forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DD Golijat-prica koja mi je osvjetlila Dylana
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 15/09/2008 : 18:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ona prica sa Crouchom mi je stvarno genijalna! Kraj je umjetnicko dijelo! Dakle onaj duh gusar je objašnjavao kako se sve pobrkalo zato jer je onaj bogataš namjestio onu sliku pravilno a kada je namjesti pravilo onome koji ju je namjestio sve krene naopako tako da ju je onda išao iskriviti. Onda je on svom njemom papagaju rekao da je to prica bez kraja a papagaj je rekao kraj. To znaci da se i njima sve obrnulo zato jer papagaj nije bio njem i prica bez kraja je postala završena prica.

Hmmm... sada molim nekoga malo suvislijeg da to objasni bolje nego ja.

Inace DD mi se svidio i mislim da cu ga od sada citati(sestra ima gotovo sve epizode)

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/09/2008 : 19:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
nastavi...
(ne o dylanu, o sestri )
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 15/09/2008 : 20:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

nastavi...
(ne o dylanu, o sestri )

Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 15/09/2008 : 21:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ovdje sestra malog od palube.
Sorry, ali ako si tako ocajan da se raspituješ o sestrama malih pubertetlija, mogu ti reci da ti me je žao. Ajde odi ti malo van i nadi si curu.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 15/09/2008 : 21:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Oprosti... nisam mislio da ce ona ici nešto reci.:(
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 15/09/2008 : 21:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Hoces reci da ti me je zao sto je ona nesto rekla?
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 15/09/2008 : 21:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
možda mu je žao supermarka

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Leo Charm
Average Member

Serbia
724 Posts

Member since 18/12/2004

Posted - 15/09/2008 : 22:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Leo Charm's Homepage  Send Leo Charm a Private Message
da ti me je zao = da je TEBI MENE zao.

Mislim da je zelela da kazes obrnuto.
Izvinjavam se na upadici, anyway:)

...mozda sam i ja nekad zazobzo paszovo sap...!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/09/2008 : 10:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Ovdje sestra malog od palube.
Sorry, ali ako si tako ocajan da se raspituješ o sestrama malih pubertetlija, mogu ti reci da ti me je žao. Ajde odi ti malo van i nadi si curu.




Pozdrav sestro malog od palube!
Ovo gore je bila šala, ne trebate se odmah sekirati! (sekirati= prijetiti sjekirom )


p.s.
pokusavas mi smjestiti neku curu, to se ne svida mom decku!
p.s.2
ovo gore je isto bila šala
p.s.3
ovo šala se nije odnosilo na to da se to ipak svida mom decku, nego da nemam decka
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/09/2008 : 10:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Oprosti... nisam mislio da ce ona ici nešto reci.:(



nema veze, ovo je samo 362. u nizu
Ja i Tomislav ti radimo tablicu svih uleta curama i pokusavamo izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnošcu uspjeha!
Ako ti nije jasno, Tomislav je neki dan sve objasnio u Big Brotheru!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2008 : 12:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Who da fuck is Tomislav?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 16/09/2008 : 16:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mali od palube

Ovdje sestra malog od palube.
Sorry, ali ako si tako ocajan da se raspituješ o sestrama malih pubertetlija, mogu ti reci da ti me je žao. Ajde odi ti malo van i nadi si curu.




Pozdrav sestro malog od palube!
Ovo gore je bila šala, ne trebate se odmah sekirati! (sekirati= prijetiti sjekirom )


p.s.
pokusavas mi smjestiti neku curu, to se ne svida mom decku!
p.s.2
ovo gore je isto bila šala
p.s.3
ovo šala se nije odnosilo na to da se to ipak svida mom decku, nego da nemam decka

Onda ok... ipak izgleda da si ok tip. Malo sam se brinula skim mi se bracek druži ali ako su i ostali kao ti onda je sve u redu. Nemojte mu govoriti neke prostote i pazite da ne govorite nešto što bi ga zbunilo.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 16/09/2008 : 16:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mali od palube

Oprosti... nisam mislio da ce ona ici nešto reci.:(



nema veze, ovo je samo 362. u nizu
Ja i Tomislav ti radimo tablicu svih uleta curama i pokusavamo izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnošcu uspjeha!
Ako ti nije jasno, Tomislav je neki dan sve objasnio u Big Brotheru!

Ko je Tomislav?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/09/2008 : 18:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
da znas tko je Tomislav, zabrinuo bih se... :)

Tomislav je neki lik iz big brothera koji je zavrsio dva, tri fakulteta i upao je 361. curi i svaka ga je odbila (koliko loš moraš biti da te 361 cura odbije?! meni bi se nakon toliko pokusaja i susjedov pas smilovao...).
Onda on iz tih uleta radi doma tablice i pomocu matematickih jednadzbi pokusava izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnoscu uspjeha! KOJI PACIJENT!!

Na kraju u svoju obranu imam reci da ne pratim big brother, vec mi je neka poznanica upala pa sam pogledao dvije epizode (i manje, jednu i pol!)

p.s. mali, ako si ti od palube, onda je tvoja sestra sigurno kapetan
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 16/09/2008 : 19:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

da znas tko je Tomislav, zabrinuo bih se... :)

Tomislav je neki lik iz big brothera koji je zavrsio dva, tri fakulteta i upao je 361. curi i svaka ga je odbila (koliko loš moraš biti da te 361 cura odbije?! meni bi se nakon toliko pokusaja i susjedov pas smilovao...).
Onda on iz tih uleta radi doma tablice i pomocu matematickih jednadzbi pokusava izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnoscu uspjeha! KOJI PACIJENT!!

Na kraju u svoju obranu imam reci da ne pratim big brother, vec mi je neka poznanica upala pa sam pogledao dvije epizode (i manje, jednu i pol!)

p.s. mali, ako si ti od palube, onda je tvoja sestra sigurno kapetan


A, taj Tomislav...to sam i ja cuo -

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 16/09/2008 : 19:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Ovde Dubcev brat i zeleo bih upoznati sestru malog od palube ako se slaze.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/09/2008 : 19:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
koje ti je god sestra

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 16/09/2008 : 19:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

koje ti je god sestra

Ima 19...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 16/09/2008 : 19:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Ovde Dubcev brat i zeleo bih upoznati sestru malog od palube ako se slaze.

Ovdje chuck norris. Dubcev brat:Vidimo se sutra ispred tvoje kuce u 12:00
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 16/09/2008 : 23:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message
Pazi da se ne zavrsi ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=JLO1YIWQuXE

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 17/09/2008 : 08:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
quote:
Originally posted by kitaric

Pazi da se ne zavrsi ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=JLO1YIWQuXE



Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/09/2008 : 09:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by dubac

Ovde Dubcev brat i zeleo bih upoznati sestru malog od palube ako se slaze.

Ovdje chuck norris. Dubcev brat:Vidimo se sutra ispred tvoje kuce u 12:00



Dubac, odvedi Chucka do Merkatora, odobrovoljice se.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 17/09/2008 : 14:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by kitaric

Pazi da se ne zavrsi ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=JLO1YIWQuXE

Ovdje Bruce lee... nakon snimanja chuck me razbio ko pi***...

Edited by - mali od palube on 17/09/2008 14:10:04
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/09/2008 : 14:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
mali od palube, bruce je mrtav
to dovoljno govori sto se dogodi sa onima koji se zamjere chucku
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/09/2008 : 14:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by supermark

da znas tko je Tomislav, zabrinuo bih se... :)

Tomislav je neki lik iz big brothera koji je zavrsio dva, tri fakulteta i upao je 361. curi i svaka ga je odbila (koliko loš moraš biti da te 361 cura odbije?! meni bi se nakon toliko pokusaja i susjedov pas smilovao...).
Onda on iz tih uleta radi doma tablice i pomocu matematickih jednadzbi pokusava izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnoscu uspjeha! KOJI PACIJENT!!

Na kraju u svoju obranu imam reci da ne pratim big brother, vec mi je neka poznanica upala pa sam pogledao dvije epizode (i manje, jednu i pol!)

p.s. mali, ako si ti od palube, onda je tvoja sestra sigurno kapetan


A, taj Tomislav...to sam i ja cuo -



Jel to onaj momak koji je napustio BB kucu?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/09/2008 : 14:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by supermark

da znas tko je Tomislav, zabrinuo bih se... :)

Tomislav je neki lik iz big brothera koji je zavrsio dva, tri fakulteta i upao je 361. curi i svaka ga je odbila (koliko loš moraš biti da te 361 cura odbije?! meni bi se nakon toliko pokusaja i susjedov pas smilovao...).
Onda on iz tih uleta radi doma tablice i pomocu matematickih jednadzbi pokusava izracunati ulet sa maksimalnom vjerojatnoscu uspjeha! KOJI PACIJENT!!

Na kraju u svoju obranu imam reci da ne pratim big brother, vec mi je neka poznanica upala pa sam pogledao dvije epizode (i manje, jednu i pol!)

p.s. mali, ako si ti od palube, onda je tvoja sestra sigurno kapetan


A, taj Tomislav...to sam i ja cuo -



Jel to onaj momak koji je napustio BB kucu?

Vidiš da znaš

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000