forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/02/2019 : 09:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ima nešto u ranom dizanju. Valjda je to zbog kretanja Sunca. Zadnje 3 godine se dižen u 5 i 20. Navika se leč oko 11 navečer. Prije bi rijetko lega prije 1 ujutro. Sad manje gledan TV navečer ,više čitan, lakše zaspen,bolje spavan.


To je to Lwood Sjećam se prije kad sam bio na nekom dr. poslu, dizanje je bilo u 5.20h, jest ispočetka teško, ali super je taj osjećaj ranije ustati, pogotovo ljeti ujutro kad je friško (dok ne krenu one vrućine od 9-10h). A i ovo je sjajan recept, bolje navečer uzet nešto za čitanje, tv smanjit, ali i gledanje na mobitel svako malo što se piše na forumu (što ja znam radit). Probat izbacit mob iza 22h, jer to mi je isto postala bolest. Što se tiče treninga, kvalitetan san je itekako važan, ali isto tako, tko i ne trenira, kvalitetan san je važan za zdravlje.

edit: samo mene zeza kad se rano ustanem, dođe mi nekad oko 15-16h da spavam, da odspavam sat i po To bih trebao izbjegavat, glupo mi nekako po danu spavat.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 22/02/2019 09:03:00
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46512 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2019 : 09:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvi,dobro je i odspavat sat ,sat i po najviše popodne. Pogotovo liti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/02/2019 : 09:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A ne znam, razmisljam da ako odgodim to spavanje po danu, prije cu navecer zaspat, ranije. Ovako ako zaspem po danu, onda se bojim da cu opet po noci "zvirlati" naokolo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46512 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2019 : 10:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Nećeš

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/02/2019 : 10:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ok, za liti je to i tacno. Pogotovo ako je vruce ko pasmater. Ali za sebe znam, da vec ako bi odspavao samo 15 min poslijepodne, onda bi navecer imao problema sa spavanjem i preobracao bi se satima po krevetu. Mislim, mozda je i do toga da smo si razliciti, a Dalmatinci mozda imate to vec u genima pa vam siesta nije problem nego default stanje. ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46512 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2019 : 11:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Moguće. A i liti je sve teže spavat zbog dreke.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/02/2019 : 19:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma meni se isto tako dogodi ako po danu zaspem, onda navecer isti slucaj kao kod Polija. Iako mi po danu cudno to spavanje, samo sat vremena mi se cini kao da je proslo 5-6 sati. Zato bolje mi ako mogu, da ne spavam po danu pa cu navecer prije "klonut"

Jedino mi zgodno subotom popodne pospavat, i pogotovo ako je sub/ned prijenos UFC priredbe po noci, onda mi dobro dodje da izdrzim gledanje prijenosa.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/02/2019 : 11:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedan dobar YT kanal koji sam otkrio prošle godine: https://www.youtube.com/channel/UCe0TLA0EsQbE-MjuHXevj2A

Lik je odličan, objašnjava točno kako koji mišić funkcionira, kako koja vježba pogađa koji mišić. I crta po sebi markerom kako bi lakše vidjeli i shvatili to navedeno.

Ja sam ga našao kad sam tražio vježbe za donji dio prsa, ovaj video:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/02/2019 : 17:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
odavno sam navučen na sport,k'o na drogu,i to neku tešku.
kako u gradu nemam zatvoreni bazen,od 10.-15. septembra do 1.juna sa dugogodišnjom ekipom igram košarku (ne basket) i pokatkad mali fudbal.
Zadnjih 15-ak godina,ja sam taj koji organizuje sve - iznajmljivanje sala (i plaćanje istih),okupljanje ljudi za svaki termin;igramo 4-5 puta sedmično,jednom mali fudbal,ostalo košarka (5 na 5 ili 4 na 4 (ako je u pitanju manja sala))."Vrtim" nekih 30-ak ljudi da bi nas uvek bilo taman.Što je popriličan posao,ali pošto sam ušao u štos ne predsatvlaj mi problem.Prošle godine,ti isti drugari (u stvari,veći deo njih koji su učestaliji) kupili su mi patike (džordanke),kanticu kremića (obožavam slatkiše) i pakovanje Durexa (da ne pravim više decu :) ) zbog uloženog truda i vtemena.
Od 1. juna kod kraja kupališne sezona kreće plivanje i vaterpolo.Plivam na gradskom bazenu,katkad i na gradskoj plaži na Zapadnoj Moravi (plivam svaki dan;mera mi je 2km).Vaterpolo igramo na bazenu(3-5 puta sedmično),iznajmili smo ga (jedan njegov deo u stvari) uveče,i tu se opet vrti nekih 30-ak ljudi,koje opet ja organizujem.Desetak (i neki preko) mi je iz košarkaškog stafa.
Jednom u mesec i po do dva,organizujem i kafansko druženje sa istim ljudima - ovo je obavezna stvar,jer mečevi koje igramo (u svakom sportu) su žestoki i tu i tamo izbijaju varnice pa se čak ponekad i zakačimo fizički (ali nikad previše),pa se kroz kafanu zbližimo i tako amortizujemo eventualne nesuglasice na sportu.

Inače,društvo je uglavnom godište 70-ih - najviše nas ima od 1973. do 1979.,ali ima i nešto starijih,kao i mlađih.Najstariji je tip 1958. godište (on ne igra vaterpolo),a najmlađi od redovnih su 1990.i neko (na vaterpolu ima i preko 2000-og).

Inače,visok sam 194cm,težak sam 96-98kg leti,99-101kg jesen-proleće.

Jedem sve,i u periodima pazim na ishranu - par sedmica vodim računa,ne večeravam,ne jedem slatkiše i gluposti,a onda se opustim i isto toliko jedem sve i svako doba dana.Jbga,nemam još tako jaku volju da ustrajem i preko cele godine vodim računa.

Ne pijem,ne pušim (osim da su ti kafanski izleti,tada pijem, a i popušim koju pljugu),ne pijem nikakve sokove,niti pivo.

eto

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 23/02/2019 18:05:10
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 23/02/2019 : 18:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
timarim pastuva
3-4 puta dnevno
leva k'o tudja
u poslednje vreme
vise na gilf
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46512 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/02/2019 : 21:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

timarim pastuva
3-4 puta dnevno
leva k'o tudja
u poslednje vreme
vise na gilf




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/02/2019 : 13:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ma što se spavanja tiče to sam riješio pred par godina kad sam shvatio da osim što dokasno gledam TV, baš i ne radim ništa pametno navečer(a ujutro prije posla obavim svašta-nešto po stanu i oko).
Išao sam spavat uvijek između 1 i 3h ujutro. Sad legnem kako kada 20-22 i do 23 sam već u zemlji snova :D
Neki puta čitam, ali većinom ipak gledam TV jer me to najprije nokautira. Žena je luda kada samnom nešto gleda jer se zna desit da pogledam samo 15-ak minuta i zaspim :)
King je pitao za pušenje, pisao sam i tome davno, prestao 2003-e. Ma čuj znam ja da me sutra može auto zgazit na cesti, ali isto tako zašto ne bi klopao bar malu zdraviju hranu (bar većinom jer jbg), i zašto ne bi vježbao ako mi to predstavlja gušt? Ja sam to shvatio kao nešto najnormalnije, kao da idem jest, e tako odem malo vježbat :)


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/02/2019 : 11:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Anto - odlično napisano i svaka čast kako motiviraš ljude za sport

@DiSkAcH - nemaš se kome opravdavati, to što ti radiš je super i najbitnije da uživaš znaš onaj citat Charlesa Bukowskog: "Oni su se smijali meni što sam drugačiji, a ja sam se smijao njima što su svi isti"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/02/2019 : 21:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Došao sa posla u 20:00 sati, presvukao se pa na igralište. Ni kučeta ni mačeta, samo ja. Ali nije bar hladno. Odvježbao, digao broj max. zgibova na 6. Osobni rekord, relativno nedavno sam počeo sa 0.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2019 : 20:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali da li su ti zgibovi ispravni, bolje tri ispravna nego šest neispravnih.
Ja sam u pauzi od bilo kakvog kretanja, evo skoro druga godina.
Planiram ponovo s nečim krenuti.

Obi-wan kad budeš mogao Ruske zgibove e onda je to to.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/02/2019 : 20:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, ali da li su ti zgibovi ispravni, bolje tri ispravna nego šest neispravnih.
Ja sam u pauzi od bilo kakvog kretanja, evo skoro druga godina.
Planiram ponovo s nečim krenuti.

Obi-wan kad budeš mogao Ruske zgibove e onda je to to.


Ispravni. Imam i certifikat. Neispravnih mogu bar 5.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2019 : 21:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Misliš na Ruske?
Danas ako imaš novaca lako dođeš do certifikata, tako da ti to meni ne znači puno.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/02/2019 : 22:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Misliš na Ruske?
Danas ako imaš novaca lako dođeš do certifikata, tako da ti to meni ne znači puno.


Da... ali ja nemam novaca pa to ZNAČI puno!
A ovi ruski - misliš na muscle up? To skoro sigurno još ne mogu... S obzirom na godine, možda nikada neću ni moći. Cilj mi je ipak prvo ove normalne dogurati recimo do 15 ili čak 20 pa ću onda razmišljati o težim stvarima. Šta misliš da li je 15-20 zgibova nerealno za očekivati za jedno 2 godine?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/02/2019 23:01:17
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/02/2019 : 23:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, to je Ruski zgib.
15-20 ako treniraš 5 puta tjedno trebao bi za par mjeseci.
Ja u ovakvom stanju bez treninga mogu sigurno 10 ruskih izvuči.
U formi sam mogao 15-20 bez problema.
Ali nismo svi isti znaš, ja imam godine vježbanja iza sebe i vrlo vjerojatno sam dosta lakši od tebe, iako to ne bi trebalo igrati neku veliku ulogu. Mogao sam napraviti isti broj zgibova bilo kakvih s 70 kg i 87.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/02/2019 : 23:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, to je Ruski zgib.
15-20 ako treniraš 5 puta tjedno trebao bi za par mjeseci.
Ja u ovakvom stanju bez treninga mogu sigurno 10 ruskih izvuči.
U formi sam mogao 15-20 bez problema.
Ali nismo svi isti znaš, ja imam godine vježbanja iza sebe i vrlo vjerojatno sam dosta lakši od tebe, iako to ne bi trebalo igrati neku veliku ulogu. Mogao sam napraviti isti broj zgibova bilo kakvih s 70 kg i 87.


184 cm. / 79 kg.
Ono što sigurno znam je da si ti mlađi od mene. A to je ipak važnije od svega drugog. Niti se mogu, niti se smijem, niti se usudim previše naprezati. Ako za godinu i pol doguram do 15 zgibova i uspijem napraviti 1 muscle up, smatrat ću to apsolutnim uspjehom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/02/2019 23:55:00
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 00:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa nisi daleko od mene hajde. Ja sam znao zgibove raditi s opterećenjem 20-25 kg.

Sve je u glavi vjeruj mi. Stvar psihe.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/02/2019 : 00:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa nisi daleko od mene hajde. Ja sam znao zgibove raditi s opterećenjem 20-25 kg.

Sve je u glavi vjeruj mi. Stvar psihe.


Ja sam znao zakucati. Sada više ne mogu ni obruč dohvatiti. Ne postoji trening koji bi moj odraz vratio na taj nivo od prije 25 godina.
Na žalost nije stvar psihe, stvar je fizička itekako. Jednostavno ti u jednom trenutko tijelo kreće nizbrdo.
No, to ne znači da se treba predati, nastavljam vježbati koliko mogu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/02/2019 00:05:32
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/02/2019 : 00:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Normalno da ne možeš biti isti kao prije 25 godina, ali ne možeš puno ni pasti ako imaš konzistentnost, ali konzistentnost kroz cijeli život što je vrlo, vrlo teško.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12492 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/02/2019 : 15:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Reem bio danas u Lidlu.
Reem vidio proteinske pločice da su na akciji (6.99kn).
Reem uzeo (slika 1).

Reem bio i u konzumu (slika 2).

Reem u Lidlu uzeo i neki gel (slika 3).
Također i glutamin (na akciji, slika 4 &5 ).

Reem happy!










"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/02/2019 : 15:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zasto koristis to? Je li gradis masu?
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000