forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Stizu Spirou & Fantasio!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/02/2008 : 20:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Evo, vrijeme je da Dado i ja najavimo nova 2 albuma «Spiroua & Fantasija» koja ce se u prodaji pojaviti sljedeceg mjeseca! Radi se o epizodama «4 puta Spirou… i Fantasio» te «Gljivom protiv diktatora».

Spomenuta dva naslova su 1. i 7. album originalne serije, a crtacki ih potpisuje jedan, jedini, najveci Andre Franquin.

Standardnoj ekipi koja je radila i na prva tri objavljena albuma S&F-a, Melini Mikulic i Darku Macanu, ovaj put pridruzio se i Bob Solanovic koji je sve to marljivo upisao. Ljudi, hvala Vam!!! Najbolji ste!

Cijena u striparnici Libellus u ZG-u bit ce 90 kuna.

Uzivajte!







And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 25/02/2008 23:03:43

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 25/02/2008 : 21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
rodila psenica
to se cekalo

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2008 : 21:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Evo Frano naslovnica
sad miči avatar

inače
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 25/02/2008 : 21:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 25/02/2008 : 21:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
eto...
jezi zadovoljan :))

Dado, zaboravio si jedan malialijakobitandetalj

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2008 : 21:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

eto...
jezi zadovoljan :))


Prezadovoljan!
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 25/02/2008 : 22:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Konačno. Ali zar ne bi trebao izači još jedan Fournier ?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/02/2008 : 23:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

Konačno. Ali zar ne bi trebao izači još jedan Fournier ?



Naravno. Ide u tisak zajedno sa sedmicom Ridjobradog.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 25/02/2008 : 23:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message  Reply with Quote
jedva cekam

www.rdv.ba
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/02/2008 : 17:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Moja VELIKA isprika Kowalskom, kojeg smo zbog mog nemara zaboravili navesti u popisu
osoba koje su sudjelovale u izradi i kojima se od srca zahvaljujemo.
Druze Kowalsky oprosti i od srca hvala na lijepim tekstovima za nasega Spiroua...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2008 : 17:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Vid

Konačno. Ali zar ne bi trebao izači još jedan Fournier ?



Naravno. Ide u tisak zajedno sa sedmicom Ridjobradog.



Ufff,kako to volim!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/02/2008 : 17:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Možda bogohulim ali su mi i Fournierove epizode klasa. Odlične i stvarno su se dostojno nastavile na majstorov rad tako da s užitkom čekam da ugledaju svitlo dana.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 26/02/2008 : 17:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
Po mutnom sjećanju, Fournierov crtež mi je bio sasvim OK, ne lošiji od Franquinovog, ali scenaristički je bio totalno bleah. Ako je izdavačima (i francuskim i hrvatskim) svejedno, pa imaju slobodu da skaču po epizodama, zar ne bi bilo logičnije "riskirati" sa novijim Tome/Janry ili Morvan/Munuera epizodama, umjesto sigurnog bleah Fourniera.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/02/2008 : 17:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ako ti je Fournier scenaristički "bleah", onda će ti od Morvana pripasti muka.

A podržavam za Tomea & Janryja.

Ili, još bolje, ona dva HS albuma sa kratkim pričama svih autora (uključujući i RobVela i Chalanda).

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 26/02/2008 : 19:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ako ti je Fournier scenaristički "bleah", onda će ti od Morvana pripasti muka.

Morvan je amerikaniziran pa se mozzda svidi Hammeru. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 26/02/2008 : 19:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Ako ti je Fournier scenaristički "bleah", onda će ti od Morvana pripasti muka.

Morvan je amerikaniziran pa se mozzda svidi Hammeru. :)

mcn



Iss. Batman Adventures Starring Spirou, ka'će to više :)

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/02/2008 : 20:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Spirou u Tokiju - Spirou i Fantazio upadaju u svoju hotelsku sobu i zatiču gomilu japanaca unutra. Sledi ovaj panel:



E sad, na stranu koliko bi vizuelnih gegova Franquin uspeo da smesti u jedan ovakav kadar - dosta je samo pomisliti koliko bi ih Tome & Janry smestili, i uvideti zašto su Morvan & Munuera šutnuti sa serijala posle tri albuma - isto koliko i Broca & Cauvin. Morvan ne funkciniše dobro bez ideologija da mu daju emotivnu težinu i dubinu, i njegov Spirou nije amerikanizovan, ni mangaiziran - samo je neinspirisan.

Mada šteta za Munueru.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/02/2008 : 20:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
bravo dećki

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 27/02/2008 : 12:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
ajme Djole, kakve to veze ima sa ova dva albuma???

inace: super super! jedva cekam da mi dodju pod kandze!

(malo me samo jebe sto Edvin ipak dosta jeftinije trzi Zekana, zakaj je to? - uz napomenu da oba naslova vrijede i duplo, naravno)
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/02/2008 : 12:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>(malo me samo jebe sto Edvin ipak dosta jeftinije trzi Zekana, zakaj je to? - uz napomenu da oba naslova vrijede i duplo, naravno)

Prvi album ima 70 strana, sedmi oko 60, Zekani 48.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/02/2008 : 12:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica
(malo me samo jebe sto Edvin ipak dosta jeftinije trzi Zekana, zakaj je to? - uz napomenu da oba naslova vrijede i duplo, naravno)


Možda zato što plaćaš gotovinom na licu mjesta u morecomicsu
(meni je,pak,za narudžbu naplaćeno 75 kuna plus poštarina),
možda je to nekakav prigodni popust za jedinke koje obitavaju blizu striparnice...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 27/02/2008 : 13:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
pa da. svaki broj se mogao nabaviti po povlastenoj cijeni prvih tjedan dana. 50 kuna, ako me pamcenje dobro sluzi?

a moglo se i uzicati neku jedinku koja obitava blizu striparnice da obavi robno trgovinsku razmjenu, pa kasnije rijesiti primopredaju s istom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/02/2008 : 13:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Edvin radi 1000 Zekana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/02/2008 : 14:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

ajme Djole, kakve to veze ima sa ova dva albuma???


Nikakve, ima veze sa komentarom da bolje da skoče na Morvana & Munueru.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 27/02/2008 : 15:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Edvin radi 1000 Zekana.




www.stripgen.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/02/2008 : 15:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa gdje će sa svim tim zecovima?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000