forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/08/2011 : 18:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
U Xandraxovom povratku? Nisam siguran, ispravite me ako griješim?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/08/2011 : 20:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Imam pitanje u vezi WENDIGA, posto u Zagoru novog doba imam dosta rupa, pogotovo u periodu Ludensa i VC
Znam da se pojavljuje u specijalcima Crni plamen, Crna dusa i Hellingen je ziv kvadrologiji, gde najavljuje skoriji finalni sukob. Pitanje: da li se posle taj zajebani istetovirani nemesis ikako pojavio i ako jeste GDE?!



Ne, nije se do sada više pojavljivao
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/08/2011 : 20:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
hvala

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/08/2011 : 00:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Mada je najavio u posljednjem helingenovom povratku dolazak jednog od starih bogova zla, naravno mislio je na Krakena. Ali, na svu sreću, i njega je Zagor uspio išamarati.

No sikiriki
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/08/2011 : 10:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ta sa Krakenom mi je posebno draga epizoda. Lovac na vjestice je prva zagorova koju sam uopste i procitao, kupio sam je na kiosku privucen naslovnicom. Na nastavak sam u Banjaluci cekao dve do tri godine

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/08/2011 : 11:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam procitao ''Le mura di Jericho''...Bure treba definitivno da se drzi stripova

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/08/2011 : 11:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Mada je najavio u posljednjem helingenovom povratku dolazak jednog od starih bogova zla, naravno mislio je na Krakena. Ali, na svu sreću, i njega je Zagor uspio išamarati.


Valjda Dagona.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/08/2011 : 13:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ili Majstora Carrefoura, ili Tekeli-lija :D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 26/08/2011 : 16:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote




Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/08/2011 : 23:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
za naslovnicu sve desetke. To je Ferri kakvog ga pamtimo :D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/08/2011 : 23:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Cika i Bata Battertona kada vidim nakostresene jedan uz drugog ne mogu da se ne nasmejem. Setim se one scene kod starog stabla u epizodi La casa del terrore :D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/08/2011 : 00:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kao i obično, svi se oni vraćaju, pa i ZAgor!

Ponekad se vraćaju Zagor ZG SR 549/550 | 192 str.

Skupina indijanskih mladića silom prilika nailazi na davno zatrpanu pećinu čudesa koja košta života dvojice mladića. S druge strane, Zagora počinju mučiti zagonetne vizije čudovišta iz indijanskih legendi, posebno vezano uz Unktehe i jednu izinimnu ličnost iz Zagorove prošlosti, vješticu Shyer. Možda će se situacija u Zagorovoj glavi razbistriti nakon što detaljno istraže Zelen ponor, i kad istraže tajanstvene ostatke drevne i davno uništene civilizacije...



http://www.stripovi.com/recenzije/zg-zg-sr-549-550-ponekad-se-vracaju/1350/

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/08/2011 : 01:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
neko je postavio pitanje šta se nalazi na poleđini ovog najnovijeg almanaha u drugom topicu...evo mu odgovora...samo mi ovo izgleda kao jedna od starijih ferrijevih naslovnica koja je tek sad došla na red.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/08/2011 : 01:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Auuuu, DeeCay! Sram te bilo! Samo 56% ovoj epizodi! Nisam jos procitao recenziju, ali da znas!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/08/2011 : 07:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
naslovnica od almanaha je odlicna...ali kolor je sve pokvario..kolor je uzasan
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 27/08/2011 : 08:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam shvaco recenziranje epizoda koje je mozda procitalo par osoba i tek trebaju doci za par godina u hrvatsku, il vi imate neku izvor ljudi koji te epizode prevadaju na hrvatski i ostavljanju u vritualnom obliku, covjece moram naucit talijanski :/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8552 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/08/2011 : 08:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

Nikad nisam shvaco recenziranje epizoda koje je mozda procitalo par osoba i tek trebaju doci za par godina u hrvatsku, il vi imate neku izvor ljudi koji te epizode prevadaju na hrvatski i ostavljanju u vritualnom obliku, covjece moram naucit talijanski :/



Ma to ti se DeeCay pravi važan. Ja recenziram i ono šta sam samo ja pročito i slični ego tripovi

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/08/2011 : 12:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri






fenomenalno izgleda.
kolor je totalno unakazio naslovnicu,izgleda da je ludens napravio dobar potez sto objavljuje u KI naslovnice u tusu bez boje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/08/2011 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

quote:
gledajuci da sam se rego prije par mjeseci nije bas da sam cijeli forum procito, pm mi je ukljucen al neznam kaj si mislio time rec

Dee hoće reći da su Atilla i ekipa preveli taj strip i možeš ga skinuti na Stripzoni.



Dee hoće reći da se informacije ne dijele samo tako nepoznatim ljudima s praznim profilom, a i zar je tako teško srediti si PM odnosno private messages?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 27/08/2011 14:43:45
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/08/2011 : 14:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
kucak opet zabavlja komentarima... Bas mi je drago procitati njegovo cijenjeno mišljenje.

pokušavate od Zagora napraviti nekakvo Božanstvo. Porijeklo Zagora? Značenje? Smisao? Moje mišljenje je da treba ostati borac za pravdu kakav je i oduvijek bio, a sve drugo je silovanje činjenica i svega onoga zašto našeg Zagora volimo. Sve jedinice recenzentu koji je potpuno zalutao, te ne znam što očekuje da se dogodi iza JA odiseje. Kaže: to je nažalost politika kuće. Jest, svakako, tvoja bi bila itekako bolja. Onda seli u Italiju i preuzmi sve, pa ćeš Zagora pretvoriti u Miki Mausa. Ma čovječe čitaj i uživaj u Zagoru.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/08/2011 : 15:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

izgleda da je ludens napravio dobar potez sto objavljuje u KI naslovnice u tusu bez boje.



daj ba, nemoj zajebavat... prvo Bushido, pa sad ti... c, c, c

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/08/2011 : 15:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krscho

Nikad nisam shvaco recenziranje epizoda koje je mozda procitalo par osoba i tek trebaju doci za par godina u hrvatsku, il vi imate neku izvor ljudi koji te epizode prevadaju na hrvatski i ostavljanju u vritualnom obliku, covjece moram naucit talijanski :/


Već je bilo govora o ovome. Na ovome sajtu ima popriličan broj recenzija stripova koji nisu prevedeni niti objavljivani na ovim prostorima. Ove epizode Zagora nisu iznimka.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/08/2011 : 15:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

fenomenalno izgleda.
kolor je totalno unakazio naslovnicu,izgleda da je ludens napravio dobar potez sto objavljuje u KI naslovnice u tusu bez boje.



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/08/2011 : 16:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by King Warrior
izgleda da je ludens napravio dobar potez sto objavljuje u KI naslovnice u tusu bez boje.

daj ba, nemoj zajebavat... prvo Bushido, pa sad ti... c, c, c


Znas ace, kad sam vidio uživo KI, nije mi niti bilo toliko žao što nisu objavili u boji. Ovako imamo baš drugačije izdanje od svih ostalih, prema Damirovoj viziji.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 27/08/2011 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Nisu problem naslovnice u boji, već koloristi. Pogledajte Teksove naslovnice, živi su krš crno bele, ali kada ih izkolorišu kako treba sve postaje fenomenalno.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.68 seconds. Snitz Forums 2000