forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dragonero
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 132

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 11/11/2014 : 17:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

[quote]
Što kažeš na Hekubu, izgleda da će svi likovi koju su "umrli" kad tad oživjeti?
Tek sam sad primijetio da je na naslovnici sljedećeg broja ona, nikad nisam gledao na facu jahača.




Hekuba? Nemam pojma tko je ona, nisam čitao Romanzo a Fumetti ako si na to mislio.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/11/2014 : 19:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sorry na spojleru, zaboravio sam da nisi čitao romanzo.


edit:
Najbolje ti je pričekati ovo reizdanje u boji koje će izaći u Italiji sljedeće godine, nego kupovati VČ-izdanje.

Edited by - solar on 11/11/2014 19:42:14
Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 11/11/2014 : 21:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Sorry na spojleru, zaboravio sam da nisi čitao romanzo.


edit:
Najbolje ti je pričekati ovo reizdanje u boji koje će izaći u Italiji sljedeće godine, nego kupovati VČ-izdanje.



Strpljen spašen.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/11/2014 : 21:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gianluigi Gregorini

Edited by - solar on 19/01/2015 11:50:21
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 13/11/2014 : 21:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#11 - "Kraljica Algenata"

Izvrsno.
Finale priče je nadmašilo moja očekivanja, Enoch je išao malo dalje od interesantnih borbenih scena i relativno predvidljivog kraja, a to je točno ono što mi je nedostajalo u zadnjih nekoliko epizoda.

spojleri:
Sheda i Hekuba pripadaju posebnom redu koji je zadužen za čuvanje čarobnjaka i uvijek sam ih smatrao nekakvim likovima koji se drže šablone, tj. služe, rade i nikad ne pitaju zašto. E pa izgleda da to i nije baš tako.
Iznenađenje da je Hekuba živa je moglo biti samo to - obično iznenađenje upotrebljeno da izazove kratkotrajnu reakciju bez želje da se ide u nešto kompliciranije i dublje. Enoch se nije poslužio takvim jeftinim trikom, nego mu je to bilo sredstvo da priču skrene u novom i neočekivanom smjeru, odmah se osjetilo da čovjek ima neki plan.
To je posvjedočeno u činjenici da njezina priča ima dosta interesantnih elemenata. Cijelo vrijeme smo imali dojam da su Algenti neka vrsta zombija bez prave svrhe osim da siju strah i smrt, ali Hekubina pripovijest okreće tu priču naopačke. Oni su prema njoj pokazali sve samo ne strah i smrt. Kako je moguće da su je prihvatili, kako je moguće da oni imaju "humanu" stranu, kako je moguće...?
Na to se nadovezuje Shedina priča. Imaju li "madre guardiane" ikakva prava osim prava da poginu? Na koji način ih tretiraju u "redovima", jesu li oni uopće cijenjeni kao ravnopravna ljudska bića i još apsurdnije - jesu li Algenti bili bolji i humaniji prema Hekubi, nego što su to bili njezini najbliži?
Iznenađenja ne prestaju, pa Hekuba na vrhuncu dvoboja pruža najuvjerljiviji dokaz - Shedinu deformaciju, posljedicu "kazne" zbog njezinog nedovoljnog posluha!
Kakvi li su to prijatelji i zaštitnici koji su te u stanju unakaziti, tko je ovdje pravi neprijatelj?
To su sve legitimna pitanja koja je scenarist uspio iznijeti na površinu i natuknuti da sve nije baš kakvim se čini na prvi pogled.
Sve to mi je bilo dovoljno da ocjenim ovu priču vrlo dobrom, ali zadnjih četrdesetak stranica su me oduševile.
Luca Malisan rastura s crtežom, usporedio bih ga s Andreom Accardijem u "Iskupljenju samuraja" i "Cvjetovima masakra", crtež za desetku.
"Priča monahinje" mi je skoro bila bolja od svega dosad, one scene ulaska u samostan i otkrića da su joj čovjeka kojeg je voljela ubili na zvjerski način su neočekivane, skoro pa mučne.
Kakav je to nakaradni moral kojeg njeguju u tom nakaradnom samostanu? Koji su je to bolesnici mogli onako unakaziti, priča vas toliko emocionalno angažira da bi najradije ušli u kadar i razbili glavu nekim likovima. Uistinu se počnete pitati jesu li Algenti bolji od ljudskog smeća koje nju cijeli život okružuje. Onda, opet obrat, Enoch nam ne dopušta da mrzimo sve i svakoga jer Sheda uspijeva pobjeći nepravednoj kazni zbog poglavarice koja joj usprkos svemu želi dobro.
Sama ideja da mi nju pratimo na putu kući i gledamo što sve mora proživjeti, bez upletanja Gmora i Jana u priču, mi je baš odlična.


Da ocjene dajem samo za zadnjih četrdesetak stranica podijelio bih sve desetke, ovako će ipak biti malo manje.
Ova priča mi je definitivno vratila vjeru u serijal kojeg ću sigurno pratit i dalje.

Ocjene za #10 i #11:

Priča: 8
Scenarij: 9
Crtež: 9
Naslovnice: 9

Edited by - solar on 04/05/2018 13:53:28
Go to Top of Page

M-comics
Starting Member



22 Posts

Member since 15/07/2014

Posted - 16/11/2014 : 20:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send M-comics a Private Message  Reply with Quote

Gmor - ilustracija The Mičo


Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/11/2014 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gregorini
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/11/2014 : 23:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hexen

quote:
Originally posted by solar

Yamara - nova monahinja/ratnica u serijalu, vjerovatno će biti dio "stalne postave".
Crtež: Riccardo Crosa
http://oi62.tinypic.com/s2e1dc.jpg



Zanimljivo da to spominješ jer sam baš o tome htio pričati. Naime, u epizodama 10-11 pojavljuje se ratnica-redovnica Sheda koja na kraju 11-og broja dobiva i kratku priču od jedno 40-ak strana.
U epizodama 13-14 se pak pojavljuje jedan novi lik koji na kraju epizode također dobiva svoju priču od cca 40 strana.
Jako mi se sviđa ta ideja o ovakvim mini-epizodama o sporednim likovima jer se otkriva više o njima i o svijetu, čime u neku ruku i prestaju biti "sporedni" likovi. Čim su dobili te priče, vjerojatno se očekuje i njihov povratak.
Zato mi je čudno da se pojavljuje ova Yamara a ne Sheda.

Nakon pročitanog broja 11, mogu reći da mi je tzv. spin-off sa Shedom bio odličan i baš me zanima što joj se dogodilo u oblasti Velikih Jezera.
I ja bi također volio vidjeti nju umjesto ove nove monahinje, ali o tom potom, možda nam daju i jednu i drugu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/11/2014 : 18:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#12 - "Prijetnja iz dubine"

Nakon jako dobre desetke i odlične jedanaestke stiže nam još jedna vrlo dobra priča od Luce Enocha.
Interesantan uvod i postepeno otkrivanje opasnosti, bilo je i par komičnih scena što uvijek dobro dođe. Najveći plus jest osjećaj da ne znate što će se dogoditi sljedeće, element iznenađenja je stalno prisutan za razliku od Viettijevih priča (#6, #7, #8).

spojleri:
Najbolji mi je kraj sa onim dimenzionalnim strojem, koji će omogućiti i susretanje dva svijeta (budući Zagor&Dragonero team-up). Zadnji kadar sa Radahom je baš pravi teaser za budućnost.
Moglo bi se prigovoriti kratkoći priče, jer kraj je pomalo usiljen, po meni, jednodijelne priče bi trebale biti iznimka a ne pravilo.
Crtež je dobar, za moj ukus previše bijelih površina, nedovoljno kontrasta u scenama po danu, događaji u podzemlju su puno bolji.



Ako išta u Bonelliju ima budućnost to je Dragonero, jer ovaj serijal nije ničim ograničen, jedino piščevom maštom.

priča: 8
scenarij: 7
crtež: 7
naslovnica: 8

Edited by - solar on 19/11/2014 18:06:33
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/12/2014 : 00:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Off the Margondàr coast, the flag of a ruthless corsair is fluttering in the breeze!



DRAGONERO 20
Frequency: Monthly
FACCIA D'OSSO
Release: 09/01/2015
Plot: Luca Enoch
Script: Luca Enoch
Artwork: Giuseppe De Luca
Cover: Giuseppe Matteoni

"Dragonero is in Hàlwèsuhre, on the Margondàr coast, to keep an eye on the increased pirate activity in the area. Above all, he’s worried about a small fleet, led by a fast and well-armed ship, whose captain is a ruthless and mysterious corsair: the notorious “Boneface”. While facing the pirate, though, Ian will take an unexpected plunge in his remote past—he’ll have to live through a dramatic event of his life once again, to come to terms with the consequences of his actions."










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/12/2014 : 00:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Najbolja naslovnica dosad!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/12/2014 : 19:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Vietti za 2016. najavljuje prekretnicu u serijalu, a sve će trajati čak 6 brojeva.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/12/2014 : 18:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#19



Album sa svim naslovnicama:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.842110229143473.1073741840.520458311308668&type=3

Edited by - solar on 04/05/2018 13:54:21
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/12/2014 : 23:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#13 - "Rođen iz plamena"

Još jedna dobra Enochova priča. Crtež razbija, Buscaglia ima nevjerovatan talent za stvaranje efekata sa kontrastima.

spojleri:
Opasnost koju Erondar nije vidio milenijima, Alben nam objašnjava opseg i veličinu problema s kojim se Jan i Gmor moraju suočiti. U međuvremenu zmaj počinje tamaniti ljude i stvarati probleme, a na tragu su mu sumnjivi "lovci" koji se za sada ne pokazuju kao loši ili dobri što me ugodno iznenadilo, taj dojam još više pojačava ona scena na kraju gdje su Gmor i Jan s njima večerivali.
Najinteresantnije od svega jest otkriće da je Gmor u prošlosti bio neka vrsta redovnika i pogotovo ona njegova priča o istraživaču i nepoznatim zemljama. Kraj je baš dobar gdje nam se otkrivaju nova pitanja o zmaju i njegovim namjerama jer je usred gradića oteo neku nevinu curku i tko zna što sa njome namjerava.
Sviđa mi se što u scenariju svako toliko imamo neku humorističnu aluziju tj. čini se da Enoch ima više smisla za karakterizaciju likova, posebno su dobri štosevi sa onim patuljcima.


Ovo je prva epizoda tako da u njoj više vremena provodimo postavljajući teren za sljedeću u kojoj bi trebali dobiti neke odgovore, ipak usprkos svemu nema nekog osjećaja velike važnosti premda se cijela situacija tako želi prezentirati, hoću reći priča je za sada vrlo dobra ali ne i odlična.
Vidjet ćemo što br. 14 donosi.

Edited by - solar on 04/05/2018 13:54:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/12/2014 : 09:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica razbija!
Kojoj li budali samo pade na pamet da stavi Venturija da crta crossover sa Zagorom, pored ovakvih crtaca?!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 15/12/2014 : 17:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dragonerov crtački staff je, usudio bih se reći, kvalitetom uz bok Teksovom.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/12/2014 : 17:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Meni najbolja dosad.

#20



Album sa svim naslovnicama:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.842110229143473.1073741840.520458311308668&type=3

Edited by - solar on 04/05/2018 13:55:12
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 22/12/2014 : 17:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Naslovnica razbija!
Kojoj li budali samo pade na pamet da stavi Venturija da crta crossover sa Zagorom, pored ovakvih crtaca?!



Da, isto sam pomislio, samo ne zbog ove naslovnice... Nevjerovatno. Sve vise sumnjam da im je cilj u SBE da zavrse sa Zagorom, i to na prilicno neslavan nacin. Samo se podilazi ljudima koji traze kopije kopijinih kopija, nevjerovatno!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/12/2014 : 18:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Baš jučer čitam br. 14, kojeg crta Buscaglia, ali u zadnjoj trećini stripa ima jedan "spin-off" koji prati jednog od likova netom završene avanture. Mislim se, baš šteta da Buscaglia ne radi kompletan strip jer vrlo vjerovatno Walter Trono neće biti toliko dobar. Čim sam se uhvatio tog zadnjeg dijela iznenadila me kvaliteta crteža koji je toliko dobar da ga je šteta vidjeti na tako malom formatu.

Isto mi se dogodilo i sa brojem 11, u kojeg glavnu priču radi Gregorini, izvrstan crtač, ali Luca Malisan koji je bio zadužen za "spin-off" me je oborio s nogu.
Uspio je postići sličan ugođaj kao Andrea Accardi u "Iskupljenju samuraja" odnosno "Cvjetovima masakra".

Edited by - solar on 22/12/2014 18:09:50
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/12/2014 : 20:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#14 "Pogled čudovišta"

Luca Enoch me opet ugodno iznenadio. Krenuo sam u ovu priču ne očekivajući ništa mimo klasičnog Bonelli kanona, koji nalaže da čudovišta budu zla i likovi s ružnim i deformiranim facama ubojice i pljačkaši.
To su bile moje zamjerke na pojedine Viettijeve priče, njegove negativce ste mogli prepoznati, ono što se kaže, iz aviona.
Tko je čitao Geu zna da je Enoch sve samo ne "takav" scenarist.

Ono što sam rekao u prošlom komentaru, da priča nije toliko velika kakvom se je želi prikazati, još uvijek stoji. Premda više nisam siguran je li to neuspjeh scenarista ili njegova svjesna odluka.


spojleri:
Kao što sam spomenuo, najviše od svega me dojmilo to što ona ekipa lovaca sa genocidnim facama nisu nakaradne ubojice, nego pojedinci sa svojim manama i vrlinama. U zadnjoj trećini imamo tzv. "spin-off" gdje vidimo kako i oni žive u jednoj zajednici u kojoj postoje određena pravila, osjećaj časti, ponosa i hrabrosti. Činjenica da smo vidjeli Reykartov flešbek, u kojem se on prisjeća svoga mladenaštva i događaja zbog kojeg je ostao unakažem čitav život, je izvanredna baš zbog toga što nam govori o tome da vizualna deformiranost nije nužno posljedica "unakaženosti duše", odnosno moralne pokvarenosti, nego može biti nešto posve drugo.
Tu možemo povući paralelu sa Zmajem koji također, za razliku od prošlog broja, pokazuje svoju pravu "humaniju" prirodu, jer nije bila njegova krivica što su ga ukrali prije nego što se "rodio".
Naravno to ga ne oslobađa krivnje za one individue koje je ubio, ali kada se uzmu u obzir sve okolnosti, slika koju dobivamo o njemu ipak nije potpuno crna.

Nedostaci u priči postoje, npr. Zmaj je oteo onu djevojku bez nekog pravog razloga, jer nakon što su Jan, Gmor i lovci krenuli u okršaj s njime, nju više ni ne vidimo, a bila je čak i na naslovnici.



Buscaglia je genijalan u stvaranju efekata sa kontrastima, ima meku i preciznu liniju koja odiše elegancijom. Tu i tamo nekada pretjera u efektima pa nije na prvi pogled jasno što se u dubini kadra događa, ali sve su to detalji koji blijede kad se sve uzme u obzir.
Walter Trono koji je bio zadužen za "spin-off" je izvrstan što čovjek ne bi nužno očekivao. Iznimno je detaljan i atmosferičan, kao stvoren za A4 format.

Zaključak:
Enoch je pravi čovjek za Dragonera, zna što radi, ima talenta i što je najvažnije u njegovim pričama događaji se ne redaju efekta radi, nego osjećate da taj cijeli svijet ima neku dublju logiku i smisao.


Ocjene za #13, #14:

Priča: 8
Scenarij: 9
Crtež: 9
Naslovnica: 9

Edited by - solar on 04/05/2018 13:56:08
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/12/2014 : 13:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/12/2014 : 16:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ako netko voli čitati strip i u isto vrijeme imati neku vrstu glazbene podloge, evo jednog od mojih favorita

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/12/2014 : 23:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#15 "Spletke na dvoru"

Serija dobrih priča se nastavlja.
Prvi put dolazimo u glavni grad Carstva i imamo što vidjeti. Za crtež je zadužen iskusni Giancarlo Olivares koji je uložio veliki trud da nam dočara Vahlendart. Na naslovnici možete vidjeti carsku plaču koja je zaista spektakularna, a ni ostatak grada nije ništa lošiji, tu su zidine koje ga opasavaju, tvrđave, svjetionici itd.

Cijela ekipa je na okupu: Jan, Gmor, Sera pa i Mirva koja se najkasnije priključuje družini.
Koliko god je Vahlendart vizualno atraktivan, to nije ništa u usporedbi sa sjedištem tehnokratskog saveza Tectuendartu, nadam se da će vrlo brzo u budućnosti biti neka priča vezana uz tu lokaciju.

Razlog dolaska u glavni grad jesu problemi na granici, točnije potencijalni rat s Algentima koje smo imali prilike vidjeti u broju 10 i 11.
Enoch je iskoristio priliku i odmah nas je upoznao s dijelom religioznih tj. carskih obreda, koji su sami po sebi dosta interesantni jer nam na posredan način otkrivaju nešto više o samom svijetu Dragonera.
Usred svečanosti počinju problemi, koji se tiču direktno carske obitelji, a ne treba ni spominjati da se naša družina našla u središtu događanja.

Poslije toga ulazimo u uže središta grada i u samu palaču gdje se događaju još interesantnije stvari koje nisu isključivo vezane uz sumanutu akciju nego tu ima puno, kako naslov kaže "intriga" tj. spletki, kojima naš Ian nije previše vičan. Jako, jako interesantno.

spojleri:
Posebno je bilo zanimljivo pratiti pojedine likove i njihovu karakterizaciju.
Princ je pomalo klišejasto prikazan kao razmaženo, egoistično derište željno moći i slave, više su me zaintrigirali ženski likovi i to ne samo zbog skladnih tjelesnih proporcija, s time da mi se Fem, bez obzira na brzopletost, čini nekako najnepokvarenija, dok je Zhabele iskusna ženska premazana svim mastima (drogirani i silovani Jan će to najbolje znati :D).
Toliko sam stvari nabrojao a da nisam ni spomenuo glavnu pokretačku nit priče - plaćenog ubojicu tj. ubojice, tako da nastavak očekujem sa priličnom znatiželjom.
Također su mi se svidjele scene na kraju jer je serijal počeo slično "na krovovima" Baijadana.
Dojmili su me i neki detalji s kojima nam Enoch suptilno ukazuje na odnose među likovima i njihovo unutarnje stanje, npr.:
- 6. str. i Gmorova reakcija na određene članove posade.
- Mirvino zadirkivanje Jana u trećem kadru 39. str.
- Zhabelino pipkanje ispod stola i Janova iznenađena faca na 57. str.
- 71. str. mi je možda najdraža od svih jer tu imamo priliku vidjeti kako Jan na kraju napornog dana pokušava skupiti dojmove, pali lulu i u jednom kontemplativnom raspoloženju gleda u daljinu prema gradu odnosno morskoj pučini, a taj kadar na dnu 71. str. me se najviše dojmio jer u jednom pogledu prelazite iz carske palače pa sve do krajnjeg svjetionika na najizbočenijoj točki grada. Izvrsno, baš izvrsno.
- Ubojstvo one dvije curke koje su služile kao priležnice princu, je poprilično okrutno i upečatljivo, posebno slika njihovih kostura na samom rubu bazena.

Zamjerku mogu eventualno uputiti na činjenicu što Seru i Gmora gotovo da i ne vidimo u većini priče.
Crtež je odličan, jedino što Olivaresu mogu zamjeriti jest Janovo lice, koje još uvijek nije u potpunosti savladao.


Inače, ovo je jedna od najbolje ocjenjenih priča od strane talijanskih forumaša.


Vahlendart

Edited by - solar on 20/03/2020 19:29:42
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 26/12/2014 : 00:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Citam Romanzo, crtac je luuud, prekrasno crta.

Sad tek vidim da sam se prevario, mislio sam da ce boljeti glava od silnog teksta, a ono uopce nije i jos je ugodjaj super, bas mi je trebalo nesto ovakvo za Bozic, ostavit cu komentar sutra na recenziji.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2014 : 00:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odlično!

p.s.
Da, i meni se Matteoni jako sviđa, ali najluđe od svega je što imaju još najmanje trojica, četvorica koja su mi u istom rangu, možda čak i bolja.


EDIT na gornji komentar epizode:

Sjedište tehnokratskog saveza - Tectuendart

Edited by - solar on 26/12/2014 00:36:39
Go to Top of Page
Page: of 132 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000