forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 389

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2019 : 20:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro





quote:
Originally posted by King Warrior

How yes no



quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako misliš na Ludens kolekciju sigurno će biti puno zavidnih jer je još nitko nije uspio kompletirati.

Aha, na Ludens sam mislio, samo kad izađe taj dugoočekivani broj 53, ja ću brzo požurit u SNK, kupit i slikat komplet, da se pohvalim sa kompletom prije ovih običnih smrtnika koji još idu po kioscima

quote:
Originally posted by lwood

Koliko će forumaša izrizat žile kad to vidi.

Neka pate

quote:
Originally posted by ZoranC

I sto je najbitnije, ti si jedan od posljednjih koji je jos uspio kompletirati taj raritet. Kad ga kasnije budes prodavao (ako ti ta suluda misao dodje u glavu), sigurno ce donijeti toliko love da mozes 5 godina ranije u mirovinu. Mislio sam da mi je zavist nepoznata, ali kad zamislim taj komplet, pomalo te mrzim...

Uh, nadam se da se neće prodavat, a što se tiče mirovine, nadam se da je neću dočekat. Koga god pitam tko je otišao u mirovinu kako im je, svi kažu da rade još više, tako da ne hvala

quote:
Originally posted by sumohrvat

Čitajući komentare ovdje na forumu pukla me nostalgija za Nick Raiderom pa sam ga odlučio ponovo skupljati. Upravo osvojio aukcije sa prva tri broja od Libellusa.

Nisi pogriješio s tim ne znam koliko recenzija tog junaka je objavljeno, ja sam ovdje pokušao svaku epizodu malo prokomentirat: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34611&REPLY_ID=2198757

Pazi naravno na spoilere ako budeš čitao komentare.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2019 : 20:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno se i kod mene nešto pokrenulo. Danas me kontaktirala dvojica za onu Zagor bojanku, prvi je brzo odustao kada nisam htio spustiti cijenu, dok će drugi razmisliti i nazvati me krajem tjedna za eventualni dogovor.
I još čovjek pita imam li kakvih drugih stripova za prodaju... i tada sam se sjetio da postoji još jedna mala ''kolekcija''.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2019 : 20:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je isto ovaj kolega odustao, pa sam ponudio jednom drugom kolegi kojeg znam sa drugog foruma. On će razmislit pa će mi sutra javit

Bome kod mene nema razmišljanja, ja kad nešto želim ili ne želim, razmislim minutu ili dvije i odmah ponudim odgovor sjećam se kad je bio u pitanju komplet Veselog MN knjige 1-8, nije se razmišljalo ni 2 minute, već se trčalo po pola metra snijega do auta i odmah brže bolje da se uplati, da se čovjek slučajno ne predomisli.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/08/2019 20:43:10
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2019 : 20:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by ZoranC

I sto je najbitnije, ti si jedan od posljednjih koji je jos uspio kompletirati taj raritet. Kad ga kasnije budes prodavao (ako ti ta suluda misao dodje u glavu), sigurno ce donijeti toliko love da mozes 5 godina ranije u mirovinu. Mislio sam da mi je zavist nepoznata, ali kad zamislim taj komplet, pomalo te mrzim...

Uh, nadam se da se neće prodavat, a što se tiče mirovine, nadam se da je neću dočekat. Koga god pitam tko je otišao u mirovinu kako im je, svi kažu da rade još više, tako da ne hvala


Što je najgore od svega, radiš još više a za manje novce.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2019 : 20:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kod mene je isto ovaj kolega odustao, pa sam ponudio jednom drugom kolegi kojeg znam sa drugog foruma. On će razmislit pa će mi sutra javit

Bome kod mene nema razmišljanja, ja kad nešto želim ili ne želim, razmislim minutu ili dvije i odmah ponudim odgovor


Šteta što nisam prodavao ovu bojanku u vrijeme kada si je ti kupovao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2019 : 20:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Što je najgore od svega, radiš još više a za manje novce.

Baš to :(
quote:
Originally posted by DODSFERD

Šteta što nisam prodavao ovu bojanku u vrijeme kada si je ti kupovao.

Ja bih samo rekao 2 sekunde nakon kad bi vidio tvoju ponudu: "Dodsferd, šalji mi svoj tekući"
Jbg, šteta, a tko je znao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/08/2019 : 21:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

kod nas jedan stari fičo privuče puno više pogleda nego BMW ;)



Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/08/2019 : 21:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Raspravljajući o Libellus Zagoru....potakli ste me da u zadnje vrijeme više listam to izdanje.

I shvatio sam da je to najbolje što imam u kolekciji prije bi se riješio Libellus Texa, Mister No i Ken Parkera zajedno i dodao još par Fibri nego ovoga.

Zagor je to brate i to baš onakav kakvog sam htio kad sam bio klinac.

Vjerojatne te priče više nikad ne bih otvorio a nedaj bože čitao da nije boje.

I što je najzanimljivije kad Ludens jednom pokrene Zagor Klasik u boji (po uzoru na Texa) to će biti daleko najtraženije kiosk izdanje.

Edited by - logo111 on 26/08/2019 21:22:22
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/08/2019 : 21:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by DODSFERD

Šteta što nisam prodavao ovu bojanku u vrijeme kada si je ti kupovao.

Ja bih samo rekao 2 sekunde nakon kad bi vidio tvoju ponudu: "Dodsferd, šalji mi svoj tekući"
Jbg, šteta, a tko je znao


Ma i ovako će valjda za obojicu biti veseli svršetak, samo da se mi riješimo tih knjiga pa kasnije možemo na opuštajuću masažu kod crne Tonke (da ostane sve u Zagorovom duhu). https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/opasno-vruca-crnka-oglas-3914191

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/08/2019 : 22:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Raspravljajući o Libellus Zagoru....potakli ste me da u zadnje vrijeme više listam to izdanje.

I shvatio sam da je to najbolje što imam u kolekciji prije bi se riješio Libellus Texa, Mister No i Ken Parkera zajedno i dodao još par Fibri nego ovoga.

Zagor je to brate i to baš onakav kakvog sam htio kad sam bio klinac.

Vjerojatne te priče više nikad ne bih otvorio a nedaj bože čitao da nije boje.

I što je najzanimljivije kad Ludens jednom pokrene Zagor Klasik u boji (po uzoru na Texa) to će biti daleko najtraženije kiosk izdanje.


Hoće sigurno, pogotovo zbog onih retro naslovnica a i zato što je to Zagor. Meni je ovo LL isto super izdanje, samo eto, muka mi je što mi samo stoji na polici i vjerojatno nikad neće se niti otvarati. A ja samo naručujem i slažem :( Tu i tamo sam prolistao par knjiga i na tome je ostalo. Čitam kiosk verziju i kad dođem do ovih sadašnjih brojeva, proći će dosta vremena, a i puno drugih stripova me čeka još na čitanje. Tako da teško da ću ja to ikad otvarat, ne bi mi bilo žao da ja to izdanje koristim i čitam, ovako nažalost mi nema smisla..

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma i ovako će valjda za obojicu biti veseli svršetak, samo da se mi riješimo tih knjiga pa kasnije možemo na opuštajuću masažu kod crne Tonke (da ostane sve u Zagorovom duhu). https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/opasno-vruca-crnka-oglas-3914191

Opuštajuća masaža sa happy endom, samo se ne smijemo previše opustit, pa da sa lovom koju dobijemo ne bi bilo - kako došlo, tako prošlo



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/08/2019 : 22:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by DODSFERD

Šteta što nisam prodavao ovu bojanku u vrijeme kada si je ti kupovao.

Ja bih samo rekao 2 sekunde nakon kad bi vidio tvoju ponudu: "Dodsferd, šalji mi svoj tekući"
Jbg, šteta, a tko je znao


Ma i ovako će valjda za obojicu biti veseli svršetak, samo da se mi riješimo tih knjiga pa kasnije možemo na opuštajuću masažu kod crne Tonke (da ostane sve u Zagorovom duhu). https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/opasno-vruca-crnka-oglas-3914191





Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/08/2019 : 22:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by logo111

Raspravljajući o Libellus Zagoru....potakli ste me da u zadnje vrijeme više listam to izdanje.

I shvatio sam da je to najbolje što imam u kolekciji prije bi se riješio Libellus Texa, Mister No i Ken Parkera zajedno i dodao još par Fibri nego ovoga.

Zagor je to brate i to baš onakav kakvog sam htio kad sam bio klinac.

Vjerojatne te priče više nikad ne bih otvorio a nedaj bože čitao da nije boje.

I što je najzanimljivije kad Ludens jednom pokrene Zagor Klasik u boji (po uzoru na Texa) to će biti daleko najtraženije kiosk izdanje.


Hoće sigurno, pogotovo zbog onih retro naslovnica a i zato što je to Zagor. Meni je ovo LL isto super izdanje, samo eto, muka mi je što mi samo stoji na polici i vjerojatno nikad neće se niti otvarati. A ja samo naručujem i slažem :( Tu i tamo sam prolistao par knjiga i na tome je ostalo. Čitam kiosk verziju i kad dođem do ovih sadašnjih brojeva, proći će dosta vremena, a i puno drugih stripova me čeka još na čitanje. Tako da teško da ću ja to ikad otvarat, ne bi mi bilo žao da ja to izdanje koristim i čitam, ovako nažalost mi nema smisla..

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma i ovako će valjda za obojicu biti veseli svršetak, samo da se mi riješimo tih knjiga pa kasnije možemo na opuštajuću masažu kod crne Tonke (da ostane sve u Zagorovom duhu). https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/opasno-vruca-crnka-oglas-3914191

Opuštajuća masaža sa happy endom, samo se ne smijemo previše opustit, pa da sa lovom koju dobijemo ne bi bilo - kako došlo, tako prošlo






pa Crna Tonka je pošteno napisala da je opasna, tako da trebate biti pažljivi
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2019 : 22:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Koliko li ih je preslo preko drolje
Sidu pogledom siri

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/08/2019 : 22:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by jang

kod nas jedan stari fičo privuče puno više pogleda nego BMW ;)






Naravno. Ako je ureden. Ocuvan. Oldtimer...onda mu nikakav BMW nije ravan. Bar meni...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2019 : 22:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ReemCP
quote:
Originally posted by DODSFERD

Šteta što nisam prodavao ovu bojanku u vrijeme kada si je ti kupovao.

Ja bih samo rekao 2 sekunde nakon kad bi vidio tvoju ponudu: "Dodsferd, šalji mi svoj tekući"
Jbg, šteta, a tko je znao


Ma i ovako će valjda za obojicu biti veseli svršetak, samo da se mi riješimo tih knjiga pa kasnije možemo na opuštajuću masažu kod crne Tonke (da ostane sve u Zagorovom duhu). https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/opasno-vruca-crnka-oglas-3914191

Pitaj je jel joj moš platit u Libellus Zagoru.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2019 : 00:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Koliko li ih je preslo preko drolje
Sidu pogledom siri


Priznaj da bi svejedno umočio da daje mukte, pa makar odmah drugi dan navukao (pa)trišu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/08/2019 : 07:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nekako mi trandzasta

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2019 : 11:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Natega bi ti nju da je besplatna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/08/2019 : 11:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Moj tip cure je summer glau

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2019 : 12:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ajde,ajde podera bi ti tonku da oče besplatno dat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/08/2019 : 12:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by DOMI

Uglavnom bismo svi trebali biti zadovoljni jer se ne sjećam da je ikada bilo toliko stripova u ponudi - svih vrsta: SC, HC, mat, lak, ovakvih, onakvih... Neka me netko ispravi ako griješim.

Što će tko kupovati - njegova je stvar.



+1

Pretpostavljam da je to i mišljenje sina .



Nije. Poruka je to bolesnicima koji ne mogu trpjeti BMW na cesti.


nije problem da je 90% automobila na putu upravo bmw
ali nije
90% automobila su fijati, opeli, renoi, vw-i, i ostali manji porodicni automobili
pa se onda zapitaj kako neko moze da priusti bmw
kad znas za koju platu ti radis
koliko te kosta benzin, registracija i odrzavanje auta
koliko onda taj neko drugi zaradjuje? i kako?
da li je sposoban? strucan? genije?
nije
nego je spreman da radi sve ono sto 90% ljudi nije
da se bavi sumnjivim poslovima sa sumnjivim ljudima
eto kako

ali kakve to veze ima sa stripovima?



Hm da, jer legalnim putem se ne može zaradit veća lova, samo za preživljavanje.

Sa stripovima ima veze jer je referenca da ako neko ima para na bacanje, more ih bacat i na stripove, ne mora samo na aute, mobitele i što ja znam na što se već ljudi pale.


Mala digresija, legalno, posteno I 'krvavim radom' se I te kako moze zaraditi 'kinta'...
A ima onih koji I zarade tu 'kintu' I nije ih briga za BMW, a eto briga ih je za stripove...
A moje skromno misljenje je da 'bacanje pare' na stripove itekako nije bacanje. A cak I da neko baca pare na aute, mobitele,ko zna sto jos, pa sto to koga briga? Evo mene nije briga, iako mi to moze biti cudno. Ali I ja sam cudan kolegama jer skupljam tamo neku kartusinu. Bar je tako bilo na pocetku, sad su malo upoznati s materijom pa im je to zanimljivije.
Nego zavisti sto neko ima za Ficu a nema za BMW-a ce uvjek biti I bilo je... To pak, nije uopce cudno. Glede, vec stotinama puta povucene paralele s automobilima.



Ja sam krivo povezao luksuzna od neluksuzinih izdanja sa autima, ali ti si moj post kompletno krivo shvatio.
Kad kažem bacat pare, ne mislim loše, mislim da je to za nekog sa strane bacanje para, za mene je bacanje love recimo na fensi felge za auto, ali nije kupit strip, ili dobar mobitel...kužiš, svi imaju neko svoje veselje. Neki kupuju za svoj gušt, a nekima to služi za pokazivanje pred drugima...ali nebitno i to je dio nas tj tog našeg veselja, ispunjavanja štogod.
I dio gdje ja kažem da se lova ne može zaradit legalno je sarkazam.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/08/2019 : 18:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pomislio od novih komentara da su mozda najavljeni neki novi stripovi, kad mi jos na crnki i BMW-u

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



233 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 27/08/2019 : 21:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Pomislio od novih komentara da su mozda najavljeni neki novi stripovi, kad mi jos na crnki i BMW-u



Ali ovo je sasvim logično pošto je sve povezano.


Inače Reem kao da mi nismo skontali zašto si ti malo malo pa u Zagrebu. Živiš 200 kilometara od Zagreba a stripove kupuješ u SNK.
Znači ovako imaš dobru plaću, imaš kolekciju Libellusa, sad si kupio 4x4 i redovno posječuješ Zagreb, hmmm baš zanimljivo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/08/2019 : 21:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Idu svakodnevno najave na Libellus forumu, samo što nisu toliko zanimljive jer u njima nema Tonke.
Tonka je proizvod koji privlači pažnju, da sam izdavač kopirao bih je u milijunskom tiražu da svatko zainteresiran ima svoju glanc "nečitanu" Tonku, da ne mora uzimati onu korištenu koja je prošla kroz puno ruku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/08/2019 : 21:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Ti si, brate, extra Zagoreo
Crno bez imalo belog

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 389 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000