forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 275

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 10/11/2008 : 19:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message  Reply with Quote



Mister No - tekst o junaku

Mister No - recenzije

Mister No - facebook

Mister No - Sergio Bonelli Editore




Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

Malo poslije poceo sam sa Noom i ono sto mi se dopada je sto je strip realan...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina

Dzeri Drejk je amerikanac koji doseljava u Amazoniju,tacnije Manaus da odmori od americkog zivota i problema koje ima a ovamo upada u jos vece jer ga pustolovine prate iz dana u dan

On je pilot naivac,osoba koju u vecini slucajeva prevare slatke rijeci musterija zbog kojih uvijek zapadne u probleme koje rijesava sa svojim prijateljom Krugerom

Eto da ne duljim vise,nadam se da je topic ok i da ima jos fanova Nooa

Edited by - manhunter on 05/08/2022 09:51:09

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/11/2008 : 19:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Super....još jedan topic koji neću čitat!

Naravno,ne zbog Mister Noa!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/11/2008 : 19:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Super....još jedan topic koji neću čitat!

Naravno,ne zbog Mister Noa!



Ma nemoj? Evo,ja ću namerno da postujem ovde, ako ne budeš čitao, pomisliću da imaš nešto protiv mene..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/11/2008 : 19:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ma nemoj? Evo,ja ću namerno da poštujem ovde, ako ne budeš čitao, pomisliću da imaš nešto protiv mene..


Naravno da te poštujem,Veliki Moderatore!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/11/2008 : 19:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by manhunter

Ma nemoj? Evo,ja ću namerno da poštujem ovde, ako ne budeš čitao, pomisliću da imaš nešto protiv mene..


Naravno da te poštujem,Veliki Moderatore!





Nisam ovo pisao kao Moje Visočanstvo Moderator, već kao fan Mister Noa. Znači, ćuti i čitaj

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/11/2008 : 19:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Nisam ovo pišao kao Moje Visočanstvo Moderator, već kao fan Mister Noa. Znači, ćuti i čitaj


I ja sam fan Mister Noa,al nisam pišao!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/11/2008 : 19:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by quaresma

Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina ...



e jeb*ga quaresma...fino si otvorio topic jos samo da si preskocio nepreskocivo pljuvanje po Zagoru sve bi bilo super.Pokusaj ljudima da objasnis zasto je Mr.No dobar strip bez da spustis drugog junaka da bi podigao doticnog.

Edited by - King Warrior on 10/11/2008 19:26:36
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/11/2008 : 19:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Uh, ovde moram odmah da se upišem. Ovo mi je omiljeni strip junak, bio i ostao. Retko kada mi se neka priča Mister Noa ne svidi. Ratne priče gotovo nikada. Mogu jedino da kažem da je onaj Maxi 2 neviđeno smeće dok je kec gotovo vrhunski. Jedan od najboljih stripova koje sam ikada pročitao. Od novijih priča strašno mi se sviđaju prva tri broja veselog četvrtka - 20 godina kasnije i dva nastavka. Veoma dobra, čak štaviše odlična mi je i prva epizoda japanske priče što je izdao Strip Agent - Crveni Vjetar.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7717 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/11/2008 : 19:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Kad će novi od SA, (broj 48, čini mi se)?
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/11/2008 : 19:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
E da, nisam pročitao samo 47 pa ako može neki utisci. Nemam ga još
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/11/2008 : 19:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Evo da se i ja upiš(a)em.MNo mi je odmah iza Zagora, Texa, Mikija, Bleka, Kapetana,Rendžera...
najdraži junak, mogo bi i više, kad bi se brojalo samo prvih 1oo epizoda.
Broj 47?, prosječan na nivoju cijele sage sa Japancima.Sada dolaze bolji. Valjda.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28932 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/11/2008 : 20:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mister No, odličan strip, gotovo cijela LMS edicija fantastična!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2008 : 20:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja sam citao mister noa (samo u izdanju slobodne dalmacije) i strip mi se bas nije svidio
necu dati konacno misljenje o stripu jer nisam citao starije epizode (rekli su mi da su ove SD puno losije nego iz razdoblja ZS, LMS)

procitao sam i prvi maxi- fenomenalna epizoda!
Go to Top of Page

mikulan
Starting Member

Croatia
55 Posts

Member since 01/10/2008

Posted - 10/11/2008 : 20:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mikulan a Private Message  Reply with Quote
poslije zagora ovo mi je definitivno najbolji strip junak....
a najbolja priča mi je također maxi br 1-bilo jednom u NY
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 10/11/2008 : 21:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
zagor mister no i dilan dog to su mi najomiljeniji junaci...mister no mi je super jos od decackih dana krajem 80tih godina...predivne stare epizode...
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 10/11/2008 : 21:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message  Reply with Quote
Mister No?! Nikad čuo!
Definitivno jedan od boljih strip junaka! Imam skoro sve od LMS-a, sve od Slobodne i Ludensa, i sve od Libellusa... Kupujem bez razmišljanja!

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/11/2008 : 21:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Nisam ga citao kao klinac jer od Zagora nije mogao da dodje na red, a bio sam napaljen kad sam video prvi Ferrijev, ali kad sam posle shvatio da ga Ferri nece uopste raditi, razocarao sam se. Nedavno sam poceo sa citanjem cele edicije koju imam samo u skeniranoj formi, ali i tako je ugodjaj vrhunski.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4653 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/11/2008 : 22:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Sorry,stari moj,al' dok ne susne papir i ne zamirise lepak,nista od pravog stripovskog ugodjaja!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/11/2008 : 22:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Mister No mi je broj 2, možda čak i u ravni sa Zagorom. Nekada davno imao sam prva 80-ak broja u LMS koje sam sve sam lično kupio. Danas od LMS imam 3o-ak broja koji su mi van ostale kolekcije.
Imam sve brojeve SD/SA, osim ovog poslednjeg 47, 2 HC specijalca, 1 HC Maxi i Kolor Maxi, Libellus od 1-16 i Almanah br.1, Vanini 1-7 i naravo sve od VČ.
Najbolje epizode su mi one prve "Poslednji Kangačero", "Čovek iz Gvajane", "Rečni pirati", "Rio Negro", "Lovci na glave"...
Kao crtač Diso i Bignotti su mi najbolji, naravno što se tiče scenarija i teksta Nolitta je neprevaziđen!!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/11/2008 : 22:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Pa pored testature drzim bar jedan pravi, njega mirisem a citam ovoga na ekranu. Sta ces bolje
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/11/2008 : 22:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Nisam ga citao kao klinac jer od Zagora nije mogao da dodje na red, a bio sam napaljen kad sam video prvi Ferrijev, ali kad sam posle shvatio da ga Ferri nece uopste raditi, razocarao sam se. Nedavno sam poceo sa citanjem cele edicije koju imam samo u skeniranoj formi, ali i tako je ugodjaj vrhunski.



Znaš, nije isto kad gledaš i kao kad opipaš, omerišeš...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/11/2008 : 22:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ---dp---

Pa pored testature drzim bar jedan pravi, njega mirisem a citam ovoga na ekranu. Sta ces bolje



E, onda je OK!!!
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 10/11/2008 : 23:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
MN mi je uvijek bio bolji od ostalih, ako ništa nikad ne može prebiti više od trojice a da ne dobije po pi.ki

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 10/11/2008 : 23:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message  Reply with Quote
A da ja kažem-pogledajte moj nick :) :)

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

Guzonjin sin
Starting Member



Serbia
96 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 11/11/2008 : 00:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Guzonjin sin a Private Message  Reply with Quote
Mister No mi je najbolji strip, još od kada sam bio mali. Prvi strip koji sam kupio bio je Špijunska mreža (to mi dodje kao prvi novčić Baje Patka) i naravno još uvek ga imam iako sam ga čitao bezbroj puta (u poluraspadu je) nikad ne bih mogao da ga zamenim za nekog glancera kao ni ostale stripove koje sam kupovao na kiosku 80tih godina. Jedini strip koji nemam je VC 10, nisam još stigao da ga kupim
Go to Top of Page

kover
Starting Member

33 Posts

Member since 29/11/2005

Posted - 11/11/2008 : 08:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kover a Private Message  Reply with Quote
Od Mister Noa imam sve stripove - sama atmosfera amazonije fantastično daočarana, a i afričke epizode su nešto posebno. Omiljenji junak!!

Go to Top of Page
Page: of 275  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000