forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 659

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 27/05/2010 : 23:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli




Zakon!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 27/05/2010 : 23:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison



Vrhunski!

Ovaj je odličan!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/05/2010 : 23:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by acestroke

[quote]

carska!!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/05/2010 : 06:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote





http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/05/2010 : 14:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Uđe neka plavuša u liječničku ambulantu i kaže doktoru:
- Doktore, boli me pička!
- Gospodična draga - reče doktor - ne biste li se mogli malo kulturnije ponašati? Izađite sad van, pokucajte na vrata, a umjesto "pička" bilo bi bolje da kažete da vas boli vagina.
Izađe plavuša van, ali je u tom trenutku zaboravila što joj je liječnik rekao, pa pokuca na vrata i kaže:
- Doktore...kako ti ono reče da se zove moja pička?

Uđu dvojica liječnika u sobu gdje su bila ležala dvojica pacijenata, pa zatim iznenada počnu tući jednog od njih.
- Pa dobro ljudi - čudi se prvi pacijent - što vam je?
- Što nam je - kaže jedan liječnik - pa mi osam godina ovog čovjeka liječimo od žutice, a tek nam je jutros rekao da je Kinez.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/05/2010 : 16:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Uđe neka plavuša u liječničku ambulantu i kaže doktoru:
- Doktore, boli me pička!
- Gospodična draga - reče doktor - ne biste li se mogli malo kulturnije ponašati? Izađite sad van, pokucajte na vrata, a umjesto "pička" bilo bi bolje da kažete da vas boli vagina.
Izađe plavuša van, ali je u tom trenutku zaboravila što joj je liječnik rekao, pa pokuca na vrata i kaže:
- Doktore...kako ti ono reče da se zove moja pička?

Uđu dvojica liječnika u sobu gdje su bila ležala dvojica pacijenata, pa zatim iznenada počnu tući jednog od njih.
- Pa dobro ljudi - čudi se prvi pacijent - što vam je?
- Što nam je - kaže jedan liječnik - pa mi osam godina ovog čovjeka liječimo od žutice, a tek nam je jutros rekao da je Kinez.



Obadva su odlicni!!!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/05/2010 : 22:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Uđe doktor u sobu u kojoj je ležao pacijent koji nije imao niti jednog zuba. Dok je doktor pregledavao temperaturnu listu i nalaze s pretraga koje je pacijent obavio, pacijent otvori ladicu i izvadi vrećicu s lješnjacima, pa ih ponudi liječniku.
- Uzmite, doktove, lješnjake, jako fu fini!
Ne želeći uvrijediti čovjeka, liječnik uzme nekoliko lješnjaka iz vrećice i počne ih jesti. Ali, tada se doktor sjetio da ovaj pacijent nema niti jednog zuba, pa ga pita:
- Oprostite, gospodine, ali recite mi zašto vama vaša obitelj donosi lješnjake. Vi ih sigurno ne možete jesti, jer nemate niti jednog zuba.
- Ma ne, doktove - reče pacijent - meni oni, zapvavo, donefu čokovadu f ljefnjafima.

Dođe jedna djevojka kod liječnika na pregled i reče mu:
- Doktore, ja sam nimfomanka. Meni jednostavno nikad nije dosta seksa. Što da radim?
- Morat ću vas pregledati, ali ja vam plaćam pregled 200 kuna po satu.
- Pa to je divno doktore - reče djevojka - a recite koliko bi koštala cijela noć?

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 28/05/2010 22:28:44
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/05/2010 : 01:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A shy but drunk young man walked up to a beautiful young woman in a bar and said, "Do you mind if I ask you a personal question?"
"Yes, I do," she replied, "but go ahead, since I know you're going to ask me anyway."
"Okay," he said. "How many men have you slept with?"
"That's my business!", she answered.
"Oh cool!" he said. "How much?"

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/05/2010 : 22:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote





http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/05/2010 : 12:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
- Kada ste počeli vjerovati da ste konj - pita doktor jednog pacijenta.
- Davno, doktore - odgovori pacijent - još dok sam bio ždrijebe.

Dođu dva pacijenta u bolnicu zbog operacije testisa. Uđe u njihovu sobu medicinska sestra, prsata plavuša, i reče im:
- Dečki, prije zahvata treba isprazniti sjemenovode. Gospodine, izvolite u kabinu.
Nakon što je prvi pacijent izbacio sjeme u jednu posudicu, došao je i red na drugoga. Sestra mu skine pidžamu, pa skine gornji dio svoje radne odjeće, pa otkopča grudnjak i počne se grudima trljati o spravu koja je već narasla. I na kraju je strpa u usta.
Prvi pacijent prosvjeduje:
- Čujte, sestro, to nije u redu! Ja sam morao sam...
- E vidite - reče sestra sva uspuhana - to su vam prednosti dopunskog osiguranja.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/05/2010 : 17:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

- Kada ste počeli vjerovati da ste konj - pita doktor jednog pacijenta.
- Davno, doktore - odgovori pacijent - još dok sam bio ždrijebe.

Dođu dva pacijenta u bolnicu zbog operacije testisa. Uđe u njihovu sobu medicinska sestra, prsata plavuša, i reče im:
- Dečki, prije zahvata treba isprazniti sjemenovode. Gospodine, izvolite u kabinu.
Nakon što je prvi pacijent izbacio sjeme u jednu posudicu, došao je i red na drugoga. Sestra mu skine pidžamu, pa skine gornji dio svoje radne odjeće, pa otkopča grudnjak i počne se grudima trljati o spravu koja je već narasla. I na kraju je strpa u usta.
Prvi pacijent prosvjeduje:
- Čujte, sestro, to nije u redu! Ja sam morao sam...
- E vidite - reče sestra sva uspuhana - to su vam prednosti dopunskog osiguranja.




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/05/2010 : 18:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote

E, OVO TI JE PRAVI ŽIVOT

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 30/05/2010 18:48:50
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/05/2010 : 20:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Mujo priča kako je sanjao tri strašna sna.
- Zamislite, najprije sam sanjao da mi je umrla žena. Onda sam sanjao da mi je umrla punica. A onda sam sanjao treći san, najstrašniji od svih: sanjao sam da uopće nisu umrle!

- Hej, Haso, što ima nova - pita Mujo Hasu.
- Mujo moj, što da ti kažem? Žena me vara...
- A čuj, ja sam te pitao što ima nova!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/05/2010 : 00:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote





http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 31/05/2010 : 11:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ova prva i druga slika su genijalne hahaha

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 31/05/2010 : 11:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
- Tata, kako sam došao na svijet?
- Sine, donijela te roda...
- Ajoj, tata, i ti baš svašta jebeš!


Dobio Mujo na lotu glavni zgoditak - milijun kuna. Donese on novce kući, stavi ih na stol, a kad ih je Fata vidjela, dobila je infarkt i pala mrtva.
Mujo slegne ramenima i reče:
- A baš mi je krenulo...

Uđe Mujo u dnevni boravak i ugleda Fatu kako stavlja stvari u putnu torbu.
- Što ti radiš, Fato - čudi se Mujo.
- Idem u SAD - odgovori Fata - čula sam da tamo daju 200 dolara za ono što ja tebi dajem džabe.
- Pa idi onda - odgovori Mujo - samo me zanima kako ćeš živjeti od 200 dolara godišnje!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 31/05/2010 11:27:24
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/05/2010 : 13:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/05/2010 : 17:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
"Mom, I want you to teach me how to make my husband happy," a young bride asked her mother.
The mother took a deep breath and began, "When two people love, honor and respect each other, love can be a very beautiful ---"
"I know how to fuck," the bride interrupted. "I'm asking for your lasagna recipe."

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16954 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2010 : 22:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Divlji tulum na FER-u











Svaka čast!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/05/2010 : 23:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ha,ha,ha... NOT!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 31/05/2010 : 23:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sta je FER

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/05/2010 : 23:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Fakultet elektrotehnike i računarstva

I ne, nismo svi takvi (dobro, možda ja...).
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/06/2010 : 00:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
A sta? Elfak bio sprecen da dodje na zurku?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/06/2010 : 01:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 01/06/2010 : 01:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ali mikelandjelov povez u dzepu kod sise :D haha.
Go to Top of Page
Page: of 659  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000