forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 |
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2010 : 15:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Par primjera koje su iskusili neupućeni u facebook...

Od kolegice s posla muž u nekoj dopisci sa svojim frendovima izjavljuje u tko zna kojem kontekstu (možda nekom svojem općenitom buntu protiv društva) "kupit ću pušku i sve ih poubijat" da bi mu već sljedeći dan zakucala policija i privela ga na kratko ispitivanja. Poslije ga pustili s upozorenje da su ga posjetili radi zaštite jer kao mogao je već neki potencijalni prodavača pušaka zakucati na vrata. Koja je facebook marketinška niša...

Maloljetna nećakinja imala party kod roditelja i jedna od cura popila nešto šampanjca (očito previše) i povratila, i naravno objavila sve fotke s razularene pijanke (samo svojim prijateljima, dakako). No kao prijatelj se uvukla i njihova pedagogica iz škole, nakon čega se izrode sastanci i upozoravanja roditelja da potiču alkoholizaciju u malodobne djece.

S jedne strane širi obzore komunikacije i slobode, a s druge strane otvara vrata kontroli i nadzoru. Sve ljepote elektroničkog doba!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 09/03/2010 : 16:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

...

S jedne strane širi obzore komunikacije i slobode, a s druge strane otvara vrata kontroli i nadzoru. Sve ljepote elektroničkog doba!



hah, sva sreća pa ja nemam puno svojih stvari gore :) par fotki radi cura i to je to

a piskaranje se svodi na moje gluposti da dotične (cure) zezam i puštam im spotove sa jubitua

a kaj se privatnosti tiče, pa i sam znaš da na bilo kaj ti mogu pokucat doma. naravno policiji treba nalog da bi provjerili neki mejl ili poruku...

privatnosti nemaš više nigdje. evo još malo pa ćeš i po Zg-u imat kamere. neš ti privatnosti.

čak ni nemoraš biti na fejsu ali ima tvojih slika gore (valjda preko tvojih frendova).

pa evo privatnosti nema ni na forumu


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2010 : 16:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
@ dee jesu li mu pretražili stan ili ga samo odveli na ispitivanje?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 09/03/2010 : 16:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

@ dee jesu li mu pretražili stan ili ga samo odveli na ispitivanje?



šta si se usro odma
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2010 : 16:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
u nas se slikaju s puškama i ništa :D

još treebe oko njih trčkaraju :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/03/2010 : 16:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

@ dee jesu li mu pretražili stan ili ga samo odveli na ispitivanje?



E te detalje ne znam... Stan jesu pretražili. Nešto je rekla da su ga priveli na kratko ispitivanje, a jel to ispitivanje bilo u stanici ili su ga obradili u stanu, nisam siguran. To nije ni bilo u Zagrebu, mislim da je iz Varaždina. Uglavnom, očito policija ipak ne spava.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 09/03/2010 16:57:38
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/03/2010 : 17:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ja mislim da bi deecay pricao drugu pricu da je ona fiktivna puska bila u njega uperena

EDIT

i mislim da je sawitch silovatelj


EDIT EDIT


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 09/03/2010 17:30:16
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/03/2010 : 17:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sawitch je car!!!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 10/03/2010 : 06:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi


Pozdrav novajliji,i ti ucis turisticku?
a fejsbuk ima i dobrih i losih strana . . .a većih bolesnika i maloumnika ima po forumima(uključujući i ovaj,ima ih i ovde koliko oćeš),nego na fejsbuku


Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 10/03/2010 : 06:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi





Pozdrav novajliji,i ti ucis turisticku?
a fejsbuk ima i dobrih i losih strana . . .a većih bolesnika i maloumnika ima po forumima(uključujući i ovaj,ima ih i ovde koliko oćeš),nego na fejsbuku




Hvala na pozdravu
Da,druga godina,znaci ima i kolege turista na forumu

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2010 : 08:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
doda me poznanik iz 2006 jedva ga skontah naravno ko je
koji je odselio iz BiH

i sve mi u profilu pise
i onda me krene sve to pitati

dakle vidi se kako je lijep otici na info :D

i uvijek ista prica... sa svakim vec 2 godine...
ista pitanja isto ponasanje


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 10/03/2010 : 19:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
hehe, tako sam ja Colta addovao pre par meseci


Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25136 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2010 : 20:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
http://facebookfails.com/

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 10/03/2010 : 20:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Buhahahahhahaha,ova sa call 911 je kraljica

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/03/2010 : 22:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Hahaha sad dobijem frend request od izvjesnog Mihaela Bađuna.. Da li je to netko sa foruma?


da,i meni je poslao...nemam pojma tko je...a šta ću,vidim da imamo 7 zajedničkih prijatelja


Hmmmmm...i ja sam se poveo time.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 10/03/2010 : 22:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam veliki protivnik Face booka,Pa to toliko moze neko da zloupotrebi da to nije istina.Boze grozim se da mi neki ko zna kakvi likovi bulje u slike mene i moje porodice.Ma ljudi su postali dokoni voajeri koje mrzi da posteno voajerisu nego idu na face book.Strasno grozim se face book-a.
Cuo sam nesto za onu farmu na FB kao ko god udje tu,neki tamo mogu da ti vide profil.Bila je prica pre neki dan.




Ovo je kao da kazes, ja sam protivnik hodanja gole guzice po gradu, mogu svakakvi tipovi da bulje u mene...
To igra ako na FB prijateljujes s ljudima koje ze znas, ovi drugi ne znam sto ce ti uopce na listi...

Ja na FB imam samo ljude koje znam, i manji dio ljudi koji me zele imati na listi. Ako me tlace svojim glupim invitima, blokiram im aplikacije, a ponekad i njih same. Uvid u slike omogucujem samo prijateljima s liste, ukratko... mozes si editirati profil po volji. Inace sam profil otvorio kako bi nasao dva prijatelja iz Beograda, uspio sam i po meni je FB ispunio sva ocekivanja.






Slažem se s Gandom.
Ja sam dugo odolijevao s FB, sve dok mi nije stvarno trebao za uspostavljanje redovitije komunikacije s nekim ljudima koji su miljama udaljeni, i s kojima nisam drugačije mogao imati redovitiju komunikaciju.
Osnovna zamisao FB-a je odlična, druga je stvar što ga većina koristi za samopromociju svojih jadnih života, pa je došao na glas kao da je Iskrica ili Smokva...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 10/03/2010 : 22:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam veliki protivnik Face booka,Pa to toliko moze neko da zloupotrebi da to nije istina.Boze grozim se da mi neki ko zna kakvi likovi bulje u slike mene i moje porodice.Ma ljudi su postali dokoni voajeri koje mrzi da posteno voajerisu nego idu na face book.Strasno grozim se face book-a.
Cuo sam nesto za onu farmu na FB kao ko god udje tu,neki tamo mogu da ti vide profil.Bila je prica pre neki dan.




Ovo je kao da kazes, ja sam protivnik hodanja gole guzice po gradu, mogu svakakvi tipovi da bulje u mene...
To igra ako na FB prijateljujes s ljudima koje ze znas, ovi drugi ne znam sto ce ti uopce na listi...

Ja na FB imam samo ljude koje znam, i manji dio ljudi koji me zele imati na listi. Ako me tlace svojim glupim invitima, blokiram im aplikacije, a ponekad i njih same. Uvid u slike omogucujem samo prijateljima s liste, ukratko... mozes si editirati profil po volji. Inace sam profil otvorio kako bi nasao dva prijatelja iz Beograda, uspio sam i po meni je FB ispunio sva ocekivanja.






Slažem se s Gandom.
Ja sam dugo odolijevao s FB, sve dok mi nije stvarno trebao za uspostavljanje redovitije komunikacije s nekim ljudima koji su miljama udaljeni, i s kojima nisam drugačije mogao imati redovitiju komunikaciju.
Osnovna zamisao FB-a je odlična, druga je stvar što ga većina koristi za samopromociju svojih jadnih života, pa je došao na glas kao da je Iskrica ili Smokva...
Slazem se u potpunosti.Realno jako je malo onih koji ga korisno i koriste.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 10/03/2010 : 22:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Meni je Bonelli poslao zahtev za prijateljstvo ali jos razmatram da li da prihvatim.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 10/03/2010 : 22:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Facebook je u tom smislu jako pogodno tlo za socijoloshke frustracije,pogotovo maloljetnika i no lifera.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/03/2010 : 12:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
http://www.lamebook.com/

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/03/2010 : 20:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Manijak sa fejsbuka,jedan pedofil :X
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/557251/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BA+%D1%81%D0%B0+%22%D0%A4%D0%B5%D1%98%D1%81%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B0%22.html


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 11/03/2010 : 20:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Pedofili? Mnogi javno gradom setaju devojke bez licne karte pa i od 14-15 godina a jos nisam cuo za masovna hapsenja.
Koja je stvarna donja granica hibridnog doba?

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 20:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
nemash je kao ni u srednjem vijeku....

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/03/2010 : 01:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
evo malo, ko voli da cita uz kaficu, konacan odgovor na zivot, fejsbuk i sve ostalo :D

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=201479633328&ref=nf

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/03/2010 : 00:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
DAbogdA bude ovAko!

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000