forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Di san, za ime Isusovo, napisa da san ja stara konjina i da meni pripušteš fajt???


Pa jesi ti otvorio topic Europska unija, zdravstveni odgoj, prodaja duše ili dobar performans...Iz toga proizlazi da ti s 22 godine si jedan od tih konjina koje će raspravljati o politici.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2013 : 00:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Svakako kompetentniji od tebe...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/12/2013 : 00:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message


A majke ti... Zaključuješ stvarno do jaja.

EDIT: wele, umara li tebe ovi Sizifov posal?

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 24/12/2013 00:26:46
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2013 : 00:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Malo-pomalo.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne znam, vjerojatno ste očekivali da ću nakon vaših poruka trajno napustiti scom, spaliti sve stripove i nikad više politiku pogledati (do 21., to je valjda granica za pisanje o politici).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2013 : 00:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Ne budali. Bukvalno tražiš da ti neko grubo otkreše.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Ne budali. Bukvalno tražiš da ti neko grubo otkreše.


Hoćemo onda završiti s raspravom?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/12/2013 : 00:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Slab san ja "odgojitelj".
Nedavno me dopalo da u rodice pričuvan njenog gerilca od 5 godina.
Mali je žbir teški. I ode ona ća i ostavi me s malin krimosom.
I sad ja smišljan što ću i kako ću, dal da ga vežen jer on cili stan izrazbija. Nemoš s njim na kraj.
Ipak san se nekako dovidia pa među igračkama naša odbojkašku loptu i počnen je nabijat u zid. I sad slijedi najbolji dio - majmun radi što majmun vidi. Nagovorin ga da on puca, a ja ću branit. I tako je on cipa tu loptu jedno dobrih po ure do 40 minuta.
Ja mu lipo skuvan čaj i vidiš njega kako s bočicom zaspa na kauču. Dok mu je došla mater ja lipo ulicka stan i sve tip top.
Ova se čudi kako san ga uspia uspavat jer to njoj vrlo teško polazi za rukom. Biće je mislila da san mu da Normabela

Na kraju san joj reka da mu ne daje cukra i neka ga uredno izmori. I uvik upali

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 24/12/2013 00:40:54
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/12/2013 : 02:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Tintone koji ti je vrag? S druge strane razumijem tvoju tvrdoglavost jer sam i ja bio takav..
Pusti weleta na miru i pokaži malo respekta..
I pomiri se s činjenicom...da, tu si među najmlađima..teško da će te neko na ovom forumu shvatit ozbiljno...slijedećih 5-6 godina..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/12/2013 : 07:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Nemojte tako prema tintonicu.
Pa i sami kazete da ste bili klinci, razumite malo danasnje klince
Trenirajte zivce za svoje jednog dana, dana vam je prilika da imate probno dijete onlajn. Ovo dijete je jos dobro, pod nadzorom nam je i
trudi se i to je ta dob .. zeli biti, iskusiti svijet odraslih.
Dajte mu. Kad shvati kako je to, mozda gorko zaplace i uzme svoje lego kockice, i pozeli da nikad ne odraste.

Strpljenje, strpljenje, strpljenje, razumijevanje..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 09:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Tintone koji ti je vrag? S druge strane razumijem tvoju tvrdoglavost jer sam i ja bio takav..
Pusti weleta na miru i pokaži malo respekta..
I pomiri se s činjenicom...da, tu si među najmlađima..teško da će te neko na ovom forumu shvatit ozbiljno...slijedećih 5-6 godina..



Nije problem pomiriti se s tom činjenicom da sam najmlađi. Nije problem pokazati ni respekt. Malo me uzoše na zub, ali nema veze, neću se više kačiti na ove stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 04/01/2014 : 13:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Je li partija iz zajebancije produžila zlikovskom ban?
Hajde odbanirajte čovjeka....


Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 10/01/2014 : 13:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by mladjo

Zlikovski:


Oprosti ali ako sam dobro shvatio ti smatraš da Joe Šimunić nije vikao Za dom spremni zato što je ljubitelj ustaša?
Mislim da je evidentno da je upravo to bio razlog zašto je to vikao. A ako ti misliš da nije - evo hajde javno reci zašto ti misliš da je on to uzvikivao? I zašto su to navijači odgovorili što su odgovorili?
I oprosti ali stvarno su pomalo neozbiljna objašnjenja koja daju ljubitelji toga pozdrava - on njima znači sve drugo osim onoga što on zapravo znači. Nije mi jasno zašto javno ne priznaju da su simpatizeri te ideologije nego se ovako samo blamiraju jer nemaju dovoljno hrabrosti to priznati javno
Kažeš da si protiv veličanja ustaštva/fašizma a istovremeno povik koji to simbolizira opravdavaš. Pomalo kontradiktorno, zar ne?

I naravno da ne stoji usporedba sa ćirilicom/kunom i ostalim simbolima koje si naviknuo jer oni nisu ni na koji način striktno vezani za ideologiju ustaštva/četništva ili bilo što drugo tako da ih se ne može poistovijetiti isključivo sa njom.
Uglavnom tvoje generaliziranje pojmova shvaćam kao pokušaj opravdavanja povika za dom spremni. Zašto ti to simpatiziraš, ostaje na tebi da objasniš


zašto je za dom spremni striktno vezan uz ustaštvo a ove druge stvari nisu? gdje je to definirano? ja razumijem da je to u tvojoj glavi tako posloženo i s tim nemam problema. ali gdje je to osim u glavama/osjećajima određenog broja ljudi definirano?
u tome je problem. a naša vlast umjesto da se isprića što su zajebali i takve stvari nisu definirali, idu u napad na pojedinca. najlaše je gaziti po drugima a svoje propuste zamesti.
ali najjači mi je jedan moj facebook prijatelj koji je sipao salve uvreda (samo taj način komunikacije govori kakav je) na šimunića a par dana prije toga je postao vic o cigi koji je dobar ako nema ruku i nogu (izuzetno degutantan i rasistički vic). i on nakon mog upozorenja ne kuži u čemu je problem i da je joe vjerojatno 10X manji rasist, nacist, ustaša od njega koji ga pljuje, ali vjerojatno i od većine naših domaćih dušebrižnika.
a vidim kako i ti vjeruješ da je joe ustaški simpatizer. ja sam uvjeren kao je za njega "za dom spremni" navijački slogan, kao što "kunu" vidi kao valutu.
a ja osobno sa "za dom spremni" ili nekom drugom izrekom ili sim bolom nema problema.
ako se nakon javne rasprave uvede da je to poticanje na zlo nema šanse da se tome protivim i od istog trenutka ću se zalagati da se strogo kažnjava upotreba istoga. a ako je potrebno i druge stvari zabraniti iz istog razloga - samo naprijed.

i što partija kaže?



Tvoj pokušaj relativizacije povika Za dom spremni je u najmanju ruku komičan.Kao prvo, apsolutno je potvrđeno što taj slogan znači a eventualno zakonsko nereguliranje istoga ne znači da je on dopušten. Kao što ni zakonom nije određeno da je npr. psovanje majke loše/kažnjivo ali opet svi znamo što ta psovka znači. Zapravo, ovaj tvoj pokušaj samo ide tragom onoga što sam već pisao i što svi tvoji istomišljenici rade, a to je da se pokušava osporiti negativna funkcija toga pozdrava. Kao, svi su mislili nešto drugo, a ne baš ono što je loše. Možeš misliti Meni stvarno nije jasno (ponavljam po drugi put) pa ako ste svi vi otvoreno za taj pozdrav - pa što se sramite? Priznajte što Vam taj pozdrav znači i gotovo. A nemojte se skrivati iza jeftinih objašnjenja. Osim toga, nisi odgovorio na moje pitanje - što misliš što većini taj pozdrav znači. Ako ti ne znaš, reći ću ti ja - veličaju ustaštvo. I to je jedini razlog. samo se sad svi izmotavaju
Ali nemam namjeru ovdje dublje ulaziti u ovakve rasprave. Em sam rekao da sve političke rasprave trebaju stati, a em si ti u svojoj izjavi otvoreno priznao da simpatiiziraš ustaštvo (pokušavajući se izvući gore već spomenutim smiješnim izjavama, tipa pa nigdje nije definirano i slično)te također s obzirom da sam već nekoliko puta napomenuo da postoji nulta tolerancija na ustaštvo, udaljiti ću te sa foruma.

Pa ti razmišljaj o tome što znači Za dom spremni.


P.S. Još jednom napominjem - nulta tolerancija na ustaštvo i ustaške povike. Tko bude pisao suprotno, biti će udaljen sa foruma.


mladjane, mladjane.
jednostavno ne razumijem tebe niti tvoje postupke. možda si zasljepljen mržnjom ili glupošću pa ne možeš / ne znaš pročitati tekst koji sam napisao u nekoliko zadnjih postova.
čak sam pomislio kako sam napravio kakav tipfeler pa sam greškom napiso podržavam umjesto ne podržavam ili sl.
ali nije tome tako. izgleda kako je problem u tvojoj glavi i/ili očima.
ali samo nabrzinu da rezimiram.
"za dom spremni" - kod mene ne izaziva sječanje na ustaše i njihov režim već me isključivo asocira na nogometnu predstavu i navijanje (tu sam možda kriv jer nisam dovoljno opterečen zločinačkom prošlošću dijela našeg nacionalnog bića - srećom to nije prošlošlost moje obitelji koja se uvijek držala podalje budala s bilo koje strane oni dolazili).
zašto uopće moja reakcija na ovu temu - zlo mi je od ove partije na vlasti i od nesposobnih ministara koji svoje propuste svaljuju na pojedinca, drugim riječima, umjesto da se jovanović ispriča što to pitanje u svojoj nesposobnosti nije regulirao on (kao i kod mnogo drugih slučajeva) ide džonom na pojedinca (u ovom slučaju šimunića). e pa ja se takve vlasti iskreno bojim i takvom ponašanju treba reći - no pasaran.
kužim ja da ćeš prije pozelenit nego reći riječi protiv svojih kolega iz stranke. pada mi napamet upravo činjenica kako si ti aktivan u svojoj partiji (nisi li?), a ovaj forum koji zabranjuje političke teme ima aktivnog političara kao moderatora???
ali možda ne želiš ništa reći protiv svojih jer si isti kao i oni - naime, kako sam gore i podebljao ti mene prozivaš da simpatiziram ustaštvo!!! ponovno se vraćam na sumnju kako nisi dobro isčitao ono što sam napisao, ali možda je jednostavno tvoja politika (koja je kod svih naših političara vrlo prisutna) politika etiketiranja. e pa ako ti padne napamet još jednom tako što u mom slučaju napraviti znaj kako ću ti odgovoriti - mater ti je ustaša!!!

zbog samog izbacivanja mi nije žao jer sam te provocirao sa - idi po mišljenje u partiju i sl., a i doticao sam se politike (doduše kao i bar još 30-40 ljudi u posljednjih mjesec dva - ali sam već naviknuo da se nekome tolerira a nekome ne).

mladjo - pozdravi partiju

p.s. hvala nekolicini forumaša na podršci

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/01/2014 : 13:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Smatram da je sve objašnjeno u prijašnjim postovima, uključujući i ovaj koji si quotao (tu se lako vidi moje stajalište) tako da nema potrebe za vraćanjem na tu temu

Iako u svom postu otovoreno načinješ političke teme, a usput i na krajnje neugodan način spominješ moju majku, neće biti nikakvih sankcija jer nema potrebe rastezati tu temu u nedogled

Uživaj

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 10/01/2014 : 14:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
inače ne spominjem ničije majke, ali morat ću početi, odnosno nastaviti, ako me se bude vrijeđalo na onakav način.
slažem se da nema potrebe rastezati temu u nedogled - sve je napisano.
uživaj i ti. :)

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 18:42:31  Show Profile Show Extended Profile
Dobro veče!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/01/2014 : 18:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

Dobro veče!


neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee



dobrodošao!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 18:52:04  Show Profile Show Extended Profile
Što bi rekla ona pesma "Počnimo ljubav ispočetka" a ja kažem počnimo forumaško druženje ispočetka,ovaj put bez ružnih i teških reči, provokacija i tome sličnog, naravno to da važi za obe strane....
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 19:02:59  Show Profile Show Extended Profile
Upućujem jedno VELIKO IZVINJENJE svima onima koje su moji postovi ili reči u prethodnom periodu uznemirili ili uvredili. Znam da je ovde bilo i biće onih koji me provociraju bez razloga, neka ih, neću više padati na to... Vratio sam se da bih ISKLJUČIVO pričao o stripovima...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/01/2014 : 19:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ovo nije provokacija, ali mislim da se ne smijes vratit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 20:12:57  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by tinton

Ovo nije provokacija, ali mislim da se ne smijes vratit.



Zašto ne? Ja sam došao čista srca sa iskrenim izvinjenjem...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/01/2014 : 20:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
samo nemoj opet popizditi i nemoj prostacki izvrijedjati neistomisljenike kao i svaki puta kada si se vracao i izvinjavao.
drz se stripova i sve super ce biti. u ostalim raspravama ces opeta popizditi

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 20:24:00  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mamlaz

samo nemoj opet popizditi i nemoj prostacki izvrijedjati neistomisljenike kao i svaki puta kada si se vracao i izvinjavao.
drz se stripova i sve super ce biti. u ostalim raspravama ces opeta popizditi



Ne neću, gotovo je sa starim ponašanjem, uostalom videćete...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/01/2014 : 20:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ajd sretno onda. i dobrodosao

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 10/01/2014 : 20:30:57  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by mamlaz

ajd sretno onda. i dobrodosao



Hvala!
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000