forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 770

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/11/2012 : 22:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je LL izdanje najbolje zagorovo izdanje ukljucujuci sve drzave gdje izlazi.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/11/2012 : 23:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Mislim da je LL izdanje najbolje zagorovo izdanje ukljucujuci sve drzave gdje izlazi.


To je defintivno tacno! Najbolje Zagorovo odradjeno izdanje koje postoji! I to daleko od svake konkurencije.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/11/2012 : 21:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Mislim da je LL izdanje najbolje zagorovo izdanje ukljucujuci sve drzave gdje izlazi.


To je defintivno tacno! Najbolje Zagorovo odradjeno izdanje koje postoji! I to daleko od svake konkurencije.



Mislim da bi se sa ovim svi mogli složiti
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 00:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
King. Na LL forumu si napisao da kruze glasine talijanskim forumom da color ide do stotog broja, sto otprilike obuhvaca divove dobra i zla.
Koliko je moguca ova situacija?
Jer svakako ako se obuhvati da epizoda, to bi bilo fantasticno.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2012 : 00:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vidi, jos uvijek nema oficijelnih informacija, tako da su sve to glasine.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 15/11/2012 : 08:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24

Mislim da je LL izdanje najbolje zagorovo izdanje ukljucujuci sve drzave gdje izlazi.


To je defintivno tacno! Najbolje Zagorovo odradjeno izdanje koje postoji! I to daleko od svake konkurencije.



Mislim da bi se sa ovim svi mogli složiti




iako nisam nešto posebno veliki ljubitelj Zagora (čita ga i skuplja moj sin), mislim da izdanju Libellusa nema tko parirati ,,

čujem da na Interliber, na žalost, neće stići Zagor 7 & 8 .. još su u tiskari ,,

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2012 : 11:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI



iako nisam nešto posebno veliki ljubitelj Zagora (čita ga i skuplja moj sin), mislim da izdanju Libellusa nema tko parirati ,,

čujem da na Interliber, na žalost, neće stići Zagor 7 & 8 .. još su u tiskari ,,

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK





Zasto stalno naglasavas da ti samo sin cita Zagora? Pa nije sramota priznati da ga i sam citas. Evo ukucao u pretrazivac tvoje ime i sin/zagor, izbacilo hrpu tvojih komentara gdje izrazito naglasavas da Zagora kupujes samo za sina:

quote:
by DOMI:

- kupljeno jučer u SNK/ uz knjižicu popusta platio 125 kn .. sin presretan, iako je duplirao nedavno kupljene kolorce iz Libellusa
- kupio sam jučer, uz knjižicu popusta platio 125 kn - sin presretan,čitao je ponovo iako sve već ima iz Libellusa - sada priča da mu je "fora čitati ove c/b jer su debeljuškaste knjige"
- bibl.zagor: u subotu je lik u SNK mom sinu rekao: "Ovih dana izlazi 4.knjiga"!
- Zagor KOLOR Libellus (za sina)
- jer me sin tlači za Zagor-kolor knjige pa sam žrtvovao svog MM-a radi njegovog Zagora
- nevjerovatno koliko tog Zagora izlazi... jutros sam sinu kupio Klasik i dao 4O kn, sutra po ovo, u ponedjeljak po kolor 5 & 6, pa ekstra
- izgleda gdje god dođe taj Zagor, trava okolo više ne raste, Zagor, Zagor, Zagor---čak se zna TOČAN raspored Zagor colora za idućih pola godina, ma nevjerovatno... moj sin to kupuje
- iako sam kupio samo prvih 5 knjiga (financijski me progutao MM i AF HC) a sada Zagor color (za sina)
- bibl.zagor: evo Globinjo razveselio mog sina - gospođa opet ostaje bez ljepljenja noktiju, he he
- super ako će zagor ll izići do kraja ovog mjeseca..polica u dječjoj sobi već je pripremljena
- kad pitam sina, koji su mu Zagori bolji - Ekstra ili NOVI (zovemo ih doma "bijeli"-po hrbatu) - mali (11) kaže: "JEDNAKO su mi dobri."
- 230 kn za Zagore (za sina) i isto toliko za Dylane - pa tako, moja gospođa bi mogla bez frizure ostat taj tjedan
- ne vidim problem u tome što su stripovi za 1 cm kraći, prekrasno izgledaju/ mislim da bolja izdanja u HR do sada još nisam vidio... iako ih skuplja moj sin, neprestano "slinim" nad tim Zagorom i vrtim ih po rukama, okrećem, prevrćem,,, već tjedan dana...
- Ludens će uskoro izbaciti četvrtu Zagor knjigu, a Libellus brojeve 5,6,7 i 8. 
Bit će vrlo zanimljivo pratiti koje će izdanje opstati... Mene npr.sin gnjavi da kupujem OBA, što ne dolazi u obzir
- Jim Gitara u full coloru, na žalost svega 128 stranica al sin je zadovoljan kolorom
- Sin nije mogao nositi vrećicu s prva 4 zagora jer je preteška! 
- sutra vodim sina u Libellus - tata po Dylan knjižurine, mali po kolornog Zagora
- sin mi izgara za color-Zagora pa ću morati i to uzimati
- naravno da će se kupovati... sin čeka a tata mu je pripremio EKSKLUZIVNE police...s obzirom da je nagomilao knjižurine Zagor-KLASIK
- bankrotirat ću jer mi sin poblesavio za Zagorom
- Zakor KL (DOBAR I LOŠ) - za sina
- nema kraja tom Zagoru.. nego, zna li tko kada će iz tiska KNJIGA 3(pita moj sin)
- to sam i ja htio pitati - upravo mi sin kaže da će Zagor extra rjeđe izlaziti ... "Tata, ne piše više da je idući Zagor EX. za 24 dana"-reče uzbuđeno... mislim da je tipfeler iz Dylan Doga... Netko zna pobliže?
- inače, kupovao sam sinu Zagor-Knjigu 1 u SNK - imaju i MAT i LAK korice 
- moj sin slini nad tim Gigantom već danima, čita ga po treći put... special-color Zagor čita drugi put... za to vrijeme tata brine da 11-godišnjak uredno sve složi na svoje police
- neki dan sam sina vodio po HC Zagore (mali čita!)
- Za sada stvar ide dobro, sin skuplja ZAGORA i čuva sve brojeve
- a moj sin već izgara čekajući Zagor Gigant 04.
...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 12:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DOMI



iako nisam nešto posebno veliki ljubitelj Zagora (čita ga i skuplja moj sin), mislim da izdanju Libellusa nema tko parirati ,,

čujem da na Interliber, na žalost, neće stići Zagor 7 & 8 .. još su u tiskari ,,

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK





Zasto stalno naglasavas da ti samo sin cita Zagora? Pa nije sramota priznati da ga i sam citas. Evo ukucao u pretrazivac tvoje ime i sin/zagor, izbacilo hrpu tvojih komentara gdje izrazito naglasavas da Zagora kupujes samo za sina:

quote:
by DOMI:

- kupljeno jučer u SNK/ uz knjižicu popusta platio 125 kn .. sin presretan, iako je duplirao nedavno kupljene kolorce iz Libellusa
- kupio sam jučer, uz knjižicu popusta platio 125 kn - sin presretan,čitao je ponovo iako sve već ima iz Libellusa - sada priča da mu je "fora čitati ove c/b jer su debeljuškaste knjige"
- bibl.zagor: u subotu je lik u SNK mom sinu rekao: "Ovih dana izlazi 4.knjiga"!
- Zagor KOLOR Libellus (za sina)
- jer me sin tlači za Zagor-kolor knjige pa sam žrtvovao svog MM-a radi njegovog Zagora
- nevjerovatno koliko tog Zagora izlazi... jutros sam sinu kupio Klasik i dao 4O kn, sutra po ovo, u ponedjeljak po kolor 5 & 6, pa ekstra
- izgleda gdje god dođe taj Zagor, trava okolo više ne raste, Zagor, Zagor, Zagor---čak se zna TOČAN raspored Zagor colora za idućih pola godina, ma nevjerovatno... moj sin to kupuje
- iako sam kupio samo prvih 5 knjiga (financijski me progutao MM i AF HC) a sada Zagor color (za sina)
- bibl.zagor: evo Globinjo razveselio mog sina - gospođa opet ostaje bez ljepljenja noktiju, he he
- super ako će zagor ll izići do kraja ovog mjeseca..polica u dječjoj sobi već je pripremljena
- kad pitam sina, koji su mu Zagori bolji - Ekstra ili NOVI (zovemo ih doma "bijeli"-po hrbatu) - mali (11) kaže: "JEDNAKO su mi dobri."
- 230 kn za Zagore (za sina) i isto toliko za Dylane - pa tako, moja gospođa bi mogla bez frizure ostat taj tjedan
- ne vidim problem u tome što su stripovi za 1 cm kraći, prekrasno izgledaju/ mislim da bolja izdanja u HR do sada još nisam vidio... iako ih skuplja moj sin, neprestano "slinim" nad tim Zagorom i vrtim ih po rukama, okrećem, prevrćem,,, već tjedan dana...
- Ludens će uskoro izbaciti četvrtu Zagor knjigu, a Libellus brojeve 5,6,7 i 8. 
Bit će vrlo zanimljivo pratiti koje će izdanje opstati... Mene npr.sin gnjavi da kupujem OBA, što ne dolazi u obzir
- Jim Gitara u full coloru, na žalost svega 128 stranica al sin je zadovoljan kolorom
- Sin nije mogao nositi vrećicu s prva 4 zagora jer je preteška! 
- sutra vodim sina u Libellus - tata po Dylan knjižurine, mali po kolornog Zagora
- sin mi izgara za color-Zagora pa ću morati i to uzimati
- naravno da će se kupovati... sin čeka a tata mu je pripremio EKSKLUZIVNE police...s obzirom da je nagomilao knjižurine Zagor-KLASIK
- bankrotirat ću jer mi sin poblesavio za Zagorom
- Zakor KL (DOBAR I LOŠ) - za sina
- nema kraja tom Zagoru.. nego, zna li tko kada će iz tiska KNJIGA 3(pita moj sin)
- to sam i ja htio pitati - upravo mi sin kaže da će Zagor extra rjeđe izlaziti ... "Tata, ne piše više da je idući Zagor EX. za 24 dana"-reče uzbuđeno... mislim da je tipfeler iz Dylan Doga... Netko zna pobliže?
- inače, kupovao sam sinu Zagor-Knjigu 1 u SNK - imaju i MAT i LAK korice 
- moj sin slini nad tim Gigantom već danima, čita ga po treći put... special-color Zagor čita drugi put... za to vrijeme tata brine da 11-godišnjak uredno sve složi na svoje police
- neki dan sam sina vodio po HC Zagore (mali čita!)
- Za sada stvar ide dobro, sin skuplja ZAGORA i čuva sve brojeve
- a moj sin već izgara čekajući Zagor Gigant 04.
...





Hahhahah King koji si ti lik, cudo i gotovo
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 12:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
DOMI, nista zlonamjerno, ali King je ovo izvukao i poslozio tako komicno da ne moze komicnije ispasti
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/11/2012 : 21:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno simpatično :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/11/2012 : 23:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
lol... stvarno dobra fora... King si je dao truda... : )
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/11/2012 : 01:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Domi je provaljen!
Tako i ja kao kupujem one najnovije Masters of the Universe (Classics) figure samo za sina!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 16/11/2012 : 18:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Hehe, vrlo dobro King, baš sam i ja to primetio :)
Mada, još bolje mi je bilo kad si izvukao sve one Curunirove komentare za Zagora
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 17/11/2012 : 17:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
ha, ha, King, ovo je za krepat,,, smijao se do suza..

to kao KGB/ CIA - sve se prati... kako kaže onaj u Boljem životu: [b]"Druže, svi smo mi pod lupom!"[/b](u HR trenutno prva repriza cijelog Boljeg života nakon srpske agresije 1991.)

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 17/11/2012 : 18:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

ha, ha, King, ovo je za krepat,,, smijao se do suza..

to kao KGB/ CIA - sve se prati... kako kaže onaj u Boljem životu: [b]"Druže, svi smo mi pod lupom!"[/b](u HR trenutno prva repriza cijelog Boljeg života nakon srpske agresije 1991.)

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK

Kod nas to mila nam nacionalna televizija pusta barem dvaput godisnje.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/11/2012 : 19:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by DOMI

ha, ha, King, ovo je za krepat,,, smijao se do suza..

to kao KGB/ CIA - sve se prati... kako kaže onaj u Boljem životu: [b]"Druže, svi smo mi pod lupom!"[/b](u HR trenutno prva repriza cijelog Boljeg života nakon srpske agresije 1991.)

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK

Kod nas to mila nam nacionalna televizija pusta barem dvaput godisnje.



Serija je odlična, i treba ju puštati tako često, pogledajte samo te silne sapunice, užas Sorry na offtopicu.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 17/11/2012 : 22:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by DOMI

ha, ha, King, ovo je za krepat,,, smijao se do suza..

to kao KGB/ CIA - sve se prati... kako kaže onaj u Boljem životu: [b]"Druže, svi smo mi pod lupom!"[/b](u HR trenutno prva repriza cijelog Boljeg života nakon srpske agresije 1991.)

****
43 godine Alan Forda u HR LUNA PARK već u SNK

Kod nas to mila nam nacionalna televizija pusta barem dvaput godisnje.



Serija je odlična, i treba ju puštati tako često, pogledajte samo te silne sapunice, užas Sorry na offtopicu.

Serija je mozda i najbolja ex yu serija svih vremena ali kad ti pustaju vec petnaestu reprizu presedne ti.Svi zivi je vec znaju napamet.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/11/2012 : 15:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@DOMI

znam da nisi namerno, druze, ali bih nekako cenio da si umesto "srpska agresija" napisao "gradjanski rat" ili nesto slicno posto nas ima raznih ovde.
Ne zameri i hvala na razumevanju

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 18:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

@DOMI

znam da nisi namerno, druze, ali bih nekako cenio da si umesto "srpska agresija" napisao "gradjanski rat" ili nesto slicno posto nas ima raznih ovde.
Ne zameri i hvala na razumevanju



Mada, ... mozda bi "etničko čišćenje" bio termin koji najviše odgovara stvarnosti.Ali, politika ovog sajta ima jasna pravila tako da ...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2012 : 18:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ili "bratoubilacki rat", ali ok, nemojte i ovdje o politici, molim vas.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 18:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ili "bratoubilacki rat", ali ok, nemojte i ovdje o politici, molim vas.


+1
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/11/2012 : 19:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by PijaniPatak

@DOMI

znam da nisi namerno, druze, ali bih nekako cenio da si umesto "srpska agresija" napisao "gradjanski rat" ili nesto slicno posto nas ima raznih ovde.
Ne zameri i hvala na razumevanju



Steta pa i Zagor mora biti zatrovan ovim raspravama. Domi, kao sto znas, kod nas su predanja drugacija, a mislim da nema toga ko bi se smio zakleti svime sto ima i voli, da je 100% u pravu. Tako da je bolje da koristimo etiketiranje koje ne vrijedja nikoga, koliko god privatno mislili drugacije.




... a najmanje što nam treba su dušebrižnici koji će sve to da objasne i zasijaju u svoj svojoj veličini, prosvećenosti, dobroti i pravednosti ... ajd, stvarno da vratimo pricu na ...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/11/2012 : 20:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
najbolje nikako! pricajmo o stripovima,zenama,autima,placama,pokvarenim sefovima,potvrdimo da je tex bolji od zagija i tako nesto.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/11/2012 : 21:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Taj moj post je trebao biti izbrisan, napisao sam ga u afektu, a sad vidim da sam quotan. Od sada ovakve moje idiotarije saljem na PM. Izvinjavam se drustvu koje je osetilo da mora da odgovori na moj komentar, pre svega se izvinjavam DOMI-ju zato sto sam ga izlozio. Siguran sam da nije namerno.


Nego vratimo se na Zagora:)

dobio sam anonimni mail preksinoc od nekog italijana, mozda je istinit a mozda i ne, da ce se u sledecih par meseci znatno promeniti politika Bonellija po pitanju kolorisanja Zagorovih naslovnica.
Izgleda da su moja i Kingova pljuvanja po njima upalila, ne znam da li je i King primio mail istog sadrzaja. Ne mora da odgovori, posto sam zamoljen u poruci da to drzim u tajnosti, verovatno je i on onda.
U svakom slucaju, da bih nastavio da primam informacije u vezi svega cega se ja i King dotaknemo na ZTN molim clanove da ne quotaju ovaj post posto cu ga izbrisati za 24 sata. Da malo sam paranoican, ali sam siguran da italijani motre na na ovaj sajt. Ne pitajte zasto

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/11/2012 : 22:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

najbolje nikako! pricajmo o stripovima,zenama,autima,placama,pokvarenim sefovima,potvrdimo da je tex bolji od zagija i tako nesto.



A tko će to potvrditi
Go to Top of Page
Page: of 770 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.41 seconds. Snitz Forums 2000