forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 20 godina stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 02/11/2021 : 20:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
I od mene čestitke. Kao i kod ostalih skoro da nema dana da jednom ili više puta ne pogledam šta je novo na stripovi.com. Doduše više volim da gledam nego da komentarišem jer se, uprkos više od 40 godina čitanja stripova, smatram neznalicom u vezi njih.
Drago mi je što sam i sina uveo u svet stripa, imaću kome da ostavim kolekciju...

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
813 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 02/11/2021 : 21:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Tu sam skoro od samih početaka i bome je stvarno proletilo!! Čestitam Marko :)
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4453 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/11/2021 : 08:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Neki forumasi se Jos nisu ni Rodili. lijepa brojka.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 03/11/2021 : 10:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Eh, baš je brzo prošlo.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2664 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 03/11/2021 : 12:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Jedan od rethih foruma koji nije zamro.
Generalno, pojavom FB, svi forumi ciji sam bio aktivni clan su se u medjuvremenu pogasili.
Go to Top of Page

gigi
Junior Member



Austria
451 Posts

Member since 22/01/2003

Posted - 03/11/2021 : 12:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send gigi a Private Message  Reply with Quote
cestitke od srca. veliko je dostignuce postojati 20 godina

novi dan, nova nafaka..
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/11/2021 : 15:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GGG

Zbog stripova.com, stripovi mi stoje na policama u dnevnom boravku, a ne u kutijama u podrumu.

Hvala Marku i svim forumašima, i naravno, Čestitke!



Ovo je ono ključno.

Stripovi.com nije (samo) web stranica, to je zajednica, scena. Hobi nam je pomalo ezoteričan, ograničen na relativno uski krug entuzijasta i u tome i leži dio čari, posebnosti, no ne bi nikako valjalo da je skroz ezoteričan, odnosno potpuno individualan, da ga nemamo s kime podijeliti. Kolektivni hedonizam je jači od samotnjačkog. Scom nam pruža mjesto i način kroz koji možemo komunicirati našu strast sa drugima koji dijele tu istu strast. Naravno, pruža nam to sam Internet kao takav, ali ograničavajući taj internetski beskrajni svemir na naš kutak u kojem se okupljaju ljudi koji zbog geografskih, socioloških i antropoloških razloga gravitiraju jedni drugima mi dobivamo osjećaj tako neophodan ljudskim bićima - osjećaj pripadanja nečemu.

Edited by - vukozec on 03/11/2021 15:54:43
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2021 : 15:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako. Onaj osjećaj kad dođeš prvi put u životu u neki grad i prvi put vidiš čovjeka uživo, a prijatelji ste i znate se sto godina. Sve zbog foruma i stripova.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 03/11/2021 : 15:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se kada sam tek dobio internet, onaj dial-up što je zauzimao telefonsku liniju, imao sam 15 sati besplatno poslije 19 sati kao školarac i morao sam pratiti koliko vremena provodim. I onda ja sa nestrpljenjem gledam na sat, i kad dođe vrijeme odem na omiljeni sajt, poklikam sve što hoću čitati, pregledam forum za pola sata i onda odem offline pa čitam opise junaka i recenzije. Avaj, muke, kad mi ne ostane spremljeno kako treba nešto što sam želio pročitati.

Nemam riječi da opišem koliko je ovaj sajt uradio za stripofile i strip-scenu u regionu. Jedinstveno mjesto na internetu koje odolijeva svim promjenama i trendovima.

Sretan rođendan, i da nam živi još dugo, dugo godina.

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/11/2021 : 15:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ovaj sajt nas je povezao, razbuktao izdavaštvo, stvorio strip festivale
i možda najvažnije od svega
razvio prijateljstva među ljudima koji se ne bi poznavali bez ovog virtualno-stvarnog mjesta

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 03/11/2021 : 15:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Sjećam se kada sam tek dobio internet, onaj dial-up što je zauzimao telefonsku liniju, imao sam 15 sati besplatno poslije 19 sati kao školarac i morao sam pratiti koliko vremena provodim. I onda ja sa nestrpljenjem gledam na sat, i kad dođe vrijeme odem na omiljeni sajt, poklikam sve što hoću čitati, pregledam forum za pola sata i onda odem offline pa čitam opise junaka i recenzije. Avaj, muke, kad mi ne ostane spremljeno kako treba nešto što sam želio pročitati.

2003. u vojsci, cela kasarna izađe u grad da se napije, samo ja u internet kafe da čitam šta djole i dekara pišu o američkim stripovima
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/11/2021 : 15:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sada vidim da je i meni desetogodišnjica članstva bila prije desetak dana.
Čestitke meni, stripovi.com-u i Markosu.
Čini mi se da ću i za 40, 50 godina, kada forum bude potpuno mrtav, i dalje, iz navike, po dolasku na internet prvo otvarati forum.stripovi.com.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2021 : 16:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by Stark

Sjećam se kada sam tek dobio internet, onaj dial-up što je zauzimao telefonsku liniju, imao sam 15 sati besplatno poslije 19 sati kao školarac i morao sam pratiti koliko vremena provodim. I onda ja sa nestrpljenjem gledam na sat, i kad dođe vrijeme odem na omiljeni sajt, poklikam sve što hoću čitati, pregledam forum za pola sata i onda odem offline pa čitam opise junaka i recenzije. Avaj, muke, kad mi ne ostane spremljeno kako treba nešto što sam želio pročitati.

2003. u vojsci, cela kasarna izađe u grad da se napije, samo ja u internet kafe da čitam šta djole i dekara pišu o američkim stripovima


Ja mislio da si ti stariji...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 03/11/2021 : 17:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:
Originally posted by Stark

Sjećam se kada sam tek dobio internet, onaj dial-up što je zauzimao telefonsku liniju, imao sam 15 sati besplatno poslije 19 sati kao školarac i morao sam pratiti koliko vremena provodim. I onda ja sa nestrpljenjem gledam na sat, i kad dođe vrijeme odem na omiljeni sajt, poklikam sve što hoću čitati, pregledam forum za pola sata i onda odem offline pa čitam opise junaka i recenzije. Avaj, muke, kad mi ne ostane spremljeno kako treba nešto što sam želio pročitati.

2003. u vojsci, cela kasarna izađe u grad da se napije, samo ja u internet kafe da čitam šta djole i dekara pišu o američkim stripovima


Ja mislio da si ti stariji...



'77.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2021 : 17:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A tu smo...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3479 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 03/11/2021 : 17:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
dovoljno star da se secam ZWS
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/11/2021 : 17:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha
2003. u vojsci, cela kasarna izađe u grad da se napije, samo ja u internet kafe da čitam šta djole i dekara pišu o američkim stripovima



2003 kazes? daj da te zagrlim!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3357 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/11/2021 : 18:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
S 26 godina otic u vojsku!? Tvoja volja ili nisi imal izbora?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/11/2021 : 18:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

S 26 godina otic u vojsku!? Tvoja volja ili nisi imal izbora?



posle faksa
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3357 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/11/2021 : 19:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by BeaGea

S 26 godina otic u vojsku!? Tvoja volja ili nisi imal izbora?



posle faksa



Jasno mi je to.
Samo me zanima jel se moglo odgoditi ili nije?

Kod mene je bil sluačaj da sam godinama otkazival zbog faksa a onda kad sam navršil 27. sam rekel da sam prestar tj. tražil sam civilno služenje vojnog roka. Nije mi padalo na pamet da me u tim godinama netko gnjavi jutaranjom tijelovježbom i pospremanjem kreveta. S 18 bi to još i prihvatil, ali 26./27. ne dolazi u obzir.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/11/2021 : 19:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Sretna 20. godišnjica!🎂🎉 Gotovo ne mogu povjerovati da je toliko vremena prošlo…
Bez ovog sajta mnoge stvari bi bile drugačije. Utjecao je na mnoge živote, a da svega toga nismo odmah ni svjesni.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/11/2021 : 19:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
civilno sluzenje je krenulo krajem 2003. inace ovi matori posle faksa su imali razne privilegije u regularnoj vojsci (cesto i rakijanje sa starijim oficirima), ili su isli u skolu rezervnih oficira.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
871 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 03/11/2021 : 19:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Sretan rodendan s.com. Definitivno najbolji sajt za 7. umjetnost pa i uopce. Za mene znaci ogroman ventil, da se izpusti visak pritiska od svakodnevnih briga. Iako nisam neki internetni freak, ovu stranicu zaista s uživanjem posječujem.
Daj nam zdravja svima nama za nadaljnjih 20 g druženja .

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3237 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/11/2021 : 19:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by BeaGea

S 26 godina otic u vojsku!? Tvoja volja ili nisi imal izbora?



posle faksa



Jasno mi je to.
Samo me zanima jel se moglo odgoditi ili nije?

Kod mene je bil sluačaj da sam godinama otkazival zbog faksa a onda kad sam navršil 27. sam rekel da sam prestar tj. tražil sam civilno služenje vojnog roka. Nije mi padalo na pamet da me u tim godinama netko gnjavi jutaranjom tijelovježbom i pospremanjem kreveta. S 18 bi to još i prihvatil, ali 26./27. ne dolazi u obzir.


Moglo se odgoditi do 27-e. Ja sam sa 27 morao u vojsku, nisam se na faks mogao vaditi više. Bilo je da biram civilna ili regularna, naravno odabrao ovu prvu.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3357 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/11/2021 : 19:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Moglo se odgoditi do 27-e. Ja sam sa 27 morao u vojsku, nisam se na faks mogao vaditi više. Bilo je da biram civilna ili regularna, naravno odabrao ovu prvu.



E to je odgovor. Znaci moglo se odgoditi tj. odradi to civilno.

Hvala!


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000