forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 66

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 17/10/2010 : 14:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
neke stvari mi nisu jasne kroz ove price o Batmanu
sam lik Dr Hurta aka Black Glove... Ok lik je imao uvid u Batmanovu psihu, pokusao je stvoriti 3 nova Batmana nije uspjelo itd itd. Nemamo pojma ko je on, tvrdi da je Thomas Wayne, Bruceov otac koji je kao prezivio, a provlaci se kroz pricu kako je on sotona licno dosao da se zajebava sa Batmanom... ali sve mi je to nekako klimavo i mislim da nece uspjeti napraviti dobar zavrsetak price.
3 Batmanove zamjene da ne spominjem, Lane treci fake-Batman pokusava ubiti Batmana, bori se u buducnosti sa Damianom (Batman #666, cijela epizoda mi je apsurd i mislim da je izvan kontinuiteta) pada u vodu sa helikopterom zajedno sa Bruceom i Hurtom i na kraju se pojavljuje kao novi Azrael????????

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 18/10/2010 : 01:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
na kraju če sve biti jasno.
morrison zna šta radi. vidi invisibles, vozio je to priču posvuda ali kad je čitaš završenu sve je baš tamo kde mora da je.
ono što drugi rade s tim likovima nije na njemu, ako čitaš samo ono što dodje od njega sve ima smisla. ja sam ostalo prestao več kad je dini bio na detective comics i upotrebljavao potpuno drugog jokera nego morrison u batman-u. to onda dodje konfuzno.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/10/2010 : 12:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
ok ok
ali moram dodati da je Morrisonov Jason Todd totalni promasaj, po ponasanju a i po izgledu... po novom kontinuitetu nikad nije imao crvenu kosu
al ajd ako kazes da ce sve sklopiti u cjelinu nadam se da je tako... dobre epizode do sad

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 18/10/2010 : 13:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
dobro, istina je i da morrisonov stil pušta puno toga otvoreno, da može čitaoc sam interpretiat onda posle tri godine napiše šta se dogodilo između panela ili brojeva. kao npr. šta je bilo između svršetka R.I.P. sage i final crisis i šta se dešavalo u final crisis sa bruce-om u final crisis kad smo čitaoci čitali superman beyond :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 14:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sad sam malo vrsljao po wikipediji kroz Batman kontinuitet, kakva je ono zavrzlama. Moze li meni neko od vas da da neki kontinuitet od kad je Morrison preuzeo serijal, ako je moguce po trejdovima, i da li se moze pratiti serijal citajuci samo Morrisonove trejdove? Vidim da tu sad izlaze i Red Robin, i Red Hood, itd., a ne bih bas toliko ulazio u problematiku.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 18/10/2010 : 15:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Za pratiti Morrison run potrebno je krenuti od tbp.

BATMAN AND SON - početak Morrisonovog runa.Betman ima sina Damiena

BATMAN: THE BLACK GLOVE - Black Glove napada Club of heroes Batmanovo sastajalište superheroja koji se oblače po uzoru na njega i robin

BATMAN: R.I.P. - pojavljivanje Simona Hurta u gothamu i pad helikoptera.

to su sve trade prije Final crisisa.

Imamo onda lost chapters

Batman 701,702 - Što se događalo s Batsom poslije R.I.P.a i Final Crisis ukratko opisan sa batsove strane.

BATMAN: THE RETURN OF BRUCE WAYNE DELUXE EDITION - Izdanje koje će izaći.Bruce izgubljen u vremenu.
Posebno pročitat Return of Bruce Wayne 5 - dosta toga je jasnije nakon tog broja

Sad dok Brucea nema - Nije Morrison ali je recimo bitno za cilu priču

BATMAN: BATTLE FOR THE COWL - Borba za nasljeđe
Sto poslije tzk. nestanka "smrti" Brucea

RED ROBIN: THE GRAIL - Tim Drake odlučije otići iz Gothama vjerujući da je Bruce živ.
RED ROBIN: COLLISION - pronalazak dokaza da je Bruce izgubljen u vremenu

opet Morrison

Batman And Robin serijal - Dick Gryson je Batman i Damian je Robin.

Ovo je ukratko sve što je važno za pratit ovu priču.Ona se uskoro bliži kraju i bit će lipo sve to još jednom pročitat kad izađu tradeovi i dati konačnu ocjenu.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/10/2010 : 15:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
pa moze evo nekih bitnijih
Ok osnovu znamo kao i sve poznatije Batmanove neprijatelje... posto sam procitao best off epizode poceo sam od Knightfall-a jer sve prije toga mi je nekako naivno i pomalo dosadno znaci...
Knightfall - Bane lomi Bruce-u ledja, Dick postaje Batman, Bruce se vraca
No Mans Land - Gotham pod rusevinama zemljotresa, dogadjaj cesto spominjan u daljim pricama
Hush - dobra i zabavna prica
Under the Red Hood - meni licno jedna od najboljih, kako se pojavi animirana verzija poceli su i ostali cjeniti Jasonov povratak
Batman & Son - saznaje da ima sina
The Resurrection of Ra's al Ghul - direktan nastavak i odlicna prica
Batman RIP - sve poznato

Sad trenutno izlazi:
Batman
Detective Comics (u kojima je jedno vrijeme glavni lik bila Batwoman ali sad je opet tu Batman/Grayson)
Red Robin (prvih 12 brojeva cine jednu odlicnu pricu sa Ra's al Ghulom, preporuka)
Batman & Robin (Dick & Damian) su isto zanimljivi, a i nemaju puno brojeva
Gotham City Sirens - blaaah
Azrael - blaaaah
Batgirl - pffff
i takodje Return of Bruce Wayne, Bruce Wayne Road Home, te Time Masters sve povezano kao jedna prica :)

Red Hood Lost Days takodje je super ali ne treba ti za trenutnu pricu

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/10/2010 : 15:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
provodina je to bolje objasnio :)

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 16:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Hvala, bas me zainteresovalo. A sta rece provodina, da ce uskoro kraj Morrisonovog run-a?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/10/2010 : 17:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

A sta rece provodina, da ce uskoro kraj Morrisonovog run-a?


Ni blizu. Nakon što završi Batman: The Return of Bruce Wayne i Batman: The Return, Morrison kreće sa novom publikacijom po imenu Batman Inc. Ukratko, Dick Grayson je i dalje Batman, ali u Gothamu. A Bruce Wayne, također kao Batman, sada putuje po svijetu i regrutira ljude koji bi nosili znak Batmana i u njegovo se ime borili protiv zločina, na isti način kao što je on činio u Gothamu.

U biti, to bi trebao biti neki križanac Green Lantern Corps i Brave and the Bold. Prve postaje su Japan i Argentina.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 18/10/2010 : 17:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Hvala, bas me zainteresovalo. A sta rece provodina, da ce uskoro kraj Morrisonovog run-a?



da kraj ove sage s povratkom Brucea u Gotham.
Kako je Bushido napisao to nije kraj , ali kraj ove priče povratka Brucea u Gotham i kako će ga oni primiti itd.
Izgleda da će Grayson ostat u Gothamu ali ne pod palicom Morrisona nego Tomasija.

Tj. Batman and Robin završavaju Morrisonov run u 16 broju.
Zadnji za sada Morrisonov strip Brucea u Gothamu je Batman Return koji ima još izaći skupa s krajem Return of Bruce Wayne 6/6


BATMAN: THE RETURN OF BRUCE WAYNE DELUXE EDITION - koji bi trebao sadržavat 1-6 i Batman return vjerojatno

Batman inc. preuzima Morrison ali vidit ćemo na šta će to ispasti.
Za sada mi se baš i ne čini nešto po opisima.
Trebat će mu nešto zaista posebno da me opet zaintrigira

Još nešto u nagovješatju Brightest Daya 13 imamo naslovnicu Batmana kao White Lanterna.
što će biti s tim ostaje da vidimo.



Edited by - provodina on 18/10/2010 17:48:36
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 18:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
OK, citajuci vase odgovore i googlajuci, ovako nesto sam zakljucio:

Trejdovi koji su mi neophodni za pracenje Morrisonovog Batmana su:
- Batman and Son
- Batman The Black Glove
- Batman R.I.P.
- Batman and Robin Vol. 1 i 2 (a izgleda da ce biti i 3, jesam li u pravu?)
- Batman: The Return of B.W. (koji tek treba da izadje)

Ovim bi bio zaokruzen neki Morrisonov arc prije njegovog novog runa 'Batman Inc.'

Nisam ukljucio Final Crisis, Battle for the Cowl, The Resurrection of Ra's al Ghul, Time and the Batman jer sam citao da i nisu toliko bitni za pracenje i razumjevanje price, opet pitam jesam li u pravu? :)

Izvinite sto ovoliko zapitkujem i komplikujem, ali stvarno sam velik fan Batsa i Morrisona, i volio bih opet uletiti u taj njegov svijet. A da ne potrosim bas previse novca na amazonu :)
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 18/10/2010 : 19:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ako si fan morrisona, onda final crisis nabavi meni je odličan. nije baš bitan za pračenje batmana osim da saznaš kako, zašto i odakle se bruce wayne uopšte vrača. battle for the cowl je meni bez veze. The Resurrection of Ra's al Ghul isto tako.

ono što si napisao je ono što ti treba. i da mora če bit još vol. 3 batman and robin. ili če poslednje brojeve strpat negde drugde (badam se da neču jer su odlični)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 19:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ok, hvala puno
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 18/10/2010 : 20:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
meni Final Crisis nikako nije sjeo, a Blackest Night jos manje... mozda je i razumljivo posto od DC likova pratim samo Supsa i Batsa... al sve to mi je neko sarenilo u kojem ne znam ko koga???
a tek ova slika Batmana kao White Lantern uuh

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/10/2010 : 20:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Nisam ukljucio Final Crisis, Battle for the Cowl, The Resurrection of Ra's al Ghul, Time and the Batman jer sam citao da i nisu toliko bitni za pracenje i razumjevanje price, opet pitam jesam li u pravu? :)


Pa, Final Crisis ti je jako bitan. Bez njega ne možeš pratiti Batman and Robin i Batman: The Return of Bruce Wayne kako spada. Kao ni shvatiti kontekst priča u Batman brojevima 700, 701 i 702.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 21:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Znaci i Final Crisis. Meni se sve cini da ja tu nista necu skontat'

Edit: Jel' mozda postoji stvarno mogucnost da ne pohvatam stvari kako spada, mislim da nije ovaj niz neki tipa 'Sami skontajte sta je pisac htio reci'?

Edited by - swamp thing on 18/10/2010 21:46:10
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 18/10/2010 : 23:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

meni Final Crisis nikako nije sjeo, a Blackest Night jos manje... mozda je i razumljivo posto od DC likova pratim samo Supsa i Batsa... al sve to mi je neko sarenilo u kojem ne znam ko koga???
a tek ova slika Batmana kao White Lantern uuh



Meni također Final Crisis nije sija najbolje, ali ima super dijelova.S druge strane Blackest Night me oduševija svojim jednostavnim pristupom.Nisam poznavao nikoga i zavolio sam preko te priče i Green Lanterna i Corpse.

swamp thing @

Uglavnom je sasvim dovoljno za skužit sa onim brojevima 701 i 702 što se dogodilo sa Bruceom.Govorim to iz osobnih razloga jer je Final Crisis jako zamršen strip i uglavnom je za one obožavatelje Supesa.
Zato mislim da je sasvim dovoljno za Batsa imati brojeve 701 i 702 da bi skonta F Crisis.
Sad je pitanje još u kojem će se trejdu ti brojevi naći.

Meni je Battle for the Cowl bolji od početnih Batman and Robin
Eto reka sam

A što se tiče Brightest Daya priča obečava iako tu nema nijednog poznatog superheroja zanimljivo je pratit ovu ekipu i njihove zadatke.Nadam se još jednoj zabavnoj priči Geoffa



Edited by - provodina on 18/10/2010 23:52:27
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/10/2010 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Koje stvari triba pročitat prije nego se bacin na čitanje Blackest Nighta?
Gleda san malo po internetu i čini mi se da je najbitnije pročitat Death & Return of Superman zbog uništenja grada Hal Jordana, zatim Emerald Twilight kada on postaje Parallex, Rebirth i onda je moguće na Blackest Night, jelda?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 18/10/2010 23:58:08
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/10/2010 : 00:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, ja kod Johnsa često imam dojam kao da on masturbira dok ubija svoje likove. Ne znam, kao da stalno smišlja koga će i kako ubiti.

@Paka01

Za Blackest Night ti je dovoljno ono što je Johns pisao. Znači Rebirth, njegov Green Lantern (to je nekih 60-ak brojeva) i Sinestro Corps War.

Vjeruj mi, ako želiš pohvatati sve reference za Rebirth, Blackest Night i ostalo, Death & Return of Superman i Emerald Twilight ti neće biti dovoljni.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 19/10/2010 00:11:47
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 19/10/2010 : 01:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
najbolje je tako što je i bushido napisao. rebirth i onda dalje. znači no fear, revenge of the green lanterns, wanted (koje ako sam iskren možeš preskočit), sinestro corps war (tu češ vjerovatno dobit želju da čitaš i green lantern corp i udovolji joj jer je možda i bolje nego green lantern), secret origin (ako hočeš možeš i od tu počet) rage of green lanterns, agent orange.
a sad ja jako preporučujem i green lantern corps jer su stvarno fenomenalni a za blackest night i neobhodni oko čitaš u tpb ili hc formatu. pa evo i za njih redosljed: recharge, to be a lantern, the dark side of the moon, ring quest, sins of the star saphire, emerald eclipse i onda blackest night.
ako se mene pita put do blackest night je puno bolji nego sam event. a brightest day me dosad nije oduševio. volim skoro sve likove koje johns upotrebljava ovdje ali šta ja znam. deadman je totalno bez veze kad je živ, hawk je dc verzija wolverina, aquaman opet postaje jadna šala, hawkman i hawkgirl upošte ne znam šta da kažem, martian manhunter i to što se dešava sa marsom me uopšte nije briga, a maxweel lord se skoro nije pojavio. i crtež se malo ispeo jer jim je idea da to izlazi na 14 dana malo ubila crtača i hrpu inkera.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/

Edited by - sloppy on 19/10/2010 13:25:12
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/10/2010 : 13:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Evo naša sam na jednome forumu sam naša nekakav redoslijed čitanja Johnsovog Green Lanterna, šta vam se čini od ovoga?

quote:
Green Lantern: Rebirth
Green Lantern: No Fear
Green Lantern: Revenge of the Green Lanterns
Green Lantern: Wanted
Green Lantern: The Sinestro Corps War vol 1.
Green Lantern: The Sinestro Corps War vol 2.
Green Lantern: Tales of the Sinestro Corps
Green Lantern: Secret Origins
Green Lantern: Rage of the Red Lanterns

GL Corps: Recharge
GL Corps: To be a Lantern
GL Corps: A Darker shade of Green

Green Lantern: Ring Quest

Green Lantern: Sins of the Star Sapphire


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 19/10/2010 : 13:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ring quest i sins of the star sapphire su green lantern corps ne green lantern.
a inače ti je spisak skoro isto ko ono što sam ja napisao :). a bilo je sve to napisano več i na ovom forumu pod temom green lantern http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26860&whichpage=2 :) jer to je u biti tema batman a on nikad nije bio green lantern. nosio je zeleni i žuti prsten ali i to samo na sekundu :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 19/10/2010 : 14:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Batman and Robin završavaju Morrisonov run u 16 broju.
Zadnji za sada Morrisonov strip Brucea u Gothamu je Batman Return koji ima još izaći skupa s krajem Return of Bruce Wayne 6/6


Batman inc. preuzima Morrison ali vidit ćemo na šta će to ispasti.
Za sada mi se baš i ne čini nešto po opisima.
Trebat će mu nešto zaista posebno da me opet zaintrigira





batman and robin poslije morrisona u ruke uzima peter j. tomasi. što je više nego ok. ja ostajem na ovom naslovu

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 19/10/2010 : 15:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy
a brightest day me dosad nije oduševio. volim skoro sve likove koje johns upotrebljava ovdje ali šta ja znam. deadman je totalno bez veze kad je živ, hawk je dc verzija wolverina, aquaman opet postaje jadna šala, hawkman i hawkgirl upošte ne znam šta da kažem, martian manhunter i to što se dešava sa marsom me uopšte nije briga, a maxweel lord se skoro nije pojavio. i crtež se malo ispeo jer jim je idea da to izlazi na 14 dana malo ubila crtača i hrpu inkera.



Meni je solidan.Otkrivanje price polako je mozda malo monotono, ali je isto zanimljivo.Uglavnom podsjeca me na meni dragu seriju 24 ...Tamo isto ide sve polako i prati se vise osoba
Uglavnom tek smo u 7 sveski doznali bit njihovog ozivljavanja i njihove zadatke.
M. Lord je u drugom serijalu Justice League Generation Lost.Zato ga nema u Brightest Dayu.
Ne znam meni crtez nije nimalo pao u kvaliteti pogotovo ona scena s Deathstormom i onaj double page DIE
jbg. to je svar ukusa ja volim B.Night

Paka01 @

U GL topicu sam ti rasclanio sve do Blackest Night pa se informiraj tamo i postavi ako imas koje pitanje jos tamo

Edited by - provodina on 19/10/2010 15:22:32
Go to Top of Page
Page: of 66 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000