forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 XIII - the official topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/01/2009 : 10:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
19. broj neće izaći pre marta
Ko da čeka još tri meseca!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/03/2009 : 20:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
10. mart, a 19-te trinaestice još nema
Koje sranje i koja neozbiljnost od MP-a!!!!!
Zna li možda ko kada će izaći zadnji broj ????????????????????????????'

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 11/03/2009 : 00:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li si video ovaj topic:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32278

Anyhow, Zlatko reche:

quote:
Originally posted by zmcomics

quote:
Originally posted by JefCostello

I mene interesuje sta ce Marketprint da objavljuje ove godine od albuma?
nastavke starih albuma ili i nesto novo?



Svakako ide sledeci Bluberi, treba da ide i PValijant, vrlo skoro ce ici novi Dzipsi bas su pre par dana stigli fajlovi. Trebalo bi da se brzo uradi i taj poslednji album XIIIce, a ici ce i Kosmicki jer su napokon sredjeni sporovi oko toga ko je nosilac kopirajta, pa imamo od koga naruciti nastavke. U planu je i peti album Ratnika... ali... Marketprint je velikim pomeranjima kod reorganizacije distribucije pa je vrlo tesko reci kada ce se sve srediti i krenuti normalnim tokom. Jedna od vaznih novosti da ce Stripoteka biti mnogo kvalitetnije distribuirana u BiH, dakle po celoj drzavi. Ako negde ne moze da se kupi, onda treba zamoliti trafikantkinje da je poruce, jer je distribucija resena, a mi bas ne mozemo odmah prevelik tiraz poslati dok se ne vidi kako ce se kretati potraznja tamo gde Stripoteke nije bilo.
Nov nacin distribucije znaci i neke nove troskove (a MPrint uz Stripoteku ima jos 16 ljubica mesecno pa racunajte frku) pa dok se sve to ne uskladi i postavi na noge treba neko vreme da prodje, dotle ni nema fiksnih datuma za albume.



PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/03/2009 : 13:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Je li neko gledao film XIII?

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/04/2009 : 21:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ne znam da li si video ovaj topic:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32278

Anyhow, Zlatko reche:

quote:
Originally posted by zmcomics

quote:
Originally posted by JefCostello

I mene interesuje sta ce Marketprint da objavljuje ove godine od albuma?
nastavke starih albuma ili i nesto novo?



Svakako ide sledeci Bluberi, treba da ide i PValijant, vrlo skoro ce ici novi Dzipsi bas su pre par dana stigli fajlovi. Trebalo bi da se brzo uradi i taj poslednji album XIIIce, a ici ce i Kosmicki jer su napokon sredjeni sporovi oko toga ko je nosilac kopirajta, pa imamo od koga naruciti nastavke. U planu je i peti album Ratnika... ali... Marketprint je velikim pomeranjima kod reorganizacije distribucije pa je vrlo tesko reci kada ce se sve srediti i krenuti normalnim tokom. Jedna od vaznih novosti da ce Stripoteka biti mnogo kvalitetnije distribuirana u BiH, dakle po celoj drzavi. Ako negde ne moze da se kupi, onda treba zamoliti trafikantkinje da je poruce, jer je distribucija resena, a mi bas ne mozemo odmah prevelik tiraz poslati dok se ne vidi kako ce se kretati potraznja tamo gde Stripoteke nije bilo.
Nov nacin distribucije znaci i neke nove troskove (a MPrint uz Stripoteku ima jos 16 ljubica mesecno pa racunajte frku) pa dok se sve to ne uskladi i postavi na noge treba neko vreme da prodje, dotle ni nema fiksnih datuma za albume.





Šta im znači to ubrzo?
Pa došli su do kraja serijala, što ne izdaju i taj poslednji j....i album, čakam da pročitam ovaj serijal dvadeset godina, i nemam više strpljenja!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 15/04/2009 : 21:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Je li neko gledao film XIII?



Da li se film tako i zove, XIII? I ciji je, francuski?

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/04/2009 : 23:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by SejoSexon

Je li neko gledao film XIII?



Da li se film tako i zove, XIII? I ciji je, francuski?



XIII- the conspiracy. Nije film nego serija.
Imam ga,al' ga jos nisam pogledao. Nije francuski,glume Stephen Dorff, Val Kilmer.
Uostalom,evo ti link
http://www.imdb.com/title/tt1117667/
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 16/04/2009 : 14:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by SejoSexon

Je li neko gledao film XIII?



Da li se film tako i zove, XIII? I ciji je, francuski?



XIII- the conspiracy. Nije film nego serija.
Imam ga,al' ga jos nisam pogledao. Nije francuski,glume Stephen Dorff, Val Kilmer.
Uostalom,evo ti link
http://www.imdb.com/title/tt1117667/



Hvala. Pogledao sam malo, nesto mi ne deluje previse privlacno. Strah me je da ne pokvarim utisak stripa

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 16/04/2009 : 14:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
ici raditi film/seriju o XIII bez lee marvina je bogohuljenje samo tako
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6923 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/04/2009 : 18:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Šta im znači to ubrzo?
Pa došli su do kraja serijala, što ne izdaju i taj poslednji j....i album, čakam da pročitam ovaj serijal dvadeset godina, i nemam više strpljenja!



Šta znače "ubrzo" i "uskoro" domaćim izdavačima, nikada neće biti jasno.
Strpljenje smo izgubili odavno, a ja jedino mogu da ti ponudim odgovor koji i sam možeš da pretpostaviš:

potrebno je da se prethodno štampani albumi prodaju u izvesnoj količini da bi izdavač od zarade imao i profit i sredstva za nova ulaganja tj štampanje novog albuma.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 17/04/2009 : 18:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

Je li neko gledao film XIII?



Ja. Sa Val Kilmerom i Stiven Dorfom u dva dijela.
Prosječno i jako predvidljivo.

...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/05/2009 : 12:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Evo prolazi maj i Novobeogradski sajam knjiga, a od XIII ništa!
Ne mogu da verujem

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37400 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2009 : 08:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ja mogu. :(
Stvarno, jos samo taj jedini broj i ...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/05/2009 : 16:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
I što je najgore, niko se osim mene i ne buni!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10829 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/05/2009 : 17:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

I što je najgore, niko se osim mene i ne buni!



Licno, uzimam ove obojene od Bookglobe-a, a od Markeprinta odavno vec niss ne ocekujem...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/05/2009 : 17:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

I što je najgore, niko se osim mene i ne buni!


ako ne mozes da cekas mogu ti 19 prepricati
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/05/2009 : 19:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nisam čitao nijedan broj posle 6.-tog ( čekam da imam sve na broju), tako da druže nema potrebe

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/06/2009 : 23:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da li neko ima informaciju šta je sa Marketprintom?
Da li su pukli?
Stali su sa svim izdanjima osim stripoteke!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 18/06/2009 : 02:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Onako ne bash iz prve ruke...nachuo sam da bi se tek pred Sajam knjiga u oktobru neshto vece moglo ochekivati... Nemoj 100% da me drzish za rech!

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

vlada035
Junior Member



Serbia
451 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 18/06/2009 : 16:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vlada035 a Private Message  Reply with Quote
Zvao sam ja Marketprint prosle nedelje da narucim stripoteku,pa mi rekose da ce zadnja XIII i Bluberi 3 pred sajam knjiga,takodje se tad ocekuje i nova Cat Claw,pitao sam ih sto stripoteka izlazi u smanjenom tirazu,odgovor je da je tiraz isti ali je verovatno problem sa distributerom
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18433 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 16:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
zna netko tiraž Stripoteke,znam da je nekad bila preko 100 000, ako je danas na samo desetini te cifre-dobra je.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/06/2009 : 16:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Smin li ti ja odgovorit? A da ne upadnem u kategoriju sveznajućih jerbo ono "suradnik" je stavljeno kad san zapritija Marku da ću mu ženi reć koliko love troši na stripove. Nema veze sa suradnjom i znanjem.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18433 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 19:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
naravno Renky, ti si mi jedan omiljenijih forumaša pa se tvoga odgovora posebno radujem,
ajde ako znaš bar približno mi reci, to me več dugo zanima a nigdje još nisan zapazia tiraž Stripoteke...ajde gukni slavuju moj.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/06/2009 : 23:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlada035

Zvao sam ja Marketprint prosle nedelje da narucim stripoteku,pa mi rekose da ce zadnja XIII i Bluberi 3 pred sajam knjiga,takodje se tad ocekuje i nova Cat Claw,pitao sam ih sto stripoteka izlazi u smanjenom tirazu,odgovor je da je tiraz isti ali je verovatno problem sa distributerom


Hvala druže na informaciji
Inače , Market print je po meni najneozbiljnija izdavačka kuća!
Toliko potencijala, a tako loša izvedba i tako čudni potezi ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 20/06/2009 : 23:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlada035

...takodje se tad ocekuje i nova Cat Claw...



Ura za CatClaw!

Jack the Black.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000