forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2013 : 10:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Svaka peta žena od 30 do 40 godina vjerojatno nece roditi


Svaka peta Hrvatica izmedu 30 i 40 godina starosti vjerojatno nikad nece roditi, pokazala je analiza popisa stanovništva iz 2011. godine.

On otkriva da 31,14% žena u dobi od 30 do 34 godine nije rodilo, kao ni 18,45% žena izmedu 34 i 39 godina starosti, dok su podaci za Zagreb govore da 44% žena izmedu 30 i 34 te 27,3% izmedu 34 i 39 nemaju nijedno dijete.

Po ovim se podacima Hrvatska nalazi uz bok Njemackoj i Poljskoj na vrhu liste zemalja s visokom stopom žena koje ne radaju.

"Ti su se udjeli na državnoj razini povecali za 50 posto u odnosu na Popis iz 2001. godine, dakle u samo 10 godina, što nije tako dug period", objašnjava dr. Ivan Cipin s Katedre za demografiju zagrebackog Ekonomskog fakulteta.

Buduci da je kod nas stopa radanja prvog djeteta nakon 35. godine još razmjerno niska, dodaje, nije nerealno ocekivati da ce se udio žena koje uopce nece roditi bitno povecati, odnosno udvostruciti.

"Sada je postotak žena koje nisu rodile, a izašle su iz fertilne dobi, desetak posto, što je niže od europskog prosjeka", kaže dr. Cipin. Ovakav porazni trend pada roditeljstva, dodaje, objašnjava cinjenica da su te žene u fertilnu dob zakoracile u ratu, a u nekakvoj ocekivanoj dobi za radanje pogodila ih je kriza i materijalna nesigurnost, koja se odražava i na broju novorodenih.

Osim što iznenadujuce veliki broj žena vjerojatno uopce nece roditi, one koje radaju odlucuju se na manji broj djece.

voxfeminae

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 11:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
neke od tih žena bi vjerovatno i imale bar jedno dite da imaju love

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/07/2013 : 11:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Valjalo bi se javit u program osjemenjivanja prirodnim putem kad vec ne dopuštaju umjetno

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 19/07/2013 11:47:53
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 11:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta si pocea sam sebe citirat?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/07/2013 : 11:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

šta si pocea sam sebe citirat?

Ma tia san editirat pa mi se omaklo. A bolje ovde nego u wc-u

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2013 : 12:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

neke od tih žena bi vjerovatno i imale bar jedno dite da imaju love



Da. Svedimo to pod taj naslov - novac.

Hrvatska, divna, bajna, pozeljna destinacija samo u naslovima kojima se mame turisti, a i njih mozes nasanjkati samo jednom, nas vise nikako, potrosene ruzicaste naocale, zatvoreni svi racuni i ostali bez kredita
svi koji bilo sto desetljecima o demografskoj obnovi zemlje govore, a da pojma nemaju o cemu u stvari zbore..

Interesantno mi je promatrati narod, branitelje i sve ovdje zaboravljene, nek se sami nadodaju, kako se busaju o prsa junacka, razmahuju domoljubljem, zastavama vijore na vjetru, a da u stvari pojma bas nikakvog ni oni o nicemu nemaju..

Pitanje cirilice u Vukovaru sve je na noge diglo, u ime domoljublja, obrane suvereniteta, ne damo dio nase Domovine koju smo branili..
Bitno je biti branitelj, zvati se jos danas tako, premda to vec povijest je, nikako pospremljena u neku ladicu, bitno je biti drzavotvoran, mada ni sama vise ne znam sto bi to znacilo, bitno je biti i pripadati vjerskoj zajednici jer si time Hrvat veci, bitno je peticije potpisivati - ali nisu to prave - U ime obitelji, vec su to kontra obitelji kakve takve.. Prenaglasavam, svi su ljudine, hrvatine, nemoj slucajno netko u to da dirne, svi dizu ruke kad Thompson zapjeva, kad Bozanic s oltara novu mudrost prozbori..to je ispunjenje naseg stoljetnog, tisucljetnog, stovise sna.. Prenaglasavam, opet.. Domoljublje.. kako to dobro zvuci, kako to ispunjava grudi i utazuje zed tog tisucljetnog sna Hrvata zbog kojeg su toliki zivoti polozeni na Oltaru Domovine..
Dok, Hrvatska, saptom pade.
Bez ispaljenog metka, bez okupacije, bez agresije. I tu domoljublje nije moglo niti umjelo pomoci. Domoljublje je sinonim za neukost!

Cin domoljublja je placanje poreza drzavi jer drzava smo mi, nije to bio netko drugi, treci.. Svi su radosni jer su zaebali drzavu, utajili porez, umanjili prikazani prihod.. To je bilo domoljublje na nacin kako su ga Hrvati razumjeli. I sad je za sve Linic kriv. Pogledajte se u ogledalo. Stavite na papir koliko ste utajili, i pri tom radosni bili, dok je poneki od vas ujedno ponosno razvio zastavu kao cin domoljublja za neki blagdan. Eee..moj narode, Thompson pjeva, ponavljam i ja.. U Americi je cin domoljublja placanje poreza i utaja istog se tretira kao izdaja. U nas je bilo dovoljno mahati barjakom, a ispod stola na gozbi novcanicama placati.. i tome je sad Linic odjednom kriv?! Sto smo na dnu? Pogled u ogledalo, molim..
Hrvatska saptom pade. Dok je narod drzavu na svoj nacin slavio..desetljecima.
Domoljublje. Zena na razgovoru za posao mora odgovoriti na pitanje ima li djece i planira li jos zatrudnjeti. Koje su joj ponudene opcije?
Da laze? Ne..ne planiram nikada radati, sebe, svoje tijelo, svoju sadasnjost, buducnost i zivot planiram posvetiti samo vasoj firmi. Mnoge se na to obavezu, misleci da ce jednom ipak.. ali to "jednom"
nema vremena da se desi, ta posvetila se doista poslu,za vezu, obitelj nema vremena..
Desi li se trudnoca, strasno i neoprostivo, nedopustivo! Svjedok sam nekoliko pripovijedanja kako se produ sve pogrde i uvrede koje granice s prozivanjem za - izdaju! Svjedok sam pricama o zemlji u kojoj izdaja nije cin utaje poreza, vec trudnoca u naponu snage na koju je racunao poslodavac. Zena je ovdje objekt na koji se racunalo da ce svoju snagu, sve svoje sokove zivota dati i u nedogled pruzati poslodavcu. Zene koje zatrudne, u Hrvatskoj su izdajice! Nisu to jos uvijek neplatise poreza, njima se otpisuju dugovanja, zenama se ne otpisuje grijeh kao sto je trudnoca. Zena je rizik u poslovanju, nikada se ne zna kada ce zatrudnjeti i izdati u najnezgodnijem trenutku. Kada prede
fertilnu dob, tada je pre stara da ne bi bila rizicna za poslovanje.. Zena je sinonim za bolovanje, porodiljne dopuste, nepotreban trosak..
To je Hrvatska, i to je Hrvatica. Znam da to znate, samo da podsjetim.
Zastave vijore, crkvena zvona zvone, nicim nije ugrozeno domoljublje.
Hrvatska zbog domoljublja saptom pade. bez ispaljenoig metka. Bez agresije. Mi smo ju sami unistili poput djeteta kad dobije novu igracku, i ne zna rukovati njome, samo mu se svida imati ju u rukama.
Dijete je oslobodeno odgovornosti. Mi nismo, veliki smo, i odrasli su bili nasi roditelji kada su dobili igracku Hrvatsku.. svejedno. Unistili su/smo ju sami. Nismo ju hranili nasim vlastitim postenjem, placajuci poreze i novac bi cirkulirao. I zato u blagajni nema novca, izmedu ostalog. I okretali smo desetljecima glavu jer nam je bilo dobro, pustili lopove da kradu iz blagajne jer ruka ruku mije, pa je3 i nama koji dinar ostao u dzepu. Jednako je kriv onaj tko krade i onaj tko drzi ljestve. Mi smo podrzavali, stovise, lopovske ljestve, desetljecima okrecuci glavu. Jednako smo odgovorni kao i Sanader. Jednako smo bilo domoljubi na nas nacin. Dok je Hrvatska saptom padala..Svi smo mi drzava. I mi smo unistili buducnost drzave domoljubljem. I sada je Zena rizik i trosak u poslovanju, jer smo zemlju bacili na koljena i njome vlada sacica onih koji su na tronu. Mi smo to dopustili. I zato si Zena ne moze dopustiti da bude supruga, majka..
Da, novac. Preuzeo je vlast nad nama, i zadao ritam domoljublju.
I na te zaglusujuce taktove plesemo desetljecima, a ne cujemo sapat
nase zemlje, pre tih je bio na tom banketu, toj pijanci busanja u prsa domoljubna, da bi se otrijeznili i shvatili da srljamo u izumiranje.
Ubili smo sami sebe, pobili svoje nerodene djece vise nego sve okupatorske vojske zajedno, i nikada necemo naoplakivati te mrtve.
Dok nas je zivih sve manje. I Bozanic bi trebao u zivom prijenosu iz katedrale biti prenosen u cijeloj zemlji, dok drzi misu
za pokojne, koji se nikada nisu rodili. Mi smo ih ubili. Ne zelim da grubo zvuci. Moze i njezno, pa da boli jace - nismo ih rodile.
A drzava to smo mi. Naravno da je drzava za sve kriva, sto nema novca u proracunu za demografsku obnovu i postavljanje zemlje na neke malene nogice koje ce trckarati uokolo..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/07/2013 : 12:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ja san samo otudia susjedu dva važa trišanja.
I kopacicu od freze. Ali to san iša s metodon da posudin u njega pa je držat dok ne zaboravi.
Sad on dolazi posudit u mene.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 19/07/2013 12:13:21
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/07/2013 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Zgodna pismica.
Ukratko opisuje... sve.


Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 12:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Carlita ne bi se složia da je toliko neplacanje poreza zasralo ovu državu.
ostalo su manje više poznate stvari.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 12:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Zgodna pismica.
Ukratko opisuje... sve.





legende

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 12:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u tome i je poanta. neko zajebe državu za 100 kuna odma aps,a neko zajebe za 100 milijuna kuna on je uspješni poduzetnik.
onda se cude šta ovom prvom puca kita za "narodnu buducnost" .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2013 : 12:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Carlita ne bi se složia da je toliko neplacanje poreza zasralo ovu državu.
ostalo su manje više poznate stvari.



ali je.
Uzmi da je drzavni proracun srce, glavni organ krvozilnog sustava koji prima krv iz cijelog organizma i nakon oksigenacije u plucima, pumpa krv po cijelom organizmu, a mozak je drzava, odn. mi.
Slap.. i moja mala kaplja - pomaze ga tkati.
Ne placaj mu poreze, to srce ce jednom stati.
I mozak moze u lijepu karasnu..rodni kraj.
Uopce nema neke mudrosti u tome..samo malo poezije, i kaplja moje krvi.
Sve se vrti oko proracuna- placanja, isisavanja..ista prica
na koncu koje stojimo u ogledalu mi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2013 : 13:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ali nije. ovu državu je uništila privatizacija (citaj pljacka).

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/07/2013 : 13:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ali nije. ovu državu je uništila privatizacija (citaj pljacka).




Da sam u gornji post stavila sve stavke i sve misli jos bih ga pisala i zavrsila- sutra.

E, na koncu privatizacije se nalazi sacica na tronu iz mog posta, zena kao objek koji cini izdaju trudnocom, lazno prikazani doprinosi odn umanjeni laznim prikazom place radnika-- zakinut proracun..utajeno na milion drugih nacina milijarde kuna..

sve to sam sazela u rijecima Domoljublje i..na koncu - Mi.
Kud god pogledas, na kraju smo nasuprot jedno drugoga proracun i mi.
Mi smo, pobijedivsi vanjske neprijatelje stvorili sebi jednog unutarnjeg, protiv kojeg smo se borili i sad mu se zestoko, kao okupatoru opiremo- proracun. Idemo protiv srca. Mi smo munjeni, mahniti, nezdravi domoljubi, s rukom na srcu, protiv kojeg zestoko igramo..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/07/2013 : 20:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Amen

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/07/2013 : 22:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evala Charlie!
Svaka ti piva!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/07/2013 : 02:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
sami dopoljubi na forumu .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ken2

pitanja za tradicionaliste
- da li je vaš brak i brak vaših roditelja isti ili razlicit
- od kada se racuna ta kovanica 'tradicionalni brak'
- od kada postoji crkveni brak, kao sakrament
- od kada brak postaje zajednica ljudi koji se vole i stupaju u njega bez prisile
- od kada postoje razvodi
- miraz? od kada to ne postoji? barem zakonski
itd, itd
kad malo razmislite, vidjet cete da se brak i njegove definicije mijenjao bezbroj puta i da je omogucavanje istih prava pederima i lezbama jedna sitna, sitna promjena u odnosu na korjenite promjene do sada



kad malo bolje razmislis dodjes do zakljucka da su tvoja pitanja nebitna jer oni koji drze do tradicije opstaju a oni koji se opterecuju s takvim pitanjima kojia ti postavljas propadaju

napr. likovi koji su porazmisljali o tvojim pitanjima te dosla do zakljucka da se ne mogu nositi s tradicijom i moraju posegnuti za izvanrednom mogucnosti te tako htijuci prkositi tradiciji odlucuju se zeniti ali ne u skladu s tradicijom, vec u svom iskrivljenim razmisljanjem, pa se tako pojedincu moze dogoditi da se odluci ozeniti netradicinalni i u ne u skladu s prirodom, te se taj brak mozda moze dogodi s fasadom svoje zgrade, sto reci, demnokracija i sloboda razmisljanja u neskladu s prirodnim zakonima mu to omogucuju





ne, ne , ne
ja bih samo htio da ljudi koji se pozivaju na 'tradicionalni' brak ispitaju što je to i od kada postoji i slicno
prije samo dva stoljeca brak nije ni postojao za sirotinju, nego je bio institucija za bogate i ugovarao se na razne nacine, a mladence se nije ni pitalo
da se tradicionaliste i crkvu pitalo kada se nakon francuske revolucije u formulu braka stavila 'ljubav' i na taj nacin omogucilo slobodni odabir bracnog druga, još uvijek bi to bilo kao kupoprodajni ugovor
o pravima unutar braka da i ne govorimo - pa tu se je toliko toga mijenjalo u zadnjih 50-100 godina da pricati o nekom prirodnom zakonu je skoro pa glupo



pa eto od tog trenutka kad je francuska revolucija ta koja je donjela odabir doslo je do katastrofe, a oni koji se nisu pozvali na slobodu odabira ipak opstaju i biraju

uglavnom ta demokracija i raznorazne revolucije, htjeli to priznati ili ne sluze za to da nas uniste
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/07/2013 : 17:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
I hoce , nadam se

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

nije skoro pa glupo, nego je glupo

brak je iskljucivo pravno socijalna religiozna kategorija, nikakva prirodna kategorija



pa kako vjerojatno ni tvoje postojanje poprilicno vjerojatno nije prorodne kategorije

ovisi na sto mislis?, ja bas i nisam pobornik velikaskog raskosnog braka, ali ono sto podrazumjeva vjersko shvacanje svakako sam pobornik

prirodno je da se muskarac i zena sjedine i to se zove brak, poprilicno je neprirodno da se muskarac sjedini s betonom, to nikako ne moze biti brak, moguce da se radi o socijalnoj i pravnoj kategoriji ali svakoako nije prirodna
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

dakako ,baš cete to krugeru uspit objasnit



etega
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

I hoce , nadam se



.ebo ti kokuruz ak si za unistenje
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 22/07/2013 : 17:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by maddox031

nije skoro pa glupo, nego je glupo

brak je iskljucivo pravno socijalna religiozna kategorija, nikakva prirodna kategorija



pa kako vjerojatno ni tvoje postojanje poprilicno vjerojatno nije prorodne kategorije

ovisi na sto mislis?, ja bas i nisam pobornik velikaskog raskosnog braka, ali ono sto podrazumjeva vjersko shvacanje svakako sam pobornik

prirodno je da se muskarac i zena sjedine i to se zove brak, poprilicno je neprirodno da se muskarac sjedini s betonom, to nikako ne moze biti brak, moguce da se radi o socijalnoj i pravnoj kategoriji ali svakoako nije prirodna



moje postojanje je prirodna kategorija - ali ako ne znas kak nastaju djeca, objasnim ti naknadno :)

to sto je prirodno da muskarac i zena rade i sjedine se - nema veze s onim kako se danas definira brak :)

sjedinjavali su m i z i prije podjele imovine i nasljedstva

There can be only one, me!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/07/2013 : 17:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

I hoce , nadam se



.ebo ti kokuruz ak si za unistenje

Obrnuto proporcijalno druze Slavonski , ogledalo je pred licem tvojim..fobije na N..tu, i prorocanstva po knjizi nad knjigama..ne pijem sa izvora toga ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/07/2013 : 17:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
J. Charlie malo si zabrazdil u neke nebitne teme

prirodno je da zena rodi oko 20 godine, kak god o tome sa socijalnopravnorevolucijonarlne strane gledali necemo se moci oduprijeti prirodi koja kaze da je zena lijepa, privlacna, mlada do oko 25ete godine i dok je tako u mogucnosti je roditi, nakon oko 25ete zena gubi svoje prirodne moci koje joj je bog dao a to je da privuce prirodnog muskog partnera, e pa sad zasto se zene nakon 30ete muce to je njihov problem, trebale su o tome misliti dok su im bog i priroda bili blagonakloni, novac je neprirodna tvorevina i nikako ne zavredjuje paznju koju mu ti posvecujes
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000