forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 38

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/07/2024 : 16:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Blago ovima šta duvaju maricu i šmrću ubi im osjetljivost
Go to Top of Page

kimba
Average Member

613 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 15/07/2024 : 20:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

joj šta su neki osjetljivi
to se može protumačit kao zajebancija, a ta profesorica sad nešto mulja da nije o trumpu pisala - bolje da šuti
a neš ti strašne izjave, kazneno djelo u rangu 'ma boli ga uvo za sve' ili bilo kojeg vica iz domene crnog humora




Zajebancija haha.
Sto to nije napisala kad se dogodilo ono na Markovom trgu.
Ili bilo tko drugi ne mora ona, vidijo bi brzo policiju.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8026 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/07/2024 : 20:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ta profesorica je napisala nešto što joj ni bog otac, a kamoli policajac ili državni odvjetnik, ne može dokazat da je baš na to mislila
'Umalo. Više sreće drugi put.' još sa smajlijem
pa ti na sudu dokazuj na što se to odnosi, kome je zaželila više sreće, atentatoru ili trumpu, ako se uspije dokazat da se uopće na taj događaj referirala

a domaćim psihopatima je događaj na markovom trgu uletio kao razlog da ga zatvore samo za sebe i svoje automobile
umislio AP da je važan, pa si poželio svoj downing street, ne uzimajući u obzir da je to za london beznačajna uličica, a trg sv marka najljepši zagrebački trg, koji ostaje godinama blokiran za građane i turiste

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/07/2024 : 23:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ograda je opravdana zaštita od terorizma. U kakvim vremenima živimo to su i preblage mjere.
Gdje se nalaze štićene osobe normalno je da se prostor štiti tako je svugdje u svijetu. Zato postoje sigurnosne prosudbe i rizici.
Ali i opet se može doći na Markov trg - stanari, radnici.... pa i turisti naravno uz opravdane i nužne mjere kontrole. Kao što sam bio i sam.
Može se naravno i na misu, u Crkvi Sv. Marka ali vjerujem da ken2 to mogućnost nije razmatrao.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5197 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/07/2024 : 23:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ubijen je shooter i jedan nesrecnik koji se nasao u unakrsnoj vatri.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_shooting_at_a_Donald_Trump_rally



Kakva slika


Par dana sam na moru i nisam pratio što se događa i sada malo prilegao, pročačkao po yotubeu i ništa mi nije jasno…dogodio se kao neki atentat na Trumpa?
Puc, puc, puc…čuč i hop, malo ketchupa na uhu i USA, USA!?
Nekoliko pozerskih slika kao ova iznad i idemo dalje….ponovno predsjednik bezicirano😂😂😂
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8026 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/07/2024 : 00:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Ograda je opravdana zaštita od terorizma. U kakvim vremenima živimo to su i preblage mjere.
Gdje se nalaze štićene osobe normalno je da se prostor štiti tako je svugdje u svijetu. Zato postoje sigurnosne prosudbe i rizici.
Ali i opet se može doći na Markov trg - stanari, radnici.... pa i turisti naravno uz opravdane i nužne mjere kontrole. Kao što sam bio i sam.
Može se naravno i na misu, u Crkvi Sv. Marka ali vjerujem da ken2 to mogućnost nije razmatrao.




ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje
sigurnost se može osigurati i bez blokade trga

a što se crkve tiče, zamisli samo da je neka lijeva vlada zabranila nesmetan pristup crkvi svetog marka, pa kuka i motika bi se okrenula na njih

i da, ne razmatram odlaske na mise jer ne vjerujem u jednog boga više od tebe

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 05:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje



Na sve te koje si nabrojao nije nitko pucao s Markovog trga, pa ne razumijem zašto ih uopće spominješ
I kakve veze ima rat s pješačkim prilazom trgu u centru Zagreba?

quote:
Originally posted by ken2


sigurnost se može osigurati i bez blokade trga


Koliko ja shvaćam, SOA je ta koja tvrdi suprotno od toga, pa odakle tebi suprotni zaključci?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 16/07/2024 07:32:24
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 06:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

[quote]Originally posted by ken2


ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje
[quote]
Na sve te koje si nabrojao nije nitko pucao s Markovog trga, pa ne razumijem zašto ih uopće spominješ
I kakve veze ima rat s pješačkim prilazom trgu u centru Zagreba?

[quote]Originally posted by ken2


sigurnost se može osigurati i bez blokade trga
[quote]
Koliko ja shvaćam, SOA je ta koja tvrdi suprotno od toga, pa odakle tebi suprotni zaključci?



Ako sam dobro razumio Plenkija onomad, kada je mali Bezuk prorešetao fasadu Banskih dvora i teško ranio policajca, on je nakon toga direktno optuživao Domovinski pokret da su indoktrinirali maloga i da su jednako odgovorni za taj čin kao i mali Bezuk. Danas je Anemični u koaliciji s njima, pa opasnosti za takav teroristički čin nema, stoga nema potreba ni za ogradama.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 06:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by going going

Ubijen je shooter i jedan nesrecnik koji se nasao u unakrsnoj vatri.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_shooting_at_a_Donald_Trump_rally



Kakva slika


Par dana sam na moru i nisam pratio što se događa i sada malo prilegao, pročačkao po yotubeu i ništa mi nije jasno…dogodio se kao neki atentat na Trumpa?
Puc, puc, puc…čuč i hop, malo ketchupa na uhu i USA, USA!?
Nekoliko pozerskih slika kao ova iznad i idemo dalje….ponovno predsjednik bezicirano😂😂😂



od tolike glavurde mali mu štrajfa uho. šta ti je božja providnost. Zagor bi mu rekao šta kmečiš, meni su sljepoočnicu
štrajfali mali milijun puta

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 16/07/2024 12:15:16
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 07:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

[quote]Originally posted by ken2


ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje
[quote]
Na sve te koje si nabrojao nije nitko pucao s Markovog trga, pa ne razumijem zašto ih uopće spominješ
I kakve veze ima rat s pješačkim prilazom trgu u centru Zagreba?

[quote]Originally posted by ken2


sigurnost se može osigurati i bez blokade trga
[quote]
Koliko ja shvaćam, SOA je ta koja tvrdi suprotno od toga, pa odakle tebi suprotni zaključci?



Ako sam dobro razumio Plenkija onomad, kada je mali Bezuk prorešetao fasadu Banskih dvora i teško ranio policajca, on je nakon toga direktno optuživao Domovinski pokret da su indoktrinirali maloga i da su jednako odgovorni za taj čin kao i mali Bezuk. Danas je Anemični u koaliciji s njima, pa opasnosti za takav teroristički čin nema, stoga nema potreba ni za ogradama.


Pa ne znam baš, i ovaj mali koji je pucao na Trumpa je, čini se, bio Republikanac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
746 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 16/07/2024 : 07:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Pa ne znam baš, i ovaj mali koji je pucao na Trumpa je, čini se, bio Republikanac.



Bio je registrovan republikanac sto ne znaci mnogo ovde. Mnogi se uclane automatski na raznim svecanostima i sl. narocito u "red" distriktima. Mnogo je bitnije sto je on 2021. donirao svoj novac liberalnoj kampanji ActBlue. A najbitnije od svega bi bilo ako bi se videli njegovi social networks nalozi sta je tamo pisao. Neki kazu da su oni pobrisani. Za sada se pouzdano zna da je FBI zaplenio njegov telefon i videcemo da li ce i sta objaviti.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 07:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

[quote]Originally posted by ken2


ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje
[quote]
Na sve te koje si nabrojao nije nitko pucao s Markovog trga, pa ne razumijem zašto ih uopće spominješ
I kakve veze ima rat s pješačkim prilazom trgu u centru Zagreba?

[quote]Originally posted by ken2


sigurnost se može osigurati i bez blokade trga
[quote]
Koliko ja shvaćam, SOA je ta koja tvrdi suprotno od toga, pa odakle tebi suprotni zaključci?



Ako sam dobro razumio Plenkija onomad, kada je mali Bezuk prorešetao fasadu Banskih dvora i teško ranio policajca, on je nakon toga direktno optuživao Domovinski pokret da su indoktrinirali maloga i da su jednako odgovorni za taj čin kao i mali Bezuk. Danas je Anemični u koaliciji s njima, pa opasnosti za takav teroristički čin nema, stoga nema potreba ni za ogradama.


Pa ne znam baš, i ovaj mali koji je pucao na Trumpa je, čini se, bio Republikanac.



Ruka ruku mije. Plenki se dokopao vlasti uz pomoć onih koje je do tada optuživao da su inicirali teroristički čin. Tramp će postati predsjednik zahvaljujući teroristu republikancu.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4407 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 16/07/2024 : 07:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
nekako mislim da je premalo atentata uopste
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 07:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by tinton
Pa ne znam baš, i ovaj mali koji je pucao na Trumpa je, čini se, bio Republikanac.



Bio je registrovan republikanac sto ne znaci mnogo ovde. Mnogi se uclane automatski na raznim svecanostima i sl. narocito u "red" distriktima. Mnogo je bitnije sto je on 2021. donirao svoj novac liberalnoj kampanji ActBlue. A najbitnije od svega bi bilo ako bi se videli njegovi social networks nalozi sta je tamo pisao. Neki kazu da su oni pobrisani. Za sada se pouzdano zna da je FBI zaplenio njegov telefon i videcemo da li ce i sta objaviti.



15 dolara je donirao. I nije se mali isprsio. Više je metke platio.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4407 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 16/07/2024 : 07:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
vrv vam nije poznato koliko je Tramp ismejavan u Japanu
posebno je uocljivo kada se to radi tamo gde nema veze s politikom sa radnjom uopste i emisijama za decu
kada se to ne radi ostalim americkim predsednicima malo mnogo bude uocljivo
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8026 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/07/2024 : 09:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ken2

ako si možda zaboravio, ili se nisi ni rodio, bio je u hrvatskoj čak i rat, i kroz cijele 90te razne vlade bile, jedno vrijeme i tuđman, pa račani i sanaderi, kosorice i milanovići, čak i onaj kanađanin, da ne idemo dalje u prošlost... i sve do prije 2 godine nikad taj trg nije bio opasan ogradom i pretvoren u prostor za kurčenje



Na sve te koje si nabrojao nije nitko pucao s Markovog trga, pa ne razumijem zašto ih uopće spominješ
I kakve veze ima rat s pješačkim prilazom trgu u centru Zagreba?

quote:
Originally posted by ken2


sigurnost se može osigurati i bez blokade trga


Koliko ja shvaćam, SOA je ta koja tvrdi suprotno od toga, pa odakle tebi suprotni zaključci?



o issati tintone
pa sigurnosna situacija u ratu je sigurno bila teža nego danas, a nikome nije palo na pamet blokirati trg
račan je imao prijetnje koje su bile ozbiljnije nego što ih ima ap, branitelji su mu kampirali 20 metara od ulaza u banske dvore, milanoviću su prijetili, pa isto nije bilo blokade...
trg svetog marka je važan javni prostor i sigurnosne službe moraju naći načina da osiguraju sigurnost štićenih osoba bez zatvaranja prostora za građane, a ne da slušaju želje umišljenih veličina

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 09:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2


o issati tintone
pa sigurnosna situacija u ratu je sigurno bila teža nego danas, a nikome nije palo na pamet blokirati trg


Opća sigurnosna situacija je možda bila teža, ali nitko s Markovog trga nije pucao po Banskim dvorima? Uostalom, nakon raketiranja je Tuđman otišao na Pantovčak, pa Banski dvori više nisu imali jednaku potrebu za osiguranjem.
quote:
Originally posted by ken2


račan je imao prijetnje koje su bile ozbiljnije nego što ih ima ap, branitelji su mu kampirali 20 metara od ulaza u banske dvore,


Ozbiljnije prijetnje, a nitko nije pucao po njemu.
quote:
Originally posted by ken2


milanoviću su prijetili, pa isto nije bilo blokade...


I opet...prijetili, ali nisu pucali.
quote:
Originally posted by ken2


trg svetog marka je važan javni prostor i sigurnosne službe moraju naći načina da osiguraju sigurnost štićenih osoba bez zatvaranja prostora za građane, a ne da slušaju želje umišljenih veličina


Ja razumijem da ti je to struka, pa brineš za Markov trg, ali SOA-i je prioritet sigurnost, a ne mogućnost zagrebačke srednje klase da špalira po Gornjem gradu. No po meni ako se zaključi da je ta lokacija dugoročno nesigurna, prostori Vlade će se morati izmjestiti negdje drugdje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 09:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by tinton
Pa ne znam baš, i ovaj mali koji je pucao na Trumpa je, čini se, bio Republikanac.



Bio je registrovan republikanac sto ne znaci mnogo ovde. Mnogi se uclane automatski na raznim svecanostima i sl. narocito u "red" distriktima. Mnogo je bitnije sto je on 2021. donirao svoj novac liberalnoj kampanji ActBlue. A najbitnije od svega bi bilo ako bi se videli njegovi social networks nalozi sta je tamo pisao. Neki kazu da su oni pobrisani. Za sada se pouzdano zna da je FBI zaplenio njegov telefon i videcemo da li ce i sta objaviti.


Svašta sada o njemu govore (od članstva u stranci, preko tih donacija, pa do znakova u dvorištu) i slažem se da treba pričekati prije nego donosimo zaključke, samo sam htio reći kako te ponekad mogu targetirati i iz tvog vlastitog tabora.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8026 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 16/07/2024 : 09:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
tintone, pričaš o toj pucnjavi kao da je bezuk imao priliku ciljati i pucati na plenkovića osobno
uspio je zapucati na zgradu i policajce, što dobro obučeni terorist može izvesti i pod ovim sadašnjim mjerama sigurnosti


if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 10:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

tintone, pričaš o toj pucnjavi kao da je bezuk imao priliku ciljati i pucati na plenkovića osobno
uspio je zapucati na zgradu i policajce, što dobro obučeni terorist može izvesti i pod ovim sadašnjim mjerama sigurnosti


Dobro, znači trenutno smo barem zaštićeni od loše obučenih terorista kada nas već ništa ne može spasiti od dobro obučenih.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 10:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Kojih terorista, jadan ne bio? po
Plenkoviću, incijatori terorističkog čina sada su mirni i jedu mu iz ruke, seruckaju o demografiji i protugradnim raketama. Što se toga tiče moš bit miran, a sve ostalo je igrokaz za budale

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 16/07/2024 10:47:01
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 10:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Markuš mu jede iz ruke, serucka o demografiji i protugradnim raketama?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 16/07/2024 11:06:27
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 11:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Nije samo on. Tko je Plenkija nazivao dezerterom i izdajnikom? Tko je na koncu izjednačio njega s onima koji su razarali Vukovar i to javno okačili na bilborde prije izbora? To ti je kompletna vrhuška DP-a, da ne govorim o pristalica im kakve sve gadarije pišu po raznoraznim forumima. Vrh stranke se nikada nije ispričao zbog huškačke mrziteljske retorike, već ih poticao, a sada kada su u koaliciji i jedu mu iz ruke opravdavaju se da nisu tako mislili i da je sve to politika. U tome se bar slažem s njima, da je sve to politika i predstava za naivce koji puše opravdanja postavljanja ograda

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19567 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/07/2024 : 11:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
To su dvije različite stvari. Nemam namjeru braniti DP, ali Markuš jedini ima direktnu poveznicu s Bezukom. Ostali su pričali (i pričaju) razno razne gadarije, i za to ih se može i treba kritizirati, ali ne znam da ih se može povezivati s tim konkretnim napadom.
Isto kao što nije pošteno što pojedinci žele povezati Trumpove političke protivnike s ovim atentatom od neki dan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4590 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 16/07/2024 : 11:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Imaš izjave Plenkijeve, direktno ih optužuje, nije ih teško naći.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 38  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000