forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Blueberry, u MC
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 27/08/2007 : 20:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote





Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 27/08/2007 : 20:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Alal vera! Koji su ovo brojevi? Imaju li veze sa onima koji su dosada izlazili?

Kartu citaj, a seljaka pitaj
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 27/08/2007 : 20:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Alal vera! Koji su ovo brojevi? Imaju li veze sa onima koji su dosada izlazili?

Kartu citaj, a seljaka pitaj



Brojevi 24 i 25. Uvod u ciklus Tombstone. Sada je ova cjelina zaokružena (dok se ne nacrta nešto novo), pa ćemo poraditi na ranijim ciklusima, a uz to startamo Mladost Blueberryja u 2008, a poslije i ostale spin-off cikluse.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 27/08/2007 : 21:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Bravo! Kada možemo očekivati ove stripove kod Miroslava u Alan Fordu?

Kartu citaj, a seljaka pitaj
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2313 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/08/2007 : 21:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast gospodo iz Bookglobea.Za Blueberryja cista petica.A danas sam kao clan kluba Stripoteke,najzad,dobio pismo od Marketprinta i oni najavljuju za Sajam knjiga u BG prvu knjigu Blueberryja sa prve tri epizode.Kazu bice HC,dakle lux kategorija,ali,nazalost u c/b.Ok je i c/b lux(narocito na velikom formatu),ali treba prvo izdati i kolor verziju kao sto je izvorno objavljeno.A takve knjige integrali u boji bi bili pun pogodak.Al zato ste vi tu da nam ponudite i kolor verziju.A za Marketprintovo izdanje videcemo...jedino ih niska cena vadi...

...ah taj strip...
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 27/08/2007 : 23:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message  Reply with Quote
Da se nadovežem... evo kratke vijesti o tome i na SMG! webu...

Tally
http://marvelfanklub.blogspot.com
http://www.stomugromova.com
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2313 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 27/08/2007 : 23:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Nego,reci ti Tally i odgovori na Raspucinovo pitanje,kad ce to u Srbiju,kao i SMG2?AF,Darkwood,neko treci,nebitno...

...ah taj strip...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/08/2007 : 10:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Ili da se pojača Bluberryjev ritam izlaženja,što je po meni bolje.
Valjda je zaslužio....!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 28/08/2007 : 10:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Ili da se pojača Bluberryjev ritam izlaženja,što je po meni bolje.
Valjda je zaslužio....!




Kićo, obaška te podržavam.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 28/08/2007 : 10:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

ali treba prvo izdati i kolor verziju kao sto je izvorno objavljeno.

Koliko znam prve peizode izvorno su u CB (i po mom osobnom mislenju u koloru izgledaju odvratno).

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

pajawizard
New Member



Serbia
107 Posts

Member since 23/08/2006

Posted - 28/08/2007 : 12:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send pajawizard a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by Raspucin

Alal vera! Koji su ovo brojevi? Imaju li veze sa onima koji su dosada izlazili?

Kartu citaj, a seljaka pitaj



Brojevi 24 i 25. Uvod u ciklus Tombstone. Sada je ova cjelina zaokružena (dok se ne nacrta nešto novo), pa ćemo poraditi na ranijim ciklusima, a uz to startamo Mladost Blueberryja u 2008, a poslije i ostale spin-off cikluse.


Hteo bih da vam predlozim da starija izdanja koja su objavljena u decijim novinama, objavite u integralima.
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 28/08/2007 : 13:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pajawizard

quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by Raspucin

Alal vera! Koji su ovo brojevi? Imaju li veze sa onima koji su dosada izlazili?

Kartu citaj, a seljaka pitaj



Brojevi 24 i 25. Uvod u ciklus Tombstone. Sada je ova cjelina zaokružena (dok se ne nacrta nešto novo), pa ćemo poraditi na ranijim ciklusima, a uz to startamo Mladost Blueberryja u 2008, a poslije i ostale spin-off cikluse.


Hteo bih da vam predlozim da starija izdanja koja su objavljena u decijim novinama, objavite u integralima.



Hmm! A sto da radimo s onim ljudima koji bi stare epizode htjeli imati u albumskoj formi, a ne u integralima? Ili sa onima koji vole Blueberryja, ali ne mogu izdvojiti novac za integrale, ali mogu postepeno skupiti lovu za individualne albume? Ma, unaprijed znam odgovor: tiskajte vi i jedno i drugo! Muzika, udri!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/08/2007 : 13:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Albumi su OK. Blueberry to zasluzuje, a na koncu ce to lijepo izgledati kao komplet.

Btw, sto je s Cortom?

Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 28/08/2007 : 14:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe


Hmm! A sto da radimo s onim ljudima koji bi stare epizode htjeli imati u albumskoj formi, a ne u integralima? Ili sa onima koji vole Blueberryja, ali ne mogu izdvojiti novac za integrale, ali mogu postepeno skupiti lovu za individualne albume? Ma, unaprijed znam odgovor: tiskajte vi i jedno i drugo! Muzika, udri!



Tiskajete ili jedno ili drugo, samo nemojte da čekamo 10 god. prvih 14 epizoda, ako se ide u albumskoj formi onda računajte na 4 albuma godišnje
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 28/08/2007 : 17:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
quote:
Hmm! A sto da radimo s onim ljudima koji bi stare epizode htjeli imati u albumskoj formi, a ne u integralima? Ili sa onima koji vole Blueberryja, ali ne mogu izdvojiti novac za integrale, ali mogu postepeno skupiti lovu za individualne albume? Ma, unaprijed znam odgovor: tiskajte vi i jedno i drugo! Muzika, udri!


a što s onima koji ne mogu skupiti lovu za albume a žele Blueberrya ?
Možda da se objave samo u SMG-u pa da to se tako riješi.
Bez uvrede ali argument ti je nikakav.
Ako netko može postepeno skupiti lovu za albume, onda može postepeno skupiti lovu i za integrale od 3 albuma u jednom, ali će malo rjeđe kupiti.
Ako imaš takav stav, zašto onda štampate XII kao integral kada postoje oni koji ga žele u albumskoj formi i oni koji ne mogu skupiti novac za integrale ?

što sam želio reći
Pojavi se netko s prijedlogom koji je odličan/glup/bezvezan/nikakav uopće nije bitno. Čovjeku dođe i pita. Predloži jer misli da bi tako bilo jeftinije i brže. Ionako integral od 3 komada je jeftiniji nego 3 albuma ( tako argument o prikupljanju love pada u vodu )... to se odmah shvati kao nekakav napad ili kao neargumentirani prijedlog. Odmah se poziva Kusturica ( on mi je prvi pao na pamet kada sam vidio ovo muzika, udri ). Sorry, ali to mi je jadno.
Zašto stalno neka podcjenjivanja i vrijeđanja, zašto stalno taj omalovažavajući odnos. Čovjek samo nešto kaže, predloži a ti odmah cinički, ironično...jadno, sorry, jadno

nije ovo ništa osobno protiv izdavaća. Meni ste daleko najjači izdavać jer imati najviše onoga što me zanima i u krajnjoj liniji zaboli me tko što izdaje zanima me ono što mi je dobro i što mi se sviđa i sada bio to bookglobe, Fibra, Beli Put ili netko treći. Zaboli me kakvi su ti ljudi koji to izdaju, da li su šizofreničari, četnici, lopovi...kupim ono što me zanima. Otvorim topic za informiranje o novom izdanju i onda cinizam.
Mi Hrvati smo sjeban narod i nas taj cinizam jako jebe.

Znam da frustrira to što stalno netko nešto predlaže a pojma nema o poslu ( imam takvih iskustava svakodnevno ), ali na to se onda ne treba obazirati. Ovako se samo stjeću negativni poeni. Ovo ti govorim dobronamjerno. Duplo si stariji od mene, ali vidim da neke stvari još uvijek ne razumiješ. Ovakve stvari ti ne trebaju. Dođi, pokaži novo izdanje i ćao...kakav cinizam, kakvi bakraći

if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 28/08/2007 17:59:29
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 28/08/2007 : 17:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Pa najbolje izbaciti sve albume odjednom, pa da se odmah uzme komplet.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 28/08/2007 : 19:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bookglobe

quote:
Originally posted by Raspucin

Alal vera! Koji su ovo brojevi? Imaju li veze sa onima koji su dosada izlazili?

Kartu citaj, a seljaka pitaj



Brojevi 24 i 25. Uvod u ciklus Tombstone. Sada je ova cjelina zaokružena (dok se ne nacrta nešto novo), pa ćemo poraditi na ranijim ciklusima, a uz to startamo Mladost Blueberryja u 2008, a poslije i ostale spin-off cikluse.


Odlicno, bilo bi dobro kad biste poslije "Blueberryjeve mladosti" objavili i epizodu "Demoni Missourija" i ostale iz gradjanskog rata, koje se nadovezuju na nju. To vec dugo cekam. A svakako treba nastaviti i s onim epizodama iz ciklusa o blagu Konfederacije.
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 28/08/2007 : 23:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message  Reply with Quote
Zna li ko sta vise o ovom Blueberriju kog treba da izdaju ovi iz Marketprinta? Koji tempo izlazenja planiraju?
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 29/08/2007 : 17:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote



Mi Hrvati smo sjeban narod i nas taj cinizam jako jeb
[/quote]

Kani se ti nas Hrvata.Mi smo taki kaki smo.
Ovo je forum od stripova a ti si ljepo negdi otvori blog pa
filozofiraj o tome kakvi smo mi Hrvati i što nas jebe.

Mi Hrvati smo još dobro ispali kako nam je bilo i kako će nam tek biti
a tebi ako se ne sviđa odi u Etiopiju .
Ja ti platim kartu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/08/2007 : 18:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

da li mozemo ocekivati neke ingetrale Blueberry-a? tipa Comanche?



to bi bilo pametno.
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 29/08/2007 : 19:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima, ako je možda već odlučeno, hoće li ići famozni 18 Povratak Bluberija u sljedećoj turi?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/08/2007 : 20:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill

Mene zanima, ako je možda već odlučeno, hoće li ići famozni 18 Povratak Bluberija u sljedećoj turi?


E da, ako ce sljedece godine objavljivati epizode iz ciklusa o blagu Konfederacije, bilo bi pozeljno da se ta epizoda vec jednom kod nas objavi onako kako treba.
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 29/08/2007 : 21:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Pa več je rečeno, da je slijedeča tura Chiuachua Pearl i Čovjek koji vrijedi lijepu sumicu novca.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/08/2007 : 21:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Pa to je vec 100 put objavljivano u svim mogucim izdanjima, pa tako i Bookglobea.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 29/08/2007 : 21:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

Pa to je vec 100 put objavljivano u svim mogucim izdanjima, pa tako i Bookglobea.


za razliku od demona missourija i svih ostalih pricha iz gradjanskog rata...ciklus o blagu jeffa davisa je toliko puta izobjavljivan, a ove izvrsne priče nisu nikada u cijelosti - što je šteta jer su fenomenalne....podržavam dsormaza u cijelosti jer je ovaj dio blueberryeve prošlosti zaslužio da se dostojno objavi
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 30/08/2007 : 00:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Digging Bill

Mene zanima, ako je možda već odlučeno, hoće li ići famozni 18 Povratak Bluberija u sljedećoj turi?


E da, ako ce sljedece godine objavljivati epizode iz ciklusa o blagu Konfederacije, bilo bi pozeljno da se ta epizoda vec jednom kod nas objavi onako kako treba.


Apsolutno se slažem!!!!
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000