forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: Orka 3 - Tom's Bar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/10/2007 : 22:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
uvijek je lijepo čitati tvoje postove, o raspucine, i saundtrakove dobro posložiš
nadam se da ovdje nisi previše rekao i da oni koji još nisu čitali toma neće dobit previše informacija, uostalom, nema veze, mene i opet oduševljava, iako sve znam napamet

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 27/10/2007 : 23:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Trudio sam se kad sam pisao da smao bacim čarku. Ovaj strip treba da se pročita.
Šta mislite koje će izdanje da pobedi ove godine?
Naglasiću i to da još nije sve ni izašlo!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 28/10/2007 : 15:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
na uppsu je jedna od anketa 'koje vam je nabolje fibrino izdanje' i moram prizant da mi je to nateza anketa u zivotu!!! : )

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 28/10/2007 : 21:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Danas bas gledao na Darkwoodovom standu i nije bilo Toms Bar!
Bas sam se iznervirao, ostaje mi da narucujem!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/10/2007 : 21:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, Darkwood je prodao sve sto je narucio. Pokusat cemo sto prije organizirati novu posiljku.

Trouble will find me
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 28/10/2007 : 21:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Da, Darkwood je prodao sve sto je narucio. Pokusat cemo sto prije organizirati novu posiljku.


Znao sam da su prodali sve!
Usput Markose danas sam kupio prvi deo Spagheti Brothersa i stvarno sam odusevljen samim stripom a i dizajnom!
Stvarno izvanredno!
Sve cestitke!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/10/2007 : 22:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti. A i Raspucinu, i Dzuki i Teu i svima ostalima na podrsci. Meni to osobno puno znaci.

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/10/2007 : 22:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
evo,pročitao i ja...tom's bar je odličan,iako mi je možda bolji ivanpire,ali to je ipak subjektivno zbog autora

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 29/10/2007 : 17:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Sutra moram sluzbeno u ZG nadam se da cu naci Toms bar u Libellusu ili u MC da ga citam po putu doma

Raspucine mora li bas severina - sorry ali ja to nemogu :-))) ajde neke druge muzicke preporuke veceras punim mp3 :-)))
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 29/10/2007 : 18:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

evo,pročitao i ja...tom's bar je odličan,iako mi je možda bolji ivanpire,ali to je ipak subjektivno zbog autora


je je, ko da ti verujemo

zbog s... i j..a..ne
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 29/10/2007 : 22:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by globinjo

evo,pročitao i ja...tom's bar je odličan,iako mi je možda bolji ivanpire,ali to je ipak subjektivno zbog autora


je je, ko da ti verujemo

zbog s... i j..a..ne



Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 30/10/2007 : 01:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gutrum

Sutra moram sluzbeno u ZG nadam se da cu naci Toms bar u Libellusu ili u MC da ga citam po putu doma

Raspucine mora li bas severina - sorry ali ja to nemogu :-))) ajde neke druge muzicke preporuke veceras punim mp3 :-)))



Meni je uz ovo išla neka jaka ženska ploča, možeš i Dnevmik jedne ljubavi, ili album "Marina" od Marine Perezić ili prvu ploču Goce Tržan.
Tako nešto. Ide uz ovaj strip jaka ženska ploča.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/10/2007 : 07:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Moj bi izbor za "Idealan Fibra soundtack" bio otprilike ovako nesto:

Closing Time - Tom Waits
Boatman's Call - Nick Cave
The Bands - Radiohead
Moon Safari - Air
Dog Man Star - Suede
Funeral - The Arcade Fire
Yankee Hotel Foxtrot - Wilco
The Sopthware Slump - Grandaddy
All Is Dream - Mercury Rev
Th Soft Bulletin - The Flaming Lips
Nixon - Lambchop
The Very Best of The Smiths - The Smiths
Automatic For The People - REM
Drveće i rijeke / Bog - Pips Chips & Videoclips
Žena dijete - Urban & 4

Trouble will find me
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1694 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 30/10/2007 : 12:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Gutrum

Sutra moram sluzbeno u ZG nadam se da cu naci Toms bar u Libellusu ili u MC da ga citam po putu doma

Raspucine mora li bas severina - sorry ali ja to nemogu :-))) ajde neke druge muzicke preporuke veceras punim mp3 :-)))



Meni je uz ovo išla neka jaka ženska ploča, možeš i Dnevmik jedne ljubavi, ili album "Marina" od Marine Perezić ili prvu ploču Goce Tržan.
Tako nešto. Ide uz ovaj strip jaka ženska ploča.



Raspucine, bolje pisi samo o stripu (dobro ti ide), muziku ostavi samo za sebe (da se ne brukas )

Edited by - KuntaKinte on 30/10/2007 12:23:42
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 30/10/2007 : 14:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Ovaj strip ima dve velike mane:

1.) Prekratak je

2.) Neče biti nastavka

Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 30/10/2007 : 15:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Gutrum

Sutra moram sluzbeno u ZG nadam se da cu naci Toms bar u Libellusu ili u MC da ga citam po putu doma

Raspucine mora li bas severina - sorry ali ja to nemogu :-))) ajde neke druge muzicke preporuke veceras punim mp3 :-)))



Meni je uz ovo išla neka jaka ženska ploča, možeš i Dnevmik jedne ljubavi, ili album "Marina" od Marine Perezić ili prvu ploču Goce Tržan.
Tako nešto. Ide uz ovaj strip jaka ženska ploča.



Raspucine, bolje pisi samo o stripu (dobro ti ide), muziku ostavi samo za sebe (da se ne brukas )



Smekšao sam preko svake mere. Ništa nije ovo. Kad bi ti preporučio poneku pesmu od recimo Novih Fosila, Plavog Orkestra... Odrekao bi me se kao iole ozbiljnog stripadžije.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/10/2007 : 15:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Da, Darkwood je prodao sve sto je narucio.


Ima još par komada.

I zato, ko nije kupio - trk u striparnice! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 31/10/2007 : 09:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Huh ja sam više stari HM freek tako da sam slušao Therion po putu, ali nisam čitao Toms bar nije mi bila atmosfera (gužva u busu):)) veceras cu doma na miru ;-))
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 03/11/2007 : 12:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
pročitao - ocijena odličan - toliko ste ga hvalili da sam cijelo vrijeme dok sam ga čitao kukao kako to i nije nešto... i onda zadnje 3 stranice i paf... osmijeh od uha do uha, sreatan, strip me oduševio
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 03/11/2007 : 21:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
dobro do bola
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/11/2007 : 21:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
do boli

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/11/2007 : 11:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Lektoru!!!!!

Go to Top of Page

Q STRIP
Starting Member

79 Posts

Member since 12/04/2007

Posted - 04/11/2007 : 12:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Q STRIP's Homepage  Send Q STRIP a Private Message  Reply with Quote
>do boli

Bol mozze biti i musskog i zzenskog roda.

mcn

Q STRIP BLOG: http://qstrip.blog.hr
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/11/2007 : 18:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
je, nakon novosadskog dogovora, na koji se serem. ali kranjcevic je gutao SVOJU bol...
puno toga bi moglo biti ovako i onako, sto bi mnogi voljeli, srecom mi neki znamo da ne moze...
kao što ne može ni pući, ni crći, ni navići, dragi Darko...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/11/2007 : 18:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Lektoru!!!!!





lektore

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000