forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Death Note
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/03/2014 : 18:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raven84

Kupio prvih 5 albuma na Algoritmovoj akciji i oduševljen sam. Kako inteligentno i napeto! Odličan strip, sigurno uzimam i ostalih 7 albuma. A za tu cijenu stvarno je dobar ulov.


Bilježnica smrti je do sada jedina manga koja mi se baš sviđa.
Sve ostalo kod nas izašlo mi je nečitljivo, mlako, djetinjasto.



Ostrica besmrtnika je sve osim toga,probaj to.


Pročitao prvi broj i smorilo me totalno.
Planirao sam u više navrata pročitati prva 3 ne bi li se viđenje promjenilo, ali imam malo vremena. Pa onda dajem stripu jednu šansu i ako ne upali idem dalje. Ta metoda može i da omane, ali nemam vremena za drugačije. Puno je nepročitanog, a malo vremena.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 26/04/2014 : 20:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Ovo iščekivanje zadnje sveske počinje gubiti smisao. Zadnja usrana grand-finale sveska u kojoj će sve biti objašnjeno i za koju pripremaju teren već četrnaest poglavlja.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 22/05/2014 : 09:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je sjeban algoritam s tim sporim izlaženjem,stvarno ne znam tko će im kupovati mange ubuduće ako nastave tako.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/08/2014 : 22:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
8 mjeseci je prošlo od broja 11.
Toliko čekati da se objavi zadnji dvanaesti svezak moram nazvati idiotluk.
Još samo fali da odluče odustati nakon 11 brojeva jer serijal ne ide prema očekivanjima.

- poslao sam im mail upit pa čekam odgovor...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/09/2014 09:14:24
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 13/09/2014 : 22:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
Što kažu?
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 14/09/2014 : 01:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
jos nista nemaju u planu izdavati, bar ne zasad
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/09/2014 : 08:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZagorXXL

Što kažu?


Imaju te brojne mailove za kontakt sa svim mogućim ograncima firme ali...
Ne odgovaraju. Briga ih za kupce...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/09/2014 11:21:13
Go to Top of Page

macmoodan
Starting Member



1 Posts

Member since 18/05/2014

Posted - 18/09/2014 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send macmoodan a Private Message  Reply with Quote
11.07

quote:
Poštovani,

Kada mogu očekivati 12. broj stripa Bilježnica smrti?

Hvala!

quote:
Poštovani,

trenutno ne raspolažemo tom informacijom.

Srdačno,
Algoritam


26.08.

quote:
Poštovani,

Nema smisla da se finale serijala čekaju skoro godinu dana od prethodnog broja. Da li uopće planirate izdati zadnji broj?

quote:
Poštovani,

Žao nam je zbog nastale situacije. I sami bismo najradije da smo u mogućnosti što prije objaviti taj broj, posebno zato jer se radi o posljednjem u serijalu. Nažalost, zbog nepredviđenih teškoća, nismo sigurni kad će biti objavljen; nadamo se do kraja godine.

Srdačan pozdrav,
Ivana Mirošević
Odjel naklade
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 13/11/2014 : 12:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
napokon zadnji death note, N A P O K O N
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/11/2014 : 13:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

napokon zadnji death note, N A P O K O N





Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/11/2014 : 16:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

napokon zadnji death note, N A P O K O N


Ja svaki dan provjeravam.
I taman sam se htio žaliti treći put.
Ajde da je konačno kompletirano.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 13/11/2014 : 17:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
sad samo da krenu s izdavanjem oštrice besmrtnika...
Go to Top of Page

ZagorXXL
New Member



Croatia
146 Posts

Member since 30/12/2012

Posted - 13/11/2014 : 20:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ZagorXXL a Private Message  Reply with Quote
E pa bilo je i vrijeme napokon.
Znam da ni u Americi ne izlaze jednom mjesečno mange nego svakih par mjeseci nastavak ali pola godine što smo mi u hrv. čekali je bilo previše.
Zato će barem biti slađe čitati.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 15/01/2015 : 12:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
SPOILER

Jako dobar strip sve do smrti L-a, a nakon toga počinje razvlačenje i izmišljanje tople vode....kraj također Holywoodski iako bi bilo puno bolje i logičnije da ih je Kira sjebo sve.
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 15/01/2015 : 13:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

SPOILER

Jako dobar strip sve do smrti L-a, a nakon toga počinje razvlačenje i izmišljanje tople vode....kraj također Holywoodski iako bi bilo puno bolje i logičnije da ih je Kira sjebo sve.



iako mislim da ovo nije službeno potvrđeno; Kira je i sam postao shinigami. Jer kao sto mu je Ryuk rekao "onaj koji koristi death note nece ni u pakao ni u raj.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/01/2015 : 09:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Dobro ali to ništa ne mijenja....
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/07/2016 : 16:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Baš sam zadovoljan prvim tankobonom Beležnice smrti - ovo mi je za sada najbolja manga iz kuhinje Mračne_šume.Svakako volim i OP,ali ovo je baš po mojoj meri;a i ovaj crtež,realističan i bez standardnog kreveljenja,mi je odličan.
Jedino mi je za sada nejasno kako će autori razvući celu priču na 12 tankobonova?!

preporuka!!!
(a i DW cena otkida!)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1346 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 17/07/2016 : 17:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Imao sam i Algoritmov, ali ovaj DW-ov je i bolji prevod i cena i sve.
Bravo za DW i za izbor mange. nema veze što je duplo, mogla bi i Oštrica besmrtnika
A tek Berserk !!!

Al znam da i besna Kobila planira neku mangu al neće da reče koju???

A super je i Ikigami, mada mislim da ga neće završiti...da ćemo ostati na 3
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 17/07/2016 : 21:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Jedino mi je za sada nejasno kako će autori razvući celu priču na 12 tankobonova?!



Kreativni su, pogotovo u prvih 6-7 knjiga ;)
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 18/07/2016 : 13:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by badseed

quote:
Originally posted by anto
Jedino mi je za sada nejasno kako će autori razvući celu priču na 12 tankobonova?!



Kreativni su, pogotovo u prvih 6-7 knjiga ;)


Kreativni su, pogotovo u prvih 12 kniga ;)

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2017 : 21:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvi broj u izdanju Darkwooda i mogu reći da je baš dobar, dinamičan i zanimljiv, nadam se da će se tako i nastaviti.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/07/2017 : 00:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Death Note Volume 1


Sjećam se, prije nekoliko godina mnogi su mi govorili da trebam pročitati "Death Note" mangu i da je jako odlična, jedna među najboljim. U to vrijeme sam sumnjao u mange, i iskreno nije mi se nešta dopadao japanski stil crtanja sve do prošle godine kada sam prvi put pročitao mangu. Death Note mi je prva manga i jako mi se svidila, likovi, radnja, crtež, scenario, naslovnice, sve je na svome mjestu urađeno kako treba...

Malo mi je bilo teško na početku da čitam, vjerovatno jer sam bio početnik u mangama pa mi je bilo malo komplikovano na početku čitati sa desne na lijevu stranu, a i pomalo čudno... Čitajući mangu, brzo sam zavolio Raita i shinigami Ryuka, a i radnja mi je nekako pasala, dok je priča za mene bila poptuno nova i originalna... Najzanimljiviji dio je dakako pojavljivanje "L" niodkuda na konferenciji policajaca, te će mi ovaj lik poslije postati jako drag...

Prije mange sam pogledao anime, jer jednostavno se nisam uspio strpiti da uzmem sve dijelove (jer neki dijelovi fale u mojoj lokalnoj knjižari)... Elem, radnja je odlična te je početak jako dobro urađen, pa će se zbog ovakve kvalitete očekivati i mnogo u ostalim dijelovima....

9.6/10
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/07/2017 : 00:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Death Note Volume 2


POST IMA SPOILERE, ČITATE NA SVOJU ODGOVORNOST!

Nakon pročitanog prvog dijela, moja očekivanja serijala su skočila sa 80 na 100%, jer me je sama radnja toliko udubila u razmišljanje šta bi se moglo sljedeće da dogodi, da sam jednostavno bio prinuđen da sljedeći dan uzmem i drugi broj. Srećom, taj dan je bila plata ( ) pa sam sebi mogao da priuštim po koji broj bonusa... Pa sam uzeo sebi 2, 3, 4, 5, i 6... Taj dan sam spuco 50 maruna, ali mi nije bilo žao jer sam znao u šta ulažem svoj novac. Elem, jedva sam čekao da dođem kući da pročitam ostale brojeve tada (ali i sada) najdraže mange.



Bilo mi jako zanimljivo vidjeti kako bilježnica radi pa me počelo i da zanimaju ostala pravila upisana u njoj, ali i kako će je Raito dalje da koristi, i koga će sljedeće da ubije. Još više me je zanimao daljni odnos Raita i shinigami Ryuka, u kome sam počeo da vidim sve više i više ljudskih osobina poput ljenosti i pozdržljivosti. Ryuk je karakter sa velikim znanjem o death noteu, ali je isto tako ona vrsta shinigamija koja neće da bude na tvojoj strani pa koliko god ti pokušavao da promijeniš svijet na dobro, što ne možemo da kažemo za Remu koja voli Misu više nego svoj život. Međutim, sam stil i način na koji je Ryuk nacrtan mi je bio fascinantan, i bilo mi je jako drago vidjeti shinigamije na koricama mange, jer su me njihovi stilovi i anatomija naprosto oduševljavali. Ukratko - iako su zbog propadanja svijeta shinigamija morali da svoje tijelo adaptiraju novim uvjetima evolucije, i dalje su imali nekakav zanimljiv i unikatan karakter. Sam scenarista Ohba je na početku shinigamije htio da predstavi kao obične ljude, ali mu je poslije palo na pamet da je možda mnogo bolje i kreativnije da ih deformiše kako bi dao na markantnijem karakteru i pojavi...

"L" kao lik mi je bio prava misterija, i bio sam se iznenadio kada je se odlučio da prikaže japanskim istražiteljima, iako to do sada nikada nije radio. Zanimljivo je vidjeti kako jedan slučaj poput "Slučaja Kira" (engl. killer preoblikovan u naziv kira) može da natjera takvog svjetskog, anonimnog istražitelja da pokaže svoje lice koje je tako dugo krio potpuno nepoznatim strancima, koje vidi prvi put. Odmah daje do dojma kako je Kira opasna riba, što i sam L shvata čim je objavio svoj identite. Svejedno, istražitelji su i dalje smatrali da to nije pravi L i da je to samo dio L-ove strategije... Ali ne, to je zapravo pravi L, ali vratimo se na radnju ove priče...

Ovaj dio je specijalan po jednoj sceni, gdje Raito, nakon što sazna da ga prate, započinje plan kako da se riješi čovjeka koji ga prati (Rey Penber), sa jednim veoma genijalnim planom nakon kojeg sam ostao bez daha, jer je naprosto genijalno i vremenski tačno izveden. Naime, Raito je uspio da sazna identitet istražitelja tako što je uspio da manipuliše lopovom, koji je predhodno opljačkao banku pri tome ubivši 4-5 ljudi, ako se ne varam, možda ih je bilo više... Kriminalac je oteo bus, u kome se Raito nalazio sa drugaricom i detektivom, i kako bi saznao identitet detektiva, saopštio je djevojci da će pokušati da savlada kriminalca, na šta je detektiv dobacio da je to opasno da ne treba da to radi, na šta je Rati posumnjao (glumio je) i natjerao detektiva da mu oda identite kako bi bio siguran da ne radi zajedno sa kriminalcem... A ostalo je naravno, historija


Inače, jedan jako odličan broj, vrijedi naravno pročitati...

9.7/10

Edited by - WOLF-HUNTER on 22/07/2017 00:37:42
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/07/2017 : 00:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Death Note Volume 3


POST IMA SPOILERE, IDETE NA VLASTITU ODGOVORNOST!

Da sam rekao da je Death Note odličan, da sam rekao da je genijalan do te mjere da vrijedi svaka pročitana stranica nisam. U ovom dijelu nas autor ponovo dovodi do psiholoških situacija u kojima se uvijek očekuje nešta veliko ili jednostavno tako dobro da nas obori sa nogu, ovaj put je ipak bilo malo drugčije



Naime, napokon dolazi do konrektne sumnje L-a da je Raito Yagami zapravo "Kira" i da svoj život kao inteligentni srednjoškolac koristi kako bi prekrio sumnju da je ubica koja se krije iza ubistava kriminalaca. Nekada je zaista jezivo kako L može da, svojim dobrim razmišljanjem predvidi situacija i da na osnovu datih dokaza, koji se poklapaju kako vremenski tako i psihološki da dadne određeni odgovor na "šta" ili "kako"... Naprosto uživam u čitanju njegovih logičkih zaključivanja i prepričavanja, pa mi je tako uvijek zanimljivo slušati njegov ugao priče. A inače, mogli smo već do sada da upoznamo glavne likove istražnog odjela:

Soichiro Yagami: dakako najmoralniji lik u cijeloj priči, iako je svjestan koliko su kriminalci krivi, ipak smatra da su i oni ljudi i da zaslužuju pravedan način suđenja. Naprosto odbija Kirinu ideju savršenog svijeta bez kriminala, dok mu se same Kirine metode gade... Veliki je tvist u prvoj svesci kada saznajemo da je on zapravo Raitov otac. Nakon toga postaje jasno odakle Raitu sva imena kriminalaca. Meni jako drag lik, koji je spreman mnogo toga da uradi kako bi zadovoljio pravdu, pa čak dažrtvuje vlastiti život...

Matsuda: jedan, hajmo nećemo reći glupi lik, nego jednostavno lik koji ne voli mnogo da razmišlja, te se većinom prepušta svojoj jednostavnoj psihi, bez nekog razmišljanja niti shvaćanja ozbiljnosti radnje... Međutim, Matsuda je lik koji je spreman da dadne svoj život kako bi riješili slučaj sa Kirom, tako da ovaj lik ima najveće srce u serijalu, pa je sama mržnja prema ovom liku zbog nekih njegovih idiotarija potpuno besmislena...

Aizawa: japanas sa afro frizurom, jako ozbiljan i korektno shvata svoj posao, i meni još jedan jako drag lik.

Mogi: ovaj lik je jednostavno "radoholičar" kojem nije mrsko da uradi 3000 listova o istrazi samo kako bi pomogao, jednostavno jako puno radi i voli svoj posao kojeg jako ozbiljno shvata. Ne priča puno i najviše ga možemo viditi u čošku kako radi za računarom...

Dakle, radnja ovog broja je možda jedna od najnapetijih radnji serijala, jer napokon dolazi do momenta kada "L" saopštava Raitu da je on pravi "L" i da želi Raita kao pomoćnika u slučaju o Kiri... Ovdje već možemo da vidimo novi put koji se otvara između dva lika - Raita i L-a, koji će se kasnije pokazati kao jako fatalnim... Nažalost...

9.6/10
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/07/2017 : 00:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Death Note Volume 4


POST SADRŽI SPOILERE, ČITATE NA VLASTITU ODGOVORNOST!

Pročitavši kraj trećeg dijela, i ugledavši novog lika koji će da se pojavi u serijalu, zapitao sam se kuda će sada da priča dogura kada Raito napokon dobija tajnog obožavatelja, a da je ženskog roda i plus da je još zaljubljenja u njega (odnosno u Kiru, jer tek kasnije saznaje ko je Kira). Nekako mi je uvijek zanimljivo viditi kada imamo nekog glavnog junaka koji upravlja pričom lagano, pa se zatim pojavi neki ženski lik koji promijeni radnju u sasvim drugi smjer. U ovom slučaju imamo Misu Amane (najvećeg pristalicu Kirine ideologije), koja počinje da obožava Kiru nakon što saznaje da je ubio ubicu njezini roditelja.



Misa Amane, je inaće prozvana za jednu od najseksipilnijih ženskih likova u amine i manga svijetu... Velika je šansa da je to upravo zbog njezinog, pomalo počudnog načina odjevanja u javnosti, stil koji, nisam siguran, ali mislim da pripada gotskoj sceni... Kako god, Amane je jedan od onih likova koji čitatelju sa svojom pojavom i osobinom odmah padnu za oko, njezina osobina je hajmo reći iskrena. Postoji više razloga zašto mi je ovaj lik jako drag, glavni razlog jeste njezin budući odnos sa Raitom i L-om, jer će i ona ubrzo da postane dio istrage, pa će tako sumnja o drugome Kiri da padne na nju. Misa je sumnjiva upravo iz razloga jer i ona posjeduje shinigamija - u ovom slučaju ženskog shinigamija imenom Remu. Remu, naspram Ryuka je jako vezana za osobu koju prati, pa tako na jedan određen način osjeća protektivan stav prema Misi, za koju je spremna da sama sebe žrtvuje. I dalje mi nije jasno šta to tjera shinigamija, nadnaravno biće da se zaljubi u jednu običnu osobu iz svijeta ljudi... Mada, Misa je sve samo ne obična, ona naime je imala još jednog shinigamija koji je bio zaljubljen u nju. Taj shinigami ju je u jednom trenutku spasio, upišavši ime zaluđenog fana koji je, nakon što je Misa odbila da stupi u odnos sa njime, pokušao da ubije nju pa poslije i sebe. Shinigami je reagova i ubio manijaka...

Međutim, postoji jedan problem kada shinigami upiše ime osobe da bio produljio njezin životni vijek - naime, nakon što shinigami upiše ime čovjeka kako bi ga zaštitio, taj shinigami polako počinje da nestaje, odnosno počinje da se pretvara u piješčanu masu koja poslije nestane, te jedino iza njega ostaje bilježnica. Razlog zašto je autor stavio ovo pravilo u priču vjerovatno leži u činjenici da je sama Remu jako osjetljiva kada je u pitanju Misa, koja će poslije da stvara probleme Raitu, u koga se zaljubljuje jer saznaje da je Kira. Raito odbija Misu na početku i prijeti da ako Misa se ne bude držala njegovih instrukcija da će da je ubije. Remu na to nije hladna, pa poslije sama prijeti Raitu kako će ona njega da ubije. Ovdje je glavni lik već bio u dilemi da li da ubije Misu i tako skrati sebi život, ili da se pravi kako je zaljubljen u nju da bi je nakon toga samo iskoristio? Naravno, druga varijacija je dakako povoljnija za Raita, jer će tako kroz to sve da manipulira Misom svojim šarmom i pri tome uspjeti da porazi L-a, čiji izgled sada zna, jer mu se on osobno predstavio u vezi istrage.
Misa je mnogo posebnija naspram Raita, jer ona naime posjeduje oči shinigamija, čijom pomoću može da sazna životni vijek i ime svakoe osobe koje pogleda, a da pri tome da osoba ne nosi nikakvu masku ili prevez preko očiju. Jedno zaista moćno oružje, skojim se Raito želi da služi, jer je prvenstveno odbio od Ryuka da i on posjeduje oči shinigamije, jer to bi značilo da će u zamjenu morati da dadne pola svog životnog vijeka. To je naravno uvijek velik problem, jer je Raito planirao da postane Bog novog svijeta...



Malo me je zabrinula činjenica da L počinje sumnjati u postojanje drugog Kire, pa je tako bio izložen na sve ili ništa. Morao se predstaviti Misi sa lažnim identitom (iako ona zna njegovo ime kada ga ugleda) kako bi uspio da dobije neki trag za daljnju istragu. U tom momentu sam pomislio da će napokon doći kraj za L-a i da će Raito preko Mise saznati njegovo ime, mada ne, L je bio lukaviji i na vrijeme priveo Misu u svoje sjedište kako je ispitao. Tada će Raito takođe biti prinuđen da urade sve samo kako bi skinuo sumnju sa sebe, a taj scenario je sasvim dug da bi se sada prepričao. Elem, epizoda je bila sjajna, mada malo slabija naspram predhodnika za moj ukus, ali svejedno dovoljna pažnje i čitanja - jako prijatno iznenađenje sa pojavom Mise je uveo serijal na novi put, koji će poslije da košto mnoge ljude života...

9.1/10
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000