forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Be human! My respect for them
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 13:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ja nisam glasa za ni jednu opciju jer mislim da imamo puno bitnijih problema od ovoga..no ovakvom se rezultatu nisam iznenadia jer ipak je stoljetno ispiranje mozga od strane Crkve napravilo svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 02/12/2013 13:46:01
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/12/2013 : 13:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Puno više napravilo je ispiranje mozga od strane prohomo-liberalne medijske mašinerije (a to je 90% medija u Hrvatskoj). Da nije te mašinerije i njezine divljacke kampanje tabor lijevih liberala ne bi dobio ni pola od ovoga što su dobili. Dio ljudi koji je povodljiv za medijima uspjeli su obmanuti.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 13:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ono sta meni nije jasno kako se na ovom topicu nakotilo ovoliko strana a koje nemaju veze sa Nazarecaninom..kako ste iskoristili jadnog Tonku za ispoljavanje vlastitih frustracija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 02/12/2013 13:53:34
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 13:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood





Super ti je avatar..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 14:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Puno više napravilo je ispiranje mozga od strane prohomo-liberalne medijske mašinerije (a to je 90% medija u Hrvatskoj). Da nije te mašinerije i njezine divljacke kampanje tabor lijevih liberala ne bi dobio ni pola od ovoga što su dobili. Dio ljudi koji je povodljiv za medijima uspjeli su obmanuti.



Pa ljudi su odabrali najbolje u tom trenutku..ili zelis reci da su ponovno svi trebali glasat za onu kradezeovsku lopovsku bandu..slazem se ovi nisu nista bolji, inertni, bez jasnog plana i vizije..i jedino cime se bave je stvaranje kruha i igara kako bi ljudima skrenuli pozornost sa ovog gospodarskog rasula na ono nebitno..moj glas je isa njima no to je bia i zadnji glas kojeg cu ikada dati bilo kojoj politickoj opciji..to je sve jedan ogromni falus..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/12/2013 : 14:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dsormaz1

Puno više napravilo je ispiranje mozga od strane prohomo-liberalne medijske mašinerije (a to je 90% medija u Hrvatskoj). Da nije te mašinerije i njezine divljacke kampanje tabor lijevih liberala ne bi dobio ni pola od ovoga što su dobili. Dio ljudi koji je povodljiv za medijima uspjeli su obmanuti.



Pa ljudi su odabrali najbolje u tom trenutku..ili zelis reci da su ponovno svi trebali glasat za onu kradezeovsku lopovsku bandu..slazem se ovi nisu nista bolji, inertni, bez jasnog plana i vizije..i jedino cime se bave je stvaranje kruha i igara kako bi ljudima skrenuli pozornost sa ovog gospodarskog rasula na ono nebitno..moj glas je isa njima no to je bia i zadnji glas kojeg cu ikada dati bilo kojoj politickoj opciji..to je sve jedan ogromni falus..


Nisi me dobro razumio, kad sam spominjao medijsku mašineriju prije svega mislio sam na onaj jucerašnji referendum. Iako je ta mašinerija odigrala veliku ulogu i na izborima.
Stoji dosta toga što si naveo.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/12/2013 : 14:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
pa eno, skupili su za novi referendum.
samo me zanima kako ce po Istri pocupat sve one silne dvojezicne ploce


Ne boj se za talijanski.
Kad se vec voliš pozivati na Europu i europsku praksu, zar tamo nije propisana dvojezicnost samo ako neka manjina ima preko 50% udjela u nekoj sredini?
Tako bi i kod nas trebalo biti. Ako u nekom gradu ili selu neka manjina ima preko 50% udjela u ukupnom stanovništvu neka im budu dvojezicni natpisi.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 14:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1


Nisi me dobro razumio, kad sam spominjao medijsku mašineriju prije svega mislio sam na onaj jucerašnji referendum. Iako je ta mašinerija odigrala veliku ulogu i na izborima.
Stoji dosta toga što si naveo.



Aha mislia si samo na jucerasnji rezultat koji je ostvarila "opcija" PROTIV..da mozda se i mogu slozit s tobom, jer ako uzmemo u obzir da je dosta ljudi na proslim izborima glasalo jer im je bilo dosta kradezeovaca te je to napravilo iskljucivo iz nade u poboljsanje ekonomske situacije u zemlji, a manje iz dijeljenja ideologije crvenih onda je to i moglo imat utjecaja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 02/12/2013 14:12:21
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2013 : 14:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
To je moguce i njihova strategija, svakih par mjeseci sve do izbora, kad god izbori bili, organizirati po referendum, pa citavo društvo stalno polarizirati i držati pod tenzijama.
A onda pred izbore "udrugu gradana" pretvoriti u stranku i pokušati kapitalizirati ono što budu smatrali stecenim kapitalom.
Siguran sam da ce se gadno iznenaditi kad se sudare s javnošcu koja jest bigotna ali ipak nije toliko nazadna kakvom ju oni vide.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 02/12/2013 : 15:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message


Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood





Super ti je avatar..



znan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

To je moguce i njihova strategija, svakih par mjeseci sve do izbora, kad god izbori bili, organizirati po referendum, pa citavo društvo stalno polarizirati i držati pod tenzijama.
A onda pred izbore "udrugu gradana" pretvoriti u stranku i pokušati kapitalizirati ono što budu smatrali stecenim kapitalom.
Siguran sam da ce se gadno iznenaditi kad se sudare s javnošcu koja jest bigotna ali ipak nije toliko nazadna kakvom ju oni vide.





http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/301054/U-ime-obitelji-su-opasni-radikali-tipicni-za-Opus-Dei.html

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood
pa eno, skupili su za novi referendum.
samo me zanima kako ce po Istri pocupat sve one silne dvojezicne ploce


Ne boj se za talijanski.
Kad se vec voliš pozivati na Europu i europsku praksu, zar tamo nije propisana dvojezicnost samo ako neka manjina ima preko 50% udjela u nekoj sredini?
Tako bi i kod nas trebalo biti. Ako u nekom gradu ili selu neka manjina ima preko 50% udjela u ukupnom stanovništvu neka im budu dvojezicni natpisi.



znaci ti podržavaš da se uklone sve ddvojezicne ploce di manjina ima ispod 50 % stanovništva?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/12/2013 : 15:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/301054/U-ime-obitelji-su-opasni-radikali-tipicni-za-Opus-Dei.html



T-portal, Anna-Maria Grünfelder, Ivica Maštruko - ha, ha, ha, ho, ho, ho
Smiješni neki tipovi i pojave.

Za saznati pravu istinu o Opus Dei prosjecni liberal treba citati Dana Browna. Odjednom sve postaje kristalno jasno ;)

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 02/12/2013 15:26:13
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/301054/U-ime-obitelji-su-opasni-radikali-tipicni-za-Opus-Dei.html



T-portal, Anna-Maria Grünfelder, Ivica Maštruko - ha, ha, ha, ho, ho, ho
Smiješni neki tipovi i pojave.

Za saznati pravu istinu o Opus Dei prosjecni liberal treba citati Dana Browna. Odjednom sve postaje kristalno jasno ;)



stvarno si smišan. iman ovu knjigu na hrvatskom vec 10-tak godina,a DB-a nikad nisan cita.
http://www.orbis.si/index.php?3091&backPID=3091&tt_products=4438

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/12/2013 : 15:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/301054/U-ime-obitelji-su-opasni-radikali-tipicni-za-Opus-Dei.html



T-portal, Anna-Maria Grünfelder, Ivica Maštruko - ha, ha, ha, ho, ho, ho
Smiješni neki tipovi i pojave.

Za saznati pravu istinu o Opus Dei prosjecni liberal treba citati Dana Browna. Odjednom sve postaje kristalno jasno ;)



stvarno si smišan. iman ovu knjigu na hrvatskom vec 10-tak godina,a DB-a nikad nisan cita.
http://www.orbis.si/index.php?3091&backPID=3091&tt_products=4438



Sa DB-om je bio sarkazam.
Procitaj knjigu pa prepricaj ovdi što piše.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
procita san ja tu knjigu odavno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/12/2013 : 15:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

procita san ja tu knjigu odavno.



Što, je li nisi gore napisao da je imaš 10-ak god i da je nisi procitao?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/12/2013 : 15:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
DB-a nisan cita to san napisa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/12/2013 : 15:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Krivo san te razumija, oprosti.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 02/12/2013 : 15:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by dsormaz1


Nisi me dobro razumio, kad sam spominjao medijsku mašineriju prije svega mislio sam na onaj jucerašnji referendum. Iako je ta mašinerija odigrala veliku ulogu i na izborima.
Stoji dosta toga što si naveo.



Aha mislia si samo na jucerasnji rezultat koji je ostvarila "opcija" PROTIV..da mozda se i mogu slozit s tobom, jer ako uzmemo u obzir da je dosta ljudi na proslim izborima glasalo jer im je bilo dosta kradezeovaca te je to napravilo iskljucivo iz nade u poboljsanje ekonomske situacije u zemlji, a manje iz dijeljenja ideologije crvenih onda je to i moglo imat utjecaja..


Ja isto nisam izašao na referendum....jedni su mi se zgadili jer baš danas brak ništa ne predstavlja a oni ga kao brane.Smiješni su.
Drugi su me izritirali galamom i plakanjem,predvidanjem dolaska fašistickih doba,sotoniziranjem svakog tko ima iole drugacije mišljenje....to isto nije demokracija i iskreno mi se ne svida takav nacin.

Obje politicke opcije nesposobne su baviti se ekonomskim problemima pa onda lukavo idu na ove svjetonazorske,prakticki nebitne za 95% gradana trenutno.
Ubrzo ce vlast naci neko novo takvo pitanje....prikrivanje nesposobnosti.

Ne smatram da smo neko prekonzervativno društvo,inace na zadnjim predsjednickim izborima ne bi premocno pobijedio današnji predsjednik
nego onaj drugi.
Premijer je toliko nepopularan da bi ljudi mogli poceti raditi sve suprotno od njega

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2013 : 15:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Zabavno je procitati kako netko iz svoje tuposti i ogranicenosti recimo Ivicu Maštruka, vrhunskog diplomata, jugoslavenskog veleposlanika pri Svetoj Stolici i hrvatskog u Rimu, time odlicnog poznavatelja stanja i odnosa u Vatikanu, te profesora sociologije religije i sociologije politike, smatra "smiješnom nekom pojavom".

Takva konstatacija kao i uvijek puno govori o onome tko ju izrice, a baš ništa o onome o kome se govori.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/12/2013 : 15:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by edvin

biti u vecini ne znaci automatski biti u pravu. to je bar jasno.



joj, kak si ti pametan.

umjesto što se tu prosipaš s opcim mjestima, idi se obrazuj i nauci nešto od klasika, recimo Rousseau - Društveni ugovor.

tek tada ce ti biti jasno (nadam se) da ono što se jucer dogodilo, naime, referendum, dakle da je to nešto sasvim deseto od "biti u vecini".

tebi su, kao velikom zagovaratelju sloboda svih fela, vjerojatno puna usta demokracije. puna usta, a pojma nemaš ni o elementarnom.

jucer si prisustvovao demokraciji in concreto i dao si svoj glas za -PAZI SAD I TO POZORNO!!!- ne neki sadržaj, recimo tvoju fantaziju o braku odnosu itd., nego prvenstveno za nacela demokracije, a to je rezultat in abstracto. taj rezultat se saznaje jednostavno prebrojavanjem glasova, a zove se OPCA VOLJA.

opca volja je proizašla iz referenduma, a ti si svojim glasovanjem omogucio jedino to da se sazna što ta opca volja jest. eto, i to si saznao: da je brak zajednica žene i muškarca.

tvoje privatno mišljenje više ne igra, a ako se ne podudara sa rezultatom, tj. opcom voljom, to znaci da si bio u zabludi. ili najjednostavnije, tvoje mišljenje je zabluda.

to ti je osnovno nacelo demokracije, decko. a ti si sad misli.
Go to Top of Page

puxavida
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 05/02/2009

Posted - 02/12/2013 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send puxavida a Private Message

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zabavno je procitati kako netko iz svoje tuposti i ogranicenosti recimo Ivicu Maštruka, vrhunskog diplomata, jugoslavenskog veleposlanika pri Svetoj Stolici i hrvatskog u Rimu, time odlicnog poznavatelja stanja i odnosa u Vatikanu, te profesora sociologije religije i sociologije politike, smatra "smiješnom nekom pojavom".

Takva konstatacija kao i uvijek puno govori o onome tko ju izrice, a baš ništa o onome o kome se govori.




dokaži da je tupav i ogranicen... a Mašturko pametan
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 02/12/2013 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message
Ovaj nino raspudic pozitivno utjece na peristaltiku mojih crijeva u doba kada konstipacija prevlada,kada laksativno sredstvo postane vise nego pozeljno
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000