forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 66

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/10/2022 : 01:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Batman #128 (spoileri)


Eto, Zur-En-Arrh kako je došao, tako je i otišao... Bez nekog posebnog efekta. Mimo toga, u ovom broju imamo akciju, akciju i samo akciju. Razvoj radnje je praktički nepostojeći, sve se ovo moglo svesti u 10ak stranica. Ne znam šta da kažem, tempo je katastrofa, sve djeluje ubrzano, a radnja nikud ne ide. Stvarno nisam zadovoljan.

Ona bonus priča na kraju sveske mi se svidjela puno više nego glavna.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 18/10/2022 01:16:42
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/10/2022 : 11:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Čita li itko Detective Comics?
Ovo što Ram V za sada radi mi je za klasu bolje od Zdarskyjeve priče. Vidim da se ljudi po internetu žale da je tempo spor, međutim meni baš odlično odgovara. Nije konstantna akcija i tučnjava, već priča slobodno diše i tempo mi je više nego dobar, tako da definitivno preporuka. Čekam da se nakupi još malo brojeva pa ću napisati duži osvrt.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3938 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 27/10/2022 : 12:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Čita li itko Detective Comics?
Ovo što Ram V za sada radi mi je za klasu bolje od Zdarskyjeve priče. Vidim da se ljudi po internetu žale da je tempo spor, međutim meni baš odlično odgovara. Nije konstantna akcija i tučnjava, već priča slobodno diše i tempo mi je više nego dobar, tako da definitivno preporuka. Čekam da se nakupi još malo brojeva pa ću napisati duži osvrt.



Meni je to vrlo dobro. Plus Albuquerque koji je u prošlom broju napravio hommage Toppiju. Nadam se samo da neće upasti u crossover s drugim naslovima.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/10/2022 : 16:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Snimam "rebirth", "shadows of the Bat","killing Time","the imposter","one dark knight" i "ghost stories".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/10/2022 16:57:45
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/10/2022 : 13:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Gledam omnibus Dark nights Metal, 744 stranica, HC 160€!
Pa jesu li oni pri sebi?
Sta je to doslo da sad izdavaci dizu toliko cijene omnibusima, pa uvijek su omnibusi bili 0d 800 do 1000 stranica oko 70-100€ uvrh glave, ali ovo je pretjerivanje.
Primjetio sam, odnosno istrazio po komentarima kako ljudi pisu o naivnim opsesivnim skupljacima omnibusa da ovi reklameri ulaze u glave nekad obicnim citaocima i povrsnim skupljacima, nabiju kompleks "rarity","moram imati, jedinstvena prilika, nema u trejdovima" i slicno i ovi nasjednu kao sobarice i kupuju cigle i ulaze u masovno skupljanje istih.
Jucer isto komentar kako DC i Marvel placaju Mint conditionu rezije itd😁 okay, neki zaradjuju na tom i jos neki pratioci uvale koji dolar-dva za korisnu informaciju, ok, bas puno si mi pomogao da te moram nagraditi, nije ni za Starbucks. Ali naivni su ovi kupci koji bas, doslovce bas, skoro sve kupuju kao da sutra ne postoji u svijetu stripa i eto greedy cijena. Ma, preslo svaku cijenu. Doslovce.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/10/2022 13:23:12
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
342 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 30/10/2022 : 11:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Gledam omnibus Dark nights Metal, 744 stranica, HC 160€!
Pa jesu li oni pri sebi?
Sta je to doslo da sad izdavaci dizu toliko cijene omnibusima, pa uvijek su omnibusi bili 0d 800 do 1000 stranica oko 70-100€ uvrh glave, ali ovo je pretjerivanje.



Je, cijene divljaju, ali će pasti kad omnibus izađe, samo treba pratiti. Na njemačkom Amazonu je još uvijek 120 Eura. Na sreću ja sam ga prednaručio kad je još bio 57.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 01/11/2022 : 23:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Gledam omnibus Dark nights Metal, 744 stranica, HC 160€!
Pa jesu li oni pri sebi?
Sta je to doslo da sad izdavaci dizu toliko cijene omnibusima, pa uvijek su omnibusi bili 0d 800 do 1000 stranica oko 70-100€ uvrh glave, ali ovo je pretjerivanje.
Primjetio sam, odnosno istrazio po komentarima kako ljudi pisu o naivnim opsesivnim skupljacima omnibusa da ovi reklameri ulaze u glave nekad obicnim citaocima i povrsnim skupljacima, nabiju kompleks "rarity","moram imati, jedinstvena prilika, nema u trejdovima" i slicno i ovi nasjednu kao sobarice i kupuju cigle i ulaze u masovno skupljanje istih.
Jucer isto komentar kako DC i Marvel placaju Mint conditionu rezije itd😁 okay, neki zaradjuju na tom i jos neki pratioci uvale koji dolar-dva za korisnu informaciju, ok, bas puno si mi pomogao da te moram nagraditi, nije ni za Starbucks. Ali naivni su ovi kupci koji bas, doslovce bas, skoro sve kupuju kao da sutra ne postoji u svijetu stripa i eto greedy cijena. Ma, preslo svaku cijenu. Doslovce.



Mislim da malo pretjeruješ ipak s tim pripisivanjem dizanja cijena kolekcionarima i preprodavačima Je, neke stvari su stvarno neopravdano skupe ali uvijek su bile...ne znam koja je to politika izdavača ali ja im sigurno neću davati novce za neke gluparije kao što je recimo novi Strange Academy OHC Opet neke stvari su i po punoj cijeni dosta OK kad gledaš koliko su koštala pojedine sveščice.

Ali osim toga je tu stvarno puno razloga za poskupljenja: inflacija divlja, nafta sve skuplja, dolar jača, cijene papira su otišle dosta gore zbog problema s opskrbnim lancima (recimo banalni primjer, papir za fotokopiranje je duplo skuplji nego što je bio prije godinu dana), Ameri sele štampanje nazad u SAD (nekad se puno toga štampalo u Kini, sad više ne baš), EU i SAD nisu potpisali trgovinski sporazum pa na sve moramo plaćati glupe carine itd.

Plus ono na što isto moraš gledati je da u SADu rijetko tko i plaća punu retail cijenu. To je za papke i strance. Većina toga se može naručiti po 30-40% nižim cijenama (a čak i više ako se ulovi posebna kakva akcija).
Plače mi se kad vidim njihove cijene ali nažalost carina i poštarina bi pojeli tu razliku...

quote:
Originally posted by Spectre
Je, cijene divljaju, ali će pasti kad omnibus izađe, samo treba pratiti. Na njemačkom Amazonu je još uvijek 120 Eura. Na sreću ja sam ga prednaručio kad je još bio 57.



Neke stvari se stvarno isplati prednaručiti I da, treba pratiti svakako, na Amazonu znaju iznenada sniziti i to na samo dan, dva...

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/11/2022 : 01:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Batman #129

Cijeli broj se pročita za malo više od 5 minuta. Trči tamo, trči vamo i to je to, radnje nigdje. Otužno je ovo, baš otužno... Ako je suditi po nadolazećem trejdu, ova se priča (ili bar ovaj dio priče) završava u sljedećem broju i tu se odjavljujem. Jedino ako me Zdarsky baš ne iznenadi pozitivno, mada su prema do sada viđenom šanse za to jako male.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3938 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 08/11/2022 : 08:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
Re: Batman 129

Crtež je maestralan, a priča je light što je i bilo za očekivati kod najkomercijalnijeg Batman naslova koji čita široka publika. I u toj light verziji, Zdarsky se dobro nosi s ponekim skrivenim "punom" i čvrstim/jasnim scenarijom koji, shvaćam da te to smeta, ipak samo površno žonglira s brojnim Batmanovim arhetipovima, od Zurra do npr. Watchtowera.
I Kingov Batman se čitao 5 minuta. :) Ali, dobro, King je imao puno bolji feeling za Batmanov lik pa je pružao atmosferu i izazivao osjećaje, čega ovdje nema. Tynion je, s druge strane, često lupao u prazno i njegovih zadnjih 15-ak brojeva bio je prazan hod. Zdarsky je dobar pisac, a ovo mu je korporativni zadatak koji obavlja profesionalno, točno na traženoj razini, tako da me ne bi začudilo da se dugo zadrži na serijalu. I prodaja i ocjene kritike su vrlo dobre, a to je ono što DC hoće. Batman po mjeri nove publike, brzina, akcija i poneki štos, svaki od tih elemenata u strogo propisanom (formatiranom) obimu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/11/2022 : 14:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma jasno je to meni sve, al ono, i Morrison je bio na najkomercijalnijem Batman naslovu kojeg čita široka publika Ne znam, ovo nije ono što tražim od Batman stripova tako da se sa sljedećim brojem isključujem, a nastavljam pratiti Detective Comics s obzirom da mi Ram V priča puno bolju i zanimljiviju priču. Ovo mi je čisto akcijski strip, a nekako nisam raspoložen za to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 09/11/2022 : 15:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Nakon dugo vremena, konačno jedna Batmanova priča u kojoj nestrpljivo očekujem svaki nastavak. Zdarsky zna posao.
Doduše, ima i naznaka da on u pozadini polako plete neku priču, inače čemu pozivanje na Tower of Babel, Zur-en-Arrh i druge... Pomoćna ili druga priča koja vozi redovno s glavnom je isto super.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/11/2022 : 15:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

Nakon dugo vremena, konačno jedna Batmanova priča u kojoj nestrpljivo očekujem svaki nastavak. Zdarsky zna posao.
Doduše, ima i naznaka da on u pozadini polako plete neku priču, inače čemu pozivanje na Tower of Babel, Zur-en-Arrh i druge... Pomoćna ili druga priča koja vozi redovno s glavnom je isto super.



Fan service?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 09/11/2022 : 18:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Nešto ne vjerujem u to. Zdarsky se lijepo zabavlja na Daredevilu, a to isto čini i na Batmanu. Imam osjećaj da nešto plete u pozadini. Kada se priča Failsafe kompletira pokušaću dati svoje viđenje toga. Ako, naravno, budem u pravu.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3938 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 10/11/2022 : 16:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

... ima i naznaka da on u pozadini polako plete neku priču...



Od prve ili (točnije) druge Zdarskyjeve stranice, Batmana proganjaju noćne more o Jokeru. Pa zatim Pingvinovo trovanje živom... Znamo da jede puno ribe, ali zar baš toliko?

Dvije su mogućnosti. Ili je sve to previše balnalno, u što sumnjam, ili Zdarsky stvarno plete dugu priču.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/11/2022 : 17:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
A jebemu..

Ode Kevin Conroy.


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/11/2022 : 18:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
O bokte
Najbolji, ultimativni glas Batman, bolji od bilo kojeg glumca u ijednom filmu.
RIP

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/11/2022 : 18:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Da..
čak i ako ne znate ime, sigurno ste ga negdje čuli -
i po svoj prilici zapamtili, jer nema boljeg Batmana.

Počivao u miru.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3720 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 11/11/2022 : 21:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Kad vidiš Batmana animiranog ili u stripu čuješ njega.
The Animated Series je životno djelo. On i Mark Hamill u duetu, kakvi dani.
RIP

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/11/2022 : 21:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Uh, legenda.

RIP


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/11/2022 : 16:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Upravo pročitao Simonsove "Mark of the Bat" i "Twilight of the Bat" i ovo je nešto najgenijalnije što sam čitao u zadnjih x godina, pa jebeno ludilo 🤣
Ali
Nigdje na netu ne mogu da nađem "Birth of Bat" i "Death of the Bat", pa ako neko može pomoći...
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 20/11/2022 : 20:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

quote:
Originally posted by J.Stickman

... ima i naznaka da on u pozadini polako plete neku priču...



Od prve ili (točnije) druge Zdarskyjeve stranice, Batmana proganjaju noćne more o Jokeru. Pa zatim Pingvinovo trovanje živom... Znamo da jede puno ribe, ali zar baš toliko?

Dvije su mogućnosti. Ili je sve to previše balnalno, u što sumnjam, ili Zdarsky stvarno plete dugu priču.



Imam neku teoriju, slabašnu ali ipak teoriju. Međutim, čekam kraj sa Failsafeom pa da vidim drži li mi ta ideja vodu. Nije mi Zdarsky nikad bio banalan pa stoga vjerujem da sprema nešto. Nekoliko je uporišta u mom razmišljanju. No da podijelim teoriju.

Prvo i osnovno, kada se dohvate Batmana, manje više svi žele ostaviti svoj pečat na njemu. Ali i na vječnom sukobu s Jokerom. Nekome pođe za rukom, nekom ne. Priznajem jeste pomalo prizemno ali je tako.

Drugo, čini mi se, s ovim pozivanjem na Tower of Babel i priču s Failsafeom, da Zdarsky želi dekonstruisati Batmana, po ko zna koji put, je li, maknuti ga od velikih događaja sa Justice League i krenuti s njim polako od dna, s ulice pa gore. Vjerovatno će ispasti opet opaki najzajebaniji Batman ikad, kada, naravno, sredi Failsafea ali ta cijena svega što je izazvao s njim... kolika će ona biti, na koji način će ga koštati, to ćemo vjerovatno vidjeti nakon ove priče i mislim da će se sve odvijati u tom pravcu.
Čini mi se da on sprema teren za to.
Krenuo je eksplozivno i ja zaista uživam u svakoj epizodi do sada. A to mi je najvažnije nakon mlakog perioda.
Pa i ako ne budem u pravu, drago mi je da me malo potaknuo na razmišljanje.

*edit
Ostaje da vidimo u kojoj će mjeri koristiti priču Batman: the Kinght.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 20/11/2022 20:14:33
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3938 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 20/11/2022 : 22:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
@J.Stickman

Da, kuži se da Zdarsky ima kompletnu Batman ikonografiju u malom prstu i cijelo vrijeme barata s njom. Istina, na kapaljku, ali sve je na svom mjestu. Ni ja ga ne smatram banalnim, tako da su očekivanja ipak velika. Sviđa mi se ta brzina događanja, bez praznog hoda, a paše mi i to što je "light"; bez dubokoumnih i pretencioznih podradnji.

Sviđa mi se tvoja teorija. Svi su pokušali dekonstruirati Batmana, a tek rijetki stvarno uspjeli u tome, poput Morrisona koji je uveo Damiana ili Kinga koji je vezu sa Selinom doveo do usijanja. I njihov rad na Batmanu bio je "light" u početku; možda je zato i imao takvog efekta.

Spomenuti The Knight bio mi je odličan. Opet pomalo "light" štivo, strip namijenjen mlađoj publici, koji ima određenu dozu koncepta nalik na mange. Zanimljivo je da je priča već upotrebljena kao background u novopokrenutoj ediciji Batman Incorporated.
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 20/11/2022 : 22:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Da, slažem se.
Meni je konačno drago, što kao vjerni ljubitelj Batmana, nakon dugo vremena marim za njegove avanture i žurno čekam šta će se dalje dogoditi. Zdarsky je napetost doveo do vrhunca i baš me zanima to finale.

Pratio sam Kinga ali on me razočarao s tim vjenčanjem, gradio je sve na tome i onda pomalo lijeno završio. Doduše, možda su ili vjerovatno jesu glavešine iZ DC to sasjekle, kao onomad svadbu Batwoman i druge joj.

Tynion me baš razočarao na Batmanu, što me malo začudilo jer je imao sjajne druge radove. Možda se nije snašao?
Sviđa mi se to light. Neka malo i avanture bez nekog teškog komentara društva.

Vjerujem da će to poznavanje ikonografije iskoristiti.
Odmah ga je ostavio bez backup ličnosti u vidu Batman of Zurr-en Arrh. Namigivanje Morrisonu ili nešto više?
Vidjećemo.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 20/11/2022 23:01:55
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/11/2022 : 23:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja ću vam udarit kontru po tom pitanju, nemojte se ljutit
Zveles kaže da nema praznog hoda, međutim po mom mišljenju cijela ova priča do sada je krcata praznog hoda. Sveske donose minimalne pomake radnje i pune su ispraznih tučnjava. Okej, jasno, svakako mora biti i toga, međutim balans između progresa radnje i konstantne akcije mi je jako loš i to mi je apsolutno najgori dio cijele ove njegove priče. Istina, crtež je lijep, ali takve me situacije (kojih je sve više i više sa svakom sveskom) niti malo ne angažiraju da ih pratim s ikakvim prevelikim interesom. Failsafe također, ne ostavlja mi uvjerljiv dojam. Ne znam kako to bolje objasniti, ali jednostavno mi ne djeluje kao nekakva ultimativna prijetnja kakvim ga Zdarsky pokušava prikazati. Ovako na prvu me podsjeća na Doomsdaya kad se Superman borio protiv njega, no čak mi je i Doomsday djelovao kao prava, nezaustavljiva opasnost, dok Failsafe djeluje, ne znam, isforsirano?

Šta se tiče Tower of Babel i Zur-En-Arrh, nadam se da ste u pravu šta se tiče neke dublje priče koja se krije u pozadini... Nisam optimističan, al vrijeme će pokazati.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/11/2022 : 23:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ako je njegov Daredevil išta dokazao, onda je to da Zdarsky itekako zna igrati dugu priču.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 66 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000