forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gospodar tisine
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 26/04/2006 : 18:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
e lijepo sam pitao da mi netko kaze nesto o stripu i da se ne zelim svadjati, ako mi netko nesto hoce reci neka mi to kaze u lice - apeliram na constantinea... manhunter ti mi nemoras vjerovati ali kod nas u Rijeci ima svega u armadi i cigosa i cedi i ovih i onih... i stalno su neki izgredi, a uvrede tipa jebem ti mater pogode barem 80% ovoga foruma, mene recimo uvrede na nacionalnoj osnovi u MOJOJ DRZAVI... neka cigo ode lijepo u Srbiju i pokazuje tri prsta, nebi ni tamo to trpio ali bi bilo razumljivije
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/04/2006 : 18:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

e lijepo sam pitao da mi netko kaze nesto o stripu i da se ne zelim svadjati, ako mi netko nesto hoce reci neka mi to kaze u lice - apeliram na constantinea... manhunter ti mi nemoras vjerovati ali kod nas u Rijeci ima svega u armadi i cigosa i cedi i ovih i onih... i stalno su neki izgredi, a uvrede tipa jebem ti mater pogode barem 80% ovoga foruma, mene recimo uvrede na nacionalnoj osnovi u MOJOJ DRZAVI... neka cigo ode lijepo u Srbiju i pokazuje tri prsta, nebi ni tamo to trpio ali bi bilo razumljivije



Objasni mi ovo MOLIM TE.

A o stripu sam vec ostavio svoje mišljenje, i samo ti ne pricaš o stripu vec i dalje teraš sa tvojim naci sranjem.

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."

Edited by - manhunter on 26/04/2006 18:24:35
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 26/04/2006 : 20:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
pa ovako da ti objasnim CIGOSI ( CIGANI IZ MILJA ) je naziv za osobe Romskog podrijetla, ali ne obicne Rome vec one Rome koji ti udju u autobus i zicaju te kunu, onda kada kazes da nemas onda ti kazu : SKACI !!! - To su Cigani ( ne mislim na ostale Rome koji se mukotrpno bore sa rasnim predrasudama ) Cede iliti ga Cetnici su stanovnici Srpskog podrijetla koji se hvale svojim ratnim pohodima po Vukovaru i Skabrnji ( ne mislim na onih 80 % Srba koji su se tu vec udomacili )

Naravno ti Cetnici i Cigancine ( namjerno pisem velikim slovima ) uvijek izazivaju nerede jer im je to u krvi, i naravno mozda vama liberalnim gradjanima oni ne smetaju ili mozda niste imali kontakata sa njima, ali jednom dijelu oni idu na zivce...

Da se razumijemo ja sam domoljub, volim Boga i Hrvatsku, imam prijatelja crnca te nekoliko prijatelja Srba koje ne diramo, ne zato sto ih poznajemo nego jer su Srbi koji su tijekom rata bili u Hrvatskoj, a ne otisli da bi poklali malo zena i djece pa se vratili i onda usred Hrvatske pokazivali 3 prsta i osjecali se nadmocnima... ajde ti meni sada reci koja je reakcija na to ? Tko tebe kamenom ti njega kruhom ?

Nema sa takvima na zelenu granu, jedini nacin je uzvratiti im i oduciti ih od takvih stvari... cigo ce drugi puta dobro promisliti prije nego napravi slicno sranje, a njegovi frendovi imaju srece sto su na brzinu pobjegli u rupu iz koje su izasli
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/04/2006 : 20:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
eh, Reka, Reka....

ipak ako su ti Romi oni pravi, tvoj drug ce trebati još jedan par ociju na hrbtu i spavati jednim okom otvorenim

U Sloveniji u nekim krajevima ima teških problema u odnosima Romi i domacini... nekako su izvan zakona, a imaju oružja koliko oceš.

dok recimo u mom kraju živi jedna manja skupnost, nema nikakvih problema. pošteno rade na poslu, idu u školu. jedan iz te porodice bio je moj sošolec u osnovnoj, sjajno smo se razumjeli... nažalost se kasnije ubio motorom

deco klonite se kladionica,pogotovo ako ste igrac Hajduka :)
U-20 (Mirop kup) SLO:CRO 4:0!!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/04/2006 : 21:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
@ hit
Ti si zaslužio malo duži odmor sa ovog foruma, u nekom sanatorijumu, na primer..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."

Edited by - manhunter on 26/04/2006 21:00:59
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/04/2006 : 22:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

anyway ja sam dolje iz trogira... tj imam kucu dolje na Ciovu ali np....
Curunire iako imam svoje misljenje o tebi necu se svadjati s tobom preko interneta, jer je to nesto najadnije i jedina prilika za nerdove da izbace iz sebe svoje misljenje... ako mi sto imas reci slobodno mi to reci u lice... a sto se tice cigana dobio je sto je zasluzio. U kaficu slusamo nas 5-6 prijatelje i sjecamo se stvari koje su nas pogodile u ratu a ispred kafica dotrci cigos i njegovi prijatelji i pocne nam pokazivati 3 prsta.... poslije je govorio da se sali, ali nasao je malo krivu osobu za saliti se posto su neku u Skabrnji izgubili pola obitelji. Prema tome profesore ako mi stogod imas reci dodji i reci mi u lice. A ti prozirna senka - ti nisi ni Hrvat tako da mi se ne obracas




srca ti blazenog sta je to bila neka bosko buha brigada???...ma dis ti bija i sta si ti radija 1991. skupa s tin tvojin retardima?....oces cut di san ja bija?....di je cila moja obitelj bila osim zenskog dijela?....i zato te iman pravo najvise sasic, izmlit, prozvakat i ispljunit, jer si isti ka oni zlocinci koje spominjes....ti bi s tin tvojin junacima danas-sutra ucinija istu stvar i u skabrnji, i u srebrenici, i u vukovaru, i u jasenovcu.....da vas je sve skupit i zapalit, od vardara pa do triglava
ps
i sto te smetaju 3 prsta, pa to ti je prijateljev znak.....a ako te smeta internet komunikacija, koji qua radis ovdje, oslobodi nas svoje licnosti....za lice u lice, slobodno navrati....saruman te ceka....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 26/04/2006 : 23:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
aha

Edited by - Hit on 26/04/2006 23:47:47
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 26/04/2006 : 23:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Sarumane nemoj se obazirat na ovog drkatora!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 26/04/2006 : 23:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

crkni idiote



evo dokaz moderatorima da izbace ovog HIT-a (Hracak Iz Testisa)!

Is it me or is it shadows that are dancing on the walls?!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 27/04/2006 : 11:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Ma daj molim te. Ok prvo je lik tražio recenziju što je zajeban posao ako ga hoceš pošteno uraditi, što ti zapravo želimo reci jest da je strip dobar i vrijedi ga potražiti odavati radnju bi bio spoiler najbolje ništa neznati o gospodaru tišine ( inace ceš umrijeti bolno i jezivo ) zato niko i ne progovara. Medutim želiš ispasti faca i govoriš kako je tvoj skin-prick prijatelj umlatio cigu. Kad si vidio da takva vrsta foliranja ne prolazi okrenuo si ga u patriotski razgovor. Jebao te skinheadsi sljam


Moja nacija je najsuperiornija nad svima vama
Živela Sjeverna Koreja
šala naravno

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2006 : 11:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Prozirni i Vice, ne znam sto je tocno bilo, izbrisano je, no moze i bez tezih rijeci zar ne?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2006 : 11:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
hit idi budi "Hit" na nekom drugom forumu skupa sa svojom pricom...odmori malo!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2006 : 11:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Isprika svima jer sam previdio ovaj topic...gluposti se zavuku svuda.
Onome tko mi je skrenuo paznju, hvala!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/04/2006 : 11:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
samo da se nadovežem na kolegu...pošto ima toliko topica a jednostavno ne stignem sve pregledati iako sam na forumu cesto,slobodno pošaljite mail i ukažite na neke topice di gori ili gdje je situacija ozbiljna...zahvaljujem!

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/04/2006 : 12:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Molim samo Dadu i Globinja da Hit bude duuugggggoooo zakljucan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/04/2006 : 12:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Molim samo Dadu i Globinja da Hit bude duuugggggoooo zakljucan.


što se mene tice,ja ga necu ni vracati...pa ja sam ga tri ili cetiri puta izbacio...jedino ako mu se onaj munchenski tovar ne smiluje

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/04/2006 : 12:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ako je tako, onda mu je ovo zbogom.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000