forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 31/01/2013 : 20:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
Eventualni film bi trebao početi onako kako je sve počelo.
U Pleasant pointu.
Radnja filma sa Rajanom/Reaganom upoznavanjem čika i kanoksenom bi trajala oko sat vremena.
Cijeli film bi trajao oko 150-170 minuta.
Nakon toga nastavilo bi se sa nekoliko kračih radnji koje bi gledateljima dočarale ko je Zagor i njegov značaj u Darkwoodu.
Tada bi se išlo sa glavnom radnjom koja bi morala biti vezana uz Zagorov svijet,indijance,vestern,šumu,avanturu.
Tu bi mogla ići Zimska zmija,Oklada za strah ili nešto slično.
A koliko filmova?
Pa koliko ima materijala?
Beskonačno!
James Bondova je sada valjda 23.
Možda bi i Zagor s vremenom bio vječni neiscrpni serijal.
No glupo je odmah krenuti sa sf-om i Helingenom ili vampirom.
Napraviti dobar vestern/avantura film,neku kombinaciju onaj koji pleše sa vukovima,dobar,loš,zao i slično ali sa Zagorovim pričama i dobrim glumcima i režiserom bilo bi ok za prvi film.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 31/01/2013 : 21:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

koja je to recenzija? Sećam se da sam je pročitao, ali...



U pitanju je prva recenica moje recenzije 'MORTIMEROVA OSVETA'.

Razlog sto sam napisao o Ferriju nije pjesnicka sloboda kako Solar kaze, vec je u to vrijeme kruzila kao 100% tacna informacija da Ferri voli da popije. Buduci da je moj izvor informacija u to vrijeme slovio kao covjek od povjerenja, uopste nisam posumnjao u njegove tvrdnje niti sam provjerio tacnost informacije, pa ne samo da sam povjerovao da je to istina, nego sam jos i prvu recenicu recenzije 'posvetio' navodnoj maestrovoj sklonosti prema 'rakiji'.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 01/02/2013 : 07:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
ma zagora kao avanture mladog indiana jonesa, 30ak mini serija jer ovak bi se posvadili koju epizodu ekranizirat.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 01/02/2013 : 08:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

koja je to recenzija? Sećam se da sam je pročitao, ali...



Brdar je odgovorio, 'drugi' Mortimer. Nebitno je li pjesnička sloboda, ili informacija koja je tad kružila, ali kad sam pročitao...početak puno drugačiji od ostalih recenzija.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/02/2013 : 15:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko ime autora ovog crteža?

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/02/2013 : 15:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Je'l to ona Zagorica iz onog kratkog Bosanskog filma na kojem smo skoro komentirali?

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/02/2013 : 18:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Je'l to ona Zagorica iz onog kratkog Bosanskog filma na kojem smo skoro komentirali?

;)


Jok, ova ne priprema jelenovu glavusu sa krompirima....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9335 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/02/2013 : 22:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Zna li netko ime autora ovog crteža?





Bora Grbić

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/02/2013 : 23:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers
Bora Grbić


Hvala.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/02/2013 : 17:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jel se Krvavi rudnik pojavio na kioscima?
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/02/2013 : 19:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Zna li netko ime autora ovog crteža?





Faca ista Kim Kardashian

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 15:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ajde da se vratimo malo na temu...

Ako bi ovo filmsko pitanje postavili na način "Koje tri epizode bi bile najbolje za Zagorovu filmsku trilogiju?", onda bih ja to složio ovako nekako:

1) Prvi film bi bio prvi broj "Zasjeda u šumi". Možda ni sami nismo svjesni koliko je to zapravo dobra epizoda i odlično upoznavanje sa likom iako je nastala daleke 1961-e. Imamo tu Darkwood, upoznavanje sa Čikom, zločeste bijelce i zločeste indijance, utvrde i sve ostalo tipično darkwoodsko... Tu bih ubacio i flashback, koji bi prepričao događaje iz "Zagor priča..", tj. njegov "origins"... Film, koji bi publiku upoznao sa junakom i njegovim idealima...

2) Drugi film bi bio "Zimska zmija"... imamo tu Fridu odnosno romantiku u brutalnom "maršu očajnika"... tu bi možda bilo bolje zamijeniti postavku o safariju bogatih evropskih plemića sa nećim malčice zanimljivijim - recimo karavanom doseljenika, koja se želi probiti na zapad (Frida bi definitvno bila ukljućena i ne bi joj oduzeo plemički naslov)... Ako bi prvi film imao vibru "Posljedneg Mohikanca", ovaj bi imao vibru "Dances with wolves", ali puno žešči i prljaviji...

3) Trilogiju bih završio sa Hellingenom odnosno epizodom "Otok straha"... namjerno ne bih išao na izvanzemaljce i pretjeranu fantastiku, već na steampunk i misteriju "otoka na kojemu se događaju čudne stvari"... ovdje bi scenarij stvarno morao bit izpoliran, da ne ispadne sve kao neozbiljni trash "Wild, wild west" sa Willom Smithom... Iako Zagor uživa tu trashovsku reputaciju, smanjio bih taj doživljaj, kojeg ionako nema puno u ovoj epizodi... radi se o genijalnom znanstveniku u neistraženim prostranstvima sjeverne amerike u 1830-ima... realistično, nema šta... : )

Sva tri filma bi bila čisti R-rated, tj. ozbiljni i prljavo realistični filmovi (ove tri epizode nam to omogućavaju), a ne ova aktualna blockbuster popcorn PG13 zabava... Naravno, svaka od ove tri priče bi bila dodatno proširena i "sfrizirana" sa mnoštvom novih likova (tu se bi mogli ubacivati razni Jim Gitare, Batertoni, Digging Billi i slični - ali samo kao skroz sporedni likovi)...

To je moj pogled na "filmsku trilogiju"... Zagora doživljavam kao lika s nogama čvrsto na zemlji i u stvarnom povijesnom kontekstu... tako se uostalom i on sam doživljava, neovisno o tome što u svakoj drugoj epizodi ubija ili vampire ili izvanzemaljce ili bića iz pakla... Čak bih rekao da baš zbog toga što je "prizemljen", ove nadnaravne priče dolaze nekako bolje do izražaja... i kad u taj "kotao" ubaciš i odlične realne priče dobiješ najbolji strip serijal na svijetu!

Thats right, I said it, I meant it, Im here to represent it... : )
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/02/2013 : 15:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
1. film bi imao dvije paralelne priče, Odrastanje i formiranje Zagora, te paralelno s tim odrastanje Chica i dolazak u Ameriku pa sve one vratolomije i vrhunac filma, upoznavanje Chica i Zagora te završetak priče Zasjeda u šumi.
još ću se javiti s drugim djelovima...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/02/2013 : 15:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Epizoda ili epizode koje bi ste koristili kao predložak, žanr (fantastika ili western), glumci, režiser koji bi mogao odraditi to kako valja...Lik Zagora i svet oko njega (Darkwood) je kompleksan, a mnoge stvari koje smo videli u stripu su već viđeni na filmskom platnu pa bi njihova obrada morala da ima neku svoju crtu, a znamo da je Duh sa Sekirom prilagodljiv svakoj izmeni


Čekao sam da osmisliš temu koju bi i ja osmislio pa ćemo kviz staviti 9.2.

Dakle film bi trebao biti s Fridom i Zimskom zmijom jer imamo i ljubavi i akcije i žrtve i svega pomalo. Drugi, film bi trebao biti s Super Mikeom, a treći s nekim od velikih negativaca. Mogao bi još uvrstiti nešto tipa Sloboda ili smrt, Ocean i sl.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2013 : 16:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ajde da se vratimo malo na temu...

Ako bi ovo filmsko pitanje postavili na način "Koje tri epizode bi bile najbolje za Zagorovu filmsku trilogiju?", onda bih ja to složio ovako nekako:

1) Prvi film bi bio prvi broj "Zasjeda u šumi". Možda ni sami nismo svjesni koliko je to zapravo dobra epizoda i odlično upoznavanje sa likom iako je nastala daleke 1961-e. Imamo tu Darkwood, upoznavanje sa Čikom, zločeste bijelce i zločeste indijance, utvrde i sve ostalo tipično darkwoodsko... Tu bih ubacio i flashback, koji bi prepričao događaje iz "Zagor priča..", tj. njegov "origins"... Film, koji bi publiku upoznao sa junakom i njegovim idealima...

2) Drugi film bi bio "Zimska zmija"... imamo tu Fridu odnosno romantiku u brutalnom "maršu očajnika"... tu bi možda bilo bolje zamijeniti postavku o safariju bogatih evropskih plemića sa nećim malčice zanimljivijim - recimo karavanom doseljenika, koja se želi probiti na zapad (Frida bi definitvno bila ukljućena i ne bi joj oduzeo plemički naslov)... Ako bi prvi film imao vibru "Posljedneg Mohikanca", ovaj bi imao vibru "Dances with wolves", ali puno žešči i prljaviji...

3) Trilogiju bih završio sa Hellingenom odnosno epizodom "Otok straha"... namjerno ne bih išao na izvanzemaljce i pretjeranu fantastiku, već na steampunk i misteriju "otoka na kojemu se događaju čudne stvari"... ovdje bi scenarij stvarno morao bit izpoliran, da ne ispadne sve kao neozbiljni trash "Wild, wild west" sa Willom Smithom... Iako Zagor uživa tu trashovsku reputaciju, smanjio bih taj doživljaj, kojeg ionako nema puno u ovoj epizodi... radi se o genijalnom znanstveniku u neistraženim prostranstvima sjeverne amerike u 1830-ima... realistično, nema šta... : )

Sva tri filma bi bila čisti R-rated, tj. ozbiljni i prljavo realistični filmovi (ove tri epizode nam to omogućavaju), a ne ova aktualna blockbuster popcorn PG13 zabava... Naravno, svaka od ove tri priče bi bila dodatno proširena i "sfrizirana" sa mnoštvom novih likova (tu se bi mogli ubacivati razni Jim Gitare, Batertoni, Digging Billi i slični - ali samo kao skroz sporedni likovi)...

To je moj pogled na "filmsku trilogiju"... Zagora doživljavam kao lika s nogama čvrsto na zemlji i u stvarnom povijesnom kontekstu... tako se uostalom i on sam doživljava, neovisno o tome što u svakoj drugoj epizodi ubija ili vampire ili izvanzemaljce ili bića iz pakla... Čak bih rekao da baš zbog toga što je "prizemljen", ove nadnaravne priče dolaze nekako bolje do izražaja... i kad u taj "kotao" ubaciš i odlične realne priče dobiješ najbolji strip serijal na svijetu!

Thats right, I said it, I meant it, Im here to represent it... : )



Svidja mi se ova tvoja ideja! E da jednog dana imamo para i producentsku kucu da podrzi to, kakva bi to triologija mogla da se napravi!!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 18:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pa skoro pa uvjeren, da će Ameri nakon što se malo uozbilje i potroše ove svoje superheroje, odlučiti za ozbiljniju produkciju europskih strip junaka (ako ih ne pretekne kakav dobar europski pokušaj). Vjerojatno ćemo se morat strpit kakvih 20 godina, ali radije čekam 20 godina za pravu stvar nego da mi sad izađu sa nekim poluproizvodom kao što je bio ovaj njihov Dylan Dog...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/02/2013 : 18:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Meni je zamisao bila manje-više kao i tvoja, nagore, samo malo drugačiji koncept

Odradio bih trilogiju, tako da bih u sva tri filma centralna tema bili njegova borba sa duhovima prošlosti.
Idejno, išlo bi ovako:

1. Šuma zamki i Zagor priča

Početak bi bio "blur" flashback napada Abenakija na kolibu gde je mali Patrik živeo sa roditeljima, i on bi trajao odprilike do momenta njegovog klečanja pred grobom roditelja, bez previše detalja. Moralo bi više izgledati kao burno sećanje nego detaljnije prepričavanje događaja. Onda bi napravio vremenski skok na "Šumu zamki". Dakle, upoznavanje sa likom Zagora, Čiko, pobuna (preskočio bih Mek Berija i trgovinu alkoholom). Sukob između crvenih i belih bi bio otprilike većih razmera nego što je to prikazano u prvoj epizodi serijala. A "Zagor priča" momenti bi bili prepričani u jednoj od Zagorovih i Čikovih marševa šumom, ali bih se zadržao na motivu osvete (dakle samo do njegovog odrastanja i treninga u šumi dok je lutao sa Ficijem).

3.Gospodar Darkwooda i Zimska zmija

Pre svega zato što se Gospodarem Darkwooda (osveta Abenakijima, pokajanje, filozofija "pravda nije uvek na istoj strani", zakletva posvećivanja života održavanju mira između dve rase...) može dati prilično duboka podloga dešavanjima u Zimskoj Zmiji: pohlepni nakinđureni belci koji moraju da prežive zbog opšteg dobra iako je pravda na strani Kiowa, kao i simpatije gledalaca/čitalaca prema Winter Snakeu i njegovom plemenu, Zagorovo žrtvovanje sopstvenog obraza i života radi svog sna itd. Naravno, tu je i Frida, nesuđena ljubav. Tu je i kontakt Duha sa Sekirom sa civilizovanim čovekom.

3. Hiljadu lica straha i Dugin most

Centralna priča bi bila upravo Sveti breg, narušavanje svetog mesta radi izgradnje vojnog utvrđenja i sve bi teklo manje više upravo kao i u tom stripu...razlika bi bila samo u tome da Zagor može da pobedi čudovište sišlo sa zvezda ako je načisto sa svojom prošlošću, tj. sa ocem koji mu se manifestuje u liku čudovišta. Obred Predaka bi ga, uz skok u prošlost kao stripu prilagođeno filmu, bi trebao da mu omogući prelaz preko Duginog mosta i razgovor sa dušom Majka Vajldinga te pomirenjem. Nakon toga sukob kao u stripu.

Radi boljeg prikazivanja lika, valjalo bi ubaciti svako malo kratke sukobe u šumi gde bi se pokazalo sujeverje (Zagor među stablima drveća u svom elementu), kad-tad spektakularno prikazati njegov let drvećem (otprilike kao u Disneyevom Tarzanu). Čika izbaciti iz margina komedije iz cb filmova i ukloniti njegovu glupavost, ostaviti šeprtljavost i halapljivost za hranom.

Ako bi išao van trilogije, tek onda bih ubacio Supermajka i eventualno Hellingena (koji bi u filmu trebao biti dobro izmenjen da bi mogao da prođe)


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/02/2013 : 18:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam meni zagor nekako nije za tv ekrane... mozda mi je ono tursko g***o od filma jos u podsvijesti
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/02/2013 : 19:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
@Tonka24
baš od takvog treša kao što su bili ti turski filmovi se mi ovdje i ograđujemo... dobro, i fantaziramo, ali ima Zagor potencijala za pravi ozbiljni film... uopće ne sumnjam u to...

@Patak
Da, dobro to izgleda... sviđa mi se što ideš više u "origins" i karakerizaciju lika...
i dobro kažeš ovo za Čika i Hellingena - svi obožavamo njihove stripovske persone, ali u filmu bi to trebalo ipak malo "bolje" izgledati... za film bi se neki likovi morali malo više uozbiljit, odnosno puno bolje okarakterizirat...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/02/2013 : 19:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Slazem se vjerovatno ima velikog potencijala, samo treba naci sto " orginalnije " glumce, i treba uloziti u film, a ne da to bude film žđ kategorije.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 03/02/2013 : 19:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da mi se ne sviđa nijedna vaša ideja . Sama trilogija mi je nekako premalo filmova a opet da ih se radi 50 je previše. I općenito mislim da priče kao što su "Šuma zamki" i "Winter Snake" uopće ne bi dobro prošle. Da smo u šezdesetima - sedamdesetima onda da. Film o Zagoru u današnjem pogledu bi trebao biti sirova steampunk avantura.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2013 : 20:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja bih jedino uzeo i u prvi film pored Sume Zamki i Zagor Price stavio i Hellingena ali ne kao ni jedna prica iz stripa, nego sa nekim potpuno novim scenariom, da se predstavi Hellingen kao glavni neprijatelj.

Za drugi film se slazem i sa Patkom i sa Nagorom

A za treci film bi stvarno bila odlicna ideja ova sa Svetim Bregom kao zavrsnica triologije.

A ako bude veliki uspeh prva 3 filma napraviti jos 2, jedan sa Supermajkom i poslednji da bude kao Demoni Ludila i da se na kraju sve restartuje kao na kraju Demona Ludila da ispadne da se sve to desilo a i nije. Mozda bi takav kraj bio sok za ljude koji su gledali prethodna 4 filma ali o tome treba da se razmislja tek kad se sve ovo sa filmovima desi.

Edited by - going going on 03/02/2013 20:30:01
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/02/2013 : 20:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Budući da danas dobro prolaze ekranizacije superherojskih stripova, ja bih forsirao one u kojima je Zagor najbliži superherojskom habitusu.

Dakle, ne Zimsku zmiju, još manje Šumu zamki jer su to vesterni u prvom slučaju s izraženom moralkom o tretmanu Indijanaca, a to bi danas teško prošlo.

Prije više od 20 godina, recimo u vrijeme Plesa s vukovima, bi išlo, ali danas teško i nikako.

Stoga bih ja za prvi nastavak kao neprijatelja odabrao baruna Rakosija (vampiri su danas vruća roba!) sa saveznicom Ylenijom, a priča bi bila kombinacija Vampira i Naroda noći, s međunarodnim castingom i zabitim gotičkim gradićem negdje u planini, nešto kao mjesto radnje Sumraka samo par stoljeća ranije. Ako bi producenti bili zadovoljni možda već u prvom filmu, a možda bolje i primjerenije u drugom, išlo bi se s Haggotom, a ta bi priča bila varijacija one s Rakosijem.

U drugom ili trećem filmu koncipirao bih priču sa Zagijevim najopasnijim i najvećim neprijateljem Hellingenom, u kojoj bih kompilirao zaplete Sjena nad Darkwoodom (hrpa svakakvih kreatura i čudovišta dušu bi dala za atraktivne specijalne efekte), pa sve lijepo stupnjevano s pojavljivanjem raznih neprijatelja, a sve bi kulminiralo ili završnicom Blještavog traga / Povratka u Darkwood s prijetnjom nuklearnim bombama na najveće američke gradove, ili s obračunom Zagora i Hellingena koji bi bio kombinacija Divova dobra i zla i Dvoboja u svemiru.

Bojim se da bi se u svim slučajevima Chica moralo zamijeniti nekim klincem, pa još i Europljaninom, jer je sredovječni Meksikanac Chico publici nedovoljno atraktivan, a dječji side-kick bi privukao najpoželjniju ciljnu publiku - dječurliju.

Otmjena Austrijanka Frida bi se u sve fino uklopila, s tim što bi morala biti otvorenija i spremnija barem na seksualne aluzije, pa i na makar implicitno konzumiranje veze s našim junakom.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 03/02/2013 20:55:52
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11759 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2013 : 21:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ne bih izbacio Cika iz filma ni za 100 000 evra! On je nezamenljiv u stripu a i na velikom platnu. Zagor ne moze bez Cika, a ni Ciko bez Zagora.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 03/02/2013 : 21:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
zagora kao mini seriju. bez ograničenja, od vuru i pol epizode. ima dosta manevara za sve, ne bi se zagi iskomercijalizirao, a možda bi i bil napravljen po našem ćeifu.
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.58 seconds. Snitz Forums 2000