forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Fibra predstavlja: El Nino
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/05/2008 : 23:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa nista, kad nabavis, reci ces nam:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2312 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 01/06/2008 : 00:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa nista, kad nabavis, reci ces nam:)



...obavezno...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1528 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 05/12/2008 : 23:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Uzeh danas El Ninja - odlicno.Svaka cast.Knjiga nocas mora pasti.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 31/12/2008 : 13:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
EL NINO
*ponovno idem to čitat*
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/12/2008 : 15:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

EL NINO
*ponovno idem to čitat*


Po drugi put?

Cekaj, toliko dobrih komentara,je li moguce da je tako dobro?
Probudio mi se interes za ovu knjigu
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 01/01/2009 : 16:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
zapravo bit će 3. put.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 11/02/2009 : 22:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Prvi strip me je zaista odusevio, drugi moze da prodje al otad zaista sve ide nizbrdo.Evo posle vise od mesec dana vratio sam se i negde na sredini cetvrtog mi se zaista ovo vise ne cita.scenario je prilicno nespretan i izgleda mi kao da autor ne zna sta ce.To su neki zapleti koji su krajnje nezanimljivi.
U jednom trenutku Vera pocinje da zapisuje hronologiju desavanja i tu imamo jedno dve strane gustog, dosadnog teksta rekapitulacije, koja je "osvezena" time sto Vera ogladni, pa ode u restoran ili ode na plazu pa je lopta p#1086;godi u glavu i ona je vrati detetu.
Ali Boro Pavlovic zato itekako zna sta radi.Crtez vrhunski !
Ono, nije da mi je zao sto sam dao pare - zaista je vrhunski crtez, narocito velike slike brodova i ostrva.
Mada nisam siguran da li bi nekog savetovao da ovo kupi.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 12/02/2009 : 23:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nova epizoda, nije nastavak, nego nova prica, ide u dva albuma. Dakle, dogodine, kad izadje drugi (tj. sedmi) album, objavit cu integral #2.



ne vidim ga u izdavačkom planu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/02/2009 : 23:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Jučer san malo prilista... jedva čekam baciti se na čitanje. Ali tek kad dođe lipo vrime. Tamo negdi krajen četvrtoga miseca ću lipo sist na mul i cvrcit se na suncu uz Veru.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 31/03/2009 : 19:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
zadnjih par dana sam si dao u zadatak procitati el nina (godinu dana ga samo gledam na ormaru) i jednostavno ne mogu vjerovati da je netko na ovom topicu izjavio da mu se crtez ne svidja.jedan tako genijalan crtac i to jos nas crtac.fantasticno! fibra rules!
Go to Top of Page

spaski
Starting Member

14 Posts

Member since 22/12/2007

Posted - 25/04/2009 : 19:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send spaski a Private Message  Reply with Quote
Danas sam prvi puta pročitao, čitao od jutros. Prekrasno, crtež, boja, radnja, jedino kada bi autor pustio malo veću crtačku slobodu, previše je pravilno kvadratnih slika, valjda sam još pod utiskom Alvara Mayora koga sam nedavno pročitao.
Po meni jaka 4.
I još nešto, u knjižnici u Vinkovcima imate sva Bookgloobeova i Fibrina izdanja, svaka čast onome tko sve redovno nabavlja.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/04/2009 : 20:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam uzet ovo izdanje na njemackom jeziku,medjutim izlazi u jednom strip casopisu sa po nekih 15 stranica u jednom broju.Na pitanje hoce li izaci kao zaseban album/integral,svabe kazu da nije dovoljno dobro da bi ga tako izdali te su sigurni da bi prodaja losa bila,a s obzirom da neka zesca sranja imaju svoje edicije,pretpostavljam da je ovo nista drugo do svabski degenerluk.Na ljeto kad budem u cro uzecu ovo izdanje koje mi se cini veoma dobro odradjeno + Boro Pavlovic je razlog vise da se uzme.
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 25/04/2009 : 21:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Da li su u ovoj knjizi objavljeni svi postojeci albumi ovog serijala?

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2009 : 06:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prvih 5 od sadašnjih 7

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/04/2009 : 10:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Integral #2 će izaći ove zime.

Trouble will find me
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 21/05/2009 : 01:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
danas sam se nekako natjerao pročitati prvi album
iskreno, meni je ovo bez veze
Nit mi je crtež neki za past na guzicu ( kolor mi ga je skroz ubio jer bw izgleda ok) a priča mi je još gluplja.
Možda krenem na drugi album, ali samo možda.
Nije me zaintrigiralo...
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 21/05/2009 : 03:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader

danas sam se nekako natjerao pročitati prvi album
iskreno, meni je ovo bez veze
Nit mi je crtež neki za past na guzicu ( kolor mi ga je skroz ubio jer bw izgleda ok) a priča mi je još gluplja.
Možda krenem na drugi album, ali samo možda.
Nije me zaintrigiralo...



e jebi ga sad. crtez je odlican !
a prica jeste bez veze. ali u tom prvom albumu je jos i dobra, tek od drugog treceg albuma videces sta znaci "bez veze"

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/05/2009 : 09:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni je priča skroz dobra, moderna verzija klasične pustolovine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 21/05/2009 : 13:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message  Reply with Quote
Odlican strip i crtez. Jedva cekam nastavak.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 21/05/2009 : 14:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo jedno od boljih Fibrinih izdanja, odlična priča i crtež, ali valjda nije za svakoga.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/05/2009 : 14:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Koliko ovo košta? Oće bit išta jeftinije na mafestu?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/05/2009 : 14:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
225 kn na Mafestu, plus prilika da se dobije crtez od autora!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 21/05/2009 : 14:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

225 kn na Mafestu, plus prilika da se dobije crtez od autora!



uu, interesantno dalo bi se razmislit! Gledan sad uzet ovo il Oci i Tama, hm...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 21/05/2009 : 19:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HC

Meni je ovo jedno od boljih Fibrinih izdanja, odlična priča i crtež, ali valjda nije za svakoga.



razmišljao sam s kojim crtežom ovo mogu usporediti

Od Presvetog Srca i Lavriča sigurno nije bolje
Metabaruna nikako, Milazza nipošto
Potočići, Bilješka i Autocesta su nešto što odgovara atmosferi
Svagdanja borba isto...

na kraju mi ispada da je ovo (po meni) uvjerljivo najlošije Fibrino izdanje.
Ne mogu se oteti dojmu da ovo nikad nebi ugledalo svjetlo dana pod okriljem Fibre da ne crta naše gore list.

jednostavno mi nije leglo

quote:
e jebi ga sad. crtez je odlican !
a prica jeste bez veze. ali u tom prvom albumu je jos i dobra, tek od drugog treceg albuma videces sta znaci "bez veze"


ufffff
onda ni ne idem dalje :D
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/05/2009 : 20:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader
na kraju mi ispada da je ovo (po meni) uvjerljivo najlošije Fibrino izdanje.
Ne mogu se oteti dojmu da ovo nikad nebi ugledalo svjetlo dana pod okriljem Fibre da ne crta naše gore list.

jednostavno mi nije leglo


Ma sve 5, nije ti leglo i ok. Ne moze sve svima leci:) Ali varas se da ne bi ugledalo svjetlo dana da nije naš crtač. Ja ne biram stripove po tom kriteriju. Procitao sam prva dva i po albuma na engleskom, svidjela su mi se i to je bilo to. Jasno da se po intenzitetu i emocijama ne moze mjeriti s npr. Svagdanjom borbom, ali u svom zanru pustolovnog stripa, ja te uvjeravam da je El Nino među najkvalitetnijim stripovima ove dekade.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000