forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 648

miros
Average Member



Serbia
645 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 27/10/2024 : 13:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
I morate se jednom izjasniti da li navijate za vučićevu zvezdu ili za IMT iz Loznice (vlasnici sa Severa) ili za OFK Beograd iz Zaječara (klub terzićevog sina) ili za Tekstilac (vlasnici opet sa Severa) ili za sve ove klubove zajedno???U košarci imate 2 kluba gde ovaj drugi služi da zvezda ima 2:0 pre početka sezone i koji gledaju čović,porodica i prijateljiZar nije bolje zaštitnici interesa srpske košarke da umesto tog sramnog kluba u ABA1 budu npr.Sloga,Metalac ili Vojvodina???
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/10/2024 : 16:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MF Doom

Znači savitchu hoćeš da kažeš da je drugo poluvreme bilo potpuno regularno?



Ma nisam ni gledao, van zemlje sam. Veacam se veceras. Sta je neregularno bilo?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16371 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/10/2024 : 16:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by manhunter

Pričate da vam je puno srce što su došli novi ljudi u klub, legende. Tako i treba. Ali da se ne lažemo, ništa od toga ne bi bilo...



Da, ništa ne bi bilo da Bolesnik nije dozvolio.
Zato ja i u ovom slučaju gledam ispod oka na celu situaciju.





To je to. Vrlo jednostavno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/10/2024 : 18:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dozvolio, ali ne diriguje vise. Sta nije jasno?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16371 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/10/2024 : 19:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Meša se 12g, ali sada je dozvolio i neće više da se meša.

Je l se zezaš ili ne?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 27/10/2024 19:55:17
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25218 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/10/2024 : 20:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mnogo volim sawitcha, ali nekad je stvarno komedija.

Jok, ja ću da dirigujem. Dao vam je pare, nije baš hteo da vas ugasi, doveo ljude da vode klub i to je to. Dobro došli u klub.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1913 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 28/10/2024 : 00:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Mi znaci sada, po ciganskim muzickim zeljama, treba da mrzimo i Mijatovica jer je u drzavi i dalje na vlasti AV i da verujemo da su Lazovic i on pristali da budu rezimski piuni? Treba da pljujemo Rasima jer je politicar i ako je dovodjenjem Mijata uradio vise za Partizan nego vecina za ceo zivot? Rezim nas unistio svesno, a sada kada nam pod pritiskom javnosti(citaj: vredjanjem glavnog i odgovornog na svim utakmicama) daje neku crkavicu u visini 40% novca koji se godisnje samo preko Gazproma slije u crvenu zvezdu, mi treba da se stidimo? Pa malo je ovo i nasa drzava, red je da se na neogranicen budzet rezimske mezimice neki evro odvoji i za nas klub. Grobare vladar nije kupio, pokusavao je ali je dobio prazan stadion, a cigani su se javno prodali i to zna svaki navijac bilo kog kluba u Srbiji i sire. Znaci da rezimiram, mozete da placete, kukate i lazete koliko god zelite, ali nismo isti, kao sto nisu isti Predrag Mijatovic i Zvezdan Terzic. Necemo nasesti na vasu propagandu i necete nam nametnuti stav da smo rezimski piuni poput severne tribine. Danas svakog normalnog coveka mora da bude sramota da bude navijac zvezde. Ovo bescasce, otimacina i lopovluk koji traju godinama, ne mogu da se porede ni sa cim ikada i igde u istoriji sporta.
Da ne zaboravim i saopstenje Cukarickog. Zar uopste treba komentarisati to smece od kluba koje je utakmicu protiv zvezde pomerilo sa sopstvenog stadiona na neutralan teren, samo da bi zvezdu pripremilo za vestacki teren u Norveskoj? Kukaju da ih je sudija ostetio, a visestruko dokazani ciganski sudija im priznao gol za vodjstvo nakon cistog faula. Na vasu zalost, vase lazi kod nas ne prolaze, mozete samo sami sebe da ubedjujete u sta pozelite, kao sto su vas ubedili da je FMP promenom imena postao prava zvezda.
Prihvatite bolnu istinu, pored svog truda rezima, grobari i dalje postoje, nisu nestali, niti ce ikada nestati. Da za kraj citiram legendu naseg novinarstva, Bogdana Tirnanica(inace zvezdasa), koji je jos za vreme SFRJ napisao:„Favorizovanje Zvezde stvorilo je armiju do smrti vernih navijača Partizana”.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/10/2024 : 08:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Mnogo volim sawitcha, ali nekad je stvarno komedija.

Jok, ja ću da dirigujem. Dao vam je pare, nije baš hteo da vas ugasi, doveo ljude da vode klub i to je to. Dobro došli u klub.



Na stranu zajebancija i ironija gde ja mogu takodje sve da izvrnem na to kao i vi ali mesa li se u KK? Poenta je da je Ostoja dobio odresene ruke, sada i Rasim ovde. Verujte u sta hocete, ja posedujem neke informacije koje nisu iz novina.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/10/2024 : 08:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Mi znaci sada, po ciganskim muzickim zeljama, treba da mrzimo i Mijatovica jer je u drzavi i dalje na vlasti AV i da verujemo da su Lazovic i on pristali da budu rezimski piuni? Treba da pljujemo Rasima jer je politicar i ako je dovodjenjem Mijata uradio vise za Partizan nego vecina za ceo zivot? Rezim nas unistio svesno, a sada kada nam pod pritiskom javnosti(citaj: vredjanjem glavnog i odgovornog na svim utakmicama) daje neku crkavicu u visini 40% novca koji se godisnje samo preko Gazproma slije u crvenu zvezdu, mi treba da se stidimo? Pa malo je ovo i nasa drzava, red je da se na neogranicen budzet rezimske mezimice neki evro odvoji i za nas klub. Grobare vladar nije kupio, pokusavao je ali je dobio prazan stadion, a cigani su se javno prodali i to zna svaki navijac bilo kog kluba u Srbiji i sire. Znaci da rezimiram, mozete da placete, kukate i lazete koliko god zelite, ali nismo isti, kao sto nisu isti Predrag Mijatovic i Zvezdan Terzic. Necemo nasesti na vasu propagandu i necete nam nametnuti stav da smo rezimski piuni poput severne tribine. Danas svakog normalnog coveka mora da bude sramota da bude navijac zvezde. Ovo bescasce, otimacina i lopovluk koji traju godinama, ne mogu da se porede ni sa cim ikada i igde u istoriji sporta.
Da ne zaboravim i saopstenje Cukarickog. Zar uopste treba komentarisati to smece od kluba koje je utakmicu protiv zvezde pomerilo sa sopstvenog stadiona na neutralan teren, samo da bi zvezdu pripremilo za vestacki teren u Norveskoj? Kukaju da ih je sudija ostetio, a visestruko dokazani ciganski sudija im priznao gol za vodjstvo nakon cistog faula. Na vasu zalost, vase lazi kod nas ne prolaze, mozete samo sami sebe da ubedjujete u sta pozelite, kao sto su vas ubedili da je FMP promenom imena postao prava zvezda.
Prihvatite bolnu istinu, pored svog truda rezima, grobari i dalje postoje, nisu nestali, niti ce ikada nestati. Da za kraj citiram legendu naseg novinarstva, Bogdana Tirnanica(inace zvezdasa), koji je jos za vreme SFRJ napisao:„Favorizovanje Zvezde stvorilo je armiju do smrti vernih navijača Partizana”.



Starudija zakucao!

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

MF Doom
New Member



111 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 28/10/2024 : 09:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Mi znaci sada, po ciganskim muzickim zeljama, treba da mrzimo i Mijatovica jer je u drzavi i dalje na vlasti AV i da verujemo da su Lazovic i on pristali da budu rezimski piuni? Treba da pljujemo Rasima jer je politicar i ako je dovodjenjem Mijata uradio vise za Partizan nego vecina za ceo zivot? Rezim nas unistio svesno, a sada kada nam pod pritiskom javnosti(citaj: vredjanjem glavnog i odgovornog na svim utakmicama) daje neku crkavicu u visini 40% novca koji se godisnje samo preko Gazproma slije u crvenu zvezdu, mi treba da se stidimo? Pa malo je ovo i nasa drzava, red je da se na neogranicen budzet rezimske mezimice neki evro odvoji i za nas klub. Grobare vladar nije kupio, pokusavao je ali je dobio prazan stadion, a cigani su se javno prodali i to zna svaki navijac bilo kog kluba u Srbiji i sire. Znaci da rezimiram, mozete da placete, kukate i lazete koliko god zelite, ali nismo isti, kao sto nisu isti Predrag Mijatovic i Zvezdan Terzic. Necemo nasesti na vasu propagandu i necete nam nametnuti stav da smo rezimski piuni poput severne tribine. Danas svakog normalnog coveka mora da bude sramota da bude navijac zvezde. Ovo bescasce, otimacina i lopovluk koji traju godinama, ne mogu da se porede ni sa cim ikada i igde u istoriji sporta.



Evo sad ti budi racionalan pa reci šta bi na ovo tvoje rekao neki navijač Mladosti, Radničkog iz Niša ili Kragujevca, Topole, Vojvodine, Uba ili Novog Pazara?
Iako navijači Zvezde i Partizana negiraju postojanje bilo koga drugog osim Zvezde i Partizana, postoje i drugi navijači za koje vaše cigansko/grobarske priče ko je dobio više ne igraju nikakvu ulogu jer oni nisu dobili ništa. Za sve druge ste i jedni i drugi državni projekti u koje se sipaju pare.
A vi između sebe se prepucavajte "čiji je duži", ali blizanci su blizanci, a koga tata više voli, vi to vidite između sebe.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/10/2024 : 09:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
U svaki klub u drzavi se sipaju drzavne pare jer kod nas privatizacija u sportu predstavlja misaonu imenicu. Ako ti poistovecujes Frankov Real sa ondasnjom Barselonom onda si polupao loncice ozbiljno. I koja bi bila logika da se ulupaju milioni u Topolu, Kragujevac ili Radnicki ili Mladost? 6 navijaca imaju ukupno.. Vojvodina isto sisa ozbiljno drzavnu kasu samo sa drugim sisama.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

MF Doom
New Member



111 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 28/10/2024 : 10:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

I koja bi bila logika da se ulupaju milioni u Topolu, Kragujevac ili Radnicki ili Mladost? 6 navijaca imaju ukupno..


Pa kad bi se pumpalo para kao u Zvezdu i Partizan možda bi i imali više navijača. A razlog bi bio neki fair play koji kod nas nikad nije postojao jer su Zvezda i Partizan prepumpani parama, pa kako onda neko i da im parira?

A verovanje da se na osnovu broja navijača pumpaju pare je čista iluzija. Pare se pumpaju zato što država (tj državni vrh) ima interesa u tom pumpanju i zato što pojedinici izvlače te iste državne pare na ovaj i onaj način.

Zato i nemamo ozbiljnu ligu i zato su Zvezda i Partizan najveći paraziti sporta u Srbiji.

Mislim smešno mi je ovo što pišem uopšte, ovo kao mom detetu od 7 godina da objašnjavam nešto što je opšte poznato svima.

Mislim da je iluzorno diskutovati o tome da li su Zvezda i Partizan državni projekti i koliko je tu mafije i pogrešnih stvari oko ta dva kluba. Ko to negira taj je ili lud ili ostrašćen.

Moja poenta je da ta Zvezda - Partizan prepucavanja i kome je više i kako država pomogla imaju smisla samo ako si navijač Zvezde i Partizan pa se onda prepucavate između sebe. Za sve ostale je ta priča komična, i svodi se na to koga tata više voli. Svidelo se to vama ili ne.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
645 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 28/10/2024 : 10:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Relativizovanje zločina prema srpskom sportu je isuviśe poznata rabota navijača sa severa.Što daju jednima i drugima pišu, a u fudbalu je odnos viśe nego 10:1,a u košarci 3:1(krišom daju preko Saveza).Omiljeno izjednačavanje dželata i žrtve!!!
To je kao kad bi slon rekao mišu dok trče zajedno preko mosta "Ala tutnjimo!!!"

Edited by - miros on 28/10/2024 10:58:28
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
645 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 28/10/2024 : 11:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Još napisa da je ovo "koga tata više voli",pa nas ovaj vaš sa Andrićevog venca tretira kao da je najgori mogući očuh.Da li bi voleo da u životu budeš uspešan lično kakav ima tretman Partizan u odnosu na zvezdu imajući u vidu finansije,odnos države,saveza,sudija,ostalih klubova,banaka,poverioca itd a uspešnost se meri kao kod zvezde i Partizana osvajanjem trofeja.Kukao bi ti na sav glas kao da si u koncentracionom logoru.Zašto ne kukaš na milione date FMP-u,koja je svrha tog kluba???Zašto na odeš na stadion Rajko Mitić i ne protestuješ protiv izdaje KiM i rudarenja litijumom kao društveno odgovorna osoba, kakvom želiš da se predstaviš???

Edited by - miros on 28/10/2024 11:18:50
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
645 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 28/10/2024 : 11:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Da se ponaša kao tata,što kod drugog deteta ne želi i ne sme da dodje?Stvarno nismo fer prema njemu,pa on je naš dobrtvor.Da li ti smeta ranije,možda i sad u Partizanu instaliranje uprava,tudjih navijača,komesar za sudjenje na stranačkoj listi (direktno kršenje propisa FIFA i UEFA) ,Čukarički koji žrtvuje domaćinstvo i igra sa zvezdom na neutralnom terenu na veštačkoj podlozi kako bi se zvezda bolje pripremila za Bodo, tada ti je bilo sve u redu.I za kraj zašto vučićev duh lebdi samo nad marakanom?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40154 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/10/2024 : 14:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MF Doom
Pa kad bi se pumpalo para kao u Zvezdu i Partizan možda bi i imali više navijača. A razlog bi bio neki fair play koji kod nas nikad nije postojao jer su Zvezda i Partizan prepumpani parama, pa kako onda neko i da im parira?

A verovanje da se na osnovu broja navijača pumpaju pare je čista iluzija. Pare se pumpaju zato što država (tj državni vrh) ima interesa u tom pumpanju i zato što pojedinici izvlače te iste državne pare na ovaj i onaj način.

Zato i nemamo ozbiljnu ligu i zato su Zvezda i Partizan najveći paraziti sporta u Srbiji.

Mislim smešno mi je ovo što pišem uopšte, ovo kao mom detetu od 7 godina da objašnjavam nešto što je opšte poznato svima.

Mislim da je iluzorno diskutovati o tome da li su Zvezda i Partizan državni projekti i koliko je tu mafije i pogrešnih stvari oko ta dva kluba. Ko to negira taj je ili lud ili ostrašćen.

Moja poenta je da ta Zvezda - Partizan prepucavanja i kome je više i kako država pomogla imaju smisla samo ako si navijač Zvezde i Partizan pa se onda prepucavate između sebe. Za sve ostale je ta priča komična, i svodi se na to koga tata više voli. Svidelo se to vama ili ne.



Evo zamisljam kako Topola ili Ub imaju po 2 miliona navijaca zbog para.

Da su paraziti oba kluba, jesu, ali isto tako kao i svi ostali klubovi. Kada izvuces procentualno, ponderisano izvlacenje para iz lokalnih samouprava videces da moj Begej iz Zitista dobija vise nego Partizan.

Ja sam prvi za to da ne dobije niko nijedan dinar. Ali nula, bukvalno. Ili propadni ili se privatizuj. Ali izjednacavati nas i rezimsku spalionicu novca je stvarno bezobrazno.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1913 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 28/10/2024 : 15:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Najgori su ovi "neutralni" komentatori iz pickovca koji svoju ljubav prema udbaskoj mezimici pokazuju na najperfidniji nacin, izjednacavajuci nju i Partizan. I sad su po njima zvezda i Partizan "blizanci", a klubovi iz unutrasnjosti zrtve blizanaca. Moze se reci da je to bezobrazluk prvog reda jer pre svih Partizan najvise ispasta drzavnim favorizovanjem zvezde, pa tek onda ostali klubovi.
Go to Top of Page
Page: of 648  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000