forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/11/2018 : 20:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
zna se desiti i da fali naslovnica u boji unutar stripa...ili možda da fali numeracija na ponekoj stranici..
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1911 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 09/11/2018 : 20:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
LL Dragonero niti krenuo niti najavljen, a vec se vide/znaju najcrnji scenariji. Ako na naslovnoj ne stoji "ex yu izdanje", onda svejedno, moze se i po drugima. I uvijek su to oni koji vjerojatno ne prate ni jedan serijal ovog izdavaca. Dragonero me ne zanima i necu kupovati, ali za zainteresirane ima i alternativa, jedna knjiga u dvije-tri godine kod drugih izdavaca.
Kad ce se odbaciti alergija i prihvatiti cinjenica da je DOBRO da nam se nudi SVE ovo sto nam je danas dostupno na kioscima, u striparnama, knjiznicama...bez obzira na format, uvez, cijenu, izdavaca...
Nek je nama izbora pa kom sto pashe nek oplete...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10797 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/11/2018 : 20:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jednom sam davno na kvatricu nasao strip,to jest samo naslovnicu,hrbat i zadnja stranica nekog Zagora iz LMS-a,mislim zlatni sat, pitam Leptirica,lik koji je prodavao sa standa,gdje strip,veli izgleda otisao sa krizaljkom Enigma.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2018 : 09:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Da mostarskom Garfieldu ne kradem posao pa neću stavljat sve objave, ali Dade su upravo najavile Dragonera.http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1500
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22278 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2018 : 09:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Da mostarskom Garfieldu ne kradem posao pa neću stavljat sve objave, ali Dade su upravo najavile Dragonera.http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1500



Masala.
Prvi (nulti) broj u boji. Fantasticno izgleda!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2018 : 09:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sumohrvat

Da mostarskom Garfieldu ne kradem posao pa neću stavljat sve objave, ali Dade su upravo najavile Dragonera.http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1500



Masala.
Prvi (nulti) broj u boji. Fantasticno izgleda!


590 kn akcijska cijena za sva 4 broja isto je podnošljiva....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22278 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2018 : 09:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da, slazem se. Ovo se odmah uzima, pa da vidimo koliko ce me dugo serijal drzati.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2018 : 10:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio uzet bez nultog broja jer ga imam od Veselog červrtka, ali kad je već akcija, a i lijepo izgleda u kompletu uzimam sva 4.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22278 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2018 : 10:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislim da neces zazaliti zbog nultog boja. Kolor je strava, kilometrima bolji od repubbliccinog.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29608 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2018 : 10:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
da, 150 kn po broju nije tako skupo
lijepo izgledaju knjige...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2018 : 10:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mislim da neces zazaliti zbog nultog boja. Kolor je strava, kilometrima bolji od repubbliccinog.


Ma znam da neću zažalit, ali kad vidiš da je samo Fibra u ovoj turi za Sajam uzbacila stripova u vrijednosti barem 4 tisuće kuna, a ja pikiram na barem 1500 kn. Pa neke zaostatke od Strip Agenta pa Libellus, a valjda ću konačno i Renkya uhvatit pa da nu platiim aukcije od prije godinu dana ... onda gledam kako da uštedim i na kifli u pekari ispred sajma 😂😂😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2018 : 10:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
150 po broju ZA POČETAK :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/11/2018 : 10:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
onda gledam kako da uštedim i na kifli u pekari ispred sajma 😂😂😂😂😂😂😂


rastrošan si.
ja ne jedem ništa nego čekam da mi izdavači donesu fritule.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2018 : 10:38:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by sumohrvat
onda gledam kako da uštedim i na kifli u pekari ispred sajma 😂😂😂😂😂😂😂


rastrošan si.
ja ne jedem ništa nego čekam da mi izdavači donesu fritule.


Ali ti staneš u Fibrine xxl majice. Ja da čekam izdavača s fritulama pojeo bi i izdavača 😂😂😂😂
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/11/2018 : 10:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Možda bi s time riješio problem s novcima:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7787 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/11/2018 : 11:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
treba mi 100% provjerena informacija - da li LL planira drugi integral "orlova rima" i kada? ako nema informacija, da kupim od makonda dok još ima. ionako se dugo već čeka na to izdanje.

dakle?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7777 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/11/2018 : 11:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

da, 150 kn po broju nije tako skupo


reci da se šališ...
4 broja vč-a 80 kn, a ne ide na kioske i ograničenog je tiraža

Edited by - mpavin on 10/11/2018 11:24:59
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29608 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2018 : 11:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by supermark

da, 150 kn po broju nije tako skupo


reci da se šališ...
4 broja vč-a 80 kn, a ne ide na kioske i ograničenog je tiraža




ne ide nikako, a ne na kioske
ne, ne šalim se
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20896 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2018 : 11:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

treba mi 100% provjerena informacija - da li LL planira drugi integral "orlova rima" i kada? ako nema informacija, da kupim od makonda dok još ima. ionako se dugo već čeka na to izdanje.

dakle?


prijatelju,opet ti sa ****** pitanjima
Kako da izdaju drugi OR kad Marini nije završio šesti album??
I ne vidim razlog zašto bi odustali od njega,kad:
a)LL završava sve započeto.
b)prvi integral je rasprodan što znači da je prodaja dobra.

Inače,Enriko je na "kratko" stopirao rad na Orlovima,ne bi li se posvetio hebenom supergaćeši https://www.bedetheque.com/serie-57889-BD-Batman-The-Dark-Prince-Charming.html a za koga kažu i da nije nešto.
Tamo mu i treba kad tako dobar serijal kao što su OR zanemaruje zbog imbecilnog superheroja,pa makar on bio i Betmen.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2018 : 11:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
padobranac kao i svaki bosanac :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7787 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/11/2018 : 12:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by I like girlz

treba mi 100% provjerena informacija - da li LL planira drugi integral "orlova rima" i kada? ako nema informacija, da kupim od makonda dok još ima. ionako se dugo već čeka na to izdanje.

dakle?


prijatelju,opet ti sa ****** pitanjima
Kako da izdaju drugi OR kad Marini nije završio šesti album??
I ne vidim razlog zašto bi odustali od njega,kad:
a)LL završava sve započeto.
b)prvi integral je rasprodan što znači da je prodaja dobra.

Inače,Enriko je na "kratko" stopirao rad na Orlovima,ne bi li se posvetio hebenom supergaćeši https://www.bedetheque.com/serie-57889-BD-Batman-The-Dark-Prince-Charming.html a za koga kažu i da nije nešto.
Tamo mu i treba kad tako dobar serijal kao što su OR zanemaruje zbog imbecilnog superheroja,pa makar on bio i Betmen.



nakon što sam napisao post, vidio sam da nije izašao šesti album. dosad je ritam bio svake dvije godine (otprilike) i pretpostavio sam, pošto je kraj 2018-te, da je izašao i šesti album.

ali opet, pošto se ne zna da li će i kada izaći, zbog čega je uopšte odlučeno da se se nastavi s trobrojima?

znam da je kolekcionarski nesuvislo sada nešto mijenjati, ali imajući u vidu ritam, ni ovo mi nema smisla. možda su mogli promijeniti koncepciju ipak, ne znam.

ustvari, ja sam najviše pogriješio što otpočetka nisam pratio makondovo izdanje, jer je s ovakvim ritmom izlaženja logičnije.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10797 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/11/2018 : 12:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ico Miki!
Coolijanerski izgleda!
A sto je kolor poseban na coverima za ovo izdanje? Kolorista je specijalno za LL radio novi kolor?
A popust za IL je relativno O.K.,samo da li vrijedi ako dodjes tamo direktno pokupiti i platiti ili moze i online? Moram kontaktirati odgovornog urednika…

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/11/2018 : 12:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Super, za ovaj Interliber ću uštedjeti kao što nisam već godinama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2018 : 12:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Znači nećeš dizati kredit

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7288 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/11/2018 : 12:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Čeka se iduća tura Dragonera. Kolor nulti broj djeluje primamljivo, ali nedovoljno da bi se duplalo. :)

Znan ja da ima ekipe koja će 3000+ kn potrošit samo na stripove na Interliberu, al jbg, radije ću to na neke druge gušte spičkat. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000