forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Be human! My respect for them
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 27/11/2013 : 20:50:49  Show Profile Show Extended Profile
Tonka, ne znam jesi li iskreno zaljubljen u mene ili je to samo light psiho verzija. Upoznati me mozes kad god hoces. No, zapitaj se ima li to smisla (vjerujem da ce ti rijecka ekipa objasniti sto sam zelio reci). Pricekaj da se vratim u HR za jedno mjesec dana ali ti ne dam na prvom dejtu.
Pusa iz Njemacke!
F

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2013 : 21:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell





joj iz koje je ovo epizode? Ne mrem se sjetiti...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/11/2013 : 21:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ah...




et tu brutus



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/11/2013 : 21:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

jooj što ste maliciozni, pa opce je poznata stvar da se ljudi preko noci mijenjaju...povijesnih je primjera mnogo, npr. vukodlaci, gargojli, vampiri....pa do bližih nam bica poput vronskog2 "preobraženog".

zašto ne vjerovati tonki? do jucer nije znao sastaviti pismenu recenicu i malo je prijetio lomljenjem kicme "kralježak po kralježak" i skakanjem po lubanji (tudoj) a gle ga danas! veseo i elokventan mladac vec citira iz knjiga te ljubi cak i svoje neprijatelje. eh, cudni su forumski putevi božji...




kakav preobraženi? valjda "prvovencani"?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/11/2013 : 21:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor

Ah...




et tu brutus





Nešto najbolje što mi se dogodilo... dogada...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 27/11/2013 : 21:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Cromwell





joj iz koje je ovo epizode? Ne mrem se sjetiti...



Sveti jelen

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/11/2013 : 21:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo
joj iz koje je ovo epizode? Ne mrem se sjetiti...



http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-ext-47-48-osveta-vraca/1044/ Trebali su i u SD tak ostavit. Toliko šlampavo i loše da je zapravo dobro haha. Urnebes

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/11/2013 : 21:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Thnx narode

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 27/11/2013 : 22:58:45  Show Profile Show Extended Profile
Tonka, je li grijeh tuširati se zajedno sa ostalim muškarcima poslije treninga? Ili je to vaša mala tajna?

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 27/11/2013 23:20:37
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/11/2013 : 23:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Tonka, je li grijeh tuširati se zajedno sa ostalim muškarcima poslije treninga?



Fikus,my respect for you.Be human.No more zajebavati tonku hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 13:22:04  Show Profile Show Extended Profile
Imam slobodan dan a sjetih se Tonke. Gledam ja tako njegove postove a i slike. Prekrasan decko, vidi se da radi na sebi. Fizicki. I citam ja te postove u kojima Tonka ima jedinstvo vizije, doživljaj jedinstva s Bogom, doživljaj bezvremenosti i besprostornosti. Gledam kako realno opisuje svijet, doživljava blaženstvo, mir, srecu. Takoder osjecaj prisustva božanstva, gubitka sebe. I na kraju osjecaj da je ljubav centar svega. S druge strane nailazim na konvencionalnost, autoritarnu submisivnost, agresivnost, antiintraceptivnost, destruktivnost. Naglašena je sklonost korištenju mehanizma projekcije i prenaglašena briga za seksualni moral i moral opcenito. I eto poveznice. Autoritarizam spojen s dogmatizmom cije su karakteristike povezane s predrasudama, konfliktnim i nasilnickim ponašanjima, rigidnim mišljenjem, netolerantnošcu prema dvosmislenosti a isto tako karakterizira je anksioznost i slaba integracija novih informacija u postojece. Posljedica toga je odbacivanje informacija koje su u suprotnosti s postojecim uvjerenjima, ili iskrivljavanje u pravcu vlastitih stavova.

Konkretno, u Tonkinom slucaju, radi se o dominantno ekstrinzickoj religioznosti gdje se religija koristi kao korisno sredstvo da se dostignu neki nereligiozni ciljevi. A ciljevi su usmjereni prema njemu samom, u smislu dobijanja nekih socijalnih beneficija kao što su socijalni status, prihvacanje zajednice itd. Njegova religioznost se obicno manifestira nekim folklornim i perifernim znacima, a ne istinskom vjerom koja stoji iz svakodnevnih postupaka, odnosno vjere radi vjere, koja se živi (kao kod pojedinih forumaša – Amos, dsormaz...).

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/11/2013 : 13:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Imam slobodan dan a sjetih se Tonke. Gledam ja tako njegove postove a i slike. Prekrasan decko, vidi se da radi na sebi. Fizicki. I citam ja te postove u kojima Tonka ima jedinstvo vizije, doživljaj jedinstva s Bogom, doživljaj bezvremenosti i besprostornosti. Gledam kako realno opisuje svijet, doživljava blaženstvo, mir, srecu. Takoder osjecaj prisustva božanstva, gubitka sebe. I na kraju osjecaj da je ljubav centar svega. S druge strane nailazim na konvencionalnost, autoritarnu submisivnost, agresivnost, antiintraceptivnost, destruktivnost. Naglašena je sklonost korištenju mehanizma projekcije i prenaglašena briga za seksualni moral i moral opcenito. I eto poveznice. Autoritarizam spojen s dogmatizmom cije su karakteristike povezane s predrasudama, konfliktnim i nasilnickim ponašanjima, rigidnim mišljenjem, netolerantnošcu prema dvosmislenosti a isto tako karakterizira je anksioznost i slaba integracija novih informacija u postojece. Posljedica toga je odbacivanje informacija koje su u suprotnosti s postojecim uvjerenjima, ili iskrivljavanje u pravcu vlastitih stavova.

Konkretno, u Tonkinom slucaju, radi se o dominantno ekstrinzickoj religioznosti gdje se religija koristi kao korisno sredstvo da se dostignu neki nereligiozni ciljevi. A ciljevi su usmjereni prema njemu samom, u smislu dobijanja nekih socijalnih beneficija kao što su socijalni status, prihvacanje zajednice itd. Njegova religioznost se obicno manifestira nekim folklornim i perifernim znacima, a ne istinskom vjerom koja stoji iz svakodnevnih postupaka, odnosno vjere radi vjere, koja se živi (kao kod pojedinih forumaša – Amos, dsormaz...).




radiš prsihološke procjene forumaša?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/11/2013 : 15:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Pa, u biti, svi mi ovdje radimo psihološke profile forumaša... svjesno ili nesvjesno... znaš sa kime "pricaš"...
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 28/11/2013 : 15:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Precizna analiza i odlican uvid u psihu doticnog forumaša.
Tko kaže da treba ukinuti svaštaru, jedino mjesto gdje pošten covjek danas može dobiti besplatnu ekspertizu.

Privatne poliklinike traže i do 500kn po seansi..........ne pitajte kako znam:))))


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/11/2013 : 15:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
preskupo ti je to igore. za 500 kn moš kupit svašta:

http://www.ekupi.hr/Elektricni-rucni-alati-g17284.aspx

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 28/11/2013 : 15:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Preskocim dvije seanse i kupim agregat (ili na aukcijama malo slabije ocuvano Nasilje u Darkwoodu).


Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 28/11/2013 : 16:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Ovaj psiho profil barem razumem. Izlaganje stinky-ja malo, a njegov predmet navijanja skoro ništa..
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/11/2013 : 17:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Pustite Tonku na miru.
Decko je bio na Partizanki ..bio je i prosao jebenice svake boje i prirode iste.
Kreteni bi bili kada ovakav vapaj prepoznali nebi.
Dakako se svi mozemo izrugivati ..povod za to je sam uvodni post..
Osjecam ipak da mogu primiti tu na jedan apsurdan nacin pruzenu ruku pomirenja.
Tonka ..mirno spavaj.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Imam slobodan dan a sjetih se Tonke. Gledam ja tako njegove postove a i slike. Prekrasan decko, vidi se da radi na sebi. Fizicki. I citam ja te postove u kojima Tonka ima jedinstvo vizije, doživljaj jedinstva s Bogom, doživljaj bezvremenosti i besprostornosti. Gledam kako realno opisuje svijet, doživljava blaženstvo, mir, srecu. Takoder osjecaj prisustva božanstva, gubitka sebe. I na kraju osjecaj da je ljubav centar svega. S druge strane nailazim na konvencionalnost, autoritarnu submisivnost, agresivnost, antiintraceptivnost, destruktivnost. Naglašena je sklonost korištenju mehanizma projekcije i prenaglašena briga za seksualni moral i moral opcenito. I eto poveznice. Autoritarizam spojen s dogmatizmom cije su karakteristike povezane s predrasudama, konfliktnim i nasilnickim ponašanjima, rigidnim mišljenjem, netolerantnošcu prema dvosmislenosti a isto tako karakterizira je anksioznost i slaba integracija novih informacija u postojece. Posljedica toga je odbacivanje informacija koje su u suprotnosti s postojecim uvjerenjima, ili iskrivljavanje u pravcu vlastitih stavova.

Konkretno, u Tonkinom slucaju, radi se o dominantno ekstrinzickoj religioznosti gdje se religija koristi kao korisno sredstvo da se dostignu neki nereligiozni ciljevi. A ciljevi su usmjereni prema njemu samom, u smislu dobijanja nekih socijalnih beneficija kao što su socijalni status, prihvacanje zajednice itd. Njegova religioznost se obicno manifestira nekim folklornim i perifernim znacima, a ne istinskom vjerom koja stoji iz svakodnevnih postupaka, odnosno vjere radi vjere, koja se živi (kao kod pojedinih forumaša – Amos, dsormaz...).




Ja ti na ovo mogu odgovoriti samo to da si i ti bio u dvadesetim godinama.
Ovo sto si napisao, pijatelju moj tebi na dusu, mogu ti samo reci ne da nije tocno niti jedna jedina rijec, nego ni ne znas me.
A ovo o zivljenju vjere to i potvrduje, ti analiziras moje zivljenje vjere, mislim dajes sam za sebi pravo koje nemas, ok u redu je misli sto god hoces.

Vidis ja mogu reci da sam prosao nesto sto ti nikada neces, pa zivio i 300 godina... ne znam koliko imas godina, samo znam da imas kompleks " pameti " i maje vrijednosti.
Oocito svoju pamet i vrijednost ne mozes prikazati na adekvatan nacin medu ljudima s kojima zivis, na poslu itd... pa imas osjecaj manje vrijednosti.
Mogu ti samo reci ako zelis pomoci cu ti.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
To vidim po tvojim postovima po forumu, da ne bi bilo zabune ili necega.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Tonka, ne znam jesi li iskreno zaljubljen u mene ili je to samo light psiho verzija. Upoznati me mozes kad god hoces. No, zapitaj se ima li to smisla (vjerujem da ce ti rijecka ekipa objasniti sto sam zelio reci). Pricekaj da se vratim u HR za jedno mjesec dana ali ti ne dam na prvom dejtu.
Pusa iz Njemacke!
F



Mislim evo jednog primjera kompleksa... ali vidis prijatelju moj dragi... ja svoje komplekese priznajem otvoreno a ti se busas u prsa kao neki psihijatar- svetac- savrsen covjek- supermen...
Pusa iz Njemacke !
Cisti kompleks manje vrijednosti!
Neka cijeli forum vidi da si ti faca, da ti imas para sebi priustiti Njemacku

Mislim nemoj se uzvisivati bit ces ponizen, vjeruj mi
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Tonka, je li grijeh tuširati se zajedno sa ostalim muškarcima poslije treninga? Ili je to vaša mala tajna?




Pa ja sam se tusirao
Grijeh ili nije?
Mislim da me drzis fanatikom, samo cu to reci
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/11/2013 : 21:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Opet se Tonka lozis bespotrebno..sta ne vidis da te samo pojedinci provociraju..sta te briga sad vise za necije misljenje..ono sta je bitno da si ti okrenia novi list i sad samo moras izbjegavati nekakve nepotrebne konfrotacije bilo u stvarnom zivotu ili ovdje na forumu..pisi na normalan i konstruktivan nacin, okani se svada i padanja na ove provokacije koju su vjeruj mi samo to: provokacije da te se izbaci iz takta kako bi ponovno planuo pa da se cijeli forum moze zabavljati..lipo pamet u glavu i okani se nebitnih stvari..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 21:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Opet se Tonka lozis bespotrebno..sta ne vidis da te samo pojedinci provociraju..sta te briga sad vise za necije misljenje..ono sta je bitno da si ti okrenia novi list i sad samo moras izbjegavati nekakve nepotrebne konfrotacije bilo u stvarnom zivotu ili ovdje na forumu..pisi na normalan i konstruktivan nacin, okani se svada i padanja na ove provokacije koju su vjeruj mi samo to: provokacije da te se izbaci iz takta kako bi ponovno planuo pa da se cijeli forum moze zabavljati..lipo pamet u glavu i okani se nebitnih stvari..



Vidim promjenio si se i ti na bolje...
Svaka cast na ovom postu ipak treba hrabrosti :)
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000