forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/02/2015 : 09:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Jeeeeeeee!!!!!!

Harrison Ford će se vratiti kao lovac na replikante / replikant Rick Deckard, scenaristi su suscenarist izvornog Istrebljivača Hampton Fancher i Michael Green (serije Smallville, Everwood, Heroji...), priča bi se trebala odigravati nekoliko desetljeća nakon one u originalu a kao najizglednije redateljsko ime figurira Denis Villeneuve, autor sjajne Naše majke, Zatočenih i Neprijatelja, što je izvrstan izbor.

Ludnica!!!!!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/02/2015 : 09:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sjajna vijest za početak dana!


http://variety.com/2015/film/news/denis-villeneuve-in-talks-to-direct-blade-runner-sequel-1201442794/

http://deadline.com/2015/02/blade-runner-sequel-harrison-ford-denis-villeneuve-1201382634/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2015 : 11:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio da cu to ikad reci, ali s obzirom na to kakvi su mu bili zadnjih par filmova, to sto Ridley Scot nece ovo rezirati je SJAJNA vijest. Villeneuve ce donijeti svjezinu i svoj vizualni stil, Ridley je zadnjih godina postao konfekcijski box office rutiner bez box office rezultata, na zalost.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/02/2015 : 13:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Sad bu još jasnije koliko je Scott daroviti režiser i koliko je Istrebljivač poseban film!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 27/02/2015 : 19:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Jeeeeeej
Jedva čekam nastavak, ovo bi moglo biti jako dobro!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/02/2015 : 20:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nije mi ni onaj prvi dio nesto, pa ne ocekujem puno ni od ovoga, ali svaki SF je dobrodošao, nekako ih je premalo (ako ne brojimo superherojske filmove u SF)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/02/2015 : 23:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nije mi ni onaj prvi dio nesto, pa ne ocekujem puno ni od ovoga, ali svaki SF je dobrodošao, nekako ih je premalo (ako ne brojimo superherojske filmove u SF)



Ne brojimo ih.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/02/2015 : 23:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Prvi je imao savršen kraj, tako da me ovo ne veseli previše.

No opet, taj svijet je odlično realiziran i volim SF noir.

Vidjet ćemo.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/02/2015 : 14:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Na koju verziju kraja mislis? Naime postoji nekoliko verzija filma, barem 3 su svaka na osvoj nacin originalne jer je Scott i sam lutal u odluci koja je konacna.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2015 : 13:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja Birdmana zanimljiv i neobican film. Svidela mi se muzika u filmu mnogo, odlicna gluma i ima par odlicnih scena ali sveukupno me nije nesto odusevilo i oborilo sa nogu ali me nije ni razocarao film. Deluje mi da je prica malo supljikava.

Nacin snimanja je vrlo efektan.

I nadam se da ce ovo pomoci Keatonovoj karijeri i da cemo ga vidjati cesce u filmovima jer je sjajan glumac! Steta sto nije osvojio Oskara.

Edited by - going going on 02/03/2015 17:40:13
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/03/2015 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Na koju verziju kraja mislis? Naime postoji nekoliko verzija filma, barem 3 su svaka na osvoj nacin originalne jer je Scott i sam lutal u odluci koja je konacna.


'To bad she won't live. Then again, who does?'
I jednorog.
Pa kraj.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/03/2015 : 17:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
to je dc...

imaš i ovo
https://www.youtube.com/watch?v=B3l1iUUq_fE

a ima i nekih između krajeva (npr. isti ovaj ali bez naracija i sl.)!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/03/2015 : 19:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ma neću si kvariti.
Čuo sam da je kakti još neki happy end. Ne treba.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/03/2015 : 19:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ma neću si kvariti.
Čuo sam da je kakti još neki happy end. Ne treba.

a kak bi onda snimili nastavak

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/03/2015 : 21:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne treba.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/03/2015 : 22:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ne treba.


jedan je blade runner

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/03/2015 : 22:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne treba.


jedan je blade runner




pa i nije baš

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/03/2015 : 23:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
jedinstven u svih pet verzija

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/03/2015 : 13:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Po prvim kritikama, izgleda da Chappie bas i nije nesto

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/03/2015 : 14:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Nažalost, Chappie je njesra, tematski a dijelom i izvedbeno derivat RoboCopa koji počne dobro i zanimljivo - godine 2016. policija u Johannesburgu je valu nasilja i kriminala doskočila angažiranjem robota-policajaca tvrtke Tetra Vaal koju vodi Sigourney Weaver i za koju rade inženjeri/programeri Deon Wilson (Dev Patel) i Vincent Moore (Hugh Jackman).

A onda uslijede izrazito infantilne i vrlo dosadne 3/5 trajanja filma tijekom kojih skupina kriminalaca među kojima su Ninja i jako dobra Yo-Landa Visser iz južnoafričkog rap-rave benda Die Antwoord, ukrade/otme jednog robo-pajkana pa mu sjebu memoriju i krenu ga ponovo podizati kao dijete koje uči te upoznaje svijet i ljude, da bi ga kako planiraju pretvorili u neuništivog člana svoje bande.

Yo-Landa mu dade ime Chappie i prema njemu počne razvijati zaštitničko-majčinske odnose, a on je brbljav i naporan otprilike kao Jar-Jar Binks. U međuvremenu Moore, kojeg Jackman tumači dosta karikaturalno, pokušava pred šeficom ocrniti Wilsona kojeg Patel solidno tumači, i upropastiti mu projekt s robo-murjacima, jer je Moore autor prototipa koji izgleda identično kao onaj golemi robo-cop protiv kojeg se Weller bori u završnici Verhoevenova filma.

Prva i posljednja petina su uspjele i zanimljive, akcija je u njima vrlo dobro režirana, robot(i) generalno nisu loše dizajnirani, priča jest hrpa klišeja a Yo-Landa mi je pravo otkriće i nadam se da ću/ćemo je opet vidjeti. I sve bi bilo podnošljivo da nije te otprilike 3/5 filma u kojima moramo istrpjeti dječje i tinejdžerske faze u razvoju Chappieja, u kojima se skoro ništa ne događa osim što on uči nove riječi, mama, tata i te zvizdarije, pa čita knjige i sluša lekcije da je važno ono što svaki čovjek nosi u sebi a ne je li ti tijelo metalno, i za vrijeme kojih sam zamalo zaspao. Svi likovi osim Yo-Lande su antipatični, humorne dionice nisu duhovite, a zbog njih se dramska cjelina praktički raspada.

Sad se već počinjem brinuti, jer je Neill Blomkamp redatelj novog Aliena, a Chappie ne sluti na dobro.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 06/03/2015 : 14:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
znači ne isplati se u kino ići na čapija? baš sam se nabrija
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/03/2015 : 14:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovisi koliki ti je prag tolerancije, a možda ti se za razliku od mene film i svidi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/03/2015 : 14:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Meni ni District 9 nije bio nešto preterano dobar, Elysium je bio bezvezan, ovaj Chappie me ni trunkicu nije zaintrigirao, tako da se više nego plašim za Aliena.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 06/03/2015 : 15:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Meni je District 9 bio iznenađenje, Elysium zaboravljiv,ali ovaj me baš vukao. a sad nakon što je Johnny ovo napisao,mislim uštedjeti pare. Toleriram ja i gledanje smeća ako se mogu zabaviti a da pri tom ne gledam na sat kad će tortura završiti
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 06/03/2015 : 15:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Meni su i district i elysium prerazvikani tako da sam za chappie dobro zakljucio da je njesra preko trailera. Jedino me privlacio zbog Antwordovaca, pogotovo sad kad ste napisali da je Yo landi super. A i ne glumi Sharlto.
Ali ne dam pare, nakon ovog sto ste napisali radije cu ga gledat doma.

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.29 seconds. Snitz Forums 2000