forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zamislite da ste zagorov scenarist
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3384 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 05/04/2008 : 14:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Pa Hagot će se i vratiti.. Na kraju ove godine u Italiji

Ovo ne može bit slučajnost... Ko zna možda i mene poslušaju... Možda Burattini napravi epizodu s manijakalnim ubojicom... Tražit ću 20% prihoda od te epizode
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 07/04/2008 : 04:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Pa Hagot će se i vratiti.. Na kraju ove godine u Italiji



Tko ce crtati tu epizodu? Nadam se Ferry
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 07/04/2008 : 11:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Ferri...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 07/04/2008 : 16:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

Ferri...



Super!


Se zna dali je Stiven prezivio onaj pozar koji je izbio u onome hramu u epozodi HAgotova moc?
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 08/04/2008 : 00:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message  Reply with Quote
Hmmm ima ovde zanimljivih ideja ali meni je ipak najocekivanija epizoda da dobri stric Martin razresi misteriju daekwood-a i zagorovog postojanja.Jel bi moglo to da prodje bilo bi extra :D :D
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 09/04/2008 : 17:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message  Reply with Quote
Evo i moje ideje.
Dakle,Chico je se jednom okrenuo protiv Zagora jer mu je bio već pun k.... što s njim ide u nove pustolovine i u nove nevolje.Bilo mu je više dosta stresa,živciranja,spašavanja pa ga je zato išao ubiti da se osveti za sve.Borba je bila žestoka i u jednom trenutku je izgledalo da će Chico pobijediti,ali Zagor je ubrzo preuzeo kontrolu pa se debeljko usrao i pobjegao u Meksiko.

Evo,nije baš nešto,ali mogu ja to bolje.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/04/2008 : 09:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
evo jedan od mene:zagor i čiko prilikom posjete jednom gradiću na granici darkwoda ostaju zapanjeni kad vide da se tamošnji šerif sam obračunava sa 5 razbojnika i sve ih onako udesi..ubrzo otkriva da je riječ ni manje ni više o super -majku,koji mu poslije toga ispriča kako je slučajno došao u taj grad i vidjevši kako ubijaju prijašnjeg šerifa spriječio i onesposobio pljačku banke te ostao na nagovor mještana u tom gradu kao šerif .poslije nekoliko mjeseci zagor biva teško ranjen u jednom obračunu sa kradljivcima krzna u darkwodu i njegova slava se dovodi u pitanje pošto ubrzo treba da prisustvuje sastanku poglavica i pohvata razbojnike..na nagovor čike i u suradnji sa tonkom pristaje da ga zamijeni super-majk koji se još osjeća dužan prema zagoru.organiziraju pojavljivanje izdaleka (da ga ne bi prepoznali iako se prerušio u zagora)i super-majk(zagor)kreće da povrati ukradeno i kazni zlikovce.međutim kako se radi o jednoj velikoj organizaciji koja je pljačkala na više strana sva nastojanja super-majka ostaju bez rezultata,ali onda zagor se oporavi i njh dvojica(super-majk idalje glumi zagora)sređuje razbojnike na različitim mjestima u isto vrijeme..naravno poslije toga legenda o zagorovim moćima biva sve prisutnija među indijancima koji su svjedočili njegovom podvigu.zagor zahvali super-majku uz obećanje pomoći ako mu bude trebala..
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 19/04/2008 : 01:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
evo jedan od mene...zagor odlazi sa cikom u manaus(brazil)i tamo resi da se odmori jer je ciku obecao odmor,ali naravno za njih nikada odmora nema!neki ludi naucnik iz tog grada koji vec 10 godina pokusava da nadje "zamorce" za svoju masinu da bi je testirao nailazi na zagora.tako je lico na helingena da je zagor pokusao da ga nabode pesnajom u vuglu ali ga je ciko sprecio.naucnik ih je zamolio da mu pogledaju jednu kabinu jer misli da je unutra otrovan pauk.zagor pristaje da mu pomogne ulazi u kabinu koja se zatvara i salje zagora u daleku proslost..zagor ustaje i ugleda isusa hrista.zagor se prekrsti i prodje pored njega(nije znao ko je on!)zagor nastavlja tako i usput vidi neke jevreje koji planiraju da ubiju hrista.zagor nije hteo da se mesa i nastavi dalje.tada naidje na rimljane koji ga istuku ko vrecu bez dna i bace ga u tamnicu.zagor onako ranjen psuje profesora shta mu ne radi ali uzalud..za to vreme ciko se tuce sa profesorom u stvarnosti.ciko mu daje zavrsni udarac batak u glavu,i profesor pada mrtav,zatim dolaze dva njegova strazara i ciko se sagne po batak ali prdne ii na smrt ugusi tu dvojicu.za to vreme zagor jede mokar hleb i suvu vodu koju su mu doneli rimljani,zagora spasava isus,i oni idu u pohode po svetu,dok ciko provaljuje kako da udje u kabinu....the end

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 18:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Voleo bih da Zagor prodje ceo svet...imalo bi tu puno mogucnosti za neke nove dobre avanture,neke nove prijatelje i neke nove neprijatelje,a i za stare bi se naslo prostora...
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 22/04/2008 : 19:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message  Reply with Quote
cool
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 19:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Zagor je tako osmisljen da moze da se mesaju zanrovi,lokacije,ma svasta...jedino ne volim sto su u novijim brojevima scenarija malo slozenija nego pre 20 godina,a rekao bih,bez preke potrebe...covek u godinama,kao ja,ne moze da popamti sve likove koji budu vezani za pricu...
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3384 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 22/04/2008 : 19:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
1000. post!!! ha-ha-ha!!!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 19:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
A mislio si da ti nikada nece uspeti...
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3384 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 22/04/2008 : 19:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

A mislio si da ti nikada nece uspeti...

Nisam ni na jednom forumu uspio. Uvik me izbace. Ovo je osobni rekord.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 19:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote

voleo bih da vidim Zagora u nekom novom susretu sa modernom tehnologijom...da se,recimo,nadje u nasem vremenu (vremenka masina)...naleti na nekog hakera...forumasa...whatever...samo da bude nesto sa kompujktorima...krekeri izazvali katastrofu upadom u sistem koji je zaduzen za zivot u nekoj simulaciji zivota astronauta na Mesecu...or something...pa Zagor spasava stvar...

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 25/09/2010 20:44:32
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 22/04/2008 : 21:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

mene su na jednom izbacili kad sam presao 12000...al' da se vratimo na temu...
voleo bih da vidim Zagora u nekom novom susretu sa modernom tehnologijom...da se,recimo,nadje u nasem vremenu (vremenka masina)...naleti na nekog hakera...forumasa...whatever...samo da bude nesto sa kompujktorima...krekeri izazvali katastrofu upadom u sistem koji je zaduzen za zivot u nekoj simulaciji zivota astronauta na Mesecu...or something...pa Zagor spasava stvar...

lol,osecam da si te postove nabio za nedelju danashto se tice vremeplova,samo nam josh to fali.pa ne bi preziveo on sadasnje vreme,ili bi popizdeo i krenuo da ubija decu...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 21:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
zezao sam se

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 25/09/2010 20:42:14
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 22/04/2008 : 21:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

@weljko94
shvatili smo da ne volis stripove...ne moras vise da se trudis...


OMG ti si od onih mrguda shto ne shvataju sale...tvoj problem nije moj

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 25/09/2010 : 17:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Oživljavam ovaj topic jer je bio zanimljiv i imao je neke vrlo vrlo zanimljive ideje....

Moja bi zamisao bila neki novi sporedni lik, koji bi često surađivao s Zagorom. Recimo, mladi indijanac, od kojih 16 godina iz Tonkinog plemena. Mlad, živahan, ambiciozan i sa izraženim smislom za humor, ali, koji je imao težak život. Njemu bih posvetio epizodu, o osveti i očaju. Mladom indijancu, imena, hmm, recimo Mlada Puma, je obitelj ubijena dok je bio još maleni dječak u pohodu bande razbojnika koju je predvodio neki opaki tip sa ožiljkom preko oka, nazovimo ga Roger Crawn. Imao je bandu od kojih dvadeset razbojnika. Malo pleme od kojih dvanaest mirnih indijanskih obitelji, u kojima su i muškarci i žene bili marljivi radnici, skupljači zlata koji su dobro poznavali svijet bijelaca, je poharano u napadu nemilosrdne bande razbojnika. U tom plemenu je živio baš Mlada Puma. Rijetki su preživjeli, a Puma je otišao rođacima koji su živjeli u Tonkinom plemenu. Oni su ga odgojili i othranili. Priča počinje tako da je Zagor otišao na tradicionalni godišnji turnir mladih ratnika u plemenu Mohawka, i tamo je pobjedio Mlada Puma. Pozvan je u Zagorovo društvo, i tamo ga je upoznao. Tada Puma priča(pored svoje djevojke) o svom porijeklu. Sutrašnjeg su dana Zagor i Chico otišli u grad Wimpletown, i čuli priču o tome kako je banda nemilosrdnih razbojnika koja se ugasila prije desetak godina ponovo aktivna. Zagor se raspitao o vođi, i doznao da je vođa baš Crawn. Rekao je to Mladoj Pumi, i dodao je da su on i Chico uvijek spremni pomoći. Još je svajetovao Pumi da se ne smije pogubiti u bijesu i da mora ostati miran koliko je sposoban. Kasnije se događa svašta, Puma okuplja skupinu sa sobom, Zagorom, Tonkom, Chicom i još par sposobnih ratnika te kreće u osvetu. Crawn mu otima djevojku, tu bude još puno sukoba, čak nastrada i sam Wimpletown, umiješaju se i vojnici, na kraju se traži pomoć i od trapera, Mlada Puma na kraju ubija Crawna i ispunjava svoju osvetu... tu bi Zagor bio sporedan lik, važa ali sporedan. Kasnije bi Mlada Puma dolazio uvijek u paru s Tonkom, spreman pomoći Zagoru u svakoj borbi kako je on pomogao njemu. Bila bi jedna dinamična i uzbudljiva priča, crtao bi jedan crtač koji još nije crtao Zagora, a to bi bio Andrea Venturi. Priča bi bila u četiri nastavka.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 25/09/2010 17:41:06
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8205 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/09/2010 : 18:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

zamišljan


i... , kako je

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/09/2010 : 23:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ocu qrac zamislit. cim bi to ucinija, ne bi vise nista moga zamisljat
dakle, nepovratan proces

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 25/09/2010 : 23:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
Citiram sebe kaj sam napisao prije 3 godine:
"Zagor u buducnosti,u danasnje doba.
Zagor vozi aute,onda postane izbacivac u diskoklubovima i slicno...

Ili nastavak od Hagotove moci.Onaj vrag Steven je nekako preziveo vatru i sada sa svojima sljedbenicima smislja osvetu.Naravno,to mora crtati Ferry,tako da ta prica bude imala mracnu stravicnu atmosferu.

Ili zagor na drugoj planeti,naprimjer tamo gdje je Wendigo...
Ili Zagor u nekoj prasumi u borbi protiv Predatora..."

HAgot se stvarno vratio,i bila je cak epizoda protiv onog svemirca slicnome Predatoru.
Jos da mi ostvari zamisao o Wendigu i Zagora u buducnosti

Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4252 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 25/09/2010 : 23:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Da se ja pitam,bilo bi malo vise zenskaca Necu da mi zezaju Zagora da je peder A i vise onih situacija kao kad je bio sa Satkom u White House i hteo da izmlati predsednika SAD
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
258 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 26/09/2010 : 09:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Da sam ja zagorov scenarist pokrenuo bih projekt kojim bi na lijep način završio serijal. Neka priča u kojoj bi Zagor poginuo junačkom smrču (kako samo on to zna i umije), a onda bi se Chico uz pomoć zagorovog sina(?!) osvetio. Priča bi završila sa velikim okupljanjem svih trapera i indijanaca oko kolibe u močvari koja bi bila pretvorena u zagorovu lomaču. Vatru bi potpalila Frida Lang (ili neka druga)kao majka njegovog sina...
eto...
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 26/09/2010 : 10:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav crni kraj... Ranije sam i ja znao to zagovarati, ali sada sam promijenio mišljenje; bolje je poštedjeti Zagora od takve simbolične smrti i dirljivog završetka (pravi i vječni kraj serijala je već napisan u ''Divovima dobra i zla'', uostalom) i pružiti mu šansu da da ono što još uvijek može. Na serijalu radi dosta diletantskih crtača i istrošenih scenarista, ali postoji i druga garnitura ljudi, ona koja mi daje nadu. Tu su Boseli, Toričeli, Rubini, Rauch, Feri, Kapone... Oni još uvijek mogu da nam podare kvalitetne priče i avanture, još fantastičnih priča o kojima će se mjesecima raspravljati na forumu. Zagorova južnoamerička turneja mi izgleda kao ostvarenje davnih želja čitalaca za novim odisejama, a i ja sam mnogo puta govorio da Zagora treba što prije premjestiti u novo okruženje. Dok ima života, ima i nade. Kao što je profesor-inz mnogo puta ponovio, u slučaju konačnog gašenja serijala svi bismo se osjetili kao da smo izgubili nekog starog, dobrog prijatelja...
Osmotrite ovu fantastičnu, prelijepu tablu i kažite da je Zagor izgubio sav kvalitet. Neće moći:

Edited by - Mhejl on 26/09/2010 10:10:13
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000