forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 112

lwood
Advanced Member

Colombia
40031 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2019 :  21:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@NESVRSTANI:
Priznajem da su moji komentari provokativni, ali vidiš da funkcioniraju čim tebe i lwooda natjeraju na komentar.

Vjerujem da je Berardi iz glave izmislio brutalnu scenu s bebom, jer ne vjerujem da bi tako nešto palo na pamet čak ni "lwoodovim" krvoločnim Vikinzima.
Iz toga proizlazi moja izjava koja ti je zasmetala.

Onda bi bilo provokativnije da si napisa npr;čudite se brutalnosti u ovoj priči a u Saboru vam sidi lik optužen da je tira ljude da piju akumulatorsku kiselinu. Ili tako nešto ,imaš gomilu stvari puno provokativnijih ,realnijih i bližih.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

https://www.zuana.com/

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2370 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/11/2019 :  21:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@lwood: Ne pratim dnevna politička zbivanja. Trenutno su mi dovoljni Berardi i Bunker.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 06/11/2019 21:59:57
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member

Colombia
40031 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/11/2019 :  22:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Bar neka korist od njih da te nauče da život nije bajka.

La libertad sublime derrama las auroras de su invencible luz. La humanidad entera,que entre cadenas gime,comprende las palabras del que murió en la cruz

https://www.zuana.com/

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2370 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/11/2019 :  22:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by pcoro

Krivo si me shvatio, Spoče, ne branim ja serijal, serijal je prilično dosadan, samo što je onda kad je dobar vrh Bonellija. Branim ovu epizodu jer mislim da se izdiže nad ostalima dobrom karakterizacijom lika Butcha, a da je nasilje ovdje samo začin bez kojeg bi se moglo... vidjet ćeš, kad budeš krenuo čitat tu iduću epizodu što je tek bespotrebno crnilo i negativa. I dosada - kad čitaš i više te nije briga za ništa nego listaš sve brže i brža da dođeš do kraja.

A meni npr. iduća epizoda u top 5 od dosad pročitanih 25.

Pišem recenziju za slijedeću epizoda i moram se prikloniti mišljenju kolege Dwaynea.

Riječ je o epizodi Ken Parker SR 17: Duga, krvava staza.

Recenzija napreduje odlično i evo ulomak iz nje:

Kada o nekoj priči možeš pisati satima, a da imaš osjećaj da još nisi sve napisao što si trebao i mogao, onda je to primjer jedne odlične i dobro ispričane priče. Za razliku od nekih ranijih, a posebno prethodne "Nemilosrdni Butch" ovdje nema te neprimjerene upotrebe brutalnih scena. Sve je dozirano u idealnoj mjeri s okolnostima, a svi akteri su idealno okrakterizirani, bez ikakvih sumnji u realnost događaja i aktera u cjelini. Sve je lijepo zaokruženo.

Namjerno nisam išao u detaljno rasčianjivanje, da bih i onima koji još ovu epizodu nisu pročitali sačuvao taj faktor iznenađenja koji sam i sam imao. Baš kao i Berardi na kraju, ostavio sam neke stvari otvorene, a čitatelji sami neka zamisle ili razbiju neke nedoumice uzimajući ovaj strip u ruke.

Edited by - Spock on 09/11/2019 22:50:04
Go to Top of Page

pcoro
Junior Member

Croatia
399 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 09/11/2019 :  23:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Zgrožen sam. Izgleda da se jedino možemo složit da se ne slažemo.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2370 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 09/11/2019 :  23:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zgrožen sam. Izgleda da se jedino možemo složit da se ne slažemo.

Znaš kako se kaže: sto ljudi, sto čudi.
Ja cijenim tuđe mišljenje i nadam se da ćeš ostaviti svoj komentar kada moja recenzija bude objavljena.

Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member

4284 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/11/2019 :  23:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:

Krivo si me shvatio, Spoče, ne branim ja serijal, serijal je prilično dosadan, samo što je onda kad je dobar vrh Bonellija. Branim ovu epizodu jer mislim da se izdiže nad ostalima dobrom karakterizacijom lika Butcha, a da je nasilje ovdje samo začin bez kojeg bi se moglo... vidjet ćeš, kad budeš krenuo čitat tu iduću epizodu što je tek bespotrebno crnilo i negativa. I dosada - kad čitaš i više te nije briga za ništa nego listaš sve brže i brža da dođeš do kraja.

A meni npr. iduća epizoda u top 5 od dosad pročitanih 25.

Pišem recenziju za slijedeću epizoda i moram se prikloniti mišljenju kolege Dwaynea.

Riječ je o epizodi Ken Parker SR 17: Duga, krvava staza.

Bravo, drago mi je da se i tebi svidjela i da si se odlučio za recenzije. Baš me čudilo kad ju nisam našao dok okolo pljušte 100% na sve strane.

Tko se ne slaže s metodom "leti" iz jednadžbe
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2370 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/11/2019 :  13:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Dwayne:
Već sam odavno primijetio da smo na sličnoj valnoj dužini!

Istina, malo si škrt s ocjenama, ali držiš kriterij na zavidnoj razini, a to je bitno kod procjene objektivnosti komentara određenog člana.

Go to Top of Page
Page: of 112 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000