forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

sawitch
Advanced Member



Serbia
39313 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/08/2019 : 19:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ej, Reem, koliko si dobio za komplet ako nije tajna? Prijatelj bi mozda prodavao 1-52 Zagora
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 15/08/2019 : 19:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

Sama cinjenica da prodaje najbolje Zagijevo kolekcionarsko izdanje na svijetu zasluzuje progon!


Najbolje je Ludensovo izdanje, zato što je u cijelosti crno-bijelo bez trunke dječjih bojica.


extra ili klasik?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/08/2019 : 19:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kolekcionarske knjige, jest da izlaze vrlo sporim tempom, ali barem imaju cjelovite priče.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/08/2019 : 20:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I meni je Ludensovo izdanje zakon, ali JEDNA knjiga za Interliber, malo je, brate...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/08/2019 : 20:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ova rasprava o Libellus Zagoru me samo podsjetila da kompletiram male zaostatke u ovoj lijepoj i ultimativnoj kolekciji kojoj apsolutno nema kolekcionarske alternative.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/08/2019 : 20:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ej, Reem, koliko si dobio za komplet ako nije tajna? Prijatelj bi mozda prodavao 1-52 Zagora

Ne mogu zasad nista reci, kroz nesto manje od tjedan dana cu vise moci o tome dogovor je super, radi se zasad o nekih 60% kolekcije koja je dogovorena da ide jednom kolegi. Ostatak mozda uzme drugi kolega, jedino ako ne bude htio, pa cu vjerojatno stavit onda na aukciju taj preostali dio kolekcije.

Meni bi bilo super da ja to citam, da ja to koristim, da imam nekoga tko ce to naslijediti i citat, koristit.. Ali nazalost vidim da djecu (kao i vecinu danas) apsolutno stripovi ne zanimaju. Moze to bit ne znam kako savrseno uradjeno, ali dzabe.. A sebi cu ovim potezom pokusat onda nabavit stripove koje nemam, koji me zanimaju. I nekako mi je najbitnije sto sam ja u glavi cist sa ovom odlukom, zadovoljan koliko god sam neke kolege mozda sokirao ovom odlukom, ali jbg, meni se cini ispravnim potezom.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/08/2019 : 20:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I mene si šokirao, sjećam se kao da je jučer bilo kada si nabavio cijelu kolekciju i koliko si sretan bio zbog toga :)
No, svakako imaš sve to u sveskama, a uskoro će Ludens i dostići SD, pa će sve to još ljepše biti...
Ja se nadam da neću nikada prodavati ovog Zagora, iako mislim da mu boja ne leži, a cijena je ogromna, ipak se odlučujem za njih zbog očajnog Ludensovog tempa, a evo i VČ je usporio, da ne sponinjeM Laurentija... Libellus nema alternativu, jbg.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/08/2019 : 20:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ej, Reem, koliko si dobio za komplet ako nije tajna? Prijatelj bi mozda prodavao 1-52 Zagora


Taman da mi uzmeš za rođendan 😂
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/08/2019 : 21:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ista stvar mi je sa Mister NO.... Došli smo do brojeva koji su se u dobrom stanju prodavali za 3 do 5 kn, a ovi koštaju 150+kn za priče koje nisu više na top nivou. Pilot i je zamišljem kao kiosk izdanje, imam sve brojeve do kraja u kombinaciji strip agent, vanini, veseli, pirati... I sad zbog harmonije na polici davati 150 kn po knjizi ili za te novce kuppvati nešto drugo.

Ako ti ne smeta izgled na polici, onda zasto ne biti zadovoljan s time sto imas evo, meni je zasad najvisi LL broj Mister Noa 86.

Onda mi je u polici ovako slozeno i to odgovara kronoloskom redu (jer je SD i tu svasta radila):

Maxi 3: Sedmorica sa "Santa Cruza" (od 97 str. do 208 str.)
SD 5: Bez milosti (od 46 str. – od te stranice podnaslov je "Urota", kao i naziv broja 6)
SD 6: Urota
SD 7: Posljednje oružje (do 71 str. – kraj te priče)
SD 1: Sotonski znakovi (početak nove priče)
SD 2: Gospodar mraka (do 66 str. – kraj priče; od 67 str. – početak nove priče)
SD 3: Pokolj
SD 4: Indijanski ratnik
SD 5: Bez milosti (do 45 str. – kraj priče)
SD 7: Posljednje oružje (od 72 str. – početak nove priče)

…dalje sve štima SD 8, SD 9, SD 10…..itd.

Nije mi toliko bitan vanjski izgled, koliko mi je bitno da imam sve price i da mogu citat tako po redu

quote:
Originally posted by velka031

I mene si šokirao, sjećam se kao da je jučer bilo kada si nabavio cijelu kolekciju i koliko si sretan bio zbog toga :)
No, svakako imaš sve to u sveskama, a uskoro će Ludens i dostići SD, pa će sve to još ljepše biti...
Ja se nadam da neću nikada prodavati ovog Zagora, iako mislim da mu boja ne leži, a cijena je ogromna, ipak se odlučujem za njih zbog očajnog Ludensovog tempa, a evo i VČ je usporio, da ne sponinjeM Laurentija... Libellus nema alternativu, jbg.


I ja se sjecam tog dana, a i na forumu sam nasao post tog dana kad je to doslo Ludens da je samo stavio naslovnice u boji i kakav ozbiljniji ritam, sigurno bi ga mnogi uzimali. Citao sam kad je izasao da su ljudi bili razocarani da naslovnice nisu u boji, a ritam ih je kasnije totalno odbio od daljnjeg kupovanja.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/08/2019 : 21:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se prebacio na Ludens, sada kada se biblioteka skroz približila Zagor priča ritam mi više nije bitan, jer je najvažnije da na neki način imam pokriven taj početni period.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/08/2019 : 21:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I ako sam dobro upamtio, kasnije imas one Zagor klasike u hc-u

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/08/2019 : 22:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, iako ću nastaviti i dalje uzimati te knjige jer je trošak zanemariv, a plava boja puno ljepša od crvene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 15/08/2019 : 22:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Kao odgovor na brojne vaše poruke, mailove i pozive s upitima oko najrazličitijih mogućih detalja koji se tiču naše izdavačke kuće, povodom 15. rođendana koji ćemo proslaviti u studenome (Libellus je osnovan 11.11.2004.) odlučili smo pripremiti dosta stvarčica za koje vjerujemo da bi mogle biti zanimljive svim ljubiteljima i kolekcionarima naših izdanja jer dolaze iz prve ruke, bez onih čula-rekla-kazala filtera koji su danas toliko u modi.BigGrin

Bit će tu doista svega i svačega, a u konačnici nam je cilj da se sve to u kontinuitetu nastavi i ubuduće u 2020., a zatim i nakon toga. Prvu od navedenih promjena mogli ste već primijetiti kod načina najave ove naše nove ture koja će krajem mjeseca biti u prodaji, a s ostalim idejama, informacijama, novitetima i zanimljivostima polako ćemo vas upoznavati u mjesecima koji su pred nama.Cool

Za početak, čisto da razbijemo led, evo jedne informacije koja je zapravo odgovor na identičan upit brojnih fanova o najrjeđem Libellusovom izdanju. Uglavnom, premda je riječ o prilično teškom pitanju jer su naklade nekih knjiga potpuno identične (a neki naši noviji naslovi imaju čak i manju nakladu od one koju je imala knjiga koju ćemo sad ovdje navesti), po nama je naše najrjeđe izdanje “Teorija zavjere” Janija Prgiča i Mladena Melanšeka sa Seniorom & Juniorom u glavnim ulogama.Smile Razlog zašto smatramo da je upravo ova knjiga najrjeđa je taj što je objavljena prije gotovo punih 13 godina, daleke 2006., u samo 250 primjeraka, a značajan dio te naklade završio je u rukama školaraca koji nisu primarno ni stripofili niti kolekcionari te je vrlo vjerojatno da je većina tih primjeraka u najboljem slučaju završila u nekim podrumima, na nekim tavanima i slično.Cool

[url=https://ibb.co/fMPbxs8][/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 16/08/2019 : 00:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Već smo spomenuli da ćemo povodom 15. rođendana koji ćemo proslaviti u studenome pripremiti dosta novih detaljčića za koje smo uvjereni da bi mogli biti zanimljivi svim ljubiteljima naših izdanja, a jedan od tih noviteta je i to da će u sljedećoj našoj turi koja će biti vani krajem ovog mjeseca umjesto uobičajenih 8 knjiga biti njih - 10!😊

Naravno, detaljnu najavu sa svim informacijama očekujte u drugoj polovini ovog mjeseca, a dotad samo podatak da će deveto izdanje u sljedećoj našoj turi biti 104. knjiga Texa Willera, a naslov joj je “Misteriji vile Diago”!😎😉


[url=https://ibb.co/stLZfmZ][/url]
[url=https://imgbb.com/]free image sharing[/url]

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/08/2019 : 00:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovati da nisu stavili ovu naslovnicu na knjigu.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/08/2019 : 00:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Auuu što je ovo, ovo se čeka kao Miočić -DC, kokice, red bull i čitanje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2019 : 01:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

Alo...apropo tvog zanimanja, sala mala...sta si doslovan boga ti? Uostalom, nisi ovakav bio kad si mi poslao privatnu poruku, komentirajuci tadasnja aktualna dogadanja,(bezobrazluk i vrijedanja nekih clanova ovog cijenjenog foruma). Sto je u ostalom bilo prokleto tocno i slozili smo se. Jel da? Sto se u meduvremenu dogodilo?
Sad si se uhvatio ove teme kao 'pijan plota'... nepotrebno.
I sto cemo sad?
Ti ces 'izupiravati' temu i dalje to se vidi, a znas kako se kod nas doli kaze jbg. Ja ti necu dat gusta.


Pa vjerovao ili ne daješ mi gušta već. Nije se ništa promjenilo. Ne vrijeđam te, samo komentiram i ne slažem se s tvojim mišljenjem o formiranju cijene na osnovu jednog prodanog primjerka. Tvrdoglaviš bezveze. Ništa protiv tebe...


Pa da tvrdoglavimo 'zere' to stoji. Al' oboje...jbg. Nista protiv tebe takoder, dapace, tvoji su mi komentari uvijek zanimljivi.
A sad ozbiljno. Ja ne bi to dao ispod navedene cifre. Ustvari ja to necu nikad ni prodati. Guracu to do kraja. Iako mislim da je to varijanta pretjeranih slikovnica, (Zagoru stoji c/b 100puta bolje) za jedan obican,(prosjecan), strip. Ali podlozan nostalgiji 'uvatija san se na baketinu' i ja. Neka stoji. Ne pitaju jesti. Ipak je ovo najbolja verzija tog junaka uopce,(tehnicki gledano).

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/08/2019 : 07:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne mogu vjerovati da nisu stavili ovu naslovnicu na knjigu.

https://i.postimg.cc/zGQqfhz6/Tex-649.jpg





da, zaista odlična naslovnica
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/08/2019 : 10:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

I mene si šokirao, sjećam se kao da je jučer bilo kada si nabavio cijelu kolekciju i koliko si sretan bio zbog toga :)
No, svakako imaš sve to u sveskama, a uskoro će Ludens i dostići SD, pa će sve to još ljepše biti...
Ja se nadam da neću nikada prodavati ovog Zagora, iako mislim da mu boja ne leži, a cijena je ogromna, ipak se odlučujem za njih zbog očajnog Ludensovog tempa, a evo i VČ je usporio, da ne sponinjeM Laurentija... Libellus nema alternativu, jbg.



Povrh ovoga redovito kupuješ i Zlatni klasik?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2019 : 11:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne mogu vjerovati da nisu stavili ovu naslovnicu na knjigu.

https://i.postimg.cc/zGQqfhz6/Tex-649.jpg





da, zaista odlična naslovnica


Pre-predobra naslovnica.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/08/2019 : 13:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by velka031

I mene si šokirao, sjećam se kao da je jučer bilo kada si nabavio cijelu kolekciju i koliko si sretan bio zbog toga :)
No, svakako imaš sve to u sveskama, a uskoro će Ludens i dostići SD, pa će sve to još ljepše biti...
Ja se nadam da neću nikada prodavati ovog Zagora, iako mislim da mu boja ne leži, a cijena je ogromna, ipak se odlučujem za njih zbog očajnog Ludensovog tempa, a evo i VČ je usporio, da ne sponinjeM Laurentija... Libellus nema alternativu, jbg.



Povrh ovoga redovito kupuješ i Zlatni klasik?



Povrh toga i to, a kupovao sam jedno vrijeme i VČ OP, pa sam odustao, Zlatni klasik kupujem jer mi fali doza Zagora, budući da sam se odlučio riješiti Ludensovog klasika.
Naravno da kupujem i izmišljene gigante, pa to sve opet ponovim kada iste epizode izađu u redovnoj seriji.
Kupim i Zagora koji izlazi u VČ ZS, iako to sve imam već.
Blago tebi kad si imun na Zagora No meni ova moja dijagnoza i nije neki preveliki problem
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/08/2019 : 13:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Iza takve naoko bezazlene ekscentričnosti mogu se kriti dublji, ozbiljni neriješeni problemi.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/08/2019 : 15:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ne zovi mama doktora...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2019 : 15:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Reci mu ono;ko je bez dijagnoze nek baci kamen prvi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/08/2019 : 15:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
i ne dam pare za LL i ZG je dijagnoza :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000