forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Proslava 50 godina Zagora u Kragujevcu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 30/06/2011 : 18:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
stizem u kg. u 3-4 ujutru,u subotu.
moze li ko ranije.mrk.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 21:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će biti dostojno!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/06/2011 : 23:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
U KG bi trebao da budem negde oko 11 pre podne u subotu Samo da me još neko pokupi sa Autobuske

Edited by - Bruce Springsteen on 30/06/2011 23:01:17
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/07/2011 : 00:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

U KG bi trebao da budem negde oko 11 pre podne u subotu Samo da me još neko pokupi sa Autobuske


ja cu te pokupim.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 01/07/2011 : 00:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

U KG bi trebao da budem negde oko 11 pre podne u subotu Samo da me još neko pokupi sa Autobuske


ja cu te pokupim.



http://www.youtube.com/watch?v=Nu5gv9A2zc0
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 01/07/2011 : 00:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

U KG bi trebao da budem negde oko 11 pre podne u subotu Samo da me još neko pokupi sa Autobuske


ja cu te pokupim.



http://www.youtube.com/watch?v=Nu5gv9A2zc0





Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 01/07/2011 : 10:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vope
(samo da u međuvremenu ne uleti neka radna obaveza za vikend, daleko bilo, pu pu)


Pravi Crnogorac



Sad moze da mu uleti ...
Karte kupljene ... Stizemo
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 01/07/2011 : 21:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DrB

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vope
(samo da u međuvremenu ne uleti neka radna obaveza za vikend, daleko bilo, pu pu)


Pravi Crnogorac



Sad moze da mu uleti ...
Karte kupljene ... Stizemo



Vaistinu stižemo!!

...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/07/2011 : 09:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
I stigose stvarno.. :-) Btw, Brus, Dee (nas Grobar iz HR) i ja smo pravili bakljadu za rodjendan Zagora.. :-)))
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8552 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

I stigose stvarno.. :-) Btw, Brus, Dee (nas Grobar iz HR) i ja smo pravili bakljadu za rodjendan Zagora.. :-)))



Kakav mrtvi Grobar Saviću?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
pljačka grobove?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
inače skup djeluje ok, al čini mi se da vas je bilo malo?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 03/07/2011 : 21:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
U petak je na otvaranju festivala u SKCu (manji prostor, bio je pun) procirkulisalo 50ak ljudi...i vise.
U subotu je najvecim delom dana prostor gde je bila berza stripa bio krcat kao i basta Doma omladine gde se odvijao najveci deo programa.
Sve je kulminiralo uvece 'nastupom' Buratinija i Nucija pred gotovo 100 ljudi. U odnosu na proslogodisnji nulti fest, poseta je udvostrucena i negde je u rangu nekih nasih optimisticnih ocekivanja.

Danas je ocekivano bilo manje ljudi zbog nedelje i tenisa, kao i cinjenice da je najveci broj posetilaca sa strane otisao u subotu uvece.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2011 : 21:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

pljačka grobove?

Sajlu zamota oko mramornog spomenika pa povlači traktorom

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/07/2011 : 23:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
hej cao drugari..posto nisam bio na onoj zadnjoj tribini uvece u 20 casova kad su buratini i nucio predstavili 50 god zagora i juznoamericku turneju...ko je pazljivo slusao,o cemu su pricalia?..ima li nekih zanimljivosti koje ranije nismo culi ? o buducnosti serijala i nekim drugim zanimljivostima..o cemu su pricali sve ? kakva su pitanja bila ?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/07/2011 : 12:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Koga je to briga...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/07/2011 : 13:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
- Kada Zagor ide na evropsku odiseju?
Pretpostavljam da bi odogovor mogao biti 2017 ili 2018. Sigurno je i sam Bure vec razmisljao o tome, pa pokusajte da istisnete planove iz njega.

Nema šanse dok je Sergio živ! Ljudi znaju povijest Europe, trebalo bi više paziti na povijesne činjenice, ljude, događaje (onda bi ljudi komentirali, ovo, on), a Sergio je Zagora kreirao taj izmaštani darkwudski svijet i nek takav ostane.

- Ono standardno pitanje: Kada ce se vratiti Hellingen, Kandrax, Rakosi, Supermike i Frida?
Znači, junaci koje je radio Nolitta se baš i ne smiju vraćati - Hellingen, Supermike i Rakosi i to dok on ima prste u svemu neće se desiti. No Burattini će nakon Odiseje vratiti Mortimera po "posljednji put" (nije mi htio reći što pod time misli), a u serijalu imamo sad novog vampira - Yleniju Vargu i priče će biti njezine. Radi već rauch na novoj priči koji isto ide nekad poslije Odiseje (neodređeno)

- Kakve su sanse da izadje Zagor Color Fest?
Mislim da nema nekog interesa.


- Postoje glasine da je Ferri jos prije nekoliko godina napisao finalnu Zagorovu epizodu u kojoj se Zagor zeni sa Fridom? Koliko ima istine u tome?

Nema istine u tome, nego je to poteklo od jednog šaljivog Nolitinog govora na jednog od konvencija u Italiji.

- za Nuccija: Da li bi zelio da jednog dana preuzme da crta Zagorove naslovnice?
Kojeg neprijatelja ili lika iz Zagorovg svijeta bi zelio da jednog dana crta u nekoj prici?
[/quote]

Bi. Volio bi Kandraxa crtati!

Uglavno, dok je Sergio gazda stvari ostaju kakve jesu... Da Burattini može on bi sebi napravio svoj tim crtača i postavio neke stvari na svoj način. No, to ne ide tako jer se ostaje na klasičnom modelu Zagora. MIslim da niti od atlantidskog ili božanskog porijekla Zagora neće biti ništa, on je ipak samo čovjek..

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/07/2011 : 14:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Hvala Dee
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/07/2011 : 14:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Bilo je još nekih odgovora, pitali su ljudi još, pa netko će valjda još nešto napisati. Znam da je Bruce još svašta ispitivao... Šteta što znaju tako slabo engleski pa je otežana komunikacija.

Eh, da, i bilo je pitanja tipa, hoće li u Tex ubiti zagora u jednoj od epizoda (to je cronosa jako zanimalo), hoće li Zagor posjetiti Srbiju i npr. sresti Tita?! Profesor_inz je još postavio neka ozbiljna pitanja, no nisamo bili baš 100% koncentrirani...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/07/2011 : 14:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jedna od sličica kako je to izgledalo (ja s desne strane Buratiniju)



“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/07/2011 : 14:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Je li te Bure prepoznao?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/07/2011 : 14:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Je li te Bure prepoznao?



Još u petak kad su dolazili smo ja i još nekoliko iz ekipe krenuli u doček Talijanima i Nuccio me odmah prepoznao, veli "a, Zagabria" i tresne Burattija pokraj, kad se i Burattini, kaže nešto kao "kako si amico".. Buratini mi uvijek kaže da ličim s tom bradicom na nekog tal. glumca ali se nikad se sjeti kako se zove. Eh, da još malo bolje znam talijanski... A oni barem engleski.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

vlada035
Junior Member



Serbia
451 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 04/07/2011 : 17:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vlada035 a Private Message  Reply with Quote
Buratini je rekao da uopste ne razmisljaju o drugom crtacu naslovnica dokle god je Feri ziv, i pokazao je naslovnice Giganta i Manituove skrinje kao primer kako on to jos uvek izvanredno radi.
Kaze da u Zagorovom stafu trenutno imaju i vise crtaca nego sto im objektivno treba.
Barison crta jednu epizodu i trazio je da crta epizodu sa elementima horora, a table koje je Nuccio pokazao u Kg su iz buduceg specijala od 160 str koji se desava u Bostonu i na ostrvu u Atlantiku.
Ferri trenutno crta epizodu u kojoj se pojavljuje Zagorova majka.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12440 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/07/2011 : 17:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
a za Kit Teller specijalac nitko nije pitao.....
jel ima netko email da ih ja pitam....
Onaj email kojeg sam pronašao na boneli siteu,....nitko nije odgovorio.....jel postoji neki drugi email?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/07/2011 : 22:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kakav crni Kit Teller!?
Šalim se :)
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000