forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove recenzije/tekstovi/razno sa sajta...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 281

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/03/2014 : 23:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ali opet, ima recki koje bi, UZ SAGLASNOST AUTORA, trebalo zamijeniti. Prepricavanje na stranu, vise mislim na nesto ovako:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-86-87-vukodlak/99/
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/03/2014 : 23:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dobro Zag..., pardon, Nagor reče da su komentari čitatelja vrlo zanimljivi, i ja ih s guštom rado pročitam ispod recke.

A što se tiče Kradljivca sjene i Tonkinog prokletsva tu ću se složiti s parom. Bespotrebna su, pogotovo što su slična razmišljanja recenzenata i tu je bilo dovoljno da Dranky ostavi samo poduži komentar na recke. Alo dobro, vi Zagorovci to volite prostudirati iz više istih kuteva, pa vam ne treba zamjeriti.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/03/2014 : 23:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@ nagor

Komentari su bitni nama, koji znamo iz diskusija ljude koji komentarisu. Iskreno, ja oko komentara imam 5-6 imena cijim ukusima verujem bez izuzetaka i radije pogledam njihova dva-tri reda nego celu recku...Ali kada si van foruma (veruj mi, takvih je bas mnogo) interesuje te samo glavni tekst.

@Jerry

Upravo tako, od slova do slova...vec sam rekao sta mislim o svoje zadnje dve kontra-recke...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 12/03/2014 23:48:34
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/03/2014 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ali opet, ima recki koje bi, UZ SAGLASNOST AUTORA, trebalo zamijeniti. Prepricavanje na stranu, vise mislim na nesto ovako:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-86-87-vukodlak/99/



U celoj prici najvise i mislim na recke tog autora

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2014 : 00:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ali zašto ne bi imali više recenzija jedne epizode?
Pa što je tu toliko loše?
Kao da jedna knjiga ili glazbeni album moraju imati samo jednu recenziju.
Problem je u riječi kontrarecenzija i njenom značenju - ona presumira nešto potpuno drukčije, nešto čime se želi reći da ono što je već urađeno nije dobro, da treba mijenjati...Drugim riječima, time se hoće izjasniti da ono što je netko već napravio i nije baš najbolje po mišljenju novog recenzenta.
I u tome je problem.
Ali da umjesto te riječi stavimo npr. riječ nova recenzija ili druga recenzija ili nešto slično - mislim da se nitko ne bi trebao buniti.
Dakle, konkretno, ovdje se želi prigovoriti Patku zbog kontrarecenzije jer se podrazumijeva da čim ju je išao napisati to znači da ne cijeni mišljenje onog prvog.
Ali to je krivo. Pa zašto ne bi netko, ako želi, pisao recenzije za već recenziranu epizodu?
Zašto mora za svaku epizodu biti samo jedna recka?
Možda nas 10 želi napisati recenziju za npr. Divove dobra i zla.
Zašto ne?
Ponavljam, isto kao što se za jednu knjigu može napisati "bezbroj" recenzija, ne vidim razloga da tako ne bude i za strip.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2014 : 00:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, tu bi se sad mogla postaviti hrpa pitanja, tipa preglednost stranice ako bude više recki. Ali i to se može riješiti npr. nakon prve recke staviti link na druge. Mislim, lupam napamet, ali ovo tako i tako nije pitanje za kratku diskusiju.
Treba vidjeti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/03/2014 : 01:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ni slučajno ne treba brisati Patkove kontrarecenzije, ponavljam ni slučajno.

Problem nastaje zbog krivog tumačenja pojma "kontrarecenzija".
Ne treba to shvaćati u doslovnom kontra smislu, nego kao pogled na neku priču iz druge perspektive.
Ljudi se previše hvataju za ocjene pa im se čini da je to najvažnije u pisanju kontrarecenzija. Morate pogledati malo širu perspektivu i vidjeti da je nekome moguće kontrirati na više načina: stilom pisanja, kvalitetom zapažanja, dodatnim informacijama, boljim zaključcima.

A to je upravo ono što je Patak učinio i ne samo on ima još primjera gdje se vidi kolika je velika vrijednost ako neka priča ima dva teksta napisana o njoj umjesto jednog (često nedovoljno dobrog).

Što više tekstova o stripovima to bolje.


edit: Sad sam tek vidio da je mladjo napisao nešto slično, svaka čast!

Edited by - solar on 13/03/2014 01:07:32
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 13/03/2014 : 01:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ali zašto ne bi imali više recenzija jedne epizode?
Pa što je tu toliko loše?
Kao da jedna knjiga ili glazbeni album moraju imati samo jednu recenziju.
Problem je u riječi kontrarecenzija i njenom značenju - ona presumira nešto potpuno drukčije, nešto čime se želi reći da ono što je već urađeno nije dobro, da treba mijenjati...Drugim riječima, time se hoće izjasniti da ono što je netko već napravio i nije baš najbolje po mišljenju novog recenzenta.
I u tome je problem.
Ali da umjesto te riječi stavimo npr. riječ nova recenzija ili druga recenzija ili nešto slično - mislim da se nitko ne bi trebao buniti.
Dakle, konkretno, ovdje se želi prigovoriti Patku zbog kontrarecenzije jer se podrazumijeva da čim ju je išao napisati to znači da ne cijeni mišljenje onog prvog.
Ali to je krivo. Pa zašto ne bi netko, ako želi, pisao recenzije za već recenziranu epizodu?
Zašto mora za svaku epizodu biti samo jedna recka?
Možda nas 10 želi napisati recenziju za npr. Divove dobra i zla.
Zašto ne?
Ponavljam, isto kao što se za jednu knjigu može napisati "bezbroj" recenzija, ne vidim razloga da tako ne bude i za strip.



Mladjo svaka ti dala, a tebi se nedigo
Upravo to mene zanima.
Sjećam se da smo nas par (sjećam se sebe osobno i Kinga) htjeli nanovo napisat recke nekih starih epizoda. U vrijeme dok sam tek počeo pisat AF recenzije za sajt. I ja se slažem da su Patkovi tekstovi, kao i uvijek kvalitetni, ali onda neka se definicija kontrarecke promijeni, jer to apsolutno nema veze sa današnjim poimanjem kontrarecenzije.
I zašto sam potegao ovo pitanje?
Samo zato da i ostali recenzenti znaju dal smiju il ne smiju.
To je sve.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/03/2014 : 01:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Predlažem naziv "alternativna recenzija", jednostavno je i ne sugerira nikakvo kontriranje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/03/2014 : 01:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@paro
Naravno da se smije, samo piši.
Također se slažem da bi se moglo razmisliti o promjeni naziva u "nova recenzija" (kao što je mladjo rekao) ili nešto slično jer pojam "kontrarecenzija", ako se uzima u doslovnom smislu, u većini slučajeva nije točan.

Evo i ja sam svojevremeno napisao "kontrarecenziju" koja se u ocjenama skoro 100% slaže sa originalnom, ali samo u tome, tekst je potpuno drugačiji i usredotočuje se na potpuno druge momente u priči:
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-852-854-ratnik-pekot/926/

Edited by - solar on 13/03/2014 01:33:20
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 13/03/2014 : 01:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@paro
Naravno da se smije, samo piši.
Također se slažem da bi se moglo razmisliti o promjeni naziva u "nova recenzija" (kao što je mladjo rekao) ili nešto slično jer pojam "kontrarecenzija", ako se uzima u doslovnom smislu, u većini slučajeva nije točan.




Ma prošlo je vremena od te diskusije.
Iskreno, danas nemam vremena ko prije, niti vidim smisao u recenziranju epizoda starih 20-30-40 godina, ali ako neko ima volje i nešto pametno za reć (izvan okvira klasičnog komentara), Bože moj, zašto ne.
Ionako je broj recenzija u zadnje dvije godine pao sa 20-ak mjesečno na jedva 7-8 mjesečno.

EDIT: Naravno, ja sam za uslov da se stari tekstovi zadrže na sajtu. Ipak su to naši kolege koji su pisali kad se niko drugi nije usudio.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 13/03/2014 01:54:35
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2014 : 01:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by mladjo

Ali zašto ne bi imali više recenzija jedne epizode?
Pa što je tu toliko loše?
Kao da jedna knjiga ili glazbeni album moraju imati samo jednu recenziju.
Problem je u riječi kontrarecenzija i njenom značenju - ona presumira nešto potpuno drukčije, nešto čime se želi reći da ono što je već urađeno nije dobro, da treba mijenjati...Drugim riječima, time se hoće izjasniti da ono što je netko već napravio i nije baš najbolje po mišljenju novog recenzenta.
I u tome je problem.
Ali da umjesto te riječi stavimo npr. riječ nova recenzija ili druga recenzija ili nešto slično - mislim da se nitko ne bi trebao buniti.
Dakle, konkretno, ovdje se želi prigovoriti Patku zbog kontrarecenzije jer se podrazumijeva da čim ju je išao napisati to znači da ne cijeni mišljenje onog prvog.
Ali to je krivo. Pa zašto ne bi netko, ako želi, pisao recenzije za već recenziranu epizodu?
Zašto mora za svaku epizodu biti samo jedna recka?
Možda nas 10 želi napisati recenziju za npr. Divove dobra i zla.
Zašto ne?
Ponavljam, isto kao što se za jednu knjigu može napisati "bezbroj" recenzija, ne vidim razloga da tako ne bude i za strip.



Mladjo svaka ti dala, a tebi se nedigo
Upravo to mene zanima.
Sjećam se da smo nas par (sjećam se sebe osobno i Kinga) htjeli nanovo napisat recke nekih starih epizoda. U vrijeme dok sam tek počeo pisat AF recenzije za sajt. I ja se slažem da su Patkovi tekstovi, kao i uvijek kvalitetni, ali onda neka se definicija kontrarecke promijeni, jer to apsolutno nema veze sa današnjim poimanjem kontrarecenzije.
I zašto sam potegao ovo pitanje?
Samo zato da i ostali recenzenti znaju dal smiju il ne smiju.
To je sve.



Gade
Da, mislim da jednostavno treba promijeniti taj naziv i dati ljudima da pišu koliko god hoće.
Na kraju krajeva, tako će biti i više recenzija jer kad se recenzentima omiljenog junaka iscrpi mogućnost pisanja o tom junaku oni neće automatski prijeći na druge junake nego će se dobrim dijelom pasivizirati.

A ovime bi se to spriječilo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/03/2014 : 02:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Naravno, ja sam za uslov da se stari tekstovi zadrže na sajtu. Ipak su to naši kolege koji su pisali kad se niko drugi nije usudio.

Slažem se.

quote:
Da, mislim da jednostavno treba promijeniti taj naziv i dati ljudima da pišu koliko god hoće.
Na kraju krajeva, tako će biti i više recenzija jer kad se recenzentima omiljenog junaka iscrpi mogućnost pisanja o tom junaku oni neće automatski prijeći na druge junake nego će se dobrim dijelom pasivizirati.

A ovime bi se to spriječilo.

Upravo tako.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/03/2014 : 10:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Mislim, lupam napamet, ali ovo tako i tako nije pitanje za kratku diskusiju.
Treba vidjeti.



Ovo je dobar topic i za diskusije tog tipa...a buduci da sam ovaj mesec zaredao 2/3 kontrarecke rekao bih da je pitanje aktuelno.

edit: Da se razumemo, nisam ni najmanje ljut ili bilo sta slicno na paru jer je postavio to pitanje. Naprotiv, i sam se upitao to isto poslednjih dana. Sta je kontrarecka, i da li postavljanje iste mora obavezno biti atak na autora recenzije kojoj se "kontrira"? Da li se kontrarecenzija moze racunati kao dopuna postojecem tekstu?

(Nema ovde nikakve price o brisanju...samo o dopuni.)

Ali kakve onda recenzije, ako se slozimo da je odgovor na poslednje pitanje pozitivno, traze dopunu?

Recenzija je po definiciji kriticki osvrt na strip/knjigu/film sa strucno argumentovanim subjektivnim stavovima. Izbacimo "strucno" jer se ovde broj pravih strucnjaka moze na prste prebrojati, pa ostavimo samo "argumentovan subjektivni stav". No, buduci da kvalitet recenzenata varira, ovde (hvala bogu pa ima i takvih) ima i skolaraca koji se preko recki tek uce zrelijem pisanju, izbrisimo "argumentovan" i neka stoji da je recenzija osvrt na pricu sa subjektivnim stavom

Neka mi neko na ovom spisku nadje bilo koju recku koja odgovara toj definiciji, bilo koju epizodu sa spiska koja je dobila bilo kakav osvrt a da ono nije prepricavanje i prepisivanje didaskalija iz price...nadjite mi ovde bilo koju epizodu koja ne zasluzuje da se o njoj "oficijalno" kaze vise.

Svaka cast Devilu na angazmanu, sve to stoji...svaka cast svim recenzentima. Ali zasto je zbog tog respekta tesko reci "ovo vapi za dopunjavanjem"?

Slozio sam se da je poslednja kontrarecenzija suvisna...ne zelim o tome. Hteo bih da se sada i ovde razmotri gore navedeni slucaj i slicni. Mislim, nema tu samo Zagora pa da mi neko sada pripisuje zagorovanje. Tu su i Dylan, Nathan i Tex (istini za volju, samo po jedna...)

edit2:
sad posmatram i tekstove verfalka2003...On je jedan od ranijih recenzenata, i problem njegovih tekstova je sto jedva duzinom predju zanimljivosti sa desne strane. Ali, ako nista drugo, napisane su sa stavom, u vreme kada je to bio neki maksimum i za to . Moja kontrica na "Kradljivca sjena" je, kao sto rekoh, nastala slucajno ali vise od toga licno ne bih dirao, ne posle ovakve price. Ali Devilove...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 13/03/2014 11:17:07
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2014 : 12:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

ad posmatram i tekstove verfalka2003...On je jedan od ranijih recenzenata, i problem njegovih tekstova je sto jedva duzinom predju zanimljivosti sa desne strane.



Prije je koncept recenzija bio totalno drugaciji, zanimljivosti, prica i recka su isli direktno jedno ispod drugog. Kada je sajt obnovljen, po novoj strukturi recke izgledaju ovako kao i sada.
btw., i ja mrzim kada sama recka ne prelazi dio sa naslovnicama i zanimljivostima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/03/2014 : 13:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Meni se ni dalje baš ne sviđa ovaj dizajn sajta kod recenzija. Tu je taj problem s dužinom koji ste naveli a i ne sviđa mi se crni kvadrat s ocjenom i ime komentatora bi tribalo biti uočljivije.

Edited by - mpavin on 13/03/2014 13:44:15
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2014 : 14:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, glavno je pitanje slijedeće (a možemo staviti i poll)

Da li ste za to da se mogu pisati recenzije već recenziranih epizoda?

Evo ja ću prvi - da!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2014 : 14:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ne.
Kao sto sam rekao, komentari su dovoljni, a kontrarecenzija/druga recenzija, ili kako god vec da se zove, salje pogresnu poruku u smislu "pametniji sam i znam bolje".

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 13/03/2014 : 14:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Recenzije bi trebale biti što objektivnije, komentari su naravno slobodno subjektivni.
Stoga - jedna pismena recenzija je i više nego dovoljna.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/03/2014 : 14:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Da, uvijek je zanimljivo vidjeti različita mišljenja a u komentarima tro nije moguće do kraja artikulirati kao u samoj recenziji.

quote:
Originally posted by King Warrior
salje pogresnu poruku u smislu "pametniji sam i znam bolje".



Takva se poruka ne šalje, a to što netko to shvati i na ovaj način je drugi par cipela. Šalje se samo jedna poruka "Ovo je moje mišljenje koje se možda poklapa i s još nečijim mišljenjem, a možda i ne. Poklapa se ili ne nema veze, jer svatko ima svoj stav o nečemu/nekome."

Nismo djeca i ne budimo kompleksaši. To što je netko drugi napisao nešto drugačije od nas i s njim se (možda) složilo više ljudi, nikako ne znači da ono što sam napisao ja/mi ne valja.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2014 : 15:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dosada, u tom slucaju bi bio dovoljan i komentar na recenzijama, ali ako covjek bas zeli da istakne svoj tekst u vidu kontrarecenzije/druge recenzije, onda to ipak potvrdjuje moju tezu.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/03/2014 : 15:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne, jedna recka je dovoljna, predložiti Devilu (samo primjer) da malo uredi recku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/03/2014 : 15:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Veliko DA.

Ne mislim da su komentari dovoljni, kao što smo već ja i mladjo spominjali problem je u doslovnom tumačenju naziva "kontrarecenzija".

Nema razloga da se ograničavamo na jedno "službeno" mišljenje jer neki tekstovi (iz različitih razloga) nisu dovoljno dobri, neki tekstovi su jako dobri, ali autor "kontrarecenzije" želi istaknuti nešto što je njemu važno i nije "vezano" niti motivirano "originalnom" recenzijom. To su samo neki od razloga zbog čega su "kontrarecenzije" (ili kako ih već želimo zvati) odlična stvar.

Na kraju krajeva, to nije od jučer i u praksi se pokazalo i više nego dobro.

Edited by - solar on 13/03/2014 15:20:07
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/03/2014 : 15:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak

ad posmatram i tekstove verfalka2003...On je jedan od ranijih recenzenata, i problem njegovih tekstova je sto jedva duzinom predju zanimljivosti sa desne strane.



Prije je koncept recenzija bio totalno drugaciji, zanimljivosti, prica i recka su isli direktno jedno ispod drugog. Kada je sajt obnovljen, po novoj strukturi recke izgledaju ovako kao i sada.
btw., i ja mrzim kada sama recka ne prelazi dio sa naslovnicama i zanimljivostima.



Imam ja jednu takvu recku: http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lex-132-135-u-sluzbi-cara/1555/

U svoju obranu imam reći da je dio s naslovnicama stvarno ogroman,osam naslovnica jedna ispod druge, mislim recka je kratka, ali ne toliko.

A i koliko god kratka bila, osvojila je titulu najboolje recke mjeseca, pa ti vidi koliko je moćan Zagorov lobi.

Imam i prepričavanje: http://www.stripovi.com/recenzije/strip-album-album-tino-1-cash-i-see-a-darkness/1584/

No bilo bi mi žao ne iskoristiti ideju sa stihovima pjesama, a ionako sam prepričavao Cashev život pa nije toliko strašno. Valjda.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 13/03/2014 : 15:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi bilo daleko zahvalnije otvoriti poll sa tim pitanjem

ja sam za DA, ali kod specijalnih slucajeva u kojima recenzija ne zadovoljava niti jedan aspekt njene definicije. Dakle, kada neko salje kontrarecenziju, nek je odgovorna osoba (DeeCay ili ko vec)do detalja prouci i na kraju proceni da li ista treba da se objavi.

Sada, zbog ove price, ne znam hoce li Dee objaviti kontrarecku za "Svemirsku bracu" koju sam mu poslao pre par dana, ali ako se objavi ona ce biti skoro pa enciklopedijski primerak onoga sta sam naveo u prethodnim postovima.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 13/03/2014 15:22:36
Go to Top of Page
Page: of 281 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000