forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Trulez donjeg djela foruma
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

I za kraj dosada. On zasluzuje posebno mjesto, uokvireno.
Svi ostali za dosadu su mala dica, taj je kralj.



tonkica, tonkac, tonkili... daj pricaj deckima kaj si radio ovih mjesec dana, kak si se provodio, jesi slucajno našao kakav drugi forum da se tam isto registriramo pa da se družimo? jesi koga novog upoznao? jesi otkrio kakav novi klub da navijaš za njega? jel te netko povrijedio?


Smisljao sam kako provesti u djelo ono zbog cega sam izbacen
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 15:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

Ekipa, nemojte tako, delikatan je trenutak, jer covjek je na dobrom putu do potpune rehabilitacije (dovoljno je procitati mu novi potpis).
U relativno kratkom vremenu zahvaljujuci ponajviše ovom forumu prevalio je naš Tonka trnovitu cestu; od devijacije i paranoje do (skoro uspiješne) socijalizacije, parcijalne edukacije, tolerancije, suvislosti...itd. Nije to mala stvar, ljudima trebaju godine za usavršavanje takvih krucijalnih životnih i komunikacijskih vještina (i potreba).
Dakle, šansa za potpunu rehabilitaciju na dohvat mu je ruke, stoga poželimo mu srecu. Bez zajebancije.


Ispravak potpis je stari
U vezi ostalog, za mene ima nade kakve takve, dok kod tebe nema nikakve.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 16:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

quote:
Originally posted by Tonka24

Gledaj tako ti je kad ne lizes dupe modovima, onda trebas paziti... zato ti ne pazis



po tvojim avatarima, otvaranjem novih topica a i u kontaktu smenom primjecujem dozu homoeroticnosti s tvoje strane, tonko napravi taj iskorak i kao kontra svima reci






kak igra anži, jel u padu forme?

Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 05/03/2013 : 16:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bosancicigor

Ekipa, nemojte tako, delikatan je trenutak, jer covjek je na dobrom putu do potpune rehabilitacije (dovoljno je procitati mu novi potpis).
U relativno kratkom vremenu zahvaljujuci ponajviše ovom forumu prevalio je naš Tonka trnovitu cestu; od devijacije i paranoje do (skoro uspiješne) socijalizacije, parcijalne edukacije, tolerancije, suvislosti...itd. Nije to mala stvar, ljudima trebaju godine za usavršavanje takvih krucijalnih životnih i komunikacijskih vještina (i potreba).
Dakle, šansa za potpunu rehabilitaciju na dohvat mu je ruke, stoga poželimo mu srecu. Bez zajebancije.


Ispravak potpis je stari
U vezi ostalog, za mene ima nade kakve takve, dok kod tebe nema nikakve.


Vidiš, tu je tvoj problem. I na najdobronamjerniji savjet i lijepu rijec reagraš kao i uvijek, krivo.
Cemu onda poslije cudenje što te svi doživljavaju kao forumsku igracku? Zar ne vidiš da stvari krecu od tebe, ne od drugih? Vidiš li genezu problema?

Kažeš upisao si pravo? Zanimljivo...


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 16:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Stanimo na balun i opustimo se uz dobru staru Daleku obalu..





Realx Brni. evo samo za tebe...Divi se, klekni na kolina kad gledas ovo

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 16:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Da bas sam tija vidit kako ce Tonka reagirat na post od bosancicigora..shvatia ga je kao napad na sebe..dug je put jos ispred tebe Tonka moj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 16:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Da bas sam tija vidit kako ce Tonka reagirat na post od bosancicigora..shvatia ga je kao napad na sebe..dug je put jos ispred tebe Tonka moj..



Ma neeeee, covjek mi je lijepo rekao. Svaka mu cast... iskreno na sto sam mu ja isto tako iskreno odgovorio.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 16:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


Realx Brni. evo samo za tebe...Divi se, klekni na kolina kad gledas ovo




Uvik sam volia biti u vako malim ali zato glasnim skupinama..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 16:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bosancicigor

Ekipa, nemojte tako, delikatan je trenutak, jer covjek je na dobrom putu do potpune rehabilitacije (dovoljno je procitati mu novi potpis).
U relativno kratkom vremenu zahvaljujuci ponajviše ovom forumu prevalio je naš Tonka trnovitu cestu; od devijacije i paranoje do (skoro uspiješne) socijalizacije, parcijalne edukacije, tolerancije, suvislosti...itd. Nije to mala stvar, ljudima trebaju godine za usavršavanje takvih krucijalnih životnih i komunikacijskih vještina (i potreba).
Dakle, šansa za potpunu rehabilitaciju na dohvat mu je ruke, stoga poželimo mu srecu. Bez zajebancije.


Ispravak potpis je stari
U vezi ostalog, za mene ima nade kakve takve, dok kod tebe nema nikakve.


Vidiš, tu je tvoj problem. I na najdobronamjerniji savjet i lijepu rijec reagraš kao i uvijek, krivo.
Cemu onda poslije cudenje što te svi doživljavaju kao forumsku igracku? Zar ne vidiš da stvari krecu od tebe, ne od drugih? Vidiš li genezu problema?

Kažeš upisao si pravo? Zanimljivo...




Ma da ja sam ovdje samo zbog tvoje lijepe rijeci, a pravo, ma ne to samo za dosadu.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/03/2013 : 16:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by acestroke

Oh ho ho, ala cete da najebete zbog ovih zajebancija na njegov racun kad se Tonka vrati na ovaj forum.

Predvidjam nesto poput, "Tonka24's Revenge VI: This Time it's Personal!"


I onda ti gore po forumu places kako sam ja provokator
Majko moja jesi licemjeran.



Ne znam kako uopste vidis provokaciju o mom postu, ocito je pitanje o zajebanciji, koju ionako ne bi napiso da nisi na drugom forumu ogovarao ljude sa ovog sajta. Stavise, ionako sam bio u pravu, jer si ocito jedva cekao da se vratis da bi ponovo otvarao stare rane, bez potrebe. Umjesto da gasis staru vatru, ti bacas vise goriva na nju. Ne kontam, ali ok...

Mani se svastara i slicnih gluposti, ionako su vecina banova rezultat ovakvih tema i njima slicnih. Vrati se na gornji dio foruma, komentiraj na stripovske teme, i sumnjam da ce onda biti nepotrebnih svadja i nesporazuma.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 16:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by acestroke

Oh ho ho, ala cete da najebete zbog ovih zajebancija na njegov racun kad se Tonka vrati na ovaj forum.

Predvidjam nesto poput, "Tonka24's Revenge VI: This Time it's Personal!"


I onda ti gore po forumu places kako sam ja provokator
Majko moja jesi licemjeran.



Ne znam kako uopste vidis provokaciju o mom postu, ocito je pitanje o zajebanciji, koju ionako ne bi napiso da nisi na drugom forumu ogovarao ljude sa ovog sajta. A sto ti mislis da ja nisam znao da ce to u roku jednog dana doci na stripovi.com? Nemoj gledati tako povrsinski na stvari. Stavise, ionako sam bio u pravu, jer si ocito jedva cekao da se vratis da bi ponovo otvarao stare rane, bez potrebe. Umjesto da gasis staru vatru, ti bacas vise goriva na nju. Da se neki ovdje pokazu ljudima gasio bi, ovako moram bacati gorivo. Ne kontam, ali ok...

Mani se svastara i slicnih gluposti, ionako su vecina banova rezultat ovakvih tema i njima slicnih. Vrati se na gornji dio foruma, komentiraj na stripovske teme, i sumnjam da ce onda biti nepotrebnih svadja i nesporazuma.

Evo svaka ti cast na ovome, barem si covjek. Posvadali smo se posvadacemo se opet, ali bar znam da u tebi ima ljudskosti.
I poslusat cu tvoj savjet.


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2013 : 16:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
tonka ne piši ovoliko postova,zbuniceš krugera

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 16:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
tonka, ak ideš na pravni faks( u što sumnjam ak si prva godina sa 26,al dobro), daj malo štipaj curice oko sebe na faksu, pravnice su dobri komadi, nemoj ovdje prosipat žuc, procitaj neku knjigu, malo proširi vidike(nije zagor i anži vrhunac covjekovog zanimanja za svijet oko sebe) jer upravo neznanjem i time da ne kužiš neke elementarne stvari, npr. kad te neko sprda dobronamjerno dovodiš do ovih svojih cirkusarija.

pusti forum, odi u lokalni birc, popij pivo s lokalnim gangom, uzmi knjigu neku, odi do rive, citaj moby dicka, snimaj curice kako su propupale i možda ti dojde iz guzice u glavu neke stvari o životu.

a sad, di je taj topic o anžiju???
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 05/03/2013 : 16:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

tonka ne piši ovoliko postova,zbuniceš krugera


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/03/2013 : 17:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

tonka ne piši ovoliko postova,zbuniceš krugera



Zbunjen je taj odavna..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/03/2013 : 17:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by djule

tonka, ak ideš na pravni faks( u što sumnjam ak si prva godina sa 26,al dobro), Ima ljudi na faksu koji imaju 30-35 godina pa studiraju, kasnije sam krenuo. daj malo štipaj curice oko sebe na faksu, ne smijem dobio bi po glavi od druge curice pravnice su dobri komadi, o znam iman jednu buducu, zasada nemoj ovdje prosipat žuc, procitaj neku knjigu, dosta mi je knjiga vjeruj mi malo proširi vidike(nije zagor i anži vrhunac covjekovog zanimanja za svijet oko sebe)znam a bome nije ni Mamic i Dinamo 1930 jer upravo neznanjem i time da ne kužiš neke elementarne stvari, npr. kad te neko sprda dobronamjerno dovodiš do ovih svojih cirkusarija.

pusti forum, odi u lokalni birc, ne posjecujem takve " divne " ustanove rade odem odraditi dobar trening popij pivo ne pijem nikakav alkohol s lokalnim gangom, uzmi knjigu neku, odi do rive, citaj moby dicka, snimaj curice kako su propupale i možda ti dojde iz guzice u glavu neke stvari o životu.

a sad, di je taj topic o anžiju??? Evo ako hoces ti dolaziti i normalno komentirati napravit cu ga, ovako se bojim da ne bude interesa [B)]

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/03/2013 : 17:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

tonka ne piši ovoliko postova,zbuniceš krugera


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/03/2013 : 20:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bagi

Trulež otiš'o na 'ladenje...



Evo:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ul8EPe3zBDY

Ti razumijes jedino ovaj jezik, pa se spustam na tvoju razinu. Video si postavio meni, mislim da se jako dobro sjecas, pa stoga razumijem da s tobom samo ovako covjek moze komunicirati.
Hvala i dovidenja.



Tonka,sinko,bidi fini nemoj tako s starijim cikama.Budni kulturan nemoj bidniti brezobrazan....Cccccc,ala ima gov...ovaj gnjeva u tebi,saburi malo,pozlice ti...

Wtf?

Edited by - bagi on 05/03/2013 20:17:04
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2013 : 02:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Cika bagi vidim ja imas ti fetise na stvari koje izlaze iz analnog otvora.
Dobar si.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/03/2013 : 07:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Cika bagi vidim ja imas ti fetise na stvari koje izlaze iz analnog otvora.
Dobar si.



Jeste bome da,imaš ga pravo,bar u jednu ruku a u drugu ovisi kako ga uzmeš...Provalio si me...Možda sam zbog tog fetiša i zapeo za tebe hehehehe....

Wtf?

Edited by - bagi on 06/03/2013 07:19:41
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/03/2013 : 07:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Slabo si ti zapeo za mene,vjerujem da ti imas malo " jace " musterije... jaceg mirisa
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000