forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1149 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 28/09/2022 : 22:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Ja sam za realnu kapitalisticku bitku dvije tvrtke i nek jaca i sposobnija pobijedi
Ali poslije nema suplje mi to radimo tbog vas
Ne radite...to nije osnov kapitalizma



Realno, doktor kapitalizma Željko je sve objasnio. Nema se šta dodati. Kako bi Kud Idijoti rekli - Mi smo ovdje samo zbog para, tko god pričao drugačije. Ostalo je sve marketing.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/09/2022 : 22:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Već ako nisi čitao moje ranije postove, a vezano za moje primjedbe mogao si prije nego dođeš "trkeljati" po forumu da pročitaš barem stranicu, dvije ovog topica a vezano za tehničke primjedbe koje su kupci primijetili. To ti je znaš, opća kultura na forumu.

Ali dobro, tebi opraštam.


Imam više nego dovoljno njihovim stripova da ne bi morao čitati tvoje debilane kako bi shvatio jel mi neki izdavač odgovara sa svojim izdanjima ili ne odgovara. Ljudi rade odličan posao kada je izdavaštvo u pitanju i to mišljenje mi sigurno neće promjenit lik poput tebe.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2022 : 06:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111
Već ako nisi čitao moje ranije postove, a vezano za moje primjedbe mogao si prije nego dođeš "trkeljati" po forumu da pročitaš barem stranicu, dvije ovog topica a vezano za tehničke primjedbe koje su kupci primijetili. To ti je znaš, opća kultura na forumu.

Ali dobro, tebi opraštam.


Imam više nego dovoljno njihovim stripova da ne bi morao čitati tvoje debilane kako bi shvatio jel mi neki izdavač odgovara sa svojim izdanjima ili ne odgovara. Ljudi rade odličan posao kada je izdavaštvo u pitanju i to mišljenje mi sigurno neće promjenit lik poput tebe.


To što tebi "odgovara ili ne odgovara" je i dalje potpuno irelevantno za moju tvrdnju da kvalitetno nisu na razini Fibre ili LL-a.
Ali ako ti misliš suprotno...a bože moj - tvoje pravo, nastavi kupovati.
Samo nikako preko aukcija..."'če opet da te prevare".
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2022 : 07:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111
Već ako nisi čitao moje ranije postove, a vezano za moje primjedbe mogao si prije nego dođeš "trkeljati" po forumu da pročitaš barem stranicu, dvije ovog topica a vezano za tehničke primjedbe koje su kupci primijetili. To ti je znaš, opća kultura na forumu.

Ali dobro, tebi opraštam.


Imam više nego dovoljno njihovim stripova da ne bi morao čitati tvoje debilane kako bi shvatio jel mi neki izdavač odgovara sa svojim izdanjima ili ne odgovara. Ljudi rade odličan posao kada je izdavaštvo u pitanju i to mišljenje mi sigurno neće promjenit lik poput tebe.


To što tebi "odgovara ili ne odgovara" je i dalje potpuno irelevantno za moju tvrdnju da kvalitetno nisu na razini Fibre ili LL-a.
Ali ako ti misliš suprotno...a bože moj - tvoje pravo, nastavi kupovati.
Samo nikako preko aukcija..."'če opet da te prevare".


Dobro,ovdje na forumu smo se uvjerili više nego dovoljno puta da su Libellus i Fibra nedodirljiva božanstva u čiji kultni status se ne dira i nitko drugi im nije niti do koljena. Samo pomisliti drugačije je svetogrđe. A u vezi poštenja na aukcijama ako ti logika ne govori da tamo gdje se vrti ikakva lova ima i mutnih likova onda ti ili živiš na nekom ružičastom oblaku ili si jednostavno malo ograničenih intelektualnih kapaciteta ....
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2673 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 29/09/2022 : 08:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Verovatno ovo poslednje...ali vjerujem da nologico nema ni Libellusovih stripova, jer i o tome govori kao da nikad nije vidio, kupio njihov strip...

Edited by - john connor on 29/09/2022 08:09:58
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2022 : 08:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Biće da je svakako ovo drugo čim sam ti uopće i pokušao odgovoriti.

Johny zlato moje, vidim da se nešto trpaš ali ti nećeš biti te sreće.

Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
487 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 29/09/2022 : 09:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by zeljko

Ja sam za realnu kapitalisticku bitku dvije tvrtke i nek jaca i sposobnija pobijedi
Ali poslije nema suplje mi to radimo tbog vas
Ne radite...to nije osnov kapitalizma



Realno, doktor kapitalizma Željko je sve objasnio. Nema se šta dodati. Kako bi Kud Idijoti rekli - Mi smo ovdje samo zbog para, tko god pričao drugačije. Ostalo je sve marketing.



Strip izdavaštvo danas je specifično područje kapitalističkog angažmana. Nije to više onaj Dnevnik iz Novog Sada u bivšoj Jugi, koji je imao "beskonačne" tiraže LMS-a i ZS-a sa Š kvalitetom štampe. Većina današnjih izdavača su zaljubljenici u strip iz tog doba i tu svoju strast su želeli da podele sa širom publikom i koliko je moguće dodatno popularišu novim generacijama. I naravno, ako je moguće žive od toga. A sa tiražima od 300 do 500 primeraka, ne verujem da je bilo ko od njih računao da su tu pre svega zbog para.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2022 : 09:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Biće da je svakako ovo drugo čim sam ti uopće i pokušao odgovoriti.



Eto da smo doživili da se i ostatak foruma u nečemu složi s tobom... 😂😂😂😂
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5381 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/09/2022 : 10:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111

Biće da je svakako ovo drugo čim sam ti uopće i pokušao odgovoriti.



Eto da smo doživili da se i ostatak foruma u nečemu složi s tobom... 😂😂😂😂



Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2022 : 10:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by logo111

Biće da je svakako ovo drugo čim sam ti uopće i pokušao odgovoriti.



Eto da smo doživili da se i ostatak foruma u nečemu složi s tobom... 😂😂😂😂



Naravno, pa to sam ja i rekao

A najbolji su mi ovi "uletači" koji kao i ti, q... nisu skužili.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/09/2022 : 11:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
SUmohrvat i Logo - dajte ljudi malo lakše...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2022 : 13:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

SUmohrvat i Logo - dajte ljudi malo lakše...


Ha????? Di mene nađe... Pa ja još hvalim izdavača .... Ovaj tu stručnjak vrijeđa sve živo i neživo....
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 29/09/2022 : 23:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Ok, tresla se gora, rodio se miš.
Svakog čuda za tri dana dosta.
I da ne prosipam više vanvremenskih mudrosti, vreme je da se zatvara jedno poglavlje i da se ide dalje. Mnogo sjajnih naslova čeka da bude najavljeno i objavljeno, bliži nam se oktobar koji kod nas, u mirnodopskim uslovima, slobodno može da se nazove praznikom knjige, a zašto ne bi i stripa...
Dosta je na ovom forumu bilo i do sada (a ne sumnjam da će biti i ubuduće) impulsnih reakcija i zapaljivih izjava, pa bih tome pripisao i neke svoje iznete u prošlim danima, žao mi je samo što je sve moralo da izađe ovako javno (jer nije moralo, nije trebalo i nije smelo, pošto se radilo o privatno-poslovnoj prepisci dvojice izdavača) i da služi za naslađivanje mnogim zlonamernima, ali dobro, šta je tu je, kako i rekoh, treba da se ide dalje.
Koliko god Marko ili bilo ko drugi mislio i/ili tvrdio da nije tako, dve su osnovne vodilje mene navele da reagujem kako jesam. Reći ću još sada i neću se više nadovezivati na ovu priču.
Prvo, barem što se mene tiče, istovremeno i ono što je inicijalni pokretač svih ovih događaja i što je trebalo da se reši kroz razgovor dva izdavača, a ne da se povlači po forumu, bio je TO sam PRUNJE. Prunje koga se niko od izdavača nije setio još od Marketprintovog polovičnog Fola od pre 20 godina, a čovek radi i živi i stvara remek dela sve ove godine unazad. Prunje, čiji su albumi bili jedan od okidača zbog kojih smo i pokrenuli Golkondu i za koga tražimo prava od samog prvog dana, ali su oni bili totalno teški i spori tada, Prunje koga smo posle više od dve godine pregovora konačno na sva usta najavili i prvi posle tolikog tog vremena objavili u albumu i najavili da ćemo objaviti sve njegove radove, sad odjednom postaje izuzetno zanimljiv da se iz dva poteza objavi kompletan njegov opus, što nama zatvara vrata za objavljivanje u pojedinačnim albumima, jer će onda opet dušebrižnici na ovom forumu i šire da se bace na aritmetiku...
Drugo - već pomenuto NEPOSTOJANJE RECIPROCITETA u prodaji sa jedne i sa druge strane, znamo to svi, i oni koji hoće i oni koji neće da priznaju. I da ne širimo priču, to je jednostavno tako.
Ali rekoh, nebitno je sve, nećemo nikome ništa braniti, nije to naša borba, ovo Fibrino će izdanje možda samo malo odložiti naše, koje će biti identično samo po sadržaju, ali će zato i po formatu i svim ostalim stvarima biti neuporedivo bolje od Fibrinog! (ups, da li to ovde uopšte sme naglas da se kaže?)
Što se mene tiče: over and out na ovu temu, pa kome se ne sviđa, njegov problem...
U narednim danima krećemo sa pred-najavama osebujne ture za koju smo odlučili da je čitavu spakujemo u oktobar...
Živeli!

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2022 : 23:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Sad kad Vas čitam sjetim se da narod ima jednu dobru izreku za sve ovo - "Plašenje ježa golom guzicom" 😉

Inače kao što smo vidjeli neki su već doveli u pitanje moju tvrdnju da je Fibra kvalitetnija, vi ste sad i potvrdili da sam bio potpuno u krivu.

Eto sad kad znamo čije će izdanje biti bolje, ni ja više ne sumnjam. Idemo dalje.








Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/09/2022 : 00:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nakon svake ovakve rasprave mi se nekako uvik čini da Bernard iz Ludensa čini najpametniju stvar kad se jednostavno nigdi ne pojavljuje po forumima. Nema ga ni čut ni vidit, lipo radi, izbacuje stripove i amen.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/09/2022 : 00:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

Ok, tresla se gora, rodio se miš.
Svakog čuda za tri dana dosta.
I da ne prosipam više vanvremenskih mudrosti, vreme je da se zatvara jedno poglavlje i da se ide dalje. Mnogo sjajnih naslova čeka da bude najavljeno i objavljeno, bliži nam se oktobar koji kod nas, u mirnodopskim uslovima, slobodno može da se nazove praznikom knjige, a zašto ne bi i stripa...
Dosta je na ovom forumu bilo i do sada (a ne sumnjam da će biti i ubuduće) impulsnih reakcija i zapaljivih izjava, pa bih tome pripisao i neke svoje iznete u prošlim danima, žao mi je samo što je sve moralo da izađe ovako javno (jer nije moralo, nije trebalo i nije smelo, pošto se radilo o privatno-poslovnoj prepisci dvojice izdavača) i da služi za naslađivanje mnogim zlonamernima, ali dobro, šta je tu je, kako i rekoh, treba da se ide dalje.
Koliko god Marko ili bilo ko drugi mislio i/ili tvrdio da nije tako, dve su osnovne vodilje mene navele da reagujem kako jesam. Reći ću još sada i neću se više nadovezivati na ovu priču.
Prvo, barem što se mene tiče, istovremeno i ono što je inicijalni pokretač svih ovih događaja i što je trebalo da se reši kroz razgovor dva izdavača, a ne da se povlači po forumu, bio je TO sam PRUNJE. Prunje koga se niko od izdavača nije setio još od Marketprintovog polovičnog Fola od pre 20 godina, a čovek radi i živi i stvara remek dela sve ove godine unazad. Prunje, čiji su albumi bili jedan od okidača zbog kojih smo i pokrenuli Golkondu i za koga tražimo prava od samog prvog dana, ali su oni bili totalno teški i spori tada, Prunje koga smo posle više od dve godine pregovora konačno na sva usta najavili i prvi posle tolikog tog vremena objavili u albumu i najavili da ćemo objaviti sve njegove radove, sad odjednom postaje izuzetno zanimljiv da se iz dva poteza objavi kompletan njegov opus, što nama zatvara vrata za objavljivanje u pojedinačnim albumima, jer će onda opet dušebrižnici na ovom forumu i šire da se bace na aritmetiku...
Drugo - već pomenuto NEPOSTOJANJE RECIPROCITETA u prodaji sa jedne i sa druge strane, znamo to svi, i oni koji hoće i oni koji neće da priznaju. I da ne širimo priču, to je jednostavno tako.
Ali rekoh, nebitno je sve, nećemo nikome ništa braniti, nije to naša borba, ovo Fibrino će izdanje možda samo malo odložiti naše, koje će biti identično samo po sadržaju, ali će zato i po formatu i svim ostalim stvarima biti neuporedivo bolje od Fibrinog! (ups, da li to ovde uopšte sme naglas da se kaže?)
Što se mene tiče: over and out na ovu temu, pa kome se ne sviđa, njegov problem...
U narednim danima krećemo sa pred-najavama osebujne ture za koju smo odlučili da je čitavu spakujemo u oktobar...
Živeli!


Tako je, nego kako. Na ovom forumu se ne smije reći da je netko bolji od Fibre. A čak i da smije reći, nema smisla, jer to je jednostavno nemoguće. Fibra je najbolja, to svi znaju. Isto tako si u pravu kad kažeš da ste vi Fibri otkrili Prunjea. Da nije bilo Golconde, nikad ga ne bismo objavili i na tome smo vam jako zahvalni. Ja sam bio u u Angoulemeu i Parizu nekoliko puta kako bih pokušao uvjeriti Maghena da nam proda prava, ali to je nebitno. Tek kad ga je Golconda najavila, onda smo progledali i shvatili što zaista vrijedi. Radujemo se svim Golcondinim budućim najavama, bit će tu sigurno materijala za Fibru. Takvi znalci ne mogu da omanu. Možda da otvorite konzultantsku kuću? Netko s takvim insightom zlata vrijedi. Navodno ste usto još i stručnjaci za skladištenje i trgovinu. Ali to nije sve! Navodno ste i multinacionalna kompanija. Svaka čast!

Ono što me još jedino kopka je ta situacija s Bonellijevim naslovima i prodajom u Hrvatskoj. Ja sam pretpostavio da Golconda, budući da se radi o takvim pravnim stručnjacima po pitanju autorskih prava, ima prava za prodaju tih naslova worldwide, ali nekako je to pitanje ostalo visjeti u zraku. Neću valjda morati cimati Stefana iz Paninija kako bih zadovoljio svoju znatiželju?

Ali da, stvarno je nepotrebno da ovakve diskusije završe u javnosti, trebalo je to privatno riješiti, zar ne? Džentlemenski. Mi bismo jebali, ali da nam ne uđe. Ma naravno.


Trouble will find me
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 30/09/2022 : 01:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Golconda

Ok, tresla se gora, rodio se miš.
Svakog čuda za tri dana dosta.
I da ne prosipam više vanvremenskih mudrosti, vreme je da se zatvara jedno poglavlje i da se ide dalje. Mnogo sjajnih naslova čeka da bude najavljeno i objavljeno, bliži nam se oktobar koji kod nas, u mirnodopskim uslovima, slobodno može da se nazove praznikom knjige, a zašto ne bi i stripa...
Dosta je na ovom forumu bilo i do sada (a ne sumnjam da će biti i ubuduće) impulsnih reakcija i zapaljivih izjava, pa bih tome pripisao i neke svoje iznete u prošlim danima, žao mi je samo što je sve moralo da izađe ovako javno (jer nije moralo, nije trebalo i nije smelo, pošto se radilo o privatno-poslovnoj prepisci dvojice izdavača) i da služi za naslađivanje mnogim zlonamernima, ali dobro, šta je tu je, kako i rekoh, treba da se ide dalje.
Koliko god Marko ili bilo ko drugi mislio i/ili tvrdio da nije tako, dve su osnovne vodilje mene navele da reagujem kako jesam. Reći ću još sada i neću se više nadovezivati na ovu priču.
Prvo, barem što se mene tiče, istovremeno i ono što je inicijalni pokretač svih ovih događaja i što je trebalo da se reši kroz razgovor dva izdavača, a ne da se povlači po forumu, bio je TO sam PRUNJE. Prunje koga se niko od izdavača nije setio još od Marketprintovog polovičnog Fola od pre 20 godina, a čovek radi i živi i stvara remek dela sve ove godine unazad. Prunje, čiji su albumi bili jedan od okidača zbog kojih smo i pokrenuli Golkondu i za koga tražimo prava od samog prvog dana, ali su oni bili totalno teški i spori tada, Prunje koga smo posle više od dve godine pregovora konačno na sva usta najavili i prvi posle tolikog tog vremena objavili u albumu i najavili da ćemo objaviti sve njegove radove, sad odjednom postaje izuzetno zanimljiv da se iz dva poteza objavi kompletan njegov opus, što nama zatvara vrata za objavljivanje u pojedinačnim albumima, jer će onda opet dušebrižnici na ovom forumu i šire da se bace na aritmetiku...
Drugo - već pomenuto NEPOSTOJANJE RECIPROCITETA u prodaji sa jedne i sa druge strane, znamo to svi, i oni koji hoće i oni koji neće da priznaju. I da ne širimo priču, to je jednostavno tako.
Ali rekoh, nebitno je sve, nećemo nikome ništa braniti, nije to naša borba, ovo Fibrino će izdanje možda samo malo odložiti naše, koje će biti identično samo po sadržaju, ali će zato i po formatu i svim ostalim stvarima biti neuporedivo bolje od Fibrinog! (ups, da li to ovde uopšte sme naglas da se kaže?)
Što se mene tiče: over and out na ovu temu, pa kome se ne sviđa, njegov problem...
U narednim danima krećemo sa pred-najavama osebujne ture za koju smo odlučili da je čitavu spakujemo u oktobar...
Živeli!


Tako je, nego kako. Na ovom forumu se ne smije reći da je netko bolji od Fibre. A čak i da smije reći, nema smisla, jer to je jednostavno nemoguće. Fibra je najbolja, to svi znaju. Isto tako si u pravu kad kažeš da ste vi Fibri otkrili Prunjea. Da nije bilo Golconde, nikad ga ne bismo objavili i na tome smo vam jako zahvalni. Ja sam bio u u Angoulemeu i Parizu nekoliko puta kako bih pokušao uvjeriti Maghena da nam proda prava, ali to je nebitno. Tek kad ga je Golconda najavila, onda smo progledali i shvatili što zaista vrijedi. Radujemo se svim Golcondinim budućim najavama, bit će tu sigurno materijala za Fibru. Takvi znalci ne mogu da omanu. Možda da otvorite konzultantsku kuću? Netko s takvim insightom zlata vrijedi. Navodno ste usto još i stručnjaci za skladištenje i trgovinu. Ali to nije sve! Navodno ste i multinacionalna kompanija. Svaka čast!

Ono što me još jedino kopka je ta situacija s Bonellijevim naslovima i prodajom u Hrvatskoj. Ja sam pretpostavio da Golconda, budući da se radi o takvim pravnim stručnjacima po pitanju autorskih prava, ima prava za prodaju tih naslova worldwide, ali nekako je to pitanje ostalo visjeti u zraku. Neću valjda morati cimati Stefana iz Paninija kako bih zadovoljio svoju znatiželju?

Ali da, stvarno je nepotrebno da ovakve diskusije završe u javnosti, trebalo je to privatno riješiti, zar ne? Džentlemenski. Mi bismo jebali, ali da nam ne uđe. Ma naravno.




Ništa se ne brini Marko, povući ću ja svaki primerak iz vaših knjižara da te ne izlažem cimanju da me tužakaš kojekuda...
Ja tebe svakako neću, ne sekiraj se.

Pozdravljam te.

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26653 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/09/2022 : 03:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Opet o reciprocitetu...




Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



451 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 30/09/2022 : 08:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Kako pokopati vlastitu firmu 101
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/09/2022 : 08:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Kako pokopati vlastitu firmu 101



Otprilike. Doktorski rad na tu temu.
Gledam i ne verujem. Ali dobro, svako je kovač svoje sreće.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/09/2022 : 09:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda
Ništa se ne brini Marko, povući ću ja svaki primerak iz vaših knjižara da te ne izlažem cimanju da me tužakaš kojekuda...
Ja tebe svakako neću, ne sekiraj se.

Pozdravljam te.


Prvo su išle džentlmenske prijetnje advokatima i tužbama, ali sad se odjednom više ne bi tako igrao. Čudno. Samo si se šalio, je li? Ma da, sigurno je tako. Smehotresna olimpijada.

Meni tvoja izdanja nimalo ne smetaju, dapače, zbog mene ih ne moraš povlačiti. Neka ljudi kupuju što god žele.

Na kraju, jedan besplatan savjet. 2007. Fibra objavila svoje Metabarune, jedno od svojih prvih izdanja, a knjižare Profila u Hrvatskoj pune Kaste Metabaruna Belog Puta. Fibru ne žele ni uzeti, osim uz neki brutalan rabat. Bookglobe zabranio More Comicsu da prodaje Fibrina izdanja iz više se točno i ne sjećam kojeg razloga. Gdje god tražim neka atraktivna prava, ne može. Blokira Beli Put, blokira ovaj, blokira onaj. Petnaest godina poslije smo tu gdje jesmo. Dakle, može se. Samo treba biti uporan, pametan, vjerovati u sebe i krvavo, krvavo raditi. Najteže je prvih deset godina. Poslije ide lakše.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4272 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/09/2022 : 09:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Čitajući topik prvo sam smatrao da je Glokonđanin zelen i neiskusan oko pisanih i nepisanih pravila izdavača u okruženju. Mogao je još u nekom trenutku priznati da se zaletio i izgladiti odnose. Međutim ovih zadnjih par postova su licemjerni proljev.
Jebiga Glokondo, puco si si u nogu, i to ne zato što postoji kult Fibre.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2737 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/09/2022 : 10:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Hoće li nova knjiga Odese u oktobru?
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 30/09/2022 : 14:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kao i kolega Cromwell na početku vjerovao da je ovaj Golconda tip dobar, ali neiskusan, zelen, da se malo zaletio...ali počeo je pisat pizdarije.

U mene ima izreka..."di ćeš se bost sa rogatim?"
Pa jebote Marko je trenutno toliko moćan da jednom godišnje pokloni 20 tisuća eura majica...alo, POKLONI. Zamisli onda koliko tek zarađuje?

Marko je trenutno na poziciji, da je najjači, i s razlogom je tako. Ovde u HR niko ne priča o tiskarama...jebote naučija sam sve srpske tiskare napamet čitajući ovaj forum ponekad. Ne priča niko o kašnjenjima najavljenih izdanja, preplatama...itd.
Firma radi ko švicarski sat.
Evo i sad, svi podigli cijene, pa i VI, ali Marko nije.

Jebote, da se posere i napiše kolorka 267 na govno, rasprodalo bi se, i šta je najgore pola Srbije bi to kupilo...jer tamo kod vas nema konkurencije...i ponavljam, nije Marko kriv za to.

To je brend kojeg je on stvorio nakon svih godina, u početku nije bilo tako sigurno...

Marko je ko Gavrilović pašteta, može doć neka 10 puta bolja, ali mi ćemo uvik uzet gavrilušu (jetrenu).

ZAKLJUČAK:
NEMOŠ SE BOST SA ROGATIM!

Nastavite lijepo objavljivati stripove kao i do sad, po mom mišljenju imate odličan izbor, i omjer cijena/kvaliteta (ovaj LMS vam je pun pogodak). Najbolje bi bilo da se isključite sa foruma, jer par ovakvih postova još, i eto sranja velikog (loša reklama) ...
I pucajte na srpsku publiku (oni vam rade problem, jer će radije uzeti Fibru nego domaće izdanje), jer dok to vaše izdanje dođe do HR poskupi 40%.
I tako je za sva srpska izdanja, dok vama HR izdanja budu ista cijena kao i u HR.

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4021 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2022 : 15:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja bih sve potpisao što je dicmanjac napisao osim onog da bi ono što bi Marko posrao išlo u Kolorku nego bi eventualno završilo u Orki...
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000