forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Be human! My respect for them
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/11/2013 : 21:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ja sam uvik bia zlatni decko ovog foruma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/11/2013 : 21:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Brni,da nisi iz Nazareta?

Wtf?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/11/2013 : 22:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta



Slušaš Ivancica utorkom na HKR?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/11/2013 : 22:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta



Slušaš Ivancica utorkom na HKR?


Ne ali slusam mnoge druge zanimljiv mi je Damir Stojic :)
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Brni,da nisi iz Nazareta?


Mora da je makar iz okoline kad je ovako mio.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by bagi

Brni,da nisi iz Nazareta?


Mora da je makar iz okoline kad je ovako mio.





Provokatoru jedan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

Brni,da nisi iz Nazareta?



Pa vidis da spominje cilo vrime nekog Nazarecanina..taj sam, glavom i bradom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Sreca pa si usamljen u svojim mahinacijama.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Sreca pa si usamljen u svojim mahinacijama.



Bar nisam maliciozan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 28/11/2013 : 22:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by wele

Sreca pa si usamljen u svojim mahinacijama.



Bar nisam maliciozan..


Perfidnost je ocigledna
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 28/11/2013 : 22:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta



Slušaš Ivancica utorkom na HKR?



Sumnjam da HKR ima ikakve veze sa preporodenim tonkom...Iz priloženog milosrda,ljubavi prema bližnjem,velikim štovanjem slavnog Nazarecanina Ise alejhiselama i nadasve pomirljivih komentara vidi se da je prešao na Islam.Došao je tobe.Moram ga još i priupitati:-stigneš li pored dunjaluckih obaveza otklanjati svih pet vakat namaza?

Wtf?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16338 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/11/2013 : 23:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Ja sam uvik bia zlatni decko ovog foruma..

lelelele

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/11/2013 : 23:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta



Slušaš Ivancica utorkom na HKR?



Sumnjam da HKR ima ikakve veze sa preporodenim tonkom...Iz priloženog milosrda,ljubavi prema bližnjem,velikim štovanjem slavnog Nazarecanina Ise alejhiselama i nadasve pomirljivih komentara vidi se da je prešao na Islam.Došao je tobe.Moram ga još i priupitati:-stigneš li pored dunjaluckih obaveza otklanjati svih pet vakat namaza?



možda je priša na šijitski islam pa su mu dovoljna tri?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/11/2013 : 23:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Konkretno, u Tonkinom slucaju, radi se o dominantno ekstrinzickoj religioznosti gdje se religija koristi kao korisno sredstvo da se dostignu neki nereligiozni ciljevi. A ciljevi su usmjereni prema njemu samom, u smislu dobijanja nekih socijalnih beneficija kao što su socijalni status, prihvacanje zajednice itd. Njegova religioznost se obicno manifestira nekim folklornim i perifernim znacima, a ne istinskom vjerom koja stoji iz svakodnevnih postupaka, odnosno vjere radi vjere, koja se živi (kao kod pojedinih forumaša – Amos, dsormaz...).




nisam najbolje shvatio misliš li da amos i dsormaz žive vjeru radi vjere ili se to tonka ulizuje svjetini ili dsormazu i amosu

ako misliš da se tonka ulizuje dsormazu i amosu onda si pogriješio
ako misliš da se tonka ulizuje svjetini onda si totalno upravu
no, ako misliš da amos i dsormaz žive vjeru vjere radi onda totalno griješiš ( dsormaza poznajem osobno, pa u njegovom slucaju mogu nešto reci, amosa ne poznajem pa ne mogu biti siguran, ali mogu o njemu suditi samo onim što piše ovdije )
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/11/2013 : 00:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Kruger,my disrespect for you.Be insan,not hajvan...

Wtf?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2013 : 00:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
bagi, ti to anglizmom želiš pokiti svoju nesposobnost izražavanja hrvatskim jezikom?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/11/2013 : 01:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kruger tonka se nikome ne ulizuje samo NAZARECANINU
Malo razmisli, nisam ovdje bio mjesecima... kakva mi korist da se svidim forumu? Zar stvarno nemam zivota?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2013 : 01:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
bagi, ne bih htio ulaziti u razloge zašto si se sad spamerski odlucio javiti prema meni, imao si priliku to uciniti i na nekim drugim topicima, a nisi

fikusovo obrazloženje koje sam kvotirao je neke druge dimenzije, dimenzije koje ti baš ponajbolje ne razumiješ, i vjerojatno bi se najradije iz njegovog izlaganja isprdavao, petljaš se izmedu nas dvojice, nepotebno, ja koristim pomalo drugaciju metodu od njega, ali on ce to nadam se razumjeti

ako mi replicira, na moju postavljenu repliku, biti ce to izmjenjivanja mišljenja logicara i filozofa, recimo
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/11/2013 : 01:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta



Slušaš Ivancica utorkom na HKR?



Sumnjam da HKR ima ikakve veze sa preporodenim tonkom...Iz priloženog milosrda,ljubavi prema bližnjem,velikim štovanjem slavnog Nazarecanina Ise alejhiselama i nadasve pomirljivih komentara vidi se da je prešao na Islam.Došao je tobe.Moram ga još i priupitati:-stigneš li pored dunjaluckih obaveza otklanjati svih pet vakat namaza?


Bagi, taj Nazarecanin je zbog Tebe i mene visio na križu i pokazao jedinu istinsku ljubav za nas male,jadne i ogranicene ljude.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2013 : 01:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kruger tonka se nikome ne ulizuje samo NAZARECANINU
Malo razmisli, nisam ovdje bio mjesecima... kakva mi korist da se svidim forumu? Zar stvarno nemam zivota?



pa ne znam ja baš sve te detalje o kojim zboriš

gledajuci to što si pisao onda i što pišeš sad meni izgleda kao ulizivanje masi ovog foruma
mada je cak bolje reci da se sad ulizuješ mišljenju jednog djela foruma
ti to možda shvacaš kao diplomatski put, ali ja ne
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/11/2013 : 01:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Kruger
Jos nesto o mome uvlacenju forumskoj svjetini.
Svi ovdje znaju da sam ja i prije mog odsustva s ovog foruma na par mjeseci... imao " sklonosti " prema Nnazarecaninu i pisao sam po forumu o tome.
Eto toliko o tvojoj totalno krivoj prosudbi.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/11/2013 : 01:11:15  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Tonka24

Svi vi sto me ovdje ismijavate, mene, moj post i moju vjeru, a ima vas dosta sto prikrivenih sto neprikrivenih

Nnemojte se ljutiti, svejedno vas postujem i respektiram. Lijepo je sto postojite. Prihvatite sami sebe pa ce te moci prihvatiti i mene i prijatelja iz Nazareta




Izmišljeni prijatelji su normalna i cesta pojava tijekom razvoja djeteta.

A evo i savjeta kako se riješiti nocne more: Na papir napiši velikim slovima FIKUS. Tada podrapaj papir i spali ga. I više ti nece dolazit u snove, a krevet ce ostati suh.
Pusa za laku noc.
F

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/11/2013 : 01:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Kruger tonka se nikome ne ulizuje samo NAZARECANINU
Malo razmisli, nisam ovdje bio mjesecima... kakva mi korist da se svidim forumu? Zar stvarno nemam zivota?



pa ne znam ja baš sve te detalje o kojim zboriš

gledajuci to što si pisao onda i što pišeš sad meni izgleda kao ulizivanje masi ovog foruma
mada je cak bolje reci da se sad ulizuješ mišljenju jednog djela foruma
ti to možda shvacaš kao diplomatski put, ali ja ne


O pisanju imas post gore.
A o diplomatskom putu iman reci nesto
Ja to shvacam kao put srca, kao put ljubavi.
Ja to shvacam kao put raspete ljubavi koja nije ljubljena.
Ja to shvacam kao put prema kojemu smo svi isti i jednaki.
Ja to shvacam kao put prema kojemu se svi medusobno trebamo postivati i ljubiti onako kako nas Krist ljubi i postiva.
Ja to shvacam na jos 500 slicnih puteva...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2013 : 01:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Kruger
Jos nesto o mome uvlacenju forumskoj svjetini.
Svi ovdje znaju da sam ja i prije mog odsustva s ovog foruma na par mjeseci... imao " sklonosti " prema Nnazarecaninu i pisao sam po forumu o tome.
Eto toliko o tvojoj totalno krivoj prosudbi.



dobro, prefolmurilat cu
želiš se svidjeti mišljenju jednog djela foruma
dakle ne optužujem te, ajmo to tako nazvati, za ulizivanje cjelom forumu, nego mišljenju ili mišljenjima koje iskazuju pojedinci jednog djela foruma
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/11/2013 : 01:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Kruger tonka se nikome ne ulizuje samo NAZARECANINU
Malo razmisli, nisam ovdje bio mjesecima... kakva mi korist da se svidim forumu? Zar stvarno nemam zivota?



pa ne znam ja baš sve te detalje o kojim zboriš

gledajuci to što si pisao onda i što pišeš sad meni izgleda kao ulizivanje masi ovog foruma
mada je cak bolje reci da se sad ulizuješ mišljenju jednog djela foruma
ti to možda shvacaš kao diplomatski put, ali ja ne


O pisanju imas post gore.
A o diplomatskom putu iman reci nesto
Ja to shvacam kao put srca, kao put ljubavi.
Ja to shvacam kao put raspete ljubavi koja nije ljubljena.
Ja to shvacam kao put prema kojemu smo svi isti i jednaki.
Ja to shvacam kao put prema kojemu se svi medusobno trebamo postivati i ljubiti onako kako nas Krist ljubi i postiva.
Ja to shvacam na jos 500 slicnih puteva...



dobro, želiš se svidjeti i onima koji su te kamenovali
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000