forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 645

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 18/08/2007 : 08:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
E taj već može:)))

Bolje imat pet dobrih prijatelja nego jednog neprijatelja
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 25/08/2007 : 15:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message  Reply with Quote
Kako se Zagor javlja na telefon?
Halo, ZAGOR JE


]-==//: SAVE THE ROBOTS :\\==-[
[]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[]
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/08/2007 : 18:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Vozi kamiondžija kroz Sloveniju i zaustavi ga policajac.
Upita ga prometnu i vozačku, a ovaj samo šuti zatvorenih usta i nabubrenih obraza.
Ponovi policajac pitanje, kadli kamiondžija izdahe i kaže: Jebem ti mater, htio sam na dah proci....

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/09/2007 : 08:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Letio avion Montenegro Airlinesa i javlja se pilot putnicima preko razglasa:
"Cijenjeni putnici, hvala što letite našim avionima, put će nam trajati 2h; letimo na visini 10000 m, vrijeme je povoljno."
I, završi pilot s pričom, ustaje se, a kopilot ga pita da gdje će.
Ovaj kaže: "Idem kafu da popijem pa ću da povalim onu dobru stjuardesu."
Medjutim, mikrofon je ostao upaljen pa su svi čuli šta je rekaoi počeli se kidati od smijeha.
Dobra stjuardesa isto čula i zaleti se s drugog kraja aviona da kaže pilotu da ga svi čuju i da ju ne sramoti.
I tako ona trči s jednog na drugi kraj aviona, a jedan od putnika joj podmetne nogu:
"Đe ćes kurvet'no, pusti čo'eka prvo kafu da popije."

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 29/09/2007 : 22:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
Ozenio Crnogorac Bosanku i u prvoj bracnoj noci...
Crnogorac ce Bosanki:
" A da si Crnogorka sada bi ti meni skinula odijelo!"
Bosanka ne bi lijena te mu skine odijelo.
Crnogorac:
"A da si Crnogorka sada bi mi skinula i kosulju!"
Bosanka i to uradi.
Crnogorac:
"A da si Crnogorka skinula bi mi i carape!"
Bosanka:
"E da si ti Bosanac ti bi me dosad tri puta jebo!!!

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/09/2007 : 23:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Viče otac policajac na sina:
"Vidi kakav si! Kradeš od majke, psuješ, pušiš, a tek si peti razred!"
"Ali tata i ti si pušio u petom razredu", na to će sin.
"Ali sine meni je bilo 17 godina!"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/09/2007 : 11:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Vozio se medvjed avionom i ogladnio.
Što će, ode u pilotsku kabinu i tamo zateče pilota i kopilota.
"Pojest ću te" reče medvjed pilotu.

Pilota obuze strah i počne se braniti kako je on pilot i ako njega pojede nema tko upravljati avionom i da će se avion srušiti, a svi će poginuti.

Medvjed pogleda kopilota i reče njemu:
"Onda ću tebe pojesti!"
Sad kopilot počne objašnjavati kako je on tu u slučaju da se pilotu nešto dogodi i da isto tako mogu svi poginuti ako ga pojede.

"Nego, znaš što?" reče pilot medvjedu "pojedi ti stjuardesu, lijepo ćeš se nahraniti a sigurnost aviona neće doći u pitanje.

Medvjed posluša pilota i ode u zadnji dio gdje je bila stjuardesa, razmijeni s njom
nekoliko riječi i vrati se na svoje mjesto.

Ubrzo pilot odluči prošetati i vidi medvjeda i stjuardesu pa se iznenadi:
"Je li kako to da nisi pojeo stjuardesu ,a bio si toliko gladan?"

"Je, pa ćete poslije mene jebati!"

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/09/2007 : 11:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Evo jedan Slavonski:

Pričaju dva šokca i kaže ovaj drugi; Dok god ne probam lava sa ražnja za mene je svinja kralj životinja!

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/10/2007 : 00:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dođe Mujo na kiosk i pita prodavačicu:
- Do you speak English?
Prodavačica (zbunjeno): - Ne
Mujo, razočaran, okrene se i ode ... Dođe on na drugi kiosk i opet pita:
- Do you speak English?
opet ista stvar - Ne... I tako, ode na treći kiosk i opet pita:
- Do you speak English? Prodavačica: - Yes
Mujo: - Marlboro...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/10/2007 : 18:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Priča stari lovac:-znate, lisice su jaaako lukave beštije. vidite, vidim ja tako lisicu, uzmem pušku i upucam ju. odem do nje a kad tamo... pas.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/10/2007 : 19:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Evo što nam se dogodilo na brodu. u moru je bio neki čudan pirat.
Izvukli mi njega da vidimo šta mu se dogodilo. imao je povez preko oka, drvenu nogu i kuku umjesto ruke. Pitam ga ja otkud mu ona kuka. kaže mi on da je kuku moro staviti kada mu je neki kreten u jednoj bici odrezao ruku. Zatim ga pitam odakle mu ta drvena noga. Odgovori mi da mu ju je top odvalio kada je bio u jednoj drugoj bici. Za kraj ga pitam gdje je izgubio oko. Kaže mi da ga je izgubio kada mu se galeb posrao u oko, na što ga pitam "kako se može izgubiti oko zbog toga", a on kaže
"zaboravio sam da mi je umjesto ruke kuka.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 02/10/2007 : 20:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

Priča stari lovac:-znate, lisice su jaaako lukave beštije. vidite, vidim ja tako lisicu, uzmem pušku i upucam ju. odem do nje a kad tamo... pas.


Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3772 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 03/10/2007 : 00:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
koja je razlika između osiječke pive i hajduka?

osiječko pivo se puni u osijeku, a hajduk na kantridi! :P
od sad i novo pakovanje 1,0 L sa šubićevca :P

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/10/2007 : 13:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sonor

koja je razlika između osiječke pive i hajduka?

osiječko pivo se puni u osijeku, a hajduk na kantridi! :P
od sad i novo pakovanje 1,0 L sa šubićevca :P




hajduk planira na trziste izbaciti jos pakovanja...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 03/10/2007 : 18:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Zašto je u sloveniji zabranjeno svirati harmoniku.
Da ne prijeđu granicu.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/10/2007 : 20:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma jel bio, star je, politički nekorektan, ali mi se u osmom razredu sviđao... Dakle:

'Ide Isus ulicom i sretne slijepca:
-Što radiš slijepče? - upita Isus...
-Tražim sina! Ima čavao na desnoj ruci...
Pogleda Isus, ima.
-Ima čavao na lijevoj ruci...
Pogleda Isus, ima.
-Ima čavao na desnoj nozi...
Pogeda Isus, opet ima.
-Ima čavao na lijevoj nozi...
Isus opet, ima.
-Oče! - potrči Isus prema njemu.
-Pinokio! - potrči slijepac.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 04/10/2007 : 16:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Nemam pojma jel bio, star je, politički nekorektan, ali mi se u osmom razredu sviđao... Dakle:

'Ide Isus ulicom i sretne slijepca:
-Što radiš slijepče? - upita Isus...
-Tražim sina! Ima čavao na desnoj ruci...
Pogleda Isus, ima.
-Ima čavao na lijevoj ruci...
Pogleda Isus, ima.
-Ima čavao na desnoj nozi...
Pogeda Isus, opet ima.
-Ima čavao na lijevoj nozi...
Isus opet, ima.
-Oče! - potrči Isus prema njemu.
-Pinokio! - potrči slijepac.


Znam taj ali mi je svejedno smješan.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 04/10/2007 : 17:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Skupili se slon, mrav i krokodil i stali govorit kako je u nečemu svatko od njih naj!
Kaže slon da je on najveći od svih životinja, mrav da je najmanji, a krokodil najružniji. Međutim nisu bili sigurni pa su otišli kod neke babe da im to potvrdi. Kad izađe slon on reće da ipak nije največi, da je neki tamo kit največa životinja. Nakon toga izađe mrav, sav razočaran kaže da nije najmanji već da su najmanje neke tamo amebe. Zadnji izađe krokodil i počne psovat u svih šesnaest. Pitaju ga mrav i slon da šta mu je baba rekla, kakva je dijagnoza, odnosno je li najružniji na svijetu a krokodil reće: "Jeben ti jarca, ko je ta Janica Kostelić!"

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 04/10/2007 : 17:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Skupili se slon, mrav i krokodil i stali govorit kako je u nečemu svatko od njih naj!
Kaže slon da je on najveći od svih životinja, mrav da je najmanji, a krokodil najružniji. Međutim nisu bili sigurni pa su otišli kod neke babe da im to potvrdi. Kad izađe slon on reće da ipak nije največi, da je neki tamo kit največa životinja. Nakon toga izađe mrav, sav razočaran kaže da nije najmanji već da su najmanje neke tamo amebe. Zadnji izađe krokodil i počne psovat u svih šesnaest. Pitaju ga mrav i slon da šta mu je baba rekla, kakva je dijagnoza, odnosno je li najružniji na svijetu a krokodil reće: "Jeben ti jarca, ko je ta Janica Kostelić!"



Edited by - mali od palube on 04/10/2007 17:23:54
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/10/2007 : 20:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Muž je upravo završio čitanje knjige "Budite gazda u svojoj kući".
Odjurio je u kuhinju i stao pred ženu.
Upro joj je prst u facu i oštro rekao:
- "Znaj da sam od sada pa dalje ja gazda u ovoj kući i moja riječ je
zakon!
Navečer ćeš mi prirediti gurmansku večeru i kad pojedem, servirat ćeš mi najfiniji desert.
Nakon večere ćemo otići u spavaću sobu i ljubit ćemo se onako kako ja želim.
Potom ćeš mi pripremiti kupku da se fino opustim.
Oprat ćeš mi leđa i obrisati me, a onda donjeti pidžamu.
Nakon toga izmasirat ćeš mi stopala i ruke.
Pogodi, tko će me obući i počešljati kad sve to bude obavljeno?"
-"Ja bih rekla, djelatnik pogrebnog poduzeća!"

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/10/2007 : 08:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Skupili se slon, mrav i krokodil i stali govorit kako je u nečemu svatko od njih naj!
Kaže slon da je on najveći od svih životinja, mrav da je najmanji, a krokodil najružniji. Međutim nisu bili sigurni pa su otišli kod neke babe da im to potvrdi. Kad izađe slon on reće da ipak nije največi, da je neki tamo kit največa životinja. Nakon toga izađe mrav, sav razočaran kaže da nije najmanji već da su najmanje neke tamo amebe. Zadnji izađe krokodil i počne psovat u svih šesnaest. Pitaju ga mrav i slon da šta mu je baba rekla, kakva je dijagnoza, odnosno je li najružniji na svijetu a krokodil reće: "Jeben ti jarca, ko je ta Janica Kostelić!"





trebao si staviti onu/og amelie mauresmo
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 05/10/2007 : 11:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote


Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/10/2007 : 14:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
par zagorskih sa zagorje.com

Dosla ekipa HRT-a, iz redakcije skolskog programa, u jednu seosku zabit, da snimi tipican radni dan jednog naseg seljaka. Seljak se namjesti pred kameru i pocne pricu:
- Ustanem ti ja tako oko pola pet izjutra, drmnem jednu-dve rakijice i istjeram ovce na ispasu. Dok one pasu ja slistim jos jedno cetiri-pet...
- Stop - uljece reditelj - Pa jeste li vi normalni?! Ovo je skolska emisija, djecu treba kulturno uzdizati. Ljepo vi kazite kako citate knjige, pricajte o kulturi. Ajde ponovo.
- Ustanem ti ja tako oko pola pet i procitam knjigu-dve, pa onda istjeram ovce na ispasu. Dok ovce pasu ja ti se ljepo sit nacitam, a onda kad ih vratim kuci pred rucak ja onako na brzaka prelistam dve-tri knjige. Uz rucak mnogo volim citati. Obicno uzmem neku deblju knjigu da se mogu poslje rucka ljepo ispavati. A onda kad ustanem dodje susjed Mujo i mi tu procitamo jedno tri-cetiri knjige prije nego sto sidemo u selo. Uvece se cjelo selo skuplja u knjiznici. Tu svi citamo i komentiramo sta je ko procitao. Oko deset sati obicno knjiznicarka proglasi fajront jer smo procitali sve knjige. Tada se svi preselimo kod susjeda Stefa. On ima stampariju.....

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/10/2007 : 14:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Koji je glavni grad Zagorja?
Vinograd.

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/10/2007 : 14:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Muzek moj dragi,
odlucila sam otici do plasticnog kirurga da mi poveca grudi!
-A zasto ne pokusas s toaletnim papirom?
-Kako to mislis?
-Jednostavno!Uzmes svako jutro komadic toaletnog papira,
i povuces njime nekoliko puta izmedju sisa.
-Ti mislis da ce to pomoci da budu vece?
-Ha, cuj kod guzice ti je to pomoglo!

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know.
He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page
Page: of 645 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.31 seconds. Snitz Forums 2000