forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 186

VALTER
Advanced Member

Croatia
5081 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/10/2018 :  15:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nitko se ovdje ne ponaša kao ti, afektivno, malo je reći da svako malo praviš scene i ispade, jer si, jadničak, bio 'isprovociran'... Nitko nije bio toliko puta izbačen s foruma, i da nije milosti moderatora, koja ti je ukazana (što je posve u redu) ne bi sada ni bio ovdje i rigao vatru te svisoka dijelio lekcije o poželjnom načinu komunikacije. Tvoj problem je što previše ozbiljno shvaćaš ovaj forum, afektirano reagiraš i na najnedužnija podbadanja, tukao bi se s ljudima... Moguće je da nisi takav u stvarnom životu, ali takvo ponašanje ukazuje na ozbiljan problem zbog kojeg bi trebao potražiti stručnu pomoć, najozbiljnije ti govorim.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  16:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I još jedna stvar, koja se tiče ne samo tebe nego i ove, ne znam kako da ih nazovem a da bude normalno,uglavnom pronaći će se...ove koji vode računa što ja i gdje radim, i kakva je moja forumska povijest, da li sam prije bio obožavatelj lika i djela Golubovića, i da li sam sada fake Gentleman itd...svi vi, a ima vas dosta miješate moj karakter s mojim stavom,moj karakter je ono što ja jesam i tko ja jesam a moj stav ovisi o tome tko mi se nađe na putu.Zato drugi puta dobro razmislite prije nego iznosite moju povijest ovdje.
Nadam se da budem došao na neko stripovsko okupljanje i da upoznam neke ljude ovdje, pa da si kažemo sve što si imao reći bez zaštite tipkovnica i monitora, ljudski,muški, jedan drugome...ne vole se svi skrivati iza monitora.
Ovdje ima par ljudi iz mojeg grada, koji znaju da smo iz istog grada i nikada se nisu javili za neko druženje, piće...ni ne moraju,samo neka oni misle da sam ja divljak i dalje...
Ima ovdje osoba koje me znaju uživo, kao što je mamlaz, reem cp,CAGLIOSTRO13,wanderer...evo svi su na sudu sa mnom, neki su i na groblju od mojeg divljaštva.
I ne, ne opravdavam se ja nikome, samo neću više dozvoliti da me gaze ovdje kojekakve bezlične osobe u udobnosti sigurnosti a nisu u stanju uživo reći dvije rečenice.

Quitting is not an option.Fight on.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  16:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Nitko se ovdje ne ponaša kao ti, afektivno, malo je reći da svako malo praviš scene i ispade, jer si, jadničak, bio 'isprovociran'... Nitko nije bio toliko puta izbačen s foruma, i da nije milosti moderatora, koja ti je ukazana (što je posve u redu) ne bi sada ni bio ovdje i rigao vatru te svisoka dijelio lekcije o poželjnom načinu komunikacije. Tvoj problem je što previše ozbiljno shvaćaš ovaj forum, afektirano reagiraš i na najnedužnija podbadanja, tukao bi se s ljudima... Moguće je da nisi takav u stvarnom životu, ali takvo ponašanje ukazuje na ozbiljan problem zbog kojeg bi trebao potražiti stručnu pomoć, najozbiljnije ti govorim.

Gdje sam ja to napravio scenu u zadnje vrijeme?
Ako već tako raspravljamo, pa čovječe ti gdje god da se pojaviš tu su scene i svađa, upravo zbog tog tvojeg provociranja,mislim da nisam vidio temu na kojoj si se pojavio kao normalna osoba koja ima kontrolu nad svojim ponašanjem, mislim u čemu je tvoj problem kad se tako ponašaš?Tukli su te u školi pa se sada iživljavaš nainternetu?
Ili to namjerno radiš ili si totalno van svake kontrole,ako je ovo provo onda ti svaka čast na što trošiš život.
Pa čuješ li ti sebe,da ja pravim probleme, pa čovječe kao što sam napisao,kad se vidi da si online svi znaju da su svađe aktualne na forumu,ti si trenutni sionim svađe na forumu!
To da nitko nije toliko puta izbačen s foruma,jednostavno nije istina,kad već to spominješ, ti bi trebao biti izbačen iz foruma svaki puta kada se logiraš,jer 80% tvojih komentara su direktno kršenje pravila foruma,ali eto moderatori se smilovali računaju mora biti malo " vatre " na forumu,pa te neće izbace.
S nikim ja ovdje ne razgovaram s visoka,nikada to nisam radio,ništa ja nisam vrjedniji od tebe niti ti od mene, stvar je glave,stava,ponašanja...
Ti se nikada nisi potukao u životu?Znači po tebi zbog tuče trebam potražiti stručnu pomoć?Opet govoriš nešto što nije istina, ne bi se s nikim potukao ali ne bi stajao kad bi me netko lupio šamarom ili šakom.
Da mi završimo ovo,kad si se već pobrinuo i dao mi savjet, dopusti da ja tebi isto dam prijateljski, ljudski savjet.
Dečko, ostavi se foruma tj. virtualnog života,pronađi nekoga za društvo,porazgovaraj s nekim o očiglednim i dubokim problemima iskompleksiranosti i manjak samopoštovanja.
Nemoj trošiti novac na stručnu pomoć, imaš knjige na tu temu,potraži na netu, ali moj ti je savjet da nađeš nekoga tko će te saslušati s razumijevanjem.
Pokušaj se stabilizirati i isključi si internet na jedan period, jer ovako samo još više toneš u beznadnost u koju si upao.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  16:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da li netko zna hoće li uoči Interlibera LL izdati nešto,i ako da,što?

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11259 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2018 :  16:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

koja debilana

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 10/10/2018 16:38:56
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

Croatia
1730 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/10/2018 :  16:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pa nadamo se Dragonera jedno 6 komada 😁

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11259 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2018 :  16:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:

do 12

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/10/2018 :  16:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Kako će to sirotiLJa ispratiti, ne sikiram se za ove što imaju za mercedese :D
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11259 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2018 :  16:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Kako će to sirotiLJa ispratiti, ne sikiram se za ove što imaju za mercedese :D

pljačkajući ove sa mercedesom u kojem čitaju dragonera

Edited by - risbozg on 10/10/2018 16:45:43
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  16:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

koja debilana

Slušaj lik, koji je tvoj problem?Koga ti nazivaš debilom?
Daj se drži svoje riječi i ne komentiraj ništa što ima veze sa mnom ,kao što si rekao, barem to ako ništa drugo ne možeš.
Zamisli da ja napišem koja debilana svaki puta kada sam prieiljen čitati tvoje doslovno uplive od jedne rečenice.
Zaobiđi me i ne komentiraj,drži se svoje riječi!

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/10/2018 :  16:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Kad ostave Dragonera na sjedištu mercedesa dok su u prodavnici :D
Već zamišljam Valtera kako razbija staklo i bježi koliko ga noge nose sa Libelusovom perfekcijom pod miškom :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  16:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:

Ma to ne pratim, iako imam love ko pljeve, možda bi mogao razmisliti da kupim wc papir umjesto da s novcima to obavim, pa skupim i za Dragonera, a našlo bi se i da kupim kao poklon ovdje nekima prisutnima da im umanjim patnje

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11259 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2018 :  17:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

koja debilana

Daj se drži svoje riječi i ne komentiraj ništa što ima veze sa mnom ,kao što si rekao, barem to ako ništa drugo ne možeš.
Zamisli da ja napišem koja debilana svaki puta kada sam prieiljen čitati tvoje doslovno uplive od jedne rečenice.

ne sjećam se da sam ti se obratio ti mali besprizorni iskompleksirani klaunu a to kaj si se prepoznao u postu to je tvoja stvar

Go to Top of Page

udarnik007
Junior Member

Croatia
347 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/10/2018 :  17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Da se nadovezem na postove gore, ja cijeli zivot
zaradujem i zivim od baustele i pitam vas koji ste
uzeli baustelu u komentar da li moj novac smrdi?
Jesam li ukrao ili nesto? Kakav je to uopce stav
prema zivotu i ljudima? Da li je netko tko radi i zivi od
baustele manje vrijedan ili manji covjek od Vas gospodo?

Volim te mama,
al' ne više od
DINAMA!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  17:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Baš mi je drago zbog ovog posta, neka primitivac uvidi da je primitivac ima šanse 0,001% da mu se promjeni taj zadrti mentalni sklop.
Kaže s pola foruma si se zakačio, ma zakačiti ću se sa cijelim forumom sve dok je takav primitivizam koji omalovažava se oko sebe a sebe uzdiže na snazi.
Udarnik,ako se ikada sretnemo na stripovskom okupljanju, imaš od mene cugu i strip po vlastitom izboru.

Go to Top of Page

udarnik007
Junior Member

Croatia
347 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/10/2018 :  17:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by agochkov

Italija: Martin Mystere 131 La grande illusione 3.20 €
Hrvatska: Martin Mystere 131 Velika Iluzija 150 kn (~20 €)
Nuff' said

P.S.: Da sam na mestu Libellusa ja bi sve poskupio 50%. I tako bi se nasli kupci

Onda recimo usporedimo spomenuti Jonas Fink integral

Italija 29 €
Fibra cca 36 €

Daj usporedi neka druga izdanja majketi!!!
Usporedi amere!!!
Sandmana, Preachera, 100 metaka i jos toga.
Sta se hvatate za Finka, a i o tome bi se dalo. 😉

Volim te mama,
al' ne više od
DINAMA!!!
Go to Top of Page

udarnik007
Junior Member

Croatia
347 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 10/10/2018 :  17:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Baš mi je drago zbog ovog posta, neka primitivac uvidi da je primitivac ima šanse 0,001% da mu se promjeni taj zadrti mentalni sklop.
Kaže s pola foruma si se zakačio, ma zakačiti ću se sa cijelim forumom sve dok je takav primitivizam koji omalovažava se oko sebe a sebe uzdiže na snazi.
Udarnik,ako se ikada sretnemo na stripovskom okupljanju, imaš od mene cugu i strip po vlastitom izboru.

Nema frke brate! U ZG sam pretezno na svim okupljanjima
sto se stripa ticu. Nisam nesto od komentara i pretezno
sve promatram iz kuta osim kad mi nesto zasmeta.
Imas i ti cugu od mene, nije uopce upitno!🍺🍺🍺

Volim te mama,
al' ne više od
DINAMA!!!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
3178 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/10/2018 :  17:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:

Niko nije omalovažavao bauštelce, ne znam gdje si to pročitao? Tonku sam pitao to zato što se iznebuha našao u inostranstvu i odjednom kupuje velike količine Libelus knjiga, a pošto nije doktor ili elektrotehničar, povezao sam ga s onim što ogromna većina ljudi iz ex yu zemalja radi u stranim zemljama.
Opusti se i radi šta hoćeš, nisi prozvan uopšte.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  18:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Eto do kuda te dovodi tvoja jezičina, nastavi i dalje!
I još nešto,nikada ne pretpostavljaj.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  18:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

Nema frke brate! U ZG sam pretezno na svim okupljanjima
sto se stripa ticu. Nisam nesto od komentara i pretezno
sve promatram iz kuta osim kad mi nesto zasmeta.
Imas i ti cugu od mene, nije uopce upitno!🍺🍺🍺

Našao sam te na facebooku, javim ti se.

Go to Top of Page

Kerempir
Starting Member

37 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/10/2018 :  18:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:
Originally posted by agochkov

Italija: Martin Mystere 131 La grande illusione 3.20 €
Hrvatska: Martin Mystere 131 Velika Iluzija 150 kn (~20 €)
Nuff' said

P.S.: Da sam na mestu Libellusa ja bi sve poskupio 50%. I tako bi se nasli kupci

Onda recimo usporedimo spomenuti Jonas Fink integral

Italija 29 €
Fibra cca 36 €

Daj usporedi neka druga izdanja majketi!!!
Usporedi amere!!!
Sandmana, Preachera, 100 metaka i jos toga.
Sta se hvatate za Finka, a i o tome bi se dalo. 😉

Ok. Evo išao sam direkt na stranice Vertiga i Fibre.

Absolute Sandman 1
Vertigo 99,99 $
Fibra 350 kn (cca 52 $)

Absolute preacher 1
Vertigo 150 $
Fibra 300 kn (cca 44 $)

Absolute 100 Bulltets
Vertigo 49,99 $
Fibra 250 kn (cca 37 $)
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11259 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 10/10/2018 :  18:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
lijepa razlika..

Edited by - risbozg on 10/10/2018 18:09:20
Go to Top of Page

Kerempir
Starting Member

37 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/10/2018 :  18:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Je, premda mi je žao da se ovdje raspravlja o cijenama drugog izdavača, a ne o samim izdanjima.

Edit:

i o drugim forumašima.

Edited by - Kerempir on 10/10/2018 18:13:53
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  18:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

koja debilana

ne sjećam se da sam ti se obratio ti mali besprizorni iskompleksirani klaunu a to kaj si se prepoznao u postu to je tvoja stvar

Dobro ti je netko nedavno napisao " baš si risbo "
Na ovo se ne mogu čak ni ljutiti koliko je smiješno
Nego, tek sam sada vidio, uvjeren sam bio da se iza ovog profila nalazi osoba od maksimalno 23 do 25 godina, kad ono, čovjek u tim godinama.
Dobro da znam i mogu ti reći da te može biti sram riječi i ponašanja, ne samo zbog ovoga nego i zbog onih nedavnih naših sukoba, ne mogu vjerovati da imaš te godine koje imaš.
Nadam se da te budem prepoznao na nekom stripovskom okupljanju pa da ti se javim, a pogotovo jer vidim da si dobar s COLUMBOM, od njega uzimam stripove jedna od bolji osoba koje sam ikada upoznao!

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
11627 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/10/2018 :  18:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Je, premda mi je žao da se ovdje raspravlja o cijenama drugog izdavača, a ne o samim izdanjima.

Edit:

i o drugim forumašima.

Što ti uzimaš od Libellusa?

Go to Top of Page
Page: of 186 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000