forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

jaki
Advanced Member



Croatia
26657 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/09/2022 : 15:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac
I pucajte na srpsku publiku


Pa to i radi samo na krivi način.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1074 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 30/09/2022 : 16:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Ajd, završite više s time jer tak i onak nije se dogodilo ništa dramatično.

Golconda štiti svoje interese kako zna i umije. Da li je ovo pogrešan način je dvojbeno ali svakako nije ilegalno, protuzakonito a nije i nepristojno.
Činjenica je da su i neki drugi izdavači na sličan način pokušali a i neki uspjeli blokirat drugog izdavača.

Život ide dalje i što se mene tiče uzimam i dalje i od Golconde i od Fibre tako dugo dok mogu to platiti i dok sam živ.

Golcondu ću jedino s vremena na vrijeme gnjaviti za Juliu da joj vrate orginalni format (tj. da se odreknu naslijeđenog format koji je malkice ali vidljivo sužen po širini i duljini).

Edited by - mmihoci on 30/09/2022 16:28:21
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5381 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 30/09/2022 : 17:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Ajd, završite više s time jer tak i onak nije se dogodilo ništa dramatično.

Golconda štiti svoje interese kako zna i umije. Da li je ovo pogrešan način je dvojbeno ali svakako nije ilegalno, protuzakonito a nije i nepristojno.
Činjenica je da su i neki drugi izdavači na sličan način pokušali a i neki uspjeli blokirat drugog izdavača.

Život ide dalje i što se mene tiče uzimam i dalje i od Golconde i od Fibre tako dugo dok mogu to platiti i dok sam živ.

Golcondu ću jedino s vremena na vrijeme gnjaviti za Juliu da joj vrate orginalni format (tj. da se odreknu naslijeđenog format koji je malkice ali vidljivo sužen po širini i duljini).



+ 1 za glas razuma👍
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/09/2022 : 21:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja bih sve potpisao što je dicmanjac napisao osim onog da bi ono što bi Marko posrao išlo u Kolorku nego bi eventualno završilo u Orki...



Ti si dovoljno jučer "potpisao" svojom agresijom - jer sam možeš misliti napisao sam da je Fibra kvalitetnija od Golconde.

Kako si ono samo blebetao da se sjetim "ljudi rade odličan posao kad je riječ o izdavaštvu" a Fibra je samo "nedodirljivo božanstvo"

Izdavaštvo je malo više od toga da ti neko izdanje staviš na policu.

Nalupao svašta, ako je i od tebe, dosta je...

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2022 : 22:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja bih sve potpisao što je dicmanjac napisao osim onog da bi ono što bi Marko posrao išlo u Kolorku nego bi eventualno završilo u Orki...



Ti si dovoljno jučer "potpisao" svojom agresijom - jer sam možeš misliti napisao sam da je Fibra kvalitetnija od Golconde.

Kako si ono samo blebetao da se sjetim "ljudi rade odličan posao kad je riječ o izdavaštvu" a Fibra je samo "nedodirljivo božanstvo"

Izdavaštvo je malo više od toga da ti neko izdanje staviš na policu.

Nalupao svašta, ako je i od tebe, dosta je...




Ja stvarno ne znam koja je tvoja dijagnoza pa da imaš potrebu raspravljati se sa svim i svakim na forumu....
Izdavaštvo je meni kao krajnjem korisniku upravo to, kakav ću finalni proizvod staviti na policu. A Golconda po tom pitanju nimalo ne zaostaje za vodećim izdavačima u regiji. Kakvi su oni privatno, u kakvim su odnosima s Markom, navijaju li za Zvezdu ili Partizan, trpaju li se u bulju u svoja četiri zida ili bilo šta ostalo ne tiče se ni mene ni tebe niti ikoga s ovog foruma...
Ako već u komunikaciji želiš nekome replicirati onda nemoj izmišljati stvari jer nikada nisam rekao da je Fibra nedodirljivo božanstvo niti sam tebe napao zato što si rekao da je Fibra bolja od Golconde jer to nikad nisi niti rekao. Ne izokreći. Napisao si omalovažavajuće da Golconda svojom kvalitetom ne može konkurirati ni Fibri ni Libellusu što nikako nije istina jer ljudi rade kvalitetan posao s čime se slažu mnogi na ovom forumu. Jedno je napisati da ti je neki izdavač bolji, a potpuno šupski ovo što si ti napisao. Pogotovo što sam siguran da nisi u ruci vidio previše Golcondinih izdanja i lupetaš samo da bi lupetao.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/09/2022 : 22:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Pa ti sine ne znaš jel bi piškio ili bi kakio...

Samo me se takav lažljiv kloni na forumu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/09/2022 : 22:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Imate upozorenje od mladje već. Sad imate i od mene. Stavite jedan drugog na ignore, ili prestanite sa ovim prepiranjima iz osnovne škole. Toliko od mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2022 : 22:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Pa ti sine ne znaš jel bi piškio ili bi kakio...

Samo me se takav lažljiv kloni na forumu.


Znam ja dobro šta bi, ali ti nažalost ili ne znaš ili ne želiš čitati s razumjevanjem pa osim što pišeš nebuloze i svađaš se sa svima po forumu imaš i taj nedostatak....
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2022 : 23:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Imate upozorenje od mladje već. Sad imate i od mene. Stavite jedan drugog na ignore, ili prestanite sa ovim prepiranjima iz osnovne škole. Toliko od mene.


U čemu je tvoj problem kao moderatora? Kojim djelom sam ja to točno povrijedio ikakvo pravilo ponašanja na ovom forumu ? Eno ti samo par postova iznad ti se tvoj šef i predstavnik Golconde fino gospodski časte u rukavicama pa tamo interveniraj. A tamo ne smiješ pa si ovdje došao tjerat pravdu.Jesam li vrijeđao koga po bilo kojoj osnovi ? Jesam li spominjao politiku? Jesam li išta pisao što nije istina? Po kojoj mi onda osnovi prijetiš banom ? Jer ti se može....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/09/2022 : 23:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Po osnovi da si apsolutno isti poput ovog sa kojim se svađaš na svakom mogućem topicu na forumu, a istom tom spočitavaš da se je nemoguć. Isti ste, nema razlike.

Kao što rekoh, stavite jedan drugog na ignore. Inače letite zbog spama i konstantnog vređanja. Hvala na pažnji.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2673 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 30/09/2022 : 23:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by 5ypo

quote:
Originally posted by john connor
...a Golconda ce morati vise paznje da obrati na tehnicki aspekt izdanja, raditi kvalitetnije da bi parirala..



Ove Golkonde koje ja imam su tehnicki savrsene. Jesu SC ali su super.



Poštovana Golcondo

Zaliv Kanua ima iskrivljene korice (nisu ispresovane lepo posle štampe), a nisam ga mogao zameniti u AF, jer su im svi primerci takvi. Kako me to najviše nervira kod tvrdog poveza, nisam se usuđivao da nabavim neko vaše slično izdanje.

Razmišljao sam o nabavci albuma Zemlja bez zla, ali nema nikakvog previewa postavljenog, a nema na topiku ni naslova originala, kako bi se isti potražio na netu.

Poradite malo na ovim stvarima, pa će i prodaja biti bolja, nije sve u konkurenciji.



Stiglo mi par albuma, medju njima Zaliv kanua, i moj primerak nema taj problem sa koricama, sve savrseno. Bas veliki format, dobar, deblji papir, ilustracija na forzecu, mat korice, sa sjajnim detaljima, stvarno za pohvalu...

Ovo sa iskrivljenim koricama se nekada desava na prvom delu tiraza, zbog zurbe, pogotovo sada kada su Salon, Sajam u igri.

Do sada nisam imao primerak iz Grafostila, odlican posao, sve 5, povez me iznenadio, na nivou Rotogr, videcu posle citanja...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/10/2022 : 00:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Po osnovi da si apsolutno isti poput ovog sa kojim se svađaš na svakom mogućem topicu na forumu, a istom tom spočitavaš da se je nemoguć. Isti ste, nema razlike.

Kao što rekoh, stavite jedan drugog na ignore. Inače letite zbog spama i konstantnog vređanja. Hvala na pažnji.


Kako može biti spam ako na temi o izdavaču Golcondi pišem o kvaliteti Golcondinih izdanja??????? U ovom slučaju ih čak i branim ?
I potpuna je neistina da se svađam na svakom mogućem forumu sa dotičnim. Laž. Iako sam na forumu svakodnevno gotovo uopće ne komentiram i prođu dani i dani da ne napišem niti jedno slovo tako da pišeš neistine. Uostalom, lako se provjeri koliko sam uopće bio aktivan ove godine i sigurno je moj broj postova u zadnjih godinu dana u odnosu na viđenije forumaše zanemariv. A volio bih da mi pokažeš gdje se ja to svađam redovno na svim forumima sa ikim, a posebno sa dotičnim... Ne budi smješan majstore. Hvala i tebi na pažnji i laku noć.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7749 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 01/10/2022 : 00:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by 5ypo

quote:
Originally posted by john connor
...a Golconda ce morati vise paznje da obrati na tehnicki aspekt izdanja, raditi kvalitetnije da bi parirala..



Ove Golkonde koje ja imam su tehnicki savrsene. Jesu SC ali su super.



Poštovana Golcondo

Zaliv Kanua ima iskrivljene korice (nisu ispresovane lepo posle štampe), a nisam ga mogao zameniti u AF, jer su im svi primerci takvi. Kako me to najviše nervira kod tvrdog poveza, nisam se usuđivao da nabavim neko vaše slično izdanje.

Razmišljao sam o nabavci albuma Zemlja bez zla, ali nema nikakvog previewa postavljenog, a nema na topiku ni naslova originala, kako bi se isti potražio na netu.

Poradite malo na ovim stvarima, pa će i prodaja biti bolja, nije sve u konkurenciji.



Stiglo mi par albuma, medju njima Zaliv kanua, i moj primerak nema taj problem sa koricama, sve savrseno. Bas veliki format, dobar, deblji papir, ilustracija na forzecu, mat korice, sa sjajnim detaljima, stvarno za pohvalu...

Ovo sa iskrivljenim koricama se nekada desava na prvom delu tiraza, zbog zurbe, pogotovo sada kada su Salon, Sajam u igri.

Do sada nisam imao primerak iz Grafostila, odlican posao, sve 5, povez me iznenadio, na nivou Rotogr, videcu posle citanja...



Pa da, žurili su onda da stigne za neku priliku, čini mi se. To su amaterske greške, nadam se da im se neće ponavljati.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40120 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/10/2022 : 00:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Sumo
Nije poenta da ne pises o kvalitetu Golkonde vec o tome sto ubi sa prepiranjem. Jesi li sad poslozio kockice? :) Batali i da vozimo dalje..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2738 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 12/10/2022 : 12:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1022 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 12/10/2022 : 12:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg





Pretekao si me za minut!

Nedostaju najave za Jakarija, Badi Longveja i Duranga :D

Edited by - alaniusfordius on 12/10/2022 12:05:36
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2672 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 12/10/2022 : 12:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
još jednom, za one s dioptrijom :)))








hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 12/10/2022 : 16:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko sta je ovo "Na zapad"?
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
397 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 12/10/2022 : 17:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Stvarno bi mogli ono uraditi integral...pogotovo za Tokyo Ghost...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/10/2022 : 17:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unngenant

Stvarno bi mogli ono uraditi integral...pogotovo za Tokyo Ghost...



To sam baš i ja pomislio... Tokyo Ghost ima sve skupa 10 sveski i to se dijeli na dvije knjige, bezveze papilova. Ista stvar kao i s Last Ronin.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40120 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/10/2022 : 17:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Ravermoon me kopka

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12908 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/10/2022 : 17:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Zna li neko sta je ovo "Na zapad"?


Kolekcija stripova western tematike, koje je prema scenarijima Tiburcea Ogera ilustrirala impresivna selekcija autora s francusko-belgijske scene.

https://www.bdgest.com/preview-3337-BD-go-west-young-man-go-west-young-man.html

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2738 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 12/10/2022 : 19:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Unngenant

Stvarno bi mogli ono uraditi integral...pogotovo za Tokyo Ghost...



To sam baš i ja pomislio... Tokyo Ghost ima sve skupa 10 sveski i to se dijeli na dvije knjige, bezveze papilova. Ista stvar kao i s Last Ronin.


Koliki vidim ovo ce ici u 2 knjige; bar se nadam mekokoričene
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 12/10/2022 : 19:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Biće dva trejda. Prvi stiže za Sajam (trebalo bi), drugi oko Nove godine.
Izdanje identično onima od 300 Čuda (Gideon Fallsu, recimo...)

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2673 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/10/2022 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Odlicno, 300 cuda ima odlicna sc izdanja, bez greske...samo da nisu ova Ck,Pp smanjena...
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000