forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Palestina
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2024 : 11:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Đabe mi svo poznavanje engleskog i međunarodne politike kada sam tako slab u logici!




Nisi dobar analitičar. Raspolažeš sa puno podataka ali ne znaš prepoznati koji su bitniji podatci a koji manje bitni i kako ih složiti.
Što znači poznavanje međunarodne politike. Ništa, političari su isturene lutke dok važniji igrači iz sjene vuku poteze.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2024 : 11:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nego tinton pošto ti puno bolje pratiš politiku u Americi od nas. Što nam možeš reći o opstrukciji djela američkih političara po pitanju vojne pomoći Ukrajini. Tko se od američkih političara prodao za Judine škude, ustvari ne samo političara i ma tu likova iz medija?
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1435 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 25/06/2024 : 12:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

bla bla bla




Krugeru, ja putujem u oba smjera sat i pol na posao i s posla, radim puno radno vrijeme, a kad dodjem doma, tamo me ne cekaju samo zena i djeca i cijeli niz hobija, nego i ono sto smatram svojom pravom profesijom - ilustriranje, na kojem odradim jos jedno puno radno vrijeme.
Nemam, dakle, vremena za beskonacne prepiske s nekim na drugom kraju svijeta tko mi nije zanimljiv sugovornik - ne shvacaj to osobno, pa vidis da sam u preko 20 godina forumaskoga staza nabio tek nekih 1400 postova.
Ako ti ne odgovaram kako bi ti htio, objasnio sam ti vec bezbroj puta zasto je to tako i rekao ti svoj stav kratko i jasno: ne slazem se s tobom oko ovih tema, jer situacija nije ni crno-bijela ni ne-crno-bijela na nacin na koji ti mislis. Za mene je tu rijec o globalnim sukobima dugog trajanja, koje ti ne razumijes (kako i bi kad niti znas jezike pa da mozes pratiti razlicite izvore, niti si opcenito obrazovan, niti si se igdje kretao), a ja ti ih nemam niti vremena niti volje niti razloga objasnjavati.
Ne vidim zasto ne mozemo stati na tome i ostati u dobrim odnosima.
I ne znam sto mislis postici s bahacenjem i apsurdnim etiketama, osim da mi se ogadis i da te sljedeci put kad se sretnemo niti ne pozdravim.
Ono sto svakako neces postici jest da se osjetim na neki nacin ponizenim sto, kakti, nemam argumenata pa iznadjem sate i sate vremena kojeg nemam da tebi pisem elaborate.
Ovo ti je moj zadnji odgovor na ovom topicu, pokusao sam i previse puta - ili shvati ili nemoj, over and out.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 25/06/2024 12:18:47
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/06/2024 : 12:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-ima-plan-za-kraj-rata-u-ukrajini-reagirala-rusija/2576759.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2024 : 12:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by Kruger

bla bla bla




Krugeru, ja putujem u oba smjera sat i pol na posao i s posla, radim puno radno vrijeme, a kad dodjem doma, tamo me ne cekaju samo zena i djeca i cijeli niz hobija, nego i ono sto smatram svojom pravom profesijom - ilustriranje, na kojem odradim jos jedno puno radno vrijeme.
Nemam, dakle, vremena za beskonacne prepiske s nekim na drugom kraju svijeta tko mi nije zanimljiv sugovornik - ne shvacaj to osobno, pa vidis da sam u preko 20 godina forumaskoga staza nabio tek nekih 1400 postova.
Ako ti ne odgovaram kako bi ti htio, objasnio sam ti vec bezbroj puta zasto je to tako i rekao ti svoj stav kratko i jasno: ne slazem se s tobom oko ovih tema, jer situacija nije ni crno-bijela ni ne-crno-bijela na nacin na koji ti mislis. Za mene je tu rijec o globalnim sukobima dugog trajanja, koje ti ne razumijes (kako i bi kad niti znas jezike pa da mozes pratiti razlicite izvore, niti si opcenito obrazovan, niti si se igdje kretao), a ja ti ih nemam niti vremena niti volje niti razloga objasnjavati.
Ne vidim zasto ne mozemo stati na tome i ostati u dobrim odnosima.
I ne znam sto mislis postici s bahacenjem i apsurdnim etiketama, osim da mi se ogadis i da te sljedeci put kad se sretnemo niti ne pozdravim.
Ono sto svakako neces postici jest da se osjetim na neki nacin ponizenim sto, kakti, nemam argumenata pa iznadjem sate i sate vremena kojeg nemam da tebi pisem elaborate.
Ovo ti je moj zadnji odgovor na ovom topicu, pokusao sam i previse puta - ili shvati ili nemoj, over and out.




Uopće te ne razumijem. Nikako da shvatim tvoje pisanje s visoka, koji je smisao toga.
Nisam se kretao, nisam obrazovan. Nekako mi se čini da se ti nisi kretao, a to što si bolje obrazovan od mene ne znači da o nekim stvarima znaš bolje od mene, čak bih rekao da jako slabo znaš kao u ovom slučaju. Ne znam zašto ti to smeta, a s druge strane mene to baš zabavlja.
Globali sukob, to je sasvim moguće, pitanje je kad je započeo i tko su glavni igrači, iako je to jasno, rusija je samo obična igračka po tom pitanju.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/06/2024 : 13:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
CV, za razliku od tebe ja sam obučavan po pitanju informacijskog rata. Iako je po profilu mog obrazovanja ponuda bila časnički kadar, to jest tada oficirski. Odbio sam ponudu časnički kadar pa sam na neki način kažnjen ali su mi svejedno ponudili nešto što odgovara mom profilu obrazovanju.
Ti to nikako da shvatiš da različiti izvori nemaju nikakav značaj, iako pratim različite izvore. Neovisni izvori su izmišljotina ili floskula. Čak i onaj tko je kati neovisan čim proda svoje informacije postane pristran ali može balansirati između dvije/više strana ak je sposoban

Što misliš zašto je obavještajac organizirao pobunu u Ukrajini 2014., zato što je to normalno, netko tko posjeduje informacije i zna kako ih upotrijebiti. Neće je organizirati časnik za topništvo napr ili poznavatelj svjetske politike ( nije ismijavanje ). E vidiš ja tebe vidim kao te osobe koje su prihvatili dezinformacije i odlučili se na pobunu. To nije ocrnjavanje ili gađenje nego ono što ja vidim po ovoj temi. Ti možeš biti stručan po određenom polju, imati određeno znanje i stručnost ali ne možeš sve znati ili biti najpametniji za sve. tinton zna puno o američkoj politici i vjerojatno o međunarodnoj politici ali vjerojatno kao takav vrhunski poznavatelj ne zna tko je od američkih političara ili bitnijih ljudi na platnom popisu putlera. Jbg-a za to trebaju drugi izvori.

Nema nikakve ljutnje spram tebe od moje strane, nego, nije mi jasan tvoj stav s visoka i ja sam najpametniji te kao najpametniji nemam namjeru ni vremena odgovarati nekome tko je nižeg statusnog staleža od mene.

Nemam ni ja puno vremena, ne komentiram sve što me zanima na ovom forumu. Ponekad kasnim i par dana s odgovorom/odgovorima.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46691 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/06/2024 : 13:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.jpost.com/israel-hamas-war/article-807295

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/06/2024 : 13:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
debata je u tri ujutro
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/06/2024 : 13:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
tintone ti si zadužen za hajlajce sutra ujutro
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19439 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/06/2024 : 13:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Neću gledati uživo nego tek ujutro snimku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/06/2024 : 08:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
tintone tko je bio bolji? je li se biden održao na bini
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19439 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/06/2024 : 09:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Prema jutrošnjim komentarima na twitteru se da očitati da Biden nije imao najbolju večer.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/06/2024 : 10:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
pogledao sam dijelove debate. NIje bio toliko loš, tu i tamo bi se pogubio. Veći problem je što već sada izgleda i ima manire starca i hoda ko mumija, a šta će tek biti za 4 godine. Trump je isto živahan ko i prije. Od sadržaja ništa posebno novo. trump laže, pretjeruje i vrijeđa, a biden se ponavlja.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4708 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/06/2024 : 11:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Demsi moraju pod hitno naći zamjenu dok još nije kasno, ali bojim se da jest...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7942 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/06/2024 : 12:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
u odnosu na sjajan govor o stanju nacije, a koji je bio prilično nedavno, biden je sinoć bio katastrofa
ne po sadržaju, nego po nastupu
izgubio čovjek izbore i prije demokratske konvencije
ne zato što će neki koji su mislili glasat za bidena, sada odjednom glasati za trumpa (jer taj i dalje priča gluposti i laže), nego zato što ovakav biden ne može mobilizirati biračko tijelo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19439 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/06/2024 : 20:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

u odnosu na sjajan govor o stanju nacije, a koji je bio prilično nedavno, biden je sinoć bio katastrofa



A bome i u odnosu na današnji nastup u Sjevernoj Karolini.
https://x.com/kaitlancollins/status/1806743512613863537
Ne znam gdje je ovaj lik bio sinoć...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6721 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/06/2024 : 22:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Očigledno planski uništava ozbiljnost debate praveći budalu od sebe kako bi izazvao empatiju i izbjegao govoriti o sranjima koja je napravio. Trump je čak djelovao nespreman na tu "taktiku" i mlakušast.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 28/06/2024 22:46:18
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46691 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/06/2024 : 22:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/iran-prijeti-totalnim-ratom-bit-ce-razoran-sve-opcije-su-na-stolu/2578049.aspx

Ajde da vidimo,dopizdili ste vise s proseravanjima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000