forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2018 : 13:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Zapamti
Svaka para na vino i zene
Nije potracena

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2018 : 14:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Inače,Enriko je na "kratko" stopirao rad na Orlovima,ne bi li se posvetio hebenom supergaćeši https://www.bedetheque.com/serie-57889-BD-Batman-The-Dark-Prince-Charming.html a za koga kažu i da nije nešto.
Tamo mu i treba kad tako dobar serijal kao što su OR zanemaruje zbog imbecilnog superheroja,pa makar on bio i Betmen.


Anto, nemoj proturječiti sam sebi. Tu govoriš o imbecilnim superherojima, a na drugim temama hvališ superherojske stripove.

Uostalom, nisu Orlovi Rima neko remek-djelo. Ima superherojskih stripova koji su kvalitetom bolji od toga.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 10/11/2018 : 14:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
A plus, taj Dark Prince Charming je bolji od nekih izvikanih novijih Betmena poput White Knight i Court of Owls...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/11/2018 : 16:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Zapamti
Svaka para na vino i zene
Nije potracena


Eh, a ja maloprije u Globus Baumarktu cetiri vrece ljepila i profil 74€.
Mehanicar neki dan za amortizere 450€,al zato na Prodigy ide kao pimp my car.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/11/2018 : 18:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Super, za ovaj Interliber ću uštedjeti kao što nisam već godinama.


+1

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2018 : 18:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz


nakon što sam napisao post, vidio sam da nije izašao šesti album. dosad je ritam bio svake dvije godine (otprilike) i pretpostavio sam, pošto je kraj 2018-te, da je izašao i šesti album.

ali opet, pošto se ne zna da li će i kada izaći, zbog čega je uopšte odlučeno da se se nastavi s trobrojima?

znam da je kolekcionarski nesuvislo sada nešto mijenjati, ali imajući u vidu ritam, ni ovo mi nema smisla. možda su mogli promijeniti koncepciju ipak, ne znam.

ustvari, ja sam najviše pogriješio što otpočetka nisam pratio makondovo izdanje, jer je s ovakvim ritmom izlaženja logičnije.


potrudi se da uvek pre postavljanja pitanja i sam malo izguglaš po netu.

sledeće godine pretpostavljam da će izaći i šesti album,a brzo nakon toga i 2.LL knjiga;e sad,biće seks ako tu ne bude kraj - tad ćeš morati da čekaš 6 i više godina na treću knjigu - zato nisam pristalica integrala kad je neki serijal ongoing,a ritam mu je spor - samo u tom slučaju su pojedinačni albumi bolja opcija - pogotovu ako je reč o priči koja je u nastavcima.
Fibra radi Same,koji su ongoing i u nastavcima,ali ritam je brz,pa se ne čeka mnogo na novu knjigu.

promena koncepcije je sigurno neprihvatljiv potez iz više razloga.

jbga,izgleda da si se zajebao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/11/2018 18:25:56
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2018 : 18:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Anto, nemoj proturječiti sam sebi. Tu govoriš o imbecilnim superherojima, a na drugim temama hvališ superherojske stripove.

Uostalom, nisu Orlovi Rima neko remek-djelo. Ima superherojskih stripova koji su kvalitetom bolji od toga.


pa dobro,moram da ponekad malo šizofrenišem - u stvari,nikad ne propuštam priliku da malo opljunem po superlasteksu,koga zaista ne gotivim, kao ni boneli;mada definitivno i tu ima sjajnih stvari.

Sa druge strane,meni su Orlovi Rima vrhunski strip - možda ne u prvih par albuma,ali kasnije da.
quote:
Originally posted by Red Marquis

A plus, taj Dark Prince Charming je bolji od nekih izvikanih novijih Betmena poput White Knight i Court of Owls...


ne sumnjam da jeste - ipak je potekao u BD produkciji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/11/2018 18:30:21
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/11/2018 : 19:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by I like girlz

treba mi 100% provjerena informacija - da li LL planira drugi integral "orlova rima" i kada? ako nema informacija, da kupim od makonda dok još ima. ionako se dugo već čeka na to izdanje.

dakle?


prijatelju,opet ti sa ****** pitanjima
Kako da izdaju drugi OR kad Marini nije završio šesti album??
I ne vidim razlog zašto bi odustali od njega,kad:
a)LL završava sve započeto.
b)prvi integral je rasprodan što znači da je prodaja dobra.

Inače,Enriko je na "kratko" stopirao rad na Orlovima,ne bi li se posvetio hebenom supergaćeši https://www.bedetheque.com/serie-57889-BD-Batman-The-Dark-Prince-Charming.html a za koga kažu i da nije nešto.
Tamo mu i treba kad tako dobar serijal kao što su OR zanemaruje zbog imbecilnog superheroja,pa makar on bio i Betmen.



Čini mi se da sam i ja nedavno nekom na forumu objašnjavao da nema 6-og albuma još i da će LL 100% izdat drugi integral.
Htio sam ja uzet sve od Makonda, ali mi je čak i ovaj preskupi integral na kraju bio jeftiniji, a iskreno draži su mi integrali od pojdinačnih izdanja. A dok čekam na opipljivo izdanje tu su uvijek skenovi.
Ja se samo nadam da će 6-i album biti zadnji.
Orlovi su vrh, kao i Murena, kao i Alix, sva 3 su mi odlična.
Uf kad bi netko bar krenuo sa Murena integralima...


Dark Prince Charming mi se svidio (kupujem kad ga izda neko na našim prostorima, a neki dan je izašao US integral u velikom/BD formatu), nije fenomenalan ali je fora, crtež je odličan(ima puno Jokera, a na njega sam slab, a i još jedan lik kojeg volim je tu). Ali da, složio bi se da je mogao odradit prvo Orlove pa se onda bavit Metnem-om.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 10/11/2018 19:11:20
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2018 : 20:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pa dobro,moram da ponekad malo šizofrenišem - u stvari,nikad ne propuštam priliku da malo opljunem po superlasteksu,koga zaista ne gotivim, kao ni boneli;mada definitivno i tu ima sjajnih stvari.


Ti ne voliš Bonelli? Ne bih to nikad rekao, s obzirom da redovito komentiraš stripove na Bonelli podforumu.

Opet, isto vrijedi i za superheroje. Vidim da si pročitao dosta toga što ti se svidjelo, a tu pljuješ po njima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/11/2018 : 21:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Anto je veliki laf i veliko šprdalo. Još je i bosanac. Ne uzimati ga uvijek za ozbiljno ;)
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 10/11/2018 : 22:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

A plus, taj Dark Prince Charming je bolji od nekih izvikanih novijih Betmena poput White Knight i Court of Owls...


Ja sam ga čitao i bolji mi je od Court of Owls. Nije sad svjetsko čudo obzirom kako je marketinški bio razvikan ali je sasvim u redu strip. White Knight nisam čitao pa ne mogu reci.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/11/2018 : 22:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by anto

pa dobro,moram da ponekad malo šizofrenišem - u stvari,nikad ne propuštam priliku da malo opljunem po superlasteksu,koga zaista ne gotivim, kao ni boneli;mada definitivno i tu ima sjajnih stvari.


Ti ne voliš Bonelli? Ne bih to nikad rekao, s obzirom da redovito komentiraš stripove na Bonelli podforumu.

Opet, isto vrijedi i za superheroje. Vidim da si pročitao dosta toga što ti se svidjelo, a tu pljuješ po njima.


nije da ne volim - uglavnom mi idu na ***** Zagor i Dilan jer ih ima u 105 edicija,a slabo ih varim;Teks mi je sjajan *u redovnoj seriji),Ken masterpis,stari Mister Noovi i Martiji sasvim dobri,Magični ono što sam čitao jako dobro do odlično,Julija isto.Gotivim i Nik Rajdera,nisu loše ni Priče;od mini serijala lajkujem Kesidija i Karavan,a i Grejstorm je dobar do pred sam kraj.Mark,Blek&Miki takođe imaju rispekt kod mene,zbog starih zasluga.

Ali,iz današnje ponude Bonelija a da to nije HC sa perverznom cenom,tu je samo Teks i PSDZ u kiosk varijanti,i Julija i Ken Parker u striparnica varijanti.Nekad i nekad neki Marti i eventualno Maxi Teks.Sve drugo mi je smor ili preskupo (tu mislim na LL pojedina izdanja).
Tako da da,ne gotivim previše Boneli.

Superheroji -Esencijalni Spajdi,Milerov Dardevil,Dedpul od Brajana i Gerija,Drakula,poneki Betmen i još ponešto može da prođe;ostalo ne mirišem.
Ali dobro,nisam čitao tu nešto mnogo da bih mnogao da dam ispravan sud - ovo što sam čitao od ČK,DW,u starim revijama...nisam oduševljen.

Tako da ne mislim da sam pročitao dosta toga da mi se svidelo;ili mi je pamćenje u žeđćem qrcu nego što sam mislio.

Tako da kad god mogu,opletem po ta dva pravca u stripu.

quote:
Originally posted by swamp thing

Anto je veliki laf i veliko šprdalo. Još je i bosanac. Ne uzimati ga uvijek za ozbiljno ;)


zahvaljujem na komplimentima

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/11/2018 22:24:35
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 10/11/2018 : 22:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Libellus je objavio popuste, popis oštećenih primjeraka na svojoj stranici itd, pa možete pogledati ako vas to zanima.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2018 : 23:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Evo i link:
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1502
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 10/11/2018 : 23:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Iako nije reč o osobi već izdavačkoj kući, moram da se izrazim na ovaj način, Libellus je ubedljivo najpametniji izdavač na ovim prostorima, svojevrstan alhemičar.

U ostalo ne bih zalazio, a ionako je kontraverzno, ali ovo apsolutno stoji.

Edited by - maelstrom on 10/11/2018 23:27:01
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/11/2018 : 00:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by I like girlz


nakon što sam napisao post, vidio sam da nije izašao šesti album. dosad je ritam bio svake dvije godine (otprilike) i pretpostavio sam, pošto je kraj 2018-te, da je izašao i šesti album.

ali opet, pošto se ne zna da li će i kada izaći, zbog čega je uopšte odlučeno da se se nastavi s trobrojima?

znam da je kolekcionarski nesuvislo sada nešto mijenjati, ali imajući u vidu ritam, ni ovo mi nema smisla. možda su mogli promijeniti koncepciju ipak, ne znam.

ustvari, ja sam najviše pogriješio što otpočetka nisam pratio makondovo izdanje, jer je s ovakvim ritmom izlaženja logičnije.


potrudi se da uvek pre postavljanja pitanja i sam malo izguglaš po netu.

sledeće godine pretpostavljam da će izaći i šesti album,a brzo nakon toga i 2.LL knjiga;e sad,biće seks ako tu ne bude kraj - tad ćeš morati da čekaš 6 i više godina na treću knjigu - zato nisam pristalica integrala kad je neki serijal ongoing,a ritam mu je spor - samo u tom slučaju su pojedinačni albumi bolja opcija - pogotovu ako je reč o priči koja je u nastavcima.
Fibra radi Same,koji su ongoing i u nastavcima,ali ritam je brz,pa se ne čeka mnogo na novu knjigu.

promena koncepcije je sigurno neprihvatljiv potez iz više razloga.

jbga,izgleda da si se zajebao.



mea culpa, kao što rekoh.

isto tako, mea culpa što nisam krenuo odmah s makondom. ali to se barem još uvijek da popraviti.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2018 : 12:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Upravo dobio infirmaciju iz prve ruke. Libellus izbacuje 4 knjige Dragonera na Interliberu! Pocelo je napokon. Meni je ovo strip vijest godine!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2018 : 12:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Kad krene Dragonero bit će hype u početku, a onda će ljudi lagano odustajati jer:

1. Tipičan bonelli serijal koji nema kraja.
2. Kupac u početku gura glavu u pijesak, zanemaruje gore spomenutu činjenicu, vodi se mantrom "kompletirat ću ovo za svog života", ali kumulativni troškovi mu izguraju glavu iz pijeska.
3. Kupac shvata da troškovi nisu osnovni razlog, već je protivno zdravom razumu izdavati/kupovati ovaj strip u datom obliku.
4. Kupac shvata da ovaj strip i nije tako dobar, kao što je u početku mislio.

Valter vas sve voli i pozdravlja


Srecom, ljuto se varas!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/11/2018 : 13:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Upravo dobio infirmaciju iz prve ruke. Libellus izbacuje 4 knjige Dragonera na Interliberu!

Nemoj me jebat! A ja mislio ovo je najava za Martinje. Sad mi je cijeli schedual poremećen

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2018 : 13:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma ne, ne jebem te...ti se za ti pobrini sam.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/11/2018 : 13:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Jučer ujutro su objavili tu vijest
Već smo tu temu prožvakalo nadugo i naširoko
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2018 : 13:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Jučer ujutro su objavili tu vijest
Već smo tu temu prožvakalo nadugo i naširoko


Jest. Ali covjek ih je danas drzao u rukama, a i ja jedva cekam. Znas, ono, konacni fizicki dokaz. Tu su, postoje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 11/11/2018 : 13:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
Ma proveri ti to jos jednom, nekako mi je to jos apstraktno
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/11/2018 : 13:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

Ma proveri ti to jos jednom, nekako mi je to jos apstraktno



Aaaa. Tu su. Iako je tebi do zafrkancije...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 13/11/2018 : 13:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Ako nekog zanima, nova tura Libellusa
u prodaji od petka. Ako me nisu slagali na
njihovom standu.
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000