici mozak mozda si dodje do pokojeg korisnog podatka
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 22:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

pitanja za tradicionaliste
- da li je vaš brak i brak vaših roditelja isti ili razlicit
- od kada se racuna ta kovanica 'tradicionalni brak'
- od kada postoji crkveni brak, kao sakrament
- od kada brak postaje zajednica ljudi koji se vole i stupaju u njega bez prisile
- od kada postoje razvodi
- miraz? od kada to ne postoji? barem zakonski
itd, itd
kad malo razmislite, vidjet cete da se brak i njegove definicije mijenjao bezbroj puta i da je omogucavanje istih prava pederima i lezbama jedna sitna, sitna promjena u odnosu na korjenite promjene do sada



kad malo bolje razmislis dodjes do zakljucka da su tvoja pitanja nebitna jer oni koji drze do tradicije opstaju a oni koji se opterecuju s takvim pitanjima kojia ti postavljas propadaju

napr. likovi koji su porazmisljali o tvojim pitanjima te dosla do zakljucka da se ne mogu nositi s tradicijom i moraju posegnuti za izvanrednom mogucnosti te tako htijuci prkositi tradiciji odlucuju se zeniti ali ne u skladu s tradicijom, vec u svom iskrivljenim razmisljanjem, pa se tako pojedincu moze dogoditi da se odluci ozeniti netradicinalni i u ne u skladu s prirodom, te se taj brak mozda moze dogodi s fasadom svoje zgrade, sto reci, demnokracija i sloboda razmisljanja u neskladu s prirodnim zakonima mu to omogucuju

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 22:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

44,5 % gradana ne živi ni u kakvoj zajednici.
znaci gotovo pola gradana živi u "životnoj zajednici " sa samim sobom



nisi naveo kojih gradjana, ? ? ? ?, a jos uvjek je ona vecina gradjana koji mrzis u vecini pa gledetoga u shodnom smislu nemaju potrebe opravdavati osobama koje nisu u vecini svoj stav

etega



kojih gradana? šta misliš kojih? Pakistana?
i ne mrzin ja nikog.



pa posto ti prvi nisi naveo kojih gradjana, koje zemlje, mislim da nije ni bitno

eli ne mrzis nikog?, a mene si proziva na izbacivanje mada sam te dvaput branija iako su te izbacili

pa sad mislim da mnogo toga mrzis al ne zelis priznati
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 22:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

44,5 % gradana ne živi ni u kakvoj zajednici.
znaci gotovo pola gradana živi u "životnoj zajednici " sa samim sobom



nisi naveo kojih gradjana, ? ? ? ?, a jos uvjek je ona vecina gradjana koji mrzis u vecini pa gledetoga u shodnom smislu nemaju potrebe opravdavati osobama koje nisu u vecini svoj stav

etega



kojih gradana? šta misliš kojih? Pakistana?
i ne mrzin ja nikog.



pa posto ti prvi nisi naveo kojih gradjana, koje zemlje, mislim da nije ni bitno

eli ne mrzis nikog?, a mene si proziva na izbacivanje mada sam te dvaput branija iako su te izbacili

pa sad mislim da mnogo toga mrzis al ne zelis priznati



jesi ti pismen ili ti je vid zamagljen od silnih ljekova?
odi u prvi post ovog topica pa lipo procitaj šta tamo piše.
ako ne kužiš pitaj tog barbu do tebe šta te nadgleda da ti razloži o cemen se radi


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/07/2013 : 22:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

pa posto ti prvi nisi naveo kojih gradjana, koje zemlje, mislim da nije ni bitno

eli ne mrzis nikog?, a mene si proziva na izbacivanje mada sam te dvaput branija iako su te izbacili

pa sad mislim da mnogo toga mrzis al ne zelis priznati



Ne mrzi lwood nikog osim purgera..purgeri su krivi za sve...lwood ti je klasicni dalmoški lokalpatriota.. stara tovarska škola

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 22:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ljuvodee

nisi mi odgovorija zasto mrzis

pusti ti sad svojih prvi dva tri posta o kojima su mnogi porazgovarali, ocito ti je tebi vid pomalo umagljen
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 22:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Kruger

pa posto ti prvi nisi naveo kojih gradjana, koje zemlje, mislim da nije ni bitno

eli ne mrzis nikog?, a mene si proziva na izbacivanje mada sam te dvaput branija iako su te izbacili

pa sad mislim da mnogo toga mrzis al ne zelis priznati



Ne mrzi lwood nikog osim purgera..purgeri su krivi za sve...lwood ti je klasicni dalmoški lokalpatriota.. stara tovarska škola



eli

ocito cu morat upisati doktorat o purgerima nebl svatija zasto daljmatinci imaju zelju mrzit purgera
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 22:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ljuvodee

nisi mi odgovorija zasto mrzis

pusti ti sad svojih prvi dva tri posta o kojima su mnogi porazgovarali, ocito ti je tebi vid pomalo umagljen



povecaj dozu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 22:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Kruger

pa posto ti prvi nisi naveo kojih gradjana, koje zemlje, mislim da nije ni bitno

eli ne mrzis nikog?, a mene si proziva na izbacivanje mada sam te dvaput branija iako su te izbacili

pa sad mislim da mnogo toga mrzis al ne zelis priznati



Ne mrzi lwood nikog osim purgera..purgeri su krivi za sve...lwood ti je klasicni dalmoški lokalpatriota.. stara tovarska škola





kad si u ST-u?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 22:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ljuvode, a jat nisam purger i sto sad?
zasto me mrzis?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/07/2013 : 09:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ken2

pitanja za tradicionaliste
- da li je vaš brak i brak vaših roditelja isti ili razlicit
- od kada se racuna ta kovanica 'tradicionalni brak'
- od kada postoji crkveni brak, kao sakrament
- od kada brak postaje zajednica ljudi koji se vole i stupaju u njega bez prisile
- od kada postoje razvodi
- miraz? od kada to ne postoji? barem zakonski
itd, itd
kad malo razmislite, vidjet cete da se brak i njegove definicije mijenjao bezbroj puta i da je omogucavanje istih prava pederima i lezbama jedna sitna, sitna promjena u odnosu na korjenite promjene do sada



kad malo bolje razmislis dodjes do zakljucka da su tvoja pitanja nebitna jer oni koji drze do tradicije opstaju a oni koji se opterecuju s takvim pitanjima kojia ti postavljas propadaju

napr. likovi koji su porazmisljali o tvojim pitanjima te dosla do zakljucka da se ne mogu nositi s tradicijom i moraju posegnuti za izvanrednom mogucnosti te tako htijuci prkositi tradiciji odlucuju se zeniti ali ne u skladu s tradicijom, vec u svom iskrivljenim razmisljanjem, pa se tako pojedincu moze dogoditi da se odluci ozeniti netradicinalni i u ne u skladu s prirodom, te se taj brak mozda moze dogodi s fasadom svoje zgrade, sto reci, demnokracija i sloboda razmisljanja u neskladu s prirodnim zakonima mu to omogucuju





ne, ne , ne
ja bih samo htio da ljudi koji se pozivaju na 'tradicionalni' brak ispitaju što je to i od kada postoji i slicno
prije samo dva stoljeca brak nije ni postojao za sirotinju, nego je bio institucija za bogate i ugovarao se na razne nacine, a mladence se nije ni pitalo
da se tradicionaliste i crkvu pitalo kada se nakon francuske revolucije u formulu braka stavila 'ljubav' i na taj nacin omogucilo slobodni odabir bracnog druga, još uvijek bi to bilo kao kupoprodajni ugovor
o pravima unutar braka da i ne govorimo - pa tu se je toliko toga mijenjalo u zadnjih 50-100 godina da pricati o nekom prirodnom zakonu je skoro pa glupo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 18/07/2013 : 09:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
nije skoro pa glupo, nego je glupo

brak je iskljucivo pravno socijalna religiozna kategorija, nikakva prirodna kategorija

There can be only one, me!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/07/2013 : 14:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
dakako ,baš cete to krugeru uspit objasnit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/07/2013 : 18:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

dakako ,baš cete to krugeru uspit objasnit


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000