forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/02/2019 : 15:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Tonka24

Pa nisi daleko od mene hajde. Ja sam znao zgibove raditi s opterećenjem 20-25 kg.

Sve je u glavi vjeruj mi. Stvar psihe.


Ja sam znao zakucati. Sada više ne mogu ni obruč dohvatiti. Ne postoji trening koji bi moj odraz vratio na taj nivo od prije 25 godina.
Na žalost nije stvar psihe, stvar je fizička itekako. Jednostavno ti u jednom trenutko tijelo kreće nizbrdo.
No, to ne znači da se treba predati, nastavljam vježbati koliko mogu...


Pa sve zavisi sta i kako. Ja sam recimo manje pokretljiviji i imam slabiju kondiciju nego prije deset godina, ali sam zato snazniji.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 15:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Zasto koristis to? Je li gradis masu?


Ne radim masu, samo definicija
Glutamin mi je za proteinski shake odmah poslije treninga, tu još ubacim dekstrozu, maltodekstrin, BCAA, kreatin i protein, sve smiješam i odmah popijem par minuta odmah nakon treninga.

Ovi ostali proizvodi, ove pločice tamo prije treninga ili kad mi dođe nekad da se zaželim slatkog, pa onda maznem tu pločicu. Ili ako negdje idem na put, recimo danas išao u grad u nabavu, pa sam usput maznuo jednu (umjesto hamburgera ili pekare kao nekad). Ovaj sa vanilijom pomiješam ujutro sa zobenim, a ovaj čokolada/banana isto u međuvremenu popijem između recimo dva obroka, sličan slučaj kao sa ovim prot.pločicama.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 15:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Opskrbio se ti.
Ispao sam iz tih voda, možda se jednom vratim. Uzimao sam povremeno te pločice a čokoladno mlijeko uzimam dan danas.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/02/2019 : 16:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Reem, koliko si visok i koliko imas kg?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 16:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pisao sam ovdje u temi: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50293&REPLY_ID=2223173

Možeš tu vidjet i prostor gdje vježbam oko 75-76 kg, a visok negdje 177 cm mislim. Nisam uopće sklon debljanju, mislim da pojedem dnevno kantu svinjske masti da se na mene ne bi ništa primilo

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/02/2019 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa ok, laka kategorija, onda mozes da gutas te shakeove, cokoladice i slicno bez razmisljanja.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16328 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 28/02/2019 : 18:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Reem bio danas u Lidlu.
Reem vidio proteinske pločice da su na akciji (6.99kn).
Reem uzeo (slika 1).

Reem bio i u konzumu (slika 2).

Reem u Lidlu uzeo i neki gel (slika 3).
Također i glutamin (na akciji, slika 4 &5 ).

Reem happy!









Koja je fora sa ovm cokoladicama? Je l sadrze secer? Ne jedem slatko (ako tu ne racunam voce), pa me zanima da li se ovo uzima kao slatkis ili ne?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 28/02/2019 18:21:11
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/02/2019 : 22:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zavisi o sastavu, ali uglavnom nemaju šećera pa se ne broje kao slatkiš
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 22:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa ok, laka kategorija, onda mozes da gutas te shakeove, cokoladice i slicno bez razmisljanja.


Ali ruka 40 centi Više sam velter kategorija (welter 77 kg, laka je 70 kg).





Ali mislim da si krivo shvatio, ovo svi mogu uzimati, oni što rade na masi i oni što rade na definiciji, jer pričamo o proteinima. PWM i to mislim na taj shake je najvažniji obrok za onog tko vježba, da ga uzme odmah poslije treninga. Ako njega ne uzme, džabe mu sav trud što je radio na treningu. Mi prije kao studenti kad nismo imali nekad love, onda bi poslije treninga popili mlijeko, zgnječiš bananu u to i žlica meda - proteinska bomba! To je kao neka solucija, ako netko nema za Whey i ostalo.

Tako da ovo što sam ja kupio danas mogu svi koristit neovisno koje su težine i na čemu rade, razlika je jedino kod ugljikohidrata - tko radi na masi mora ih povećati, tko radi na definiciji smanjiti unos istih, onako ukratko i ugrubo rečeno.

quote:
Originally posted by Caleb


Koja je fora sa ovm cokoladicama? Je l sadrze secer? Ne jedem slatko (ako tu ne racunam voce), pa me zanima da li se ovo uzima kao slatkis ili ne?



Bez šećera, kako je rekao kolega Supermark Prije nekoliko dana kad sam bio u Zg-u, bio sam u Areni u Polleu, lik mi je preporučio jednu takvu prot.pločicu i rekao mi je: "Pogledaj samo sastav", a ja ostao paf

Masti 3.2 g
Ugljkohidrati 13.4
- a od tog šećeri 0.2 g
Protein 44.9 g

(Slika ispod, jbg pojedena je već )

Evo jedna usporedba šećera koji se nalaze kod nekih poznatih proizvoda:
- oreo keksi - na 100 g, 43 g šećera
- jaffa keksi - na 100 g, 45 g šećera

Ova pločica ima 0.2 g !!!

Evo malo teksta sa njihove stranice:

quote:
Vašem tijelu proteini su neophodni za rast, održavanje i izgradnju mišića, a u Xtreme 60% pločici dobivate čak 44,9 g po serviranju. Svaka čokoladica pruža 242 kcal i zahvaljujući svom izvrsnom nutritivnom profilu, s manje od 5 g masnoća i manje od 0,4 g šećera idealna je za one koji su u fazi definiranja ili mršavljenja.

Ujutro je idealna za uključivanje bjelančevina tijekom doručka, a može poslužiti kao fit zalogaj između obroka, prije odlaska u teretanu ili nadoknadu proteinima nakon treninga.



https://polleosport.hr/cokoladice-proteinske/proseries-xtreme-60-protein-bar-75-g

Takvu sam samo jednu kupio, skupa je, dođe 20 kn, ali mi je lik rekao da se može pojest u dvaputa, pola danas, pola drugi put, pa te izađe 10 kn po obroku. Ove što sam danas kupio u Lidlu, isto imaju samo oko 1g šećera, ili 1.8 g, zanemarivo


Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6179 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2019 : 05:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni se te čokoladice i slične kerefeke čine bzvz i preskupe, ali i ja se krkam običnim slatkišima pa mi je bolje da šutim :)
Ove napitke od vindije i dukata sam probao i to znam maznut kada sam negdje i ne znam što bi.
Ali iskreno, najbolje mi je bilo dok sam to još pio: uzet 1 bananu, mjericu wheya bez okusa i kreatina, 3-4dcl mlijeka i to smućkat.
Tu i tamo ubacit i žlicu domaćeg meda da bude slađe.
Ali dobro, tebe vidim i ima za razliku od mene.
Pričali ste i o zgibovima, tu sam slab, 5-12 komada i preko toga se jednostavno raspadnem, a ovaj broj mi ovisi o danu, kako i zašto nemam pojma.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/03/2019 : 07:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma te čokoladice su odlična stvar za put, kad nemaš vremena ni uvjeta za pojesti (nutritivno) pošten obrok
Staviš u džep i imaš 45g proteina
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/03/2019 : 07:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Reem, to čokoladice su često na popustu 3+1 ili 30% pa na kraju i nisu tako skupe, oko 15kn/kom, ali su bljutave, a tu nema pomoći
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/03/2019 : 16:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Meni se te čokoladice i slične kerefeke čine bzvz i preskupe, ali i ja se krkam običnim slatkišima pa mi je bolje da šutim :)

A kad pogledaš, tko ne voli slatko uzmi samo one jadro kekse, kad kreneš jest, ne možeš stat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ove napitke od vindije i dukata sam probao i to znam maznut kada sam negdje i ne znam što bi.

Je, to je upravo ovo o čemu je Supermark lijepo napisao:
quote:
Originally posted by supermark

Ma te čokoladice su odlična stvar za put, kad nemaš vremena ni uvjeta za pojesti (nutritivno) pošten obrok
Staviš u džep i imaš 45g proteina


Znači te čokoladice ili te proteine u tekućem stanju, dobro dođu nekad. Naravno, ove prot.pločice ne moraš svaki dan jesti, jednostavno kad se nađeš u navedenim situacijama ili dobra zamjena kad se zaželiš slatko pa "prevariš" organizam. A usput uneseš proteine koji su potrebni.

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ali iskreno, najbolje mi je bilo dok sam to još pio: uzet 1 bananu, mjericu wheya bez okusa i kreatina, 3-4dcl mlijeka i to smućkat.
Tu i tamo ubacit i žlicu domaćeg meda da bude slađe.


To sam i ja nešto slično spomenuo, znači mlijeko-banana-med, ako slučajno nemamo Wheya i ne znamo što bi poslije treninga. Ali upravo taj obrok (tekući) poslije treninga je jako važan, mnogi ljudi to ne znaju i čak možda i ne primjenjuju, ne shvaćaju ga ozbiljno. Evo, citirat ću jedan tekst zašto je važan:

quote:
Zamisli na trenutak da si danas odradio jedan od najboljih treninga za ruke. Sretan si što je trening bio dobar i ideš se tuširati i odmah kući kako bi se dobro odmorio. Za oko dva sata, mama će završiti ručak pa ćeš onda i fino jesti. Zvuči poznato ?!

Istina je da puno bodybuildera postupa na tako pogrešan način, a način je pogrešan zato jer se zanemaruje užasno važni PWM , “ Post workout meal “ ili hranjivi obrok neposredno nakon treninga.

Nije važno samo jesti da bi dobio mišićnu masu, važno je znati i što, kako i kada. A s pravom možemo reći da je to najvažniji od svih obroka koje unosimo u tijeku dana.

Nakon jakog i kvalitetnog treninga, mišići su premoreni, razina glikogena (šećera u krvi) je drastično opala i počinje katabolizam ili razgradnja mišića. Jedini način zaustavljanja tog negativnog procesa i pokretanje anaboličkog ( izgradnja mišića ) je unijeti u tijelo one prehrambene elemente koji su mu sada poslije treninga najpotrebniji.

Studije su pokazale da je prijeko potrebno uskladištenje tj. nadomještanje izgubljenog glikogena u krvi najizraženije neposredno poslije treninga. Osim toga upravo to je i vrijeme kada se drastično povećava i ubrzava proces proteinske sinteze ili proces obnove i izgradnje novih mišićnih vlakana. Nije li onda razumno upravo tada opskrbiti organizam sa onim što mu u tom trenutku najviše treba.

Sportske studije su također pokazale da unošenje ugljikohidrata neposredno nakon treninga, povećava razinu hormona inzulina, što je jedan od glavnih hormona zaduženih za rast mišićne mase uz hormon rasta i testosteron.

Uzimanjem ugljikohidrata odmah poslije treninga, podižete nivo svih hormona i sprečavate nepotrebnu razgradnju mišića dovodeći ih u stanje pozitivnog nitrogen balansa. Vrijeme poslije treninga je i najidealnije za apsorpciju kreatina i aminokiselina; iskoristivost je tada daleko veća nego u neko drugo doba dana.



https://www.fitness.com.hr/prehrana/planirana-prehrana/Post-workout-nutrition.aspx

quote:
Originally posted by supermark

Reem, to čokoladice su često na popustu 3+1 ili 30% pa na kraju i nisu tako skupe, oko 15kn/kom, ali su bljutave, a tu nema pomoći


Hvala Supermark, vjerujem da sljedeći put kad budem išao, kupit ću si više tih pločica, taj extreme mi se čini moćan je, ta nema nekog okusa, ali ova recimo iz Lidla (slika ispod) ima okus kao ona čokoladica Mond Ova taman ima proteina kao neka normalna mjerica Wheya, 24 g.



Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2019 : 18:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo sad sam se vratio s trčanja, nema zajebancije!
Go to Top of Page

borislav
New Member

137 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 01/03/2019 : 18:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Ako imaš nešto vremena, je najbolje da praviš slastan naravni stejk, tjestenine (nabolje riž) i malo salate. Više manjih obroka i rasporediti obroke tako da ne trebaš da jedeš usred mesta. Ili si pripremiš hranu u posudu i kad dodje vreme to pojedeš. te čokoladice primjeniti u krajnim situacijama.

Edited by - borislav on 01/03/2019 18:47:33
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/03/2019 : 18:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Evo sad sam se vratio s trčanja, nema zajebancije!


Solar, koji obrok uzimas nakon trcanja? Zanima me sto bi bilo najbolje poslije toga, ili recimo nakon voznje stacionarnog bicikla npr. Mislim da sam citao da tekuci PWM ne ide poslije kardia, samo kruti obrok prot+ugljik., netko spominje idealno bjelanca + zobene ili whey + zobene..

@borislav - svakako, ako se dobro organiziramo, uvijek si mozemo neke stvari unaprijed pripremit :)

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2019 : 19:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ti katastrofa što se tiče prehrane, jedem što mi padne na pamet. Ustvari jedan od motiva zašto sam se davno odlučio za trčanje je upravo to, shvatio sam da imam izbor: ili ću jako paziti što jedem ili ću se početi baviti fizičkom aktivnošću koja će me držati u formi.
Ukratko, odlučio sam se za ovo drugo jer nema šanse da mjerim i pazim vrstu i količinu obroka.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/03/2019 : 23:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, razumijem te A nije to toliko teško, kad čovjek shvati neke stvari, recimo i ja sam sa nekim stvarima bio u zabludi godinama, krivo radio, što se tiče prehrane Prije nije bilo toliko dostupnih stvari na internetu kao danas, pa sam znao čitat razne literature, pogotovo od Damira Perkova knjige koje sam si kupio u prošlom desetljeću.

Neke stvari sam skužio, pa možda da nešto napišemo ovdje, možda još netko nešto nadoda ako zna ponešto više ili zajedno pokušamo doći logički do zaključka.

Neke 3 stvari koje nas sve zanimaju su: proteini, ugljikohidrati i masti.

Ugljikohidrati
Malo o njima. Koliko sam skužio, ovdje je prvo najvažnije znati da imamo ugljikohidrate sa niskim glikemijskim indexom i sa visokim glikemijskim indexom. Skraćenica za glikemijski index je "GI" pa ga tako možemo koristit pri pisanju/komentiranju.

Glikemijski indeks ( GI ) - je numerička skala koja se koristi za određivanje koliko brzo pojedina hrana povisuje razinu glukoze u krvi. Glukoza predstavlja osnovnu energiju za većinu tjelesnih stanica, transportira se putem krvi, a uglavnom potječe iz ugljikohidrata koje unosimo hranom. Hrana koja posjeduje nisku vrijednost glikemijskog indeksa uzrokuje mali porast glukoze u krvi, a hrana s visokim GI uzrokuje brz i velik porast razine glukoze u krvi.

Ugljikohidrati sa niskim GI - sporija apsorpcija, manji odaziv inzulina
Ugljikohidrati sa visokim GI - brzo apsorbirana hrana, snažan odaziv inzulina

Namirnicama sa niskim glikemijskim indeksom smatraju se namirnice kojima je GI niži od 50.

Namirnice koje imaju GI jednak 70 ili veći od 70 vrlo brzo podižu nivo glukoze u krvi i otpuštaju veću količinu energije u vrlo kratkom vremenskom period i klasificirane su kao namirnice sa visokim GI (nakon konzumiranja ovih namirinica nivo šećera u krvi naglo poraste, a zatim naglo opada).

Kao što vjerujem svi znamo, svi nam govore ono tipa "jedi ugljikohidrate samo po danu, nikako navečer jer ćeš se udebljat!". Vjerujem da ste to svi čuli ili barem većina.

E sad, po ovome gore, došao sam do zaključka da bi ugljikohidrate sa niskim GI trebalo jesti za doručak, ali i ručak - odnosno u obroku prije treninga (zobene pahuljice, tjestenina, špageti..). Jer se sporo razgrađuju, i taman nakon takvog obroka (nakon nekih 2 i pol sata do 3h) ide trening gdje ću ja trošiti te ugljikohidrate.

Moj jedan primjer jučerašnjeg obroka (ručak) prije treninga:



A sa visokim GI uzimam nakon treninga, upravo zbog onog u tekstu što sam kopirao prije:

quote:
Uzimanjem ugljikohidrata odmah poslije treninga, podižete nivo svih hormona i sprečavate nepotrebnu razgradnju mišića dovodeći ih u stanje pozitivnog nitrogen balansa. Vrijeme poslije treninga je i najidealnije za apsorpciju kreatina i aminokiselina; iskoristivost je tada daleko veća nego u neko drugo doba dana.


Jer ti ugljikohidrati sa visokim GI su oni koji se brzo apsorbiraju. Znači, GI veći od 70, a tu upravo spada dekstroza koja ima čak taj index 100! U nekakvom prenesenom značenju, dekstoza predstavlja Ferrari koja brzo vodi glukozu do mišicnih stanica, isto tako proteine, kreatin, glutamin, sve što smo stavili u shake, a to nam je jako bitno da sve te stvari jako brzo dospiju u naš organizam nakon vježbanja, zato je dekstroza važna. Poželjno je uzet i maltodekstrin čiji je GI 105! Spominjali smo med da se može dodati, upravo jer je i njegov GI visok (85).

A poslije toga, pola sata do sat vremena nakon treninga se preporučuje kruti obrok proteini+ugljikohidrati, u ovom slučaju opet ti ugljikohidrati sa visokim GI (primjer, kuhani krompir).

Moj primjer krutog obroka nakon treninga:



-
-

Nadam se da vas nisam udavio ovime, htio sam pitat što mislite o ovome, jesam li ja to dobro povezao ili mislite da možda krivo radim?

Sad bi samo valjalo napravit tablicu, popis hrane sa viskom i niskim GI, a najvažnije je ono da znamo KADA se takva hrana unosi. Sa visokim GI znači samo poslije treninga, a sa niskim GI tijekom dana.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/03/2019 : 23:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Baš naprotiv. Pa ovo je tema o tome.
Napiši i za proteine i masti ako nađeš vremena...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 14:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bit će i o tome riječi

A i volio bi da svatko od vas uslika (nije obvezna slika, može i riječima opisat) neki svoj obrok koji smatra da je dobar, jer nekad čovjek nema ideju što napravit, a što raznovrsnija prehrana, to bolja. Ja stalno pokušavam nešto miksat, nekakve kombinacije. Pa dajte koji primjer što vi jedete, da i sam to ubacim u prehranu.

Jučer nisam imao trening i ovo je bio moj obrok (ručak), u biti ovo nije neki klasični ručak, meni je to samo obični obrok u danu redni broj taj i taj Većina kad je ručak obilno to bude i prenajedu se, a onda 6-7 sati ništa poslije toga. Kod mene je svaki obrok manji, ali su češći.

Znači, jučer nije bio trening i ovo je bilo za ručak (slika 1), sami proteini. Nema ništa ugljikohidrata jer mi nisu bili potrebni, nije bilo treninga. Jedino kod jaja ovo žuto nikad ne jedem.



Ispod (slika 2) je jedan primjer mog obroka (međuobrok), 4 kuhana jaja, ali samo bjelanci. Njih svaki dan tako jedem, često poslije doručka (nekih 2h od doručka). A mogu se jesti i navečer, pogotovo je poželjno.




Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/03/2019 : 15:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Ja dizem puno puta dnevno male tezine, 0.5 boce pive
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 15:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Uf, ja se ne sjećam kad sam zadnji put popio pivu Tamo 1997.-2001. smo se stalno oblokavali u srednjoj, a još u Karlovcu, pa kad su oni dani piva. U Zg-u isto kao student prve 2-3 godine, ali kasnije sam stao. Opet nešto u šumariji dok sam radio (tamo svi loču ) i onda opet sigurno sad već 5-6 godina ni kapi alkohola

A ne pušim već 35 godina, uskoro će bit 36

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/03/2019 : 15:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast reem, svaka cast
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/03/2019 : 16:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zadnji puta bilo kakvi alkohol osim viskija unio sam prije 4-5 godina.
Pivu sam probao jednom u životu prije 8-9 godina. Zadnju cigaretu zapalio jednom u životu prije 8-9 godina.
Voda svakodnevno, za vikend energetska pića i svako drugi vikend navečer uz knjigu, strip ili film/seriju, dvije- tri čaše viskija.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 16:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
K'o da čitam Conora McGregora lifestyle


Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000