forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 shta bi bilo kad bi Djole pisao stripove...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/11/2007 : 14:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
... a i kako stampaju Lavirintove stamparije... :)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2007 : 19:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dobro rade štamparije. ;)

ZZCP (i Zorka, i VMS #2) u Darkwoodu od pre pola sata.

Go get it! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 22/11/2007 : 19:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ne zaboravimo i Omen.
Svaka cast Lavirintu na pokretanju novog domaceg serijala. Nadam se da cete doziveti barem sedam sezona, a ostalo nastaviti u tv seriji.
Nulti broj je simpatican, odlican kao upoznavanje sa likovima, ali prava prica krece tek od prvog broja (logicno, ne?). Ovde imamo skupljene 3 monster of the week epizode, sasvim dovoljne da zapamtite koliko ima likova i sta oni zapravo rade. Sapunica krece od sledeceg broja i, posle ovog tizera, jedva cekam!!!

Moram samo da izrazim zaljenje sto Denis Dupanovic ne radi ceo serijal. Njegov crtez je odlican! Sasvim lezi Djoletovim pricama. Ovaj hommage Skubi Du Gangu je za usrati se u gace od smejanja.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/11/2007 : 12:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
ZZCP je dosad jedina stvar koja me razveselila na ovogodissnjem CRŠ-u!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 24/11/2007 : 19:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
To je zato sto ja nisam dosao.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/11/2007 : 23:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>to je zato sto ja nisam dosao.

U da, i to me razveselilo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/11/2007 : 00:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 26/11/2007 : 11:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
za mene je CRS zavrsio tek nocas oko 2 sata

iako umoran, doma sam uzeo u ruke prvo ovaj strip i mogu reci samo - "oba palca gore" i "hocemo jos" ;-)))
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 27/11/2007 : 09:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Citirat ću uvaženog Doka Lestera a moram reći kako mi se jaaaako sviđa kako crta Denis Dupanović.On mi je od svih koji su radili prvi broj najbolji i kao što reče Dušman,sjajno se uklapa u Djoletov scenarijo.Očekujem da nastavci budu još bolji!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/11/2007 : 11:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na lepim rečima.

Broj nula nam je "intro" broj, za upoznavanje sa likovima i donekle svetom po kojem se kreću. Od broja jedan (veoma, veoma uskoro u striparnicama) krećemo sa dužim pričama, razvijanjima likova i priče, i čak i sa ponekim subplotom. ;) Dok sam brojem nula veoma zadovoljan (ne u maloj meri zbog toga što sam imao priliku da radim sa trojicom odličnih crtača), na prvu trodelnu priču, "Glava porodice", sam bogami ponosan.

Tako da - stay tuned, it only gets better.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/11/2007 : 15:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam htio napisati kako sam kratkim stvarima zadovoljan i čekam kada će se Djole zaozbiljno uzeti pisanja full-stripova, kad me preteče.
Ja bih ukoliko su planirani short run-ovi ovaj 0 issue preselio kao dodatak regularnim sveskama umjesto da stoji kao zasebno izdanje, ali u svakom slučaju predstavlja sjajan uvod u ono što dolazi. Sretno!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/11/2007 : 16:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Imamo i ovako dodatke/bekapove regularnim sveskama. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 28/11/2007 : 18:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
takodje bi citirao doka, ali bih cak dodao "sva cetiri palca gore", jelte imam i dvije noge i dvije ruke (za sada, hvala Bogu ).
samo naprijed djole i ekipa! insistiram da od iduceg broja povecate drasticno broj stranica ili predjete na sedmicni ritam
nadam se da ce dekara bar na ovom izdanju pokazati da je ozbiljan izdavac

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/11/2007 : 02:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
"ozbiljna" strana lavirinta je djole, ja sam komedijashka i megalomanska:))

ja bih se ovim putem prvo zahvalio svima koji su ispomogli ovu lavirint ekskurziju na (ne:)prijateljske teritorije a tu prvenstveno mislim na chika markosa koji nam je velikodushno ustupio deo shtanda i chika zeljka(iliti dcarapoa2) koji je dobrani deo stripova uspeo da protera ispred nosa zlicama sa carine i tako moj put uchini znatno ugodnijim i ledjima mi rasteretjenijim:))
naravno zahvala ide i svima koji su svrnuli do nasheg parcheta shtanda i pokupovali izdanja i time nam dali najbolju mogutju podrshku.
chinjenica da je vetjina i zadovoljna sa tom kupnjom ovog narcisa te superegoistu chini prilichno ispunjenim:)

lavirint shiba dalje laganeze i sudetji po informacijama bolje, jache i lepshe negoli ranije.
uverite se i sami:

http://franopetrusa.blogspot.com/

skica za prvu gostujutju naslovnicu ZZCPa od strane chika Frana Petrushe, koautora Guja i Zmuja, stripa kojeg sebi nikad netju prezaliti shto nisam ranije uspeo da preotmem za izdavanje:))
ako se po jutru dan poznaje - bitje od ovoga neshto.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 29/11/2007 : 11:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
" "ozbiljna" strana lavirinta je djole, ja sam komedijashka i megalomanska:))"

e sto jest jest

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 29/11/2007 : 11:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message  Reply with Quote
E, ovo mnogo dobro izgleda i mnoooogo obecava.


Samo, kako cemo mi iz Novog Sada da nabavimo ovo izdanje?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/11/2007 : 13:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
vro lako, teta biljo - chika misha iz Kluba ljubitelja stripa to(kao i sva ostala lavirint izdanja)ima u prodaji.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/11/2007 : 15:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Kupio, procitao i hocu jos!!! Sjajno, momci!!!

P.S. Ocekujem da se oko Ace Micica i Duska Mladenovica - Lepog zavrti jedan ozbiljan plot u ZZCP. Djole, nemoj bre da zaboravis na ovo! Hint: Zorka dodje posjetiti Dzefrija i onda se "cela porodica" zabavi s njom. Naravno, u pricu tu ulaze OAM i DML producirajuci jedan 8mm 'snuff movie'... Tebi ostavljam razradu tko ce koga karati; tko ce prezivjeti i tko ce ostati bez kojeg uda...

P.P.S. Slazem se s Acom i DusManom da Djoletovu scenariju fantasticno lezi Dupanovicev crtez, ali mene je odusevio Mikica!!! Opet moram ponoviti da nije samo Talaja do jaja!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 29/11/2007 15:21:14
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/11/2007 : 01:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Imam primjedbu!!!!!!!!!!! Prekratko!!!!!!! Utrostručite broj stranica!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 30/11/2007 : 01:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
mogutje samo ako ti te dve tretjine budesh svojim crtezom popunjavao:)pPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2007 : 04:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Dugo bi se cekalo na taj broj... neki bi cekanje ostavili u nasljedstvo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2007 : 04:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Zamisli posmrtnu oporuku; dragoj kcerki ostavljam cekanje na Renkyjev album...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 30/11/2007 : 18:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Zamisli posmrtnu oporuku; dragoj kcerki ostavljam cekanje na Renkyjev album..."

ako nista bar bi joj tim zazelio dug zivot ;-) :-D

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Bilja
Average Member

Serbia
557 Posts

Member since 16/07/2003

Posted - 03/12/2007 : 12:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Bilja's Homepage  Send Bilja a Private Message  Reply with Quote
Kupila, procitala i odusevljena. Jedva cekam nastavak!

Dekara, stvarno, svaka cast na izboru izdanja, a posebno na ideji ovog sasvim novog, domaceg serijala.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/12/2007 : 12:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ma o čemu vi?????

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000