forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 278

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/04/2010 : 19:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
U pocetku sam bia dosta skeptican prema ovome sto strip agent trenutacno izdaje od mr.noa. Sve mi je to izgledalo previse konfuzno i povrsno, medutim kako saga primice kraju sve nekako sida na svoje misto. Treba pricekati sam kraj sage pa onda to sve procitat jos jedanput od pocetka i vjerovatno ce dojam biti jos bolji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/04/2010 : 20:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
potpuno se slažem sa brni-jem, tako dugi serijal nema pravi gušt kad se ga čita svaka dva mjeseca po broj...
treba dobro pokrenut vijuge da bi se prisjetio prošlih epizoda...nije optimalno takvo čitanje ali još uvijek
bolje od nikakvog ili skupocijenih izdanja...meni izrazito loše epizode u toj japanskoj sagi i nije bilo...
nije da je to pilot iz najboljih vremena ali nije ni osobito loš....prosijek.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/05/2010 : 20:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Citao sam mister no-a kako je izlazio na kioscima. Tamo negdje od "pazi snima se" u lms pa do kraja slobodne dalmacije. Jedna od najdrazih prica mi je bila hodnik za pakao. I tako jutros uzmem ja spomenutu pricu i procitam je i strasno se razocaram. Skoro pa mi zao sto sam ponovo citao.

E sad, posto je ta epizoda pri vrhu ocijenjenih epizoda, sto mislite da li bi trebao dati sansu jos nekim epizodama ili ako mi ova nije dobra mi ni ostale nece biti dobre. Konkretno, neckam se da uzmem anangu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29197 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2010 : 20:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni se dogodilo isto sa Hangadeirosima i Prokletstvom Maja. Pa sam odlučio ne čitati dalje ostale ponovo, da ne kvarim sjećanje. Iako, recimo, prilično sam siguran da bi mi Trka u smrt, Dvoboj na Pantanalu ili neke afričke epizode i dalje bile jako dobre.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/05/2010 : 20:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
za anangu nema straha. kao ni za crvene sjene, aliena, krv na snijegu, mister no ide u rat...
pantanal nikad nisam volio. vidim svi odusevljeni

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/05/2010 : 20:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Probacu onda trku u smrt i anangu. To sad izlazi.

Gore sam pobrkao, mislio sam da su indiosi prije hodnika za pakao. Onda mi je hodnik ipak bio prvi mrno.

Inace i ja najvise pamtim epizode od lms 800 do 950.

Edited by - Mord on 08/05/2010 20:55:21
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2010 : 21:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Sta mislite, koliko Libellus Knjiga ce trebati da popuni sve epizode Mr. Noa? U Italiji su izasle 379 sveske. Ja predpostavljam da ce trebati od prilike 150 ili 160 knjiga.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/05/2010 : 03:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Sta mislite, koliko Libellus Knjiga ce trebati da popuni sve epizode Mr. Noa? U Italiji su izasle 379 sveske. Ja predpostavljam da ce trebati od prilike 150 ili 160 knjiga.


pa sad,hoće li ići do kraja ili do broja 200,odakle počinje SD a kasnije SA...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/05/2010 : 05:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by acestroke

Sta mislite, koliko Libellus Knjiga ce trebati da popuni sve epizode Mr. Noa? U Italiji su izasle 379 sveske. Ja predpostavljam da ce trebati od prilike 150 ili 160 knjiga.


pa sad,hoće li ići do kraja ili do broja 200,odakle počinje SD a kasnije SA...


ja mislim da ce do kraja. Trebat ce dugo vremena, mozda 5 ili 10 godina, Ali ja ocekujem da ce Libellus pokrit sve Mr No episode, I one sto je SD i SA vec objavio. Isto ko sto Sada Dylan Dog extra objavljuje iste episode koje je redovni SD DD objavio
Prije 15 godina

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/05/2010 : 21:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Pročitao MN SA 56; moglo bi se reći da sam zadovoljan ovim brojem iako to početak nije ukazivao; priča mi se tek na zadnjih trideset stranica počela sviđati. Di Vito su se ovdje pokazali u malko lošem izdanju,ali to je manje-više oprvdano s obzirom da njih načešće viđamo u posljednjih nekoliko desetaka brojeva.Priča je sve u svemu, dirljiva sa strane pjevača Hanka, te mi je malo i žao što je i spustio dušu. Ponoviti ću ono što sam već negdje rekao: priča mi nije za nastavak, premda spada u one koje odgađaju Povratak u New York.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/05/2010 : 22:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje.
Da li jos kod nekog nedostaju stranice u stripu Mister No Libellus br.6 Tango Martinez?
Uzeo sam strip u Darkvudu i kad sam poceo citati unutar neugodno iznenadjenje.
Konkretno nedostaju stranice 88-92.
Da li je kod nekog jos to bio slucaj ili je moj primjerak jedinstven?
Hvala.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/05/2010 : 22:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Imam jedno pitanje.
Da li jos kod nekog nedostaju stranice u stripu Mister No Libellus br.6 Tango Martinez?
Uzeo sam strip u Darkvudu i kad sam poceo citati unutar neugodno iznenadjenje.
Konkretno nedostaju stranice 88-92.
Da li je kod nekog jos to bio slucaj ili je moj primjerak jedinstven?
Hvala.


verovatno je los primerak.kod mene je sve ok.pokusaj da zamenis,dok ga jos ima(ako ga ima)u darkwudu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/05/2010 : 12:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Suma ima tisucu lica..tisucu glasova..tisucu ociju..tisucu boja..tisucu zivota, ali samo jedan duh sume i zove se A N A N G A..ovu pricu napisao je vjetar iz djungle..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/05/2010 : 15:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Imam jedno pitanje.
Da li jos kod nekog nedostaju stranice u stripu Mister No Libellus br.6 Tango Martinez?
Uzeo sam strip u Darkvudu i kad sam poceo citati unutar neugodno iznenadjenje.
Konkretno nedostaju stranice 88-92.
Da li je kod nekog jos to bio slucaj ili je moj primjerak jedinstven?
Hvala.



Ja sam sad gledo svoj primjerak, i moj "Tango Martinez" je u redu, ne fale mi te stranice...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/05/2010 : 18:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
I kod mojeg primjerka su sve stranice na broju..ne znam provaj to nekako zaminit..steta sta si ovako kasno primjetia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 26/05/2010 : 11:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Jbg,desi se to.Moj Tango Martinez je dobar,ali sam imao prilike da u reprintu prvog broja mister noa imam dupla zadnja 2 lista,pa sam bez problema zamenio primerak.Zamenice ti,samo ako imaju jos koji primerak tog stripa..
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 26/05/2010 : 12:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Sve je u redu.
Uspeo sam zameniti strip.
Hvala momcima iz Darkvuda.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/05/2010 : 12:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Sve je u redu.
Uspeo sam zameniti strip.
Hvala momcima iz Darkvuda.



Bravo!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 26/05/2010 : 13:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
Ja obožavam mister noa... imam sve od LMS a nažalost ne mogu kupovati i libellus još. Ali ove sada 3-4 knjige koje izađu a nisu objavljivane u nas obavezno uzimam. Mislim da će te brzo se rasprodati...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/05/2010 : 13:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by premujanin

Ja obožavam mister noa... imam sve od LMS a nažalost ne mogu kupovati i libellus još. Ali ove sada 3-4 knjige koje izađu a nisu objavljivane u nas obavezno uzimam. Mislim da će te brzo se rasprodati...



Ma ne virujem..24 knjiga Martina Panova frula ( u ponudi od 17.10.2008 ) jos se nije rasprodala a isto nije bila objavljivana..vjerovatno vecina ekipe uzima po redu tako da nema straha..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/05/2010 13:26:38
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 23/06/2010 : 13:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Stiže Maxi Mr.no za ljeto 2010: Ayahuasca, Delirij, Zasjeda na Victoriji [49,00kn]

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 23/06/2010 : 16:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Stiže Maxi Mr.no za ljeto 2010: Ayahuasca, Delirij, Zasjeda na Victoriji [49,00kn]



Ovog ne mogu docekat, sigurno ce bit super

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/06/2010 : 22:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Čini se da je epizoda 57 još nešto nabrzaka izmišljeno prije povratka u New York, jer što se njezine kvalitete tiće, doista nimalo ne podsjeća na stare priče MN-a. Nije mi baš jasno čemu onih 10 stranica na kraju s SS-om i MN-ovom vožnjom u vlaku.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nixon
Starting Member

Serbia
17 Posts

Member since 21/05/2009

Posted - 30/06/2010 : 12:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nixon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by premujanin

Ja obožavam mister noa... imam sve od LMS a nažalost ne mogu kupovati i libellus još. Ali ove sada 3-4 knjige koje izađu a nisu objavljivane u nas obavezno uzimam. Mislim da će te brzo se rasprodati...



Ma ne virujem..24 knjiga Martina Panova frula ( u ponudi od 17.10.2008 ) jos se nije rasprodala a isto nije bila objavljivana..vjerovatno vecina ekipe uzima po redu tako da nema straha..



Mogu li vas zamoliti za pomoc ... Imam kolekciju Mister no-a izaslu u LMS .e sada kako su neke epizode vidim preskocene, koje knjige od libelusa da kupim kako bih popunio rupe ... ( Dobro bi mi dosla pomoc ako znate i koje su epizode u LMS "iskidane") ... Hvala u svakom slucaju..
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 30/06/2010 : 14:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
lms nije objavio originale mister noa od 93 do 99 ......to ce ti izaci u libelusovim knjigama 43,44,45,46....lms takodje nije objavio ni originale mister noa 117,118,119....kao ni broj 200....znaci ukupno imaces 6 knjiga da kupis od libelusa...uskoro ove 4 sto sam ti naveo a vremenom naknadno kad izadju u dogledno vreme jos dve..eto..
Go to Top of Page
Page: of 278 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000