forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 66

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/05/2013 : 01:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Imam jedno pitanje za one koji su pratili Morrisonov run na Batmanu. Procitao sam Batman and Son, Black Glove i Batman R.I.P.. Sad me zanima koliko su vezani Resurrection of Ra's al Ghul i Time and the Batman sa cjelom tom pricom i isplati li mi se njih nabavljat?


Time and the Batman ti je esencijalan, to ne možeš propustiti ako si do sada pratio Morrisona. Makar možeš i bez broja 703.

The Resurrection of Ra's al Ghul je ponešto manje bitan, s obzirom da ovdje Morrison nije imao glavnu riječ. Ipak, mislim da ga vrijedi pročitati zbog Morrisonovih epizoda, kao i činjenice da u zadnje vrijeme koristi Ra's al Ghula u serijalu Batman Incorporated.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 08/05/2013 : 01:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Felagund

Imam jedno pitanje za one koji su pratili Morrisonov run na Batmanu. Procitao sam Batman and Son, Black Glove i Batman R.I.P.. Sad me zanima koliko su vezani Resurrection of Ra's al Ghul i Time and the Batman sa cjelom tom pricom i isplati li mi se njih nabavljat?


Time and the Batman ti je esencijalan, to ne možeš propustiti ako si do sada pratio Morrisona. Makar možeš i bez broja 703.

The Resurrection of Ra's al Ghul je ponešto manje bitan, s obzirom da ovdje Morrison nije imao glavnu riječ. Ipak, mislim da ga vrijedi pročitati zbog Morrisonovih epizoda, kao i činjenice da u zadnje vrijeme koristi Ra's al Ghula u serijalu Batman Incorporated.



Ok, puno hvala.
U Time and the Batman je onaj lost chapter od R.I.P.-a, koji pojasnjava dogadaje sa kraja R.I.P.-a?

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/05/2013 : 02:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Felagund

Imam jedno pitanje za one koji su pratili Morrisonov run na Batmanu. Procitao sam Batman and Son, Black Glove i Batman R.I.P.. Sad me zanima koliko su vezani Resurrection of Ra's al Ghul i Time and the Batman sa cjelom tom pricom i isplati li mi se njih nabavljat?


Time and the Batman ti je esencijalan, to ne možeš propustiti ako si do sada pratio Morrisona. Makar možeš i bez broja 703.

The Resurrection of Ra's al Ghul je ponešto manje bitan, s obzirom da ovdje Morrison nije imao glavnu riječ. Ipak, mislim da ga vrijedi pročitati zbog Morrisonovih epizoda, kao i činjenice da u zadnje vrijeme koristi Ra's al Ghula u serijalu Batman Incorporated.



Ok, puno hvala.
U Time and the Batman je onaj lost chapter od R.I.P.-a, koji pojasnjava dogadaje sa kraja R.I.P.-a?


Jest.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/05/2013 : 11:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 00:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Neko bi trebao da napise bolji tekst o Batmanu. S duznim postovanjem prema Emiru Paranovicu postojeci je pomalo skrt na informacijama

http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/bt/batman/

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 30/05/2013 : 00:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Neko bi trebao da napise bolji tekst o Batmanu. S duznim postovanjem prema Emiru Paranovicu postojeci je pomalo skrt na informacijama

http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/bt/batman/



nije samo pomalo skrt informacijama nego mu ni te informacije nisu baš istinute.
ne znam ko je taj emir ali o batmanu nema baš nešto previše znanja.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2013 : 13:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Batmanovi zlikovci za 1920-te

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 30/05/2013 13:50:17
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2013 : 13:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Neko bi trebao da napise bolji tekst o Batmanu. S duznim postovanjem prema Emiru Paranovicu postojeci je pomalo skrt na informacijama
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/bt/batman/


nije samo pomalo skrt informacijama nego mu ni te informacije nisu baš istinute. ne znam ko je taj emir ali o batmanu nema baš nešto previše znanja.


Taj Emir Pašanović radio je još nekoliko recki za batmana, tjedne crtice i svašta nešto; i organizator je stripiti festa u Sarajevu. Čudno mi je kako se novi forumaši ne potrude upoznati ljude koji su na stripovi.com od početka... Sloppy, daj onda baci ovdje ispravke, ili eventualno napiši neki novi tekst o Batmanu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/05/2013 : 13:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira ko je on ovaj tekst o Batmanu mu je smisan..ikona kakva je Batman zasluzuje puno puno vise materijala a ne ovako suhoparno i mrsavo..ja sam se mislia uvatit ali kad vidim ovog linog DeeCaya koji se jos nije udostojia objavit onaj moj tekst o Supermanu izgubim volju odma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/05/2013 14:02:21
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 30/05/2013 : 14:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Neko bi trebao da napise bolji tekst o Batmanu. S duznim postovanjem prema Emiru Paranovicu postojeci je pomalo skrt na informacijama
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/bt/batman/


nije samo pomalo skrt informacijama nego mu ni te informacije nisu baš istinute. ne znam ko je taj emir ali o batmanu nema baš nešto previše znanja.


ja malo eskaviram pisanje nekih dužih tekstova jer mi hrvatski nije prvi jezik pa sad ne bi htio ispast smješan ali ako neko piše da je dick grayson bio robin i onda postao nightwahk onda njega više neču slušat kad priča o batmanu. da ne pomeni ni da je bio bilo ko drug koji je nosio robinov kostim mu isto tako nije relevantno, a sve počinje u tonu ko da tata priča maloj deci: "ajmo sad skupa nabrojit sve ljude koji pomažu batmanu".
a to da me zoveš "novim forumašem" ne znam odakle si izvuko, mislim da sam tu skoro toliko ko i ti, pa sad ako ne znam baš sve ljude po imenu mi baš nije neka blamaža. ne živim u sarajevu pa ne znamš zašto bi sad morao znad za ovog emira. koliko ljudi na ovom forumu poznaje ljudi koji su aktivni na Ljubljanskoj strip sceni? i oni koji su iz slovenije ne vjerujem da se poznaju svi.

Taj Emir Pašanović radio je još nekoliko recki za batmana, tjedne crtice i svašta nešto; i organizator je stripiti festa u Sarajevu. Čudno mi je kako se novi forumaši ne potrude upoznati ljude koji su na stripovi.com od početka... Sloppy, daj onda baci ovdje ispravke, ili eventualno napiši neki novi tekst o Batmanu.


http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2013 : 23:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Bez obzira ko je on ovaj tekst o Batmanu mu je smisan..ikona kakva je Batman zasluzuje puno puno vise materijala a ne ovako suhoparno i mrsavo..ja sam se mislia uvatit ali kad vidim ovog linog DeeCaya koji se jos nije udostojia objavit onaj moj tekst o Supermanu izgubim volju odma..


Eh, da si stavio smileya na kraju, možda bi mi tvoj post bio simpa... Ali ovako. Sorry, malo sam te zapostavio, ali eto sad si me opet podsjetio što još moram odraditi.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 31/05/2013 00:08:22
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/05/2013 : 00:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by deecay
Taj Emir Pašanović radio je još nekoliko recki za batmana, tjedne crtice i svašta nešto; i organizator je stripiti festa u Sarajevu. Čudno mi je kako se novi forumaši ne potrude upoznati ljude koji su na stripovi.com od početka... Sloppy, daj onda baci ovdje ispravke, ili eventualno napiši neki novi tekst o Batmanu.

quote:
Originally posted by sloppy
ja malo eskaviram pisanje nekih dužih tekstova jer mi hrvatski nije prvi jezik pa sad ne bi htio ispast smješan ali ako neko piše da je dick grayson bio robin i onda postao nightwahk onda njega više neču slušat kad priča o batmanu. da ne pomeni ni da je bio bilo ko drug koji je nosio robinov kostim mu isto tako nije relevantno, a sve počinje u tonu ko da tata priča maloj deci: "ajmo sad skupa nabrojit sve ljude koji pomažu batmanu".
a to da me zoveš "novim forumašem" ne znam odakle si izvuko, mislim da sam tu skoro toliko ko i ti, pa sad ako ne znam baš sve ljude po imenu mi baš nije neka blamaža. ne živim u sarajevu pa ne znamš zašto bi sad morao znad za ovog emira. koliko ljudi na ovom forumu poznaje ljudi koji su aktivni na Ljubljanskoj strip sceni? i oni koji su iz slovenije ne vjerujem da se poznaju svi.



Pa to je čovjeku nick, Emir Pasanovic, i pitao si ko je taj čovjek, pa sam ti rekao, nisam li? Pretpostavio sam da si novi forumaš kad samo tako olako pričaš da ne znam tko je taj. Pa nemoj mi reći da ga nikad nisi susreo na forumu scom a tu smo svo troje; sad sam pogledao - od 2002., tko bi rekao?!

E sad, ak su negdje greške, pa daj reci pa ću ispraviti u tekstu, Bože moj, to sam napisao u gornjem postu!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/05/2013 : 01:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by brni

Bez obzira ko je on ovaj tekst o Batmanu mu je smisan..ikona kakva je Batman zasluzuje puno puno vise materijala a ne ovako suhoparno i mrsavo..ja sam se mislia uvatit ali kad vidim ovog linog DeeCaya koji se jos nije udostojia objavit onaj moj tekst o Supermanu izgubim volju odma..


Eh, da si stavio smileya na kraju, možda bi mi tvoj post bio simpa... Ali ovako. Sorry, malo sam te zapostavio, ali eto sad si me opet podsjetio što još moram odraditi.



Hehe mislia sam da se smile da osjetiti u postu..ali evo ti ga naknadno -

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 02/06/2013 : 21:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Bez obzira ko je on ovaj tekst o Batmanu mu je smisan..ikona kakva je Batman zasluzuje puno puno vise materijala a ne ovako suhoparno i mrsavo..ja sam se mislia uvatit ali kad vidim ovog linog DeeCaya koji se jos nije udostojia objavit onaj moj tekst o Supermanu izgubim volju odma..



a dali ima smisla da se udruži par ljudi pa da naprave stvarno nešto sta zaslužuje Batman,ako ne želimo da se jedan čovjek zakopa u toni teksta i informacija, nesto slično sto ima Superman
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/06/2013 : 12:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ERO

quote:
Originally posted by brni

Bez obzira ko je on ovaj tekst o Batmanu mu je smisan..ikona kakva je Batman zasluzuje puno puno vise materijala a ne ovako suhoparno i mrsavo..ja sam se mislia uvatit ali kad vidim ovog linog DeeCaya koji se jos nije udostojia objavit onaj moj tekst o Supermanu izgubim volju odma..



a dali ima smisla da se udruži par ljudi pa da naprave stvarno nešto sta zaslužuje Batman,ako ne želimo da se jedan čovjek zakopa u toni teksta i informacija, nesto slično sto ima Superman



More informacija i treba, to je najmanje što sam očekivao kada sam otvarao Batmana u enciklopediji radi konsultacije oko hronologije za koju sam se zagrejao i da bih znao odakle da počnem bez da se pogubim i naknadno slažem kockice.

Ovako sam morao konsultovati wikipediju.

Upoznat sam sa likom i delom Emira Pašanovića, i to ime gledam sa velikim respectom, ali ovaj tekst...



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/06/2013 : 13:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Što se hronologije tiče, danas sam našao ovo i vidim da je Batman Year One na vrhu liste...Zamolio bih znalce da bace pogled na listu i kažu mi da li je to ono odakle bih mogao da počnem da ulazim u Batman serijal

http://isohunt.com/torrent_details/352207249/batman+red+hood?tab=summary

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2013 : 15:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Yes, I'm talking about you, Batman!


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/06/2013 : 20:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Upravo pročitao. Dobar crtež, priča prililno naivnog plota ali čitljiva. Jasonova potraga za biološkom majkom se previše razvukla, a najjači momenti su ostali najkraći te nisu izazvali efekat za koji su imali potencijal. Koloring je stare škole, neinteresantan. Mešanje Supermana totalno nepotrebno



Ali ova scena hebe kevu



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 04/06/2013 20:53:46
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 04/06/2013 : 21:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Što se hronologije tiče, danas sam našao ovo i vidim da je Batman Year One na vrhu liste...Zamolio bih znalce da bace pogled na listu i kažu mi da li je to ono odakle bih mogao da počnem da ulazim u Batman serijal

http://isohunt.com/torrent_details/352207249/batman+red+hood?tab=summary



Neko je već ovdje na topicu postavio hronologiju, pa ako ti se da pretraži. Čini mi se da je na 20+ stranicama.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/06/2013 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Odličan Silvestrijev crtež
Izgleda da će poslužiti kao naslovnica za novo izdanje B&W

http://robot6.comicbookresources.com/2013/06/dcs-batman-black-and-white-returns-in-september/


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 10/06/2013 16:15:21
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/06/2013 : 01:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ajd valjda će ovo biti nešto bolje od onog nesrećnog B&W 3...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/07/2013 : 15:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam juce BETMENA: Povratak mracnog viteza

SPOILER ALERT
Trebalo mi je malo vremena da se naviknem na stil crteza u stripu, ali kada sam se navikao bilo je pravo uzivanje citati ovaj strip.
Najslabije mi je prvo poglavlje dok su ostala poglavlja maestralna!

Svidja mi se to sto se i Supermen umesao i sto je Betmen uspeo da ga porazi!
Samo nisam bas razumeo sta je hteo sa krajem da uradi Miler. Mozda da prikaze kako Betmen nikada ne moze da umre i kako ce se uvek boriti protiv kriminala... I zasto je Alfred morao da umre?

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 07/07/2013 : 16:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Procitao sam juce BETMENA: Povratak mracnog viteza

SPOILER ALERT
Trebalo mi je malo vremena da se naviknem na stil crteza u stripu, ali kada sam se navikao bilo je pravo uzivanje citati ovaj strip.
Najslabije mi je prvo poglavlje dok su ostala poglavlja maestralna!

Svidja mi se to sto se i Supermen umesao i sto je Betmen uspeo da ga porazi!
Samo nisam bas razumeo sta je hteo sa krajem da uradi Miler. Mozda da prikaze kako Betmen nikada ne moze da umre i kako ce se uvek boriti protiv kriminala... I zasto je Alfred morao da umre?




Alfred je umro zato što je baš star, on bi u tom stripu trebao imati oko 90-100 godina, a ono što ga je ponajviše presjeklo je gledanje kako dom Vejnovih, u kom je proveo tolike godine i brinuo o njihovoj familiji, gori do temelja, i to njegovom umješanošću. Jednostavno, tu je kraj jednog poglavlja i početak drugog, u kom Brus više ne želi da radi sam, on je prevazišao svoju mržnju prema kriminalcima iz ličnih razloga. Sada želi da mijenja svijet (Gotam), a to može da uradi samo uz pomoć (ili vodeći) druge, u ovom slučaju 'budućnost' Gotama (koji su btw tinejdžeri s malo iskustva, od kojih može stvoriti vojsku koja igra po njegovim taktovima).
Eto, iz sjećanja, davno je bilo kad sam čitao...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/08/2013 : 01:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
The Joker
Batman
BT BT1 1b | 13 str.
by sergej773

U Gotham Cityju dešavaju se misteriozna ubojstva, tko stoji iza svega ovoga?




Kombinacija recenzije i teksta na temu specifičnog razdoblja, na čemu se okušao novopečeni sergej773. eto, ko je čitao famozni numero uno Batmana neka okači komentar. recka se odnosi samo na jednu priču iz te prve epizode.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 13/08/2013 : 15:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jel' ima potrebe čitati ostale Bets runove koji su aktuelni da bi se mogao razumjeti Morisonov Inc. iz New52?
Go to Top of Page
Page: of 66 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000