forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 470

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2389 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne može bit gore od Renata Polesea u Lovu na vuka i Luigi Piccata u
Zenith 666. Nemoj da se opet svađamo😊😊😊😊

Gle, Piccatov Zagor ti ima jednu rupicu na bradi. I to ti je odličan crtež.

Nisam još pročitala Zenit 666. Na prvi pogled izgleda užas. Ko da je neko pobacao lego kockice po papiru. Al isto moram prvo pročitati i vidjeti koliko mi uistinu smeta.
Polese, na njega sam skroz zaboravila. Bila je ono lijepa pljuska. Dočekati napokon Zagora na kioscima. Onoliko se radovati, otvoriti strip, a ono... Ipak, taj strip je rađen povodom kampanje za zaštitu vukova i zbilja je sprčkan u kratkom roku.

Ljubav nam je kratko trajala. Sedioli mi je i dalje numero uno. Odostraga

Moj zadnji pokušaj... Enzo Chiomenti najgori crtač Zagora ikad. U stripu Noć velike odluke. Ako misliš da ovaj nije gori od Sediolia onda našoj ljubavi stvarno nema spasa 😎😎😎😎

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
17755 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by delboj

Zar nije najgori Doti u Anđelu smrti?

Dotti je daleko od "najgoreg."

Sjećam se te kontraverze!
Markos je tada bio Bernardu savjetovao da objavi Anđela smrti zbog Bosellijeve priče a kad je narod vidio Dottijev crtež, koji tada nije bio dobar kao danas, počele su pljuštati kritike.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
6029 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  16:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
I tada je bio miljama ispred ovih danasnjih nazovi crtača. Jedino što mu se moglo prigovorit je konzistentnost u većim planovima. Eh kad bi se samo vratio...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14339 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/09/2019 :  17:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko onda nije vidija da je Dotti bolji od svih zagorovih ondasnjih crtaca taj nema pojma o crtezu:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnica

Germany
1030 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 23/09/2019 :  18:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Moj zadnji pokušaj... Enzo Chiomenti najgori crtač Zagora ikad. U stripu Noć velike odluke. Ako misliš da ovaj nije gori od Sediolia onda našoj ljubavi stvarno nema spasa 😎😎😎😎

Nema spasa.
Ako ću gledati čitav Sediolijev opus nije mi gori Chiomentija.
Ako ću usporediti Paklenu Hordu i onu Chiomentijevu kazat ću da mi je Horda gore nacrtana. Oni vragovi su preglupo nacrtani, ništa me se nisu dojmili, a kamoli da su me uplašili. Svi su isti, čak i frizure. Kao neke lutke. Indijanci su mu isto jako loši. To je po meni trebala biti epizoda s jako jezovitom atmosferom. On to nije postigao i srozao mi je ozbiljnost situacije. Ponajviše zato što je ta paklena horda izgledala ko horda ridikula. Slično je napravio i Gamba u onoj Caponeovoj s ukletim rudarima.
--------------------

Dotti tema... U Anđelu Smrti i Metku za Kelsa je sve bilo dobro osim Zagorovih i Chicovih faca. Da mu se dalo više prilika za izvježbati njihove face imali bi prva liga čovjeka u staffu.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
2397 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/09/2019 :  18:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
“Andeo smrti” je jedan od boljih specijalaca ako uzmemo citavu ediciju u obzir. Dobar je po crtezu i prici. Meni je najveca zamjerka kod Dottija bilo njegovo razvlacenje lica i pomalo razbacani dijelovi lica. Akcijske scene su mu 50-50, ima negdje zamjerki oko pozicija likova. Medutim, kada dolazi do detalja i materijalizacije, onda je Dotti dorastao zadatku. Eh sada, moderni Dotti je super po mnogim stvarima i tacno bih ga volio viditi ponovo na serijalu.
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2389 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/09/2019 :  09:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Metak za Kelsa. Zbog Dottija i razgovora na ovom forumu. Obnovio gradivo nakpn dvadesetak godina od prvpg čitanja. Moram priznati da me Dottijev crtež i priča ugodno iznenadila. Iskreno mi je žao što Dotti nije dobio više prilika na Zagoru jer je po meni riječ o izuzetnom crtaču.

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

1763 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 04/10/2019 :  14:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ko onda nije vidija da je Dotti bolji od svih zagorovih ondasnjih crtaca taj nema pojma o crtezu:)

Imao je odlično "kadriranje", a Zagor mu je bio najružniji do tada.
Crtež prosečan - ni prineti današnjem.
Go to Top of Page
Page: of 470 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.48 seconds. Snitz Forums 2000