forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2022 : 22:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shizma

Je, hvala, i ja sam mislio na Neopolis.


Vidiš, mogli bi se organizirat sa Diskachem pa svako toliko da napravimo izlet u Trst ....
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/07/2022 : 22:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://web.facebook.com/NeopolisTrieste/?_rdc=1&_rdr

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/07/2022 : 22:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Origin ćeally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by sawitch

Jan mali iz Rijeke mislim da preprodaje italijanska izdanja. Proveri sa njim.

Sto se Libellusa tice, ja se samo nadam da ce da se prikljuci sto vise ljudi kako bi tirazi rasli..


E jesi našao kojeg smrada ćeš reklamirat ovdje 🤣🤣🤣
Ti kao da nisi upoznat šta je sve radio i muljavio....

Sta je muljavija?


A šta taj nije muljavia... Dala bi se knjiga napisat o njegovim pizdarijama....
On je nekih 15 godina mlađi od ekipe riječkih stripofila sa ovog foruma(Mamlaz, Dr. Westax, Gand....)i kad smo se mi počeli okupljat kod Slavena u striparnici on je bio klinac od nekih 14,15 godina...Ono, klinac je pa ti je simpatičan(iako smo ga već tada prozvali mali židov) pa smo mu uskakali sa stripovima, pomagali na razne načine ....
Njemu je tata radio( i još uvijek radi) u Trstu pa je svaki ponedjeljak odlazio na posao,a petkom se vraćao u Rijeku tako da je Jan mogao nabavljati talijanska izdanja doslovno kako su i izlazila. Nama je valjao talijanska izdanja, talijanima naša izdanja i ok ... Iako smo mu pomagali na razne načine i poklanjali masu stripova nikad nam nije nabavljao stripive po kiosk cijeni nego je uzimao nekakve provizije, ali ajde....
Od muljaža ću samo pričat što je meni napravio....
Naručio sam cd od Zagora i platio ga, a on je povadio sve popratne knjižice i preprodao ih dalje,a meni donio samo cd.
Naručio sam album sa sličicama Zagor i platio ga po kiosk cijeni. Donio mi je album, a sličice je meni kao i svima ostalima naplaćivao umjesto 1 euro ,10 kn.... Nakon što sam svoj album poklonio Sawitchu naručio sam sebi novi, ali ne od Jana nego od jednog Talijana. I došao mi je album.... I 5 besplatnih paketića uz album. Znači, mali seljo je izvadio paketiće iz albuma koji su išli gratis i te iste paketiće mi je prodavao po 10 kn komad....
Dao sam mu novac unaprijed za cijelu godinu da mi uzima Zagore kako budu izlazili na kioscima u Italiji.... I tu me zavlačio cijelo vrijeme dok mi nije donio sve stripove odjednom,ali iz neke remitende, mjenjaže vidljivo oštećeni.... Nabavio ih ko zna kako, ali sigurno ne po punoj cijeni i sigurno ne na kiosku ili striparnici.
Bilo je tu još svakakvih muljaža i pizdarija,a na kraju sam pukao kad me je nazvao ako želim sudjelovat u nekoj extra prilici za kupnju Ferrijevih tabli ... Zajedno da kupimo, koliko mi se čini po cijeni od 50 eura komad. Nisam pristao jer sam znao da sigurno opet nešto mulja, a kasnije se tu na forumu jedan ćlan izlajao da su table koštale pola od te cijene, a na dvije kupljene jedna bi išla gratis. U prijevodu....na svaku tablu koju bi ja kupio mali židov bi dobio dvije gratis...
Koliko je dno od osobe možda i najbolje pokazuje što se pojavio na sprovodu jednog riječkog kolekcionara da bi se usred sprovoda grebao za stripove kod njegove familije....
Uglavnom, ja sam svojima rekao da ako mi se kojim slučajem, ne daj Bože nešto dogodi neka ovog seronju stjeraju u 3 p.m. kada se pojavi izrazit saučešće 😂😂😂😂😂



Je li to ovaj tip?
https://www.facebook.com/jan.host.bonic

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2517 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 19/07/2022 : 23:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by shizma

Ma i ja sam iz Rijeke, do Trsta mi uru ali fina guza...trebao bi svako nekoliko mjeseci po "nabavu" tamo al lijen. Nikako se natjerat pa dogovorit se s njima tamo da mi ostave mjesečna izdanja. Puno je komotnije kad ti dođe doma al ostala im korona politika na stranici i dalje, ne šalju van što je debilno.



Imaš struparnicu, Neopolis, u Trstu. Dogovoriš se s vlasnikom da ti nove stvari stavi sa strane i pokupiš jednom mjesečno. Malo je teže naći sve starije (Bonelli) brojeve bez toga jer ih ne drže toliko.



Već sam par puta pisao da je bolji izbor striparnica Tuttofumeto u Monfalconeju:
https://www.facebook.com/Tuttofumetto
Imaju puno veći izbor od Neopolisa a samo je 20 minuta dalje od Trsta.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1954 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 19/07/2022 : 23:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
...
Uglavnom, ja sam svojima rekao da ako mi se kojim slučajem, ne daj Bože nešto dogodi neka ovog seronju stjeraju u 3 p.m. kada se pojavi izrazit saučešće 😂😂😂😂😂



Što čekati da umreš. Odeš koliko sutra i oteraš ga u p.m. Čisto da ulepšaš sebi dan.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2022 : 23:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

quote:
Originally posted by sumohrvat
...
Uglavnom, ja sam svojima rekao da ako mi se kojim slučajem, ne daj Bože nešto dogodi neka ovog seronju stjeraju u 3 p.m. kada se pojavi izrazit saučešće 😂😂😂😂😂



Što čekati da umreš. Odeš koliko sutra i oteraš ga u p.m. Čisto da ulepšaš sebi dan.



Stjerao sam ga kad smo se sreli na Interliberu prije koju godinu. Od tada teški ignore jer bi ga zavritnjakao samo tako 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9304 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/07/2022 : 23:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33


Već sam par puta pisao da je bolji izbor striparnica Tuttofumeto u Monfalconeju:
https://www.facebook.com/Tuttofumetto
Imaju puno veći izbor od Neopolisa a samo je 20 minuta dalje od Trsta.



Imaš pravo, izbor u Neopolisu i nije neki. Tuttofumetto nikako da posjetim a baš bih mogao kad budem sljedeći put skočio preko granice.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2022 : 23:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Je li to ovaj tip?
https://www.facebook.com/jan.host.bonic


Je, je... To je taj ...😊😊😊
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/07/2022 : 08:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Origin ćeally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by sawitch

Jan mali iz Rijeke mislim da preprodaje italijanska izdanja. Proveri sa njim.

Sto se Libellusa tice, ja se samo nadam da ce da se prikljuci sto vise ljudi kako bi tirazi rasli..


E jesi našao kojeg smrada ćeš reklamirat ovdje 🤣🤣🤣
Ti kao da nisi upoznat šta je sve radio i muljavio....

Sta je muljavija?


A šta taj nije muljavia... Dala bi se knjiga napisat o njegovim pizdarijama....
On je nekih 15 godina mlađi od ekipe riječkih stripofila sa ovog foruma(Mamlaz, Dr. Westax, Gand....)i kad smo se mi počeli okupljat kod Slavena u striparnici on je bio klinac od nekih 14,15 godina...Ono, klinac je pa ti je simpatičan(iako smo ga već tada prozvali mali židov) pa smo mu uskakali sa stripovima, pomagali na razne načine ....
Njemu je tata radio( i još uvijek radi) u Trstu pa je svaki ponedjeljak odlazio na posao,a petkom se vraćao u Rijeku tako da je Jan mogao nabavljati talijanska izdanja doslovno kako su i izlazila. Nama je valjao talijanska izdanja, talijanima naša izdanja i ok ... Iako smo mu pomagali na razne načine i poklanjali masu stripova nikad nam nije nabavljao stripive po kiosk cijeni nego je uzimao nekakve provizije, ali ajde....
Od muljaža ću samo pričat što je meni napravio....
Naručio sam cd od Zagora i platio ga, a on je povadio sve popratne knjižice i preprodao ih dalje,a meni donio samo cd.
Naručio sam album sa sličicama Zagor i platio ga po kiosk cijeni. Donio mi je album, a sličice je meni kao i svima ostalima naplaćivao umjesto 1 euro ,10 kn.... Nakon što sam svoj album poklonio Sawitchu naručio sam sebi novi, ali ne od Jana nego od jednog Talijana. I došao mi je album.... I 5 besplatnih paketića uz album. Znači, mali seljo je izvadio paketiće iz albuma koji su išli gratis i te iste paketiće mi je prodavao po 10 kn komad....
Dao sam mu novac unaprijed za cijelu godinu da mi uzima Zagore kako budu izlazili na kioscima u Italiji.... I tu me zavlačio cijelo vrijeme dok mi nije donio sve stripove odjednom,ali iz neke remitende, mjenjaže vidljivo oštećeni.... Nabavio ih ko zna kako, ali sigurno ne po punoj cijeni i sigurno ne na kiosku ili striparnici.
Bilo je tu još svakakvih muljaža i pizdarija,a na kraju sam pukao kad me je nazvao ako želim sudjelovat u nekoj extra prilici za kupnju Ferrijevih tabli ... Zajedno da kupimo, koliko mi se čini po cijeni od 50 eura komad. Nisam pristao jer sam znao da sigurno opet nešto mulja, a kasnije se tu na forumu jedan ćlan izlajao da su table koštale pola od te cijene, a na dvije kupljene jedna bi išla gratis. U prijevodu....na svaku tablu koju bi ja kupio mali židov bi dobio dvije gratis...
Koliko je dno od osobe možda i najbolje pokazuje što se pojavio na sprovodu jednog riječkog kolekcionara da bi se usred sprovoda grebao za stripove kod njegove familije....
Uglavnom, ja sam svojima rekao da ako mi se kojim slučajem, ne daj Bože nešto dogodi neka ovog seronju stjeraju u 3 p.m. kada se pojavi izrazit saučešće 😂😂😂😂😂

nisan pojma ima. Kupova san nesto od njega prije par godina i sve bilo korektno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/07/2022 : 08:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Origin ćeally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by sawitch

Jan mali iz Rijeke mislim da preprodaje italijanska izdanja. Proveri sa njim.

Sto se Libellusa tice, ja se samo nadam da ce da se prikljuci sto vise ljudi kako bi tirazi rasli..


E jesi našao kojeg smrada ćeš reklamirat ovdje 🤣🤣🤣
Ti kao da nisi upoznat šta je sve radio i muljavio....

Sta je muljavija?


A šta taj nije muljavia... Dala bi se knjiga napisat o njegovim pizdarijama....
On je nekih 15 godina mlađi od ekipe riječkih stripofila sa ovog foruma(Mamlaz, Dr. Westax, Gand....)i kad smo se mi počeli okupljat kod Slavena u striparnici on je bio klinac od nekih 14,15 godina...Ono, klinac je pa ti je simpatičan(iako smo ga već tada prozvali mali židov) pa smo mu uskakali sa stripovima, pomagali na razne načine ....
Njemu je tata radio( i još uvijek radi) u Trstu pa je svaki ponedjeljak odlazio na posao,a petkom se vraćao u Rijeku tako da je Jan mogao nabavljati talijanska izdanja doslovno kako su i izlazila. Nama je valjao talijanska izdanja, talijanima naša izdanja i ok ... Iako smo mu pomagali na razne načine i poklanjali masu stripova nikad nam nije nabavljao stripive po kiosk cijeni nego je uzimao nekakve provizije, ali ajde....
Od muljaža ću samo pričat što je meni napravio....
Naručio sam cd od Zagora i platio ga, a on je povadio sve popratne knjižice i preprodao ih dalje,a meni donio samo cd.
Naručio sam album sa sličicama Zagor i platio ga po kiosk cijeni. Donio mi je album, a sličice je meni kao i svima ostalima naplaćivao umjesto 1 euro ,10 kn.... Nakon što sam svoj album poklonio Sawitchu naručio sam sebi novi, ali ne od Jana nego od jednog Talijana. I došao mi je album.... I 5 besplatnih paketića uz album. Znači, mali seljo je izvadio paketiće iz albuma koji su išli gratis i te iste paketiće mi je prodavao po 10 kn komad....
Dao sam mu novac unaprijed za cijelu godinu da mi uzima Zagore kako budu izlazili na kioscima u Italiji.... I tu me zavlačio cijelo vrijeme dok mi nije donio sve stripove odjednom,ali iz neke remitende, mjenjaže vidljivo oštećeni.... Nabavio ih ko zna kako, ali sigurno ne po punoj cijeni i sigurno ne na kiosku ili striparnici.
Bilo je tu još svakakvih muljaža i pizdarija,a na kraju sam pukao kad me je nazvao ako želim sudjelovat u nekoj extra prilici za kupnju Ferrijevih tabli ... Zajedno da kupimo, koliko mi se čini po cijeni od 50 eura komad. Nisam pristao jer sam znao da sigurno opet nešto mulja, a kasnije se tu na forumu jedan ćlan izlajao da su table koštale pola od te cijene, a na dvije kupljene jedna bi išla gratis. U prijevodu....na svaku tablu koju bi ja kupio mali židov bi dobio dvije gratis...
Koliko je dno od osobe možda i najbolje pokazuje što se pojavio na sprovodu jednog riječkog kolekcionara da bi se usred sprovoda grebao za stripove kod njegove familije....
Uglavnom, ja sam svojima rekao da ako mi se kojim slučajem, ne daj Bože nešto dogodi neka ovog seronju stjeraju u 3 p.m. kada se pojavi izrazit saučešće 😂😂😂😂😂



Jbt kakvi ste vi levati
Na prvu sumnju sve stopirati dok se ne ispita

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12866 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/07/2022 : 10:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Ekipa, naš najdraži, omiljeni Libellus radi u šestoj brzini

#20

https://i.postimg.cc/m2w1G33S/FB-IMG-1658237074001.jpg


Bome ide to samo tako
Hvala Domi što javljaš, nekad zaboravim pogledat na LL forum.

Renky je, čini mi se, rekao da su Talijani produžili na SR 130, nadajmo se da će opet dalje produžiti..

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/07/2022 : 10:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima koliki je tiraž u Italiji i kolika je prodaja tog kolorca.
Tj.koliko jednom izdavačkom gigantu triba da bi edicija opstala.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/07/2022 : 10:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
MN valjda najavili do broja 130. Sto znaci nekih 40-ak Libellus knjiga. A je l' Zagor stao sa kolorom u Italiji? Ako nije, dokle je dosao? Cekam da Libellus zavrsi ta dva izdanja pa da pojaca Teksa :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46984 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/07/2022 : 10:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kakav je ovo naslov? Ljudski ološ? A inače je kakav ološ?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/07/2022 : 10:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Kako bi bilo dobro da "Hodnik za pakao" i slijedeća "Uskršnji otok" idu zasebno, kao jedna knjiga, jedna priča. Šteta što su ovako razmrvljene po knjigama.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/07/2022 : 10:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Baš me zanima koliki je tiraž u Italiji i kolika je prodaja tog kolorca.
Tj.koliko jednom izdavačkom gigantu triba da bi edicija opstala.



Baš tako. Mislim da bi se začudili matematici, da je to možda i manje nego što zamišljamo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12866 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/07/2022 : 10:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kako bi bilo dobro da "Hodnik za pakao" i slijedeća "Uskršnji otok" idu zasebno, kao jedna knjiga, jedna priča. Šteta što su ovako razmrvljene po knjigama.


Tako je originalno i zamišljena knjiga 9 od VČ kolekc. izdanja na koju se čeka i čeka.. i čeka. Ali zato se LL ne čeka :)

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/07/2022 : 10:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kako bi bilo dobro da "Hodnik za pakao" i slijedeća "Uskršnji otok" idu zasebno, kao jedna knjiga, jedna priča. Šteta što su ovako razmrvljene po knjigama.


Tako je originalno i zamišljena knjiga 9 od VČ kolekc. izdanja na koju se čeka i čeka.. i čeka. Ali zato se LL ne čeka :)


Tako je. 6 epizoda, u dvije vrhunske priče
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/07/2022 : 11:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Kakav je ovo naslov? Ljudski ološ? A inače je kakav ološ?


Životinjski?
Slijedećeg mačka ću nazvat Ološ.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 20/07/2022 11:38:13
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10202 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/07/2022 : 12:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Kakav je ovo naslov? Ljudski ološ? A inače je kakav ološ?



Možda je to neka nova korektnost, da se izuzmu svi osim ljudi !

Na ovoj naslovnici piše: Uhvatite ga živog (Google).



https://bonelli.fandom.com/wiki/Mister_No_59

Edited by - Peyo on 20/07/2022 12:16:59
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/07/2022 : 12:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ružne li zelene boje kod ovog izdanja.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/07/2022 : 12:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
rado bi prihvatio primjerak s ružnom bojom nego li sa velikom cijenom

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/07/2022 : 13:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ajmo, Jaki je udicu bacija... nemojte ga razočarati.

Da. Zasad je najavljeno najmanje do 130.
A pretpostavljam da Bonelli ne očekuje baš neku veliku zaradu, mada joj se nebi bunija, jer ode je trošak kolora i tiska što je svakako manje nego startni trošak... Usto idu i reprinti C/B a možda je i ranije bilo neko Tutto izdanje tako dok god je nekakav plus... ne baš pozitivna nula očekujem da izdanje ide.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1031 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 20/07/2022 : 13:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by lwood

Kakav je ovo naslov? Ljudski ološ? A inače je kakav ološ?



Možda je to neka nova korektnost, da se izuzmu svi osim ljudi !

Na ovoj naslovnici piše: Uhvatite ga živog (Google).


https://bonelli.fandom.com/wiki/Mister_No_59




U ovoj LL Mr No kolor knjizi su 3 epizode:
58) Ljudski ološ (Alfredo Castelli / Franco Bignotti) (3./1980.)
59) Uhvatite ga živa! (Alfredo Castelli / Franco Bignotti) (4./1980.)
60) Uskršnji otok (Guido Nolitta / Franco Bignotti) (5./1980.)

Vjerojatno treba gledati broj 58 orginala a ne 59.
Go to Top of Page

shizma
New Member

101 Posts

Member since 07/02/2020

Posted - 20/07/2022 : 14:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send shizma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by shizma

Je, hvala, i ja sam mislio na Neopolis.


Vidiš, mogli bi se organizirat sa Diskachem pa svako toliko da napravimo izlet u Trst ....



Dapače, svakih par mjeseci, bitno je reći da sačuvaju na lageru stripove da se baš ne ide svaki mjesec.
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000