forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ALAN MOORE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/09/2003 : 02:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
The Killink Joke je Batman, zar ne?
Go to Top of Page

dd fan
Advanced Member



Serbia
4881 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 02/09/2003 : 02:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dd fan a Private Message  Reply with Quote
Jeste. I Joker ;-))

I've always been a nobody. When i was a child, my mother used to confuse me with my brother, even though i'm an only child. To this day she still thinks i'm my brother.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2003 : 09:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MAGIC

Znaci,ko zeli fantasticnu pricu,koja ima kraj,bez preterane filozofijske misli,ko hoce pricu u kojoj u svakom trenutku sve ima svoje mesto i zna se red,gospodin Mur je pravo resenje.


Uh uh uh imenjace, sta pricas to?!

Zavrsi Swamp thing, prva dva su samo zagrevanje. Procitaj The Curse i American gothic, pa ces videti da filozofije ima itekako.

Da su Mooreovi scenariji kruti u smislu da nema vrdanja i da je sve precizno do bola, to stoji, ali da nema dvosmislenosti? Ili MASTE?!

LOEG je samo stilska vezba. Spawnovi su odradjivanje posla. Zavrsi Swamp thing...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/09/2003 : 09:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Zavrsi Swamp thing, prva dva su samo zagrevanje. Procitaj The Curse i American gothic, pa ces videti da filozofije ima itekako.

Da su Mooreovi scenariji kruti u smislu da nema vrdanja i da je sve precizno do bola, to stoji, ali da nema dvosmislenosti? Ili MASTE?!

LOEG je samo stilska vezba. Spawnovi su odradjivanje posla. Zavrsi Swamp thing...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



ok,zavrsim swamp thing,pogresno sam izrazio kada sam rekao da fali maste,mislio sam na nesto drugo.....sto bas ne mogu lako da objasnim,....u nekim trenucima citanja mene nekako me vise potseca na matematicku formulu koju moram da izvedem do kraja i bogami dobro se namucim...
ima mur maste na pretek,ali nema o cemu ja da mastam dok ga citam,vec samo da ga prihvatim i to je to

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2003 : 09:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
To stoji... ali dok citas Moorea, NEMA POTREBE da jos i ti mastas... :)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/09/2003 : 09:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message  Reply with Quote
ma sta ja radim ovako rano ujtru i petljam oko Mura?
nisam petljao tako rano nikad ni oko Korta


...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2003 : 09:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ja znam sta radim... cekam majstore da mi uvode grejanje... btw, ajd na ICQ, ako te ne mrzi...

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

MAGIC
stripovi.com suradnik

Lebanon
3341 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/09/2003 : 10:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send MAGIC a Private Message  Reply with Quote
e,jebem ga..ja se vratio na spavanjac,nisam video tvoj post

...ali on sanja otvorenih ociju.A ti sto sanjaju otvorenih ociju su opasni,jer ne znaju gde im san prestaje..
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/09/2003 : 16:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
I kod vas uvode grejanje? I kod nas je to "u modi" celog leta... ne mogu ujutro da spavam od lupanja, testerisanja, varenja... koje traje po ceo dan
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/09/2003 : 16:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Djole, rekao si mi kako da nabavim stripove
ne kako da nabavim pare za te stripove
no to nije poenta: samo sam iznio misljenje koje ostali i nisu mogli vidjeti, ako ti jesi.
izgleda da sam upo gdje ne treba

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 02/09/2003 : 16:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message  Reply with Quote
Emire, ja igram loto (ali ne pogađam ništa). Evo, nije baš neki savet...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/09/2003 : 16:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
igra i moj stari
isti brojevi od mog rodjenja (sad ce vec 20 godina...)
i zamisli: jedine dobitke koje je dobivo bili su na kombinacije koje izmisli u trenutku (igra ovu jednu stalno, ali ubacuje i neke druge u sistem)

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/09/2003 : 17:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Emira, ja nemam duplih stripova, ali cim budem imao, poklanjam ti
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/09/2003 : 18:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Djole, rekao si mi kako da nabavim stripove
ne kako da nabavim pare za te stripove


Ugh. Sledi moj primer - uclani se u partiju!


quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

no to nije poenta: samo sam iznio misljenje koje ostali i nisu mogli vidjeti, ako ti jesi.
izgleda da sam upo gdje ne treba


OK, fuck it, nevermind.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 02/09/2003 : 20:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

gorane, brate, volim te, al' daj malo poradi na č i ć.
naježim se kad to "ć"itam! ;):)))

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE



e jediga iamo sam 2 iz hrvatskog

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 02/09/2003 : 20:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>e sada kad smo več kod scenarista i BRIAN MICHAEL BANDIS

Nadam se da je bolji od Bendisa ...

mcn



e ala ga ti sitnićčariš,pa šta sada znaćči jedno slovo.to ti je isto kao mcn a ne macan

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 02/09/2003 : 20:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>dobar je,na kraju po meni ispada je iz halo jones proizašla hrpa
>raznoraznih marta washington

je l' da? Jest da je Moore malo to osnovao na Heinleinovim strukturama, ali mi je to njegov najdrazzi (pazi, ne nuzzno najbolji) strips.

mcn



slažem se,dobra je halo jones.da budem iskren nemam pojma zašto je nisam kupio a imao sam je doma,samo sam je proćčitao

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 02/09/2003 : 20:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Hajde vi sveznalci!
Koji bi mi Moorov strip preporucili kao pocetniku? Watchmen?

Don't let your dreams be dreams, you know this living is not so hard as it seems.



po meni počćni odma ono kako se kaže "pravo u glavu" sa LOEG nećčeš ništa pogriješiti.
V FOR VENDETA je super,čak mi je i CAPTAIN BRITAIN dobro sjeo mada mi se ne siđa crtež baš pretjerano.samo moore može u drugoj epizodi ubiti glavnog junaka,jako dobro.
PROMETEA isto dobra itd... da ne duljim previše

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 02/09/2003 : 20:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Swamp thing. Da ne uletis odmah u Watchmen.

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



uff..ja bi swamp thing baš ćčitao zadnje od moora,ali to je samo moj ukus

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/09/2003 : 22:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
hehehehehehe
prvo: dp, hvala, jedva cekam!
drugo: Kazaa je zakon stvar.
Znate svi kako je silo zadnjih nekoliko mjeseci: Ultimate, Ultimate itd. itd.
sve ostalo sto su ljudi skeniralo je bilo ogromno i time za mene nedostupno (bez milion sati provedenih za netom)
no danas, Watchmen!!! br. 1!!!
a dvica se sad skida!
7 MB, pa i nije puno!!!
br 1 je odlican, svidja mi se jer ne vidim gdje ce radnja da se zavrsi.
crtez je prilicno dobar, a drago mi je sto je ko god je skenirao strip, stavio od korice do korice, dakle i sa onim tekstom 'iz knjige' prvog Owla.
i nije neki tekst, ali lijepo je vidjeti kako je sve 'pocelo'...

Kakva je razlika izmedju glupog i pametnog muskarca???
- Glupi prica viceve o Plavusama, a pametni SPAVA sa njima!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/09/2003 : 01:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
jgoran5, sta ti se ne dopada kod Swampyja?

Emire, veruj mi da ZAISTA iz prvog broja ne moze da se vidi gde ce se radnja zavrsiti. Ama ni najmanje. :)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3938 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 03/09/2003 : 01:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jgoran5

quote:
Originally posted by zveles

gorane, brate, volim te, al' daj malo poradi na č i ć.
naježim se kad to "ć"itam! ;):)))

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE



e jediga iamo sam 2 iz hrvatskog

-------------
carpe diem...
-------------





jedi ga ti!!! ):

;)

http://free-vt.htnet.hr/rollercoaster/americancomix.htm
THERE, THERE
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/09/2003 : 03:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Nema na cemu Emire... Bas ove zime imam nameru da krenem u potragu za stripovima svih vrsta (da se verem po tavanima, da kukam i molim prijatelje koji su to prerasli da mi ispoklanjaju, i tako dalje), pa ce biti brdo duplih, siguran sam... Jedino ce biti problem kako da ti ih sve doturim, ali nekako cemo se snaci...
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1919 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 03/09/2003 : 16:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

jgoran5, sta ti se ne dopada kod Swampyja?

Emire, veruj mi da ZAISTA iz prvog broja ne moze da se vidi gde ce se radnja zavrsiti. Ama ni najmanje. :)

"Doveva essere un mio omonimo... mi spiace per lui, ma io sono vivo..."



ma dobar je samo mi se ćčini da ga je pregazilo vrijeme,nekako mi je jako naporan,neznam ni sam zašto.vjerojatno nisam bio u raspoloženju kad sam ga čitao,u biti je vjerojatnije da je problem u tome što sam ga ćčitao poslije LOEG i PROMETEE,pa mi je bio malo sumoran,neznam ni sam a li u globalu gledajući jako je dobar

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Bob
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 21/05/2003

Posted - 03/09/2003 : 21:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bob's Homepage  Send Bob a Private Message  Reply with Quote
Swamp Thing naporan?!! Ma daj! Okej, mozda su "League Of Extraordinary Gentlemen" ili "From Hell" trenutno "in", ali Swamp Thing je ipak Moore-klasik. Kao i Watchmen i V For Vendetta.
A Halo Jones je u nas jos uvijek neotkriveni hit. Ja sam ga tek nedavno procitao i odusevio se totalno. Citajte Halo Jones obavezno! I sve ABC stripove!
Top Ten, to nitko ne spominje... Nije valjda da vam je premalo intelektualan? ;)

B.
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000