forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 VICEVI !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 659

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/05/2010 : 05:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A man arrived home and told his teenage son he wanted to take him out to dinner.
"But Dad", the boy protested, "we can't afford to eat out. You just lost your job."
"Don't worry," the father answered. "I made some extra money by donating to a sperm bank."
"Really?" the son said in surprise. "How much did you make?"
"Fifty dollars per visit."
"Holy shit!", the son exclaimed. "I have a towel in my bathroom that's worth about $20,000!"

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/05/2010 : 12:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
zašto bračanin marko za novu godinu ne baca petarde?
Dobro se čuju i one iz splita.

Držao podravac predavanje na seminaru o štednji, pa je odmah na početku predložio da se ugasi svjetlo, jer se predavanje dobro čuje i u mraku, pa zašto da se troši. Na kraju predavanja reče podravac da sad upale svjetlo, a bračanin iznenada viknu:
- čekajte, ljudi, da obučem gaće. skinija sam ih da se u mraku ne troše!

Stoji Štef na autobusnom kolodvoru i svaki put kad dođe neki autobus, on mu pritrči i oduševljeno poljubi prednji dio karoserije. Pita njega vozač zašto se tako ponaša, a štef kaže:
- Jučer mi je autobus pogazio punicu, ali ne znam točno koji.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/05/2010 : 23:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A man and his wife were sitting around on a Saturday morning. He turns to her and says, "If I die suddenly, I want you to sell all my possessions."
"Now why would you want me to do something like that?", the wife replied.
"I figure you would eventually remarry, and I don't want some asshole using my stuff."
"What makes you think I'd marry another asshole?"

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/05/2010 : 23:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Evo i malo ironije:


























http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/05/2010 : 00:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Osudili Muju na smrtnu kaznu, da ga spale na lomači. Pita ga policajac koja mu je zadnja želja, a Mujo će:
- Zovite vatrogasce!

Uhvatio Mujo medvjeda u lovu kad naiđe Haso, te ga upita:
- Kako si ga uhvatio bolan?
- Lako, pucao sam sto puta!
- I koliko si ga puta pogodio?
- Nijednom, umro je od smijeha!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/05/2010 : 00:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
- Fato, Fato, evo mi se digo!
- Oću li upaliti svjetlo?
- Nemoj, bona, prepoznat će te!

Pozvao Haso Muju u goste, ali ubrzo se odlučio s njim našaliti pa je uzeo komad papira i na njemu napisao "Mujo, baš sam te zajebo!Mene uopće nema kod kuće!", pa to nalijepio na vrata svoga stana.
Odlučio Mujo vratiti podvalu, pa je na papirić nadopisao: "Haso, zajebo si sebe, ja ti uopće nisam došao."

Napadalo je jedne zime u Sarajevu više od pola metra snijega, pa su na radiju obavijestili građane:
MOLE SE SVI STANOVNICI UŽEG SREDIŠTA GRADA DA SVOJE AUTOMOBILE PARKIRAJU NA ULIČNOJ STRANI S NEPARNIM BROJEVIMA, KAKO BI ZIMSKA SLUŽBA MOGLA LAKŠE OČISTITI SNIJEG.
Sluša Mujo kod kuće vijesti, pa obuče jaknu i ode parkirati auto na uličnoj strani s neparnim brojevima.
Slijedećeg dana napadalo još snijega i obavijest se ponovila:
MOLE SE GRAĐANI UŽEG SREDIŠTA GRADA DA SVOJE AUTOMOBILE DANAS PARKIRAJU NA ULIČNOJ STRANI S NEPARNIM BROJEVIMA...
Izađe Mujo opet iz kuće i parkira automobil na uličnoj strani s neparnim brojevima.
No, snijeg je padao i treći dan, i na radiju se obavijest treći put ponovila. Sluša Mujo - MOLE SE GRAĐANI DA SVOJE AUTOMOBILE DANAS PARKIRAJU NA...i baš kad je spiker želio reći na kojoj strani ulice treba parkirati automobile, nestalo je struje.
- Što da radim - pita se Mujo, a naposlijetku reče:
- Ma ko ih jebe! Nek auto danas ostane u garaži!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/05/2010 : 00:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Vratio se Mujo iz Njemačke pun para.
- Odakle ti tolike pare? - pita ga Haso.
- Čistim atomske bombe! - reče Mujo.
- A što te nije strah ako ta bomba eksplodira? - upita ga Haso.
- A baš mene briga, nije moja! - reče Mujo.

Pita Haso Muju:
- Jes li kupio auto?
- Jesam. - odgovori Mujo.
- Pa koji?
- Nisan.
- Pa jesi kupio auto ili nisi?
- Pa jesam.
- Pa koji?
- Pa Nisan.
- Pa jel ti to mene zajebavaš ili?? Jesi ili nisi?
- Pa jesam Nisan, jebem te gluha!!

Pričaju telefonom Mujo i Suljo:

- Gdje si bolan Suljo?
- Ma, evo me u Norveškoj.
- A gdje je to?
- Pa, kako da ti objasnim... Imaš li globus?
- Imam.
- E, to ti je odma' ispod šarafa.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 16/05/2010 : 00:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Evo i malo ironije:






AU KAKO JE OVO JAKO!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2010 : 10:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Vratio se Mujo iz Njemačke pun para.
- Odakle ti tolike pare? - pita ga Haso.
- Čistim atomske bombe! - reče Mujo.
- A što te nije strah ako ta bomba eksplodira? - upita ga Haso.
- A baš mene briga, nije moja! - reče Mujo.

Pita Haso Muju:
- Jes li kupio auto?
- Jesam. - odgovori Mujo.
- Pa koji?
- Nisan.
- Pa jesi kupio auto ili nisi?
- Pa jesam.
- Pa koji?
- Pa Nisan.
- Pa jel ti to mene zajebavaš ili?? Jesi ili nisi?
- Pa jesam Nisan, jebem te gluha!!

Pričaju telefonom Mujo i Suljo:

- Gdje si bolan Suljo?
- Ma, evo me u Norveškoj.
- A gdje je to?
- Pa, kako da ti objasnim... Imaš li globus?
- Imam.
- E, to ti je odma' ispod šarafa.

Ovaj s globusom je mrak...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2010 : 10:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kupio čovjek novog BMW-a i odlučio se malo provozati. Izađe on tako u grad i stane na semaforu, kad ono BUM. Okrene se on i vidi fiću. Pogleda svoj auto i vidi slomljena stop svjetla, spojler, branik iskrivljen. Krene on ljutito prema vozaču fiće. Uhvati ga za kragnu, kad on zavapi:
- Nemoj, prijatelju. Pogledaj što voziš, a ja nemam para. Smiluj se!
Ovaj se smiluje i pusti ga. Staje malo kasnije na drugom semaforu i opet BUM. Okrene se i ne može vjerovati, opet isti fićo! Krene on sada sa željom da ubije onog drugog, ali ovaj opet zakuka:
- Nemoj brate, molim te, imam ženu i troje djece.
Ovaj se opet smiluje i pusti ga. Krene i opet, na trećem semaforu, BUM. Okrene se vozač BMW-a, a onaj iz fiće mu maše:
- Idi, idi, ja sam!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/05/2010 : 17:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
In a survey conducted among thousands of women, a question was asked whether any of them would ever sleep with Tiger Woods.
98% of women replied, "Never again."

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2010 : 20:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jedne večeri četiri prijatelja studenata su bili na zabavi i nisu učili za test koji je trebao biti sljedeći dan.
Ujutro su isplanirali sljedeće: zaprljali su se što su bolje mogli, zatim
su takvi otišli do profesora i rekli mu da su prošlu noć bili na vjenčanju, a na povratku im je pukla
guma na autu pa su ga morali gurati natrag i zbog toga nisu u stanju pisati test. Profesor je
ljubazno dozvolio da pišu test za 3 dana. Zahvalili su mu i rekli da će biti spremni za 3 dana.
Trećeg dana su otišli pisati test. Profesor je rekao da im je pripremio
poseban test i da će svatko od njih pisati u drugoj prostoriji. Svi su se složili s tim budući da su se dobro
pripremili.
Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova.
Pitanje 1:
Koja guma?
a) prva lijeva
b) zadnja lijeva
c) prva desna
d) zadnja desna

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 16/05/2010 20:02:54
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/05/2010 : 21:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jedne večeri četiri prijatelja studenata su bili na zabavi i nisu učili za test koji je trebao biti sljedeći dan.
Ujutro su isplanirali sljedeće: zaprljali su se što su bolje mogli, zatim
su takvi otišli do profesora i rekli mu da su prošlu noć bili na vjenčanju, a na povratku im je pukla
guma na autu pa su ga morali gurati natrag i zbog toga nisu u stanju pisati test. Profesor je
ljubazno dozvolio da pišu test za 3 dana. Zahvalili su mu i rekli da će biti spremni za 3 dana.
Trećeg dana su otišli pisati test. Profesor je rekao da im je pripremio
poseban test i da će svatko od njih pisati u drugoj prostoriji. Svi su se složili s tim budući da su se dobro
pripremili.
Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova.
Pitanje 1:
Koja guma?
a) prva lijeva
b) zadnja lijeva
c) prva desna
d) zadnja desna




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/05/2010 : 12:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Emigrirao Mujo u SAD. Ispunjava on kod službenika osobne podatke, a Haso, koji je tamo već malo dulje živio, pomaže mu u prevođenju onoga što ga službenik pita.
- Name and surname - pita službenik.
Mujo razumio pa odgovara: Mujadin Suljić.
- Date and place of birth - pita službenik.
- Pita te kada si rođen i gdje - kaže Haso, a Mujo i na to odgovori.
- Sex? - pita službenik.
- Tri puta u tjdnu - požuri Mujo s odgovorom, a Haso ga ispravlja:
- Pita te jesi li muško ili žensko.
- Ma svejedno ti je meni - reče Mujo - važno je da nije manje od tri puta.

Bara bi se baš poševila, a Štef nema volje...Bara mu zatim kaže da će igrati igru pogađanja. Ona će mu postaviti neko pitanje, ako on pogodi, morat će je poševiti, a ako ne - nikom ništa.
- Što je to? Mala je, na pruge, ima pandže, a kad je držiš u krilu i gladiš, ona prede.
- Krokodil - reče Štef preko volje, a Bara odgovara:
- Kak si pravi, Štef! Odma si pogodil!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/05/2010 : 16:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A young man approached the counter of a convenience store and asked the female clerk,
"May I have six condoms, miss?"
"Don't 'miss' me," she replied.
"Okay, then make it seven."

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 17/05/2010 : 17:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
One Irony slike me podsjećaju na ovu foru(kad smo već pri Engleskom):

The 1st National Apathy Contest was cancelled due to lack of interest.

A evo i par grafita iz moje škole:

Je**š cenzuru!
Incest je igra za cijelu obitelj(nadopisano:Ja je igram doma s bracom)
(nasumične riječi)Karamelizirani Isus! Satanic bananas from outer space Two šlapas in a trenchcoat Bakina čarobna dijafragma
I see dumb people
I najhrabriji su se posrali ovdje(iznad WC-a)
Leo,samo zato što si se rodio u kanalizaciji,ne znači da si ninja!
Svi smo Mini Me
Čmarctic Monkeys
Koja je najpametnija plavuša na svijetu?Zlatni retriver!
Punk's njet mrtav
Stop drinking and go back to work!

Edited by - Lucy Liu on 17/05/2010 17:24:41
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 17/05/2010 : 18:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
U mojoj školi je pisalo: "Ovdje su se i najhrabriji usrali" - ne znam baš da neko kaže kad se boji da će se "posrat" :))))))))
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 17/05/2010 : 18:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Evo aploudal sam jedan smiješan video iz birtije u kvartu hehehehe..
Moj pajdo si može pijan sfrkat uho :))))))

http://www.youtube.com/watch?v=bB3L0U8lKSY
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 17/05/2010 : 19:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucy Liu

One Irony slike me podsjećaju na ovu foru(kad smo već pri Engleskom):

The 1st National Apathy Contest was cancelled due to lack of interest.



Ili:
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/05/2010 : 19:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
- Ajmo se ševiti - reče Eva jednog dana Adamu.
- Kako? Pa ti nemaš rupu - odbije je Adam.
I Eva se rasplače. Dok je hodala vrtom, naiđe ona na jednog djetlića i ispriča mu svoje ljubavne jade. Djetliću bilo žao, pa Evi izbuši rupu.
Od tada, pa sve do danas, djetlići buše rupe u drvetu.
Sva sretna Eva dođe Adamu i kaže:
- Evo, imam rupu! Hoćemo li sada?
- Nećemo, jer nemaš dlaka - odbije je opet Adam.
I opet se Eva rasplakala. Šeće se ona dalje vrtom i ugleda jednog majmuna, pa mu ispriča svoje ljubavne jade. Sažalio se majmun, pa je sa svoje guzice skinuo snop dlaka i dao ih Evi.
Od tada pa do danas majmuni imaju gole stražnjice.
- Evo, imam i dlaka! Hoćemo li sada - sva sretna Eva pita Adama.
- Kako ćemo se ševiti kad ti rupa nije vlažna - opet se usprotivi Adam.
I ponovno se Eva rasplače i otrči do obale obližnje rijeke. Sjedi ona na obali i plače, a nakon nekoliko minuta iz vode izroni ribica. Ispriča njoj Eva svoje jade, a ribica reče:
- Ništa se ne brini! Evo, ja ću te navlažiti!
Od tada, pa sve do danas, ne zna se miriše li riba po pički ili pička miriše po ribi.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 17/05/2010 : 19:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Odvale mog bivseg profesora biologije:


*" Polaste u u učjoncu dok vas nisam sve priveo direktoru i sekretaru!!

*" Pogledaj se kak'a si ko đavo. Uplašio sam se kad sam te vid'o...

*" Nemojte molim vas!!!

* "Jel vama u hodniku učion'ca?!"

* "Ti, napolje!!(Što?) Napolje, pa tam' žvaći...tre'a povraćam..."

* "Dok se ja ovde rastežem ko kišna glista, moj Arso igra telefon...E moj Arsiću, ako hoćeš telefon javi se razredniku!"

* "Ja ko debil! Neznam šta da kažem!"

* "Šta si se ti tako obukla ko Đavo!"

* "Kad je vama ekskurzija? Aaa, sve ću vas poizbacivati iz avtobusa"

* " 'de ćete vi?(pa u WC profesore) Kak'i je to WC za pet minuta?"

-dijalog Starčevića i Baroša:
"(Starčević gleda na sat i pokazuje) Kolega! Jel ti vidiš da je zvon'lo, jel znaš ti da je čas poč'o? BAROŠ:"Eeee, mene su zajebali!"

* "Jeli vi đeco, da ja vas pitam nešto:Ko je ono juče iš'o i pršć'o prozore po hodnicima?!(neznamo mi profesore)Ma...nemojte molim vas. Ja sam juče vid'o onog malog u crvenoj jakni, kako šeće po hodnicima i mlatara mokrim sunđerom, Sve je prozore ispopršć'o!!Ti mali ajde samnom da se javiš svome razredniku!"

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/05/2010 : 19:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Odvale mog bivseg profesora biologije:


*" Polaste u u učjoncu dok vas nisam sve priveo direktoru i sekretaru!!

*" Pogledaj se kak'a si ko đavo. Uplašio sam se kad sam te vid'o...

*" Nemojte molim vas!!!

* "Jel vama u hodniku učion'ca?!"

* "Ti, napolje!!(Što?) Napolje, pa tam' žvaći...tre'a povraćam..."

* "Dok se ja ovde rastežem ko kišna glista, moj Arso igra telefon...E moj Arsiću, ako hoćeš telefon javi se razredniku!"

* "Ja ko debil! Neznam šta da kažem!"

* "Šta si se ti tako obukla ko Đavo!"

* "Kad je vama ekskurzija? Aaa, sve ću vas poizbacivati iz avtobusa"

* " 'de ćete vi?(pa u WC profesore) Kak'i je to WC za pet minuta?"

-dijalog Starčevića i Baroša:
"(Starčević gleda na sat i pokazuje) Kolega! Jel ti vidiš da je zvon'lo, jel znaš ti da je čas poč'o? BAROŠ:"Eeee, mene su zajebali!"

* "Jeli vi đeco, da ja vas pitam nešto:Ko je ono juče iš'o i pršć'o prozore po hodnicima?!(neznamo mi profesore)Ma...nemojte molim vas. Ja sam juče vid'o onog malog u crvenoj jakni, kako šeće po hodnicima i mlatara mokrim sunđerom, Sve je prozore ispopršć'o!!Ti mali ajde samnom da se javiš svome razredniku!"



lol profa ti je legenda!

sjećam se ja provale moje bivše profe iz matiše: bilo je negdje oko 10 ujutro, mi smo se svi smijali, a ona kao: baš je večeras veselo!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/05/2010 : 20:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Evo malo video uradaka za sve one koji nisu nikad čuli za Remija Gaillarda...
http://www.youtube.com/watch?v=81szj1vpEu8&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=hqOBR_Xbw2I&feature=fvst

Trljam ruke.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/05/2010 : 20:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

- Ajmo se ševiti - reče Eva jednog dana Adamu.
- Kako? Pa ti nemaš rupu - odbije je Adam.
I Eva se rasplače. Dok je hodala vrtom, naiđe ona na jednog djetlića i ispriča mu svoje ljubavne jade. Djetliću bilo žao, pa Evi izbuši rupu.
Od tada, pa sve do danas, djetlići buše rupe u drvetu.
Sva sretna Eva dođe Adamu i kaže:
- Evo, imam rupu! Hoćemo li sada?
- Nećemo, jer nemaš dlaka - odbije je opet Adam.
I opet se Eva rasplakala. Šeće se ona dalje vrtom i ugleda jednog majmuna, pa mu ispriča svoje ljubavne jade. Sažalio se majmun, pa je sa svoje guzice skinuo snop dlaka i dao ih Evi.
Od tada pa do danas majmuni imaju gole stražnjice.
- Evo, imam i dlaka! Hoćemo li sada - sva sretna Eva pita Adama.
- Kako ćemo se ševiti kad ti rupa nije vlažna - opet se usprotivi Adam.
I ponovno se Eva rasplače i otrči do obale obližnje rijeke. Sjedi ona na obali i plače, a nakon nekoliko minuta iz vode izroni ribica. Ispriča njoj Eva svoje jade, a ribica reče:
- Ništa se ne brini! Evo, ja ću te navlažiti!
Od tada, pa sve do danas, ne zna se miriše li riba po pički ili pička miriše po ribi.




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 17/05/2010 : 20:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A husband decided to buy his mother in law a cemetery plot as a Christmas gift. The next year he didn't buy her anything. When she asked him why, he replied, " Well, you still haven't used the gift I bought you last year!"

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 659  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000